Onet.pl
KtoKogo.pl
Kto kogo reprezentuje wg KRS
Imię Nazwisko 
  
przy współpracy: Infoveriti
Legenda:
*) Liczba w nawiasie po nazwisku to dwie pierwsze cyfry numeru PESEL
**) Osoby współwystępujące w KRS to osoby, które w tym samym czasie występują się w zapisie KRS dotyczącym tego samego podmiotu, zgodnie z definicjami w Regulaminie Serwisu KtoKogo.pl. Jedna z nich może być członkiem Zarządu, inna członkiem Rady Nadzorczej lub prokurentem, syndykiem, kuratorem itd.

Znaleziono kilka osób nazywających się „Andrzej Grzybowski”

  1. Andrzej Grzybowski (’41)
  2. Andrzej Bogumił Grzybowski (’44) Prezes Archiwizacja i Przechowalnictwo Akt Grzybowski Andrzej Sp. z o.o. (Kielce)
  3. Andrzej Grzybowski (’47)
  4. Andrzej Dominik Grzybowski (’47)
  5. Andrzej Grzybowski (’48)
  6. Andrzej Grzybowski (’49) Członek Zarządu Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" (Sokoły)
  7. Andrzej Grzybowski (’50)
  8. Andrzej Adam Grzybowski (’53)
  9. Andrzej Zbigniew Grzybowski (’54) Prezes Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe "Stalbet-Pro" Sp. z o.o. (Inowrocław)
  10. Andrzej Grzybowski (’56) Prezes "Stocznia Konstal" Sp. z o.o. (Nowa Sól)
  11. Andrzej Grzybowski (’60)
  12. Andrzej Kazimierz Grzybowski (’62) "Ekocentr" Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Andrzej Grzybowski Wojciech Penkala Sp.J. w Upadłości Układowej (Piekarzew)
  13. Andrzej Grzybowski (’64)
  14. Andrzej Grzybowski (’64)
  15. Andrzej Edward Grzybowski (’68) Prezes Zarządu Familijny Poznań (Poznań - komunikacja Poznań)
  16. Andrzej Grzybowski (’69) Członek Zielonogórski Ludowy Klub Lekkoatletyczny (Zielona Góra)
  17. Andrzej Grzybowski (’80) Wiceprezes Zarządu Ds.Finansowych Bank Spółdzielczy w Nowym Dworze Mazowieckim (Nowy Dwór Mazowiecki)
  1. Andrzej Grzybowski (’41)*

    Siedziby powiązanych firm
    wg województw
    skala odpowiada liczbie

      Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

      1. Projekt D16 Sp. z o.o. Katowice, KRS 0000261681 sklepy sportowe; Spis firm wg. branży: Sklepy sportowe
      2. Debt Trading Partners Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000275441 fundusze inwestycyjne; Spis firm wg. branży: Fundusze inwestycyjne
      3. Kpe Nieruchomości S.A. Radzionków, KRS 0000281400 reklama, sklepy rtv, agd; Spis firm wg. branży: Sklepy RTV, AGD
      4. Tiga Investment S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000297634 biura maklerskie; Spis firm wg. branży: Biura maklerskie
      5. Kpe Metropolis Spóła z Ograniczoną Odpowiedzialnością Katowice, KRS 0000348074 biura nieruchomości; Spis firm wg. branży: Biura nieruchomości
      6. Fundacja Zapobiegania i Resocjalizacji Uzależnień "Nadzieja" Bielsko-Biała, KRS 0000145482 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
      7. Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła Ii Kraków-Balice Sp. z o.o. Balice, KRS 0000008522 lotniska; Spis firm wg. branży: Lotniska
      8. Korporacja Budowlana Dom S.A. Kartoszyno, KRS 0000024482 okna i drzwi; Spis firm wg. branży: Okna i drzwi
      9. Qualia Development Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000032570 deweloperzy; Spis firm wg. branży: Deweloperzy
      10. Przedsiębiorstwo Budowlano Usługowe "Holdbud" w Likwidacji Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000040908 usługi budowlane; Spis firm wg. branży: Usługi budowlane
      11. Fabryka Maszyn "Bumar-Koszalin" S.A. Koszalin, KRS 0000054448 maszyny budowlane; Spis firm wg. branży: Maszyny budowlane

      Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

      1. Port Lotniczy Poznań-Ławica Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000003431 lotniska; Spis firm wg. branży: Lotniska
      2. Emodus S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000310630 projektowanie i administracja siecią; Spis firm wg. branży: Projektowanie i administracja siecią
      3. "Cf Plus" S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000243822 doradztwo biznesowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo biznesowe
      4. Fabryka Obrabiarek "Ponar-Remo" w Kępnie z Siedzibą w Mianowicach (Kępno, wykreślona z rejestru 2006-12-20), KRS 0000160926 artykuły metalowe; Spis firm wg. branży: Artykuły metalowe
      5. Fabryka Form Metalowych "Formet" S.A. w Likwidacji w Upadłości Likwidacyjnej Bydgoszcz - komunikacja Bydgoszcz, KRS 0000080945 artykuły metalowe; Spis firm wg. branży: Artykuły metalowe
      6. Orzechowskie Zakłady Przemysłu Sklejek (Orzechowo, wykreślona z rejestru 2014-01-02), KRS 0000067815 przemysł drzewny; Spis firm wg. branży: Przemysł drzewny
      7. Szczecińska Centrala Nasienna Sp. z o.o. w Likwidacji (Szczecin - komunikacja Szczecin, wykreślona z rejestru 2012-08-06), KRS 0000060855 uprawy rolne; Spis firm wg. branży: Uprawy rolne
      8. Agencja Rewitalizacji Starówki Ars Sp. z o.o. Płock, KRS 0000044769 nieruchomości; Spis firm wg. branży: Nieruchomości
      9. "Was-Krk Airport Services" Sp. z o.o. (Balice, wykreślona z rejestru 2012-08-03), KRS 0000008311 linie lotnicze; Spis firm wg. branży: Linie lotnicze
    1. początek strony ↑

    2. Andrzej Bogumił Grzybowski (’44)*

      1. Firma: Archiwizacja i Przechowalnictwo Akt Grzybowski Andrzej Sp. z o.o. Kielce () od 2006-05-11 do teraz ośrodki naukowo-badawcze; Spis firm wg. branży: Ośrodki naukowo-badawcze
        1. Stanowisko:
        2. Stanowisko: Prezes od 2006-05-11 do teraz

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
        (brak osób)

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
        (brak osób)

    3. początek strony ↑

    4. Andrzej Grzybowski (’47)*

      Siedziby powiązanych firm
      wg województw
      skala odpowiada liczbie

        Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

        1. "Reknica" Sp. z o.o. Kolbudy, KRS 0000115002 wodociągi, kanalizacja; Spis firm wg. branży: Wodociągi, kanalizacja
        2. Spray S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000150508
        3. Spółdzielnia Mieszkaniowa w Tczewie Tczew, KRS 0000184349 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
        4. "Trans-Eko-Selekt" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000284073
        5. Vectra S.A. Gdynia, KRS 0000089460 budowa sieci kablowej, linie telekomunikacyjne, providerzy, telewizja; Spis firm wg. branży: Telewizja
        6. "Tele - Inter" Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000014900
        7. Baltic Marine Surveyors Sp. z o.o. Gdynia, KRS 0000015980
        8. Pamal Sp. z o.o. Sopot, KRS 0000025707
        9. Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlano-Usługowe "Inż-Bud" Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000028308 usługi budowlane; Spis firm wg. branży: Usługi budowlane
        10. Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne "Centrum" Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000046488 sklepy motoryzacyjne, stacje kontroli pojazdów; Spis firm wg. branży: Stacje kontroli pojazdów
        11. Przedsiębiorstwo Usługowe "Tel Top" Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000048368
        12. "Łaska Telewizja Kablowa" Sp. z o.o. Łask, KRS 0000059582 telewizja; Spis firm wg. branży: Telewizja

        Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

        1. Energa - Obrót S.A. Gdańsk, KRS 0000280916 elektrownie, energetyka; Spis firm wg. branży: Energetyka
        2. Soen Sp. z o.o. Grudziądz, KRS 0000166511 instalacje budowlane; Spis firm wg. branży: Instalacje budowlane
        3. Przedsiębiorstwo Usług Inwestycyjnych S.A. (Radomsko, wykreślona z rejestru 2007-10-23), KRS 0000149235 wyroby z betonu, gipsu; Spis firm wg. branży: Wyroby z betonu, gipsu
        4. Vectra Inwestycje S.A. (Warszawa - komunikacja Warszawa, wykreślona z rejestru 2011-07-06), KRS 0000072216 doradztwo biznesowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo biznesowe
        5. Zakład Produkcji Pomocniczej Zaplecza Technicznego w Prywatyzacji (Pszczółki, wykreślona z rejestru 2006-02-17), KRS 0000065227 artykuły metalowe; Spis firm wg. branży: Artykuły metalowe
        6. Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000051899 budownictwo przemysłowe; Spis firm wg. branży: Budownictwo przemysłowe
        7. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Elblągu Sp. z o.o. Elbląg, KRS 0000048642 stacje kontroli pojazdów; Spis firm wg. branży: Stacje kontroli pojazdów
        8. Pomorska Komunikacja Samochodowa Sp. z o.o. Gdynia, KRS 0000043521 dworce autobusowe, stacje kontroli pojazdów, transport samochodowy; Spis firm wg. branży: Transport samochodowy
        9. Telewizja Kablowa Turmak Sp. z o.o. (Pruszcz Gdański, wykreślona z rejestru 2013-09-30), KRS 0000338999 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe
      1. początek strony ↑

      2. Andrzej Dominik Grzybowski (’47)*

        Siedziby powiązanych firm
        wg województw
        skala odpowiada liczbie

        1. Firma:
          1. Stanowisko:
          2. Stanowisko:

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
          Józef Lis, Jan Sierpiński, Władysław Sierpiński, Marcin Sobota, Witold Sobota, Antoni Stryjek, Wiesław Węgrzynowicz i Anna Łukaszczuk.

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
          (brak osób)

        Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

        1. Spółdzielnia Usług-Rolniczo Gospodarczych i Handlowych w Wiązownie Wiązowna, KRS 0000159361 maszyny rolnicze; Spis firm wg. branży: Maszyny rolnicze
        2. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Wiązownie Wiązowna, KRS 0000120781 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe
        3. Bank Spółdzielczy w Otwocku Otwock, KRS 0000101559 banki; Spis firm wg. branży: Banki
      3. początek strony ↑

      4. Andrzej Grzybowski (’48)*

        Siedziby powiązanych firm
        wg województw
        skala odpowiada liczbie

        1. Firma:
          1. Stanowisko:

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
          Bogusław Bogacz, Piotr Buśko, Michał Buszek, Wojciech Czapnik, Tadeusz Czerwiński, Piotr Fischer, Andrzej Gałkowski, Zbigniew Gliwa, Krzysztof Gorgoń, Oskar Grąbczewski, Jerzy Hnat, Agnieszka Kaczmarska, Piotr Klasek, Robert Konieczny, Tomasz Konior, Jacek Krych, Jan Kubec, Mikołaj Machulik, Wojciech Małecki, Bartłomiej Nawrocki, Henryk Piątek, Bogna Polańska, Zbigniew Sąsiadek, Adam Skrzypczyk, Jerzy Stożek, Anna Struska, Tomasz Studniarek, Tomasz Taczewski i Walenty Wróbel.

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
          Bartłomiej Brzózka, Danuta Fredowicz, Marek Gierlotka, Beata Goczoł, Janusz Grzegorzak, Janusz Kapitoński, Krzysztof Kałużny, Jacek Kuś, Stanisław Kwaśniewicz, Stanisław Podkański, Arkadiusz Płomecki, Piotr Średniawa, Krystian Stangel i Marek Wiktorczyk.

        Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

        1. Stowarzyszenie Architektów Polskich Sarp Oddział w Katowicach Katowice, KRS 0000160142 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
        2. Biuro Usług Architektonicznych "Profil" Sp. z o.o. Chorzów, KRS 0000174991 budowa obiektów użyteczności publicznej; Spis firm wg. branży: Budowa obiektów użyteczności publicznej
        3. "Sar" Sp. z o.o. Katowice, KRS 0000235127 biura architektonicze; Spis firm wg. branży: Biura architektonicze
        4. Agencja Budowlana "Inwestprojekt" w Katowicach Spółdzielnia Osób Prawnych Katowice, KRS 0000228874 nieruchomości; Spis firm wg. branży: Nieruchomości
        5. Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowo-Handlowe "Promes" Sp. z o.o. Katowice, KRS 0000198692 biura architektonicze; Spis firm wg. branży: Biura architektonicze
        6. Przedsiębiorstwo Projektowania Studiów Usług i Realizacji "Terplan" Sp. z o.o. Katowice, KRS 0000121817
        7. Trans-Gaz Jerzy Hnat, Robert Hnat, Danuta Niemiec Sp.J. Sanok, KRS 0000095786 spedycja; Spis firm wg. branży: Spedycja
        8. Fundacja "Pomnik - Hospicjum Miastu Oświęcim" Oświęcim, KRS 0000019032 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
      5. początek strony ↑

      6. Andrzej Grzybowski (’49)*

        Siedziby powiązanych firm
        wg województw
        skala odpowiada liczbie

        1. Firma: Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" Sokoły () od 2001-09-07 do teraz instytucje samorządowe; Spis firm wg. branży: Instytucje samorządowe
          1. Stanowisko: Członek Zarządu od 2001-09-07 do teraz

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
          Bogusław Backiel, Tadeusz Czajkowski, Janina Dobkowska, Łucja Drągowska, Marian Dworakowski, Stanisław Faszczewski, Kazimierz Jamiołkowski, Aleksander Kłoskowski, Maria Mierzejewska, Jerzy Moczydłowski, Józef Perkowski, Henryk Pietruczak, Marek Raciborski, Bogusława Roszkowska, Marek Roszkowski, Ewa Szyszko, Lucyna Zalewska i Zbigniew Zdrodowski.

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
          (brak osób)

        2. Firma:
          1. Stanowisko:

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
          Czesław Choiński, Władysław Dąbrowski, Józef Gołębiewski, Bogdan Kamiński, Anna Krajewska, Edward Kruszewski, Wiesław Nasiłowski, Czesław Perkowski, Henryk Pietruczak, Józef Roszkowski, Witold Sawicki, Ryszard Sylpaczuk i Piotr Zalewski.

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
          (brak osób)

        3. Firma:
          1. Stanowisko:

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
          Jan Czarnowski, Marian Dworakowski, Stanisław Faszczewski, Janusz Jabłonowski, Jerzy Jamiołkowski, Bogdan Kamiński, Edward Kruszewski, Danuta Perkowska, Tadeusz Pęza, Henryk Pietruczak, Halina Roszkowska, Henryk Roszkowski i Marek Roszkowski.

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
          Zbigniew Dworakowski, Joanna Krasowska, Andrzej Kulesza, Anna Kurzyna, Wiesław Nasiłowski, Jan Perkowski, Halina Roszkowska i Piotr Zalewski.

        Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

        1. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" Sokoły, KRS 0000042268 instytucje samorządowe; Spis firm wg. branży: Instytucje samorządowe
        2. Bank Spółdzielczy w Sokołach Sokoły, KRS 0000128867 banki; Spis firm wg. branży: Banki
        3. Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Sokołach Sokoły, KRS 0000159367 stacje kontroli pojazdów; Spis firm wg. branży: Stacje kontroli pojazdów

        Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

        1. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Kolejarz" Łapy, KRS 0000047382 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
      7. początek strony ↑

      8. Andrzej Grzybowski (’50)*

        Siedziby powiązanych firm
        wg województw
        skala odpowiada liczbie

          Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

          1. Huta "Batory" S.A. Chorzów, KRS 0000049888 hutnictwo; Spis firm wg. branży: Hutnictwo
          2. Pws Konstanta S.A. Bielsko-Biała, KRS 0000073190
          3. Zakład Obsługi Technicznej Hydromech Sp. z o.o. Chorzów, KRS 0000123342 instalacje hydrauliczne; Spis firm wg. branży: Instalacje hydrauliczne

          Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

          1. Kuźnia Batory Sp. z o.o. Chorzów, KRS 0000126832 narzędzia ręczne, wyroby metalowe; Spis firm wg. branży: Narzędzia ręczne, wyroby metalowe
          2. Stalserwis Batory Sp. z o.o. Chorzów, KRS 0000085975 transport kolejowy; Spis firm wg. branży: Transport kolejowy
          3. Zakład Zarządzania i Obrotu Nieruchomościami "Batory" Sp. z o.o. Chorzów, KRS 0000187813 zarządzanie nieruchomościami; Spis firm wg. branży: Zarządzanie nieruchomościami
          4. Walcownia Rur Andrzej Sp. z o.o. Zawadzkie, KRS 0000142894 narzędzia ręczne, wyroby metalowe; Spis firm wg. branży: Narzędzia ręczne, wyroby metalowe
          5. Walcownia Rur Silesia S.A. Siemianowice Śląskie, KRS 0000276980 narzędzia ręczne, wyroby metalowe; Spis firm wg. branży: Narzędzia ręczne, wyroby metalowe
        1. początek strony ↑

        2. Andrzej Adam Grzybowski (’53)*

          Siedziby powiązanych firm
          wg województw
          skala odpowiada liczbie

          1. Firma:
            1. Stanowisko:

            Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
            Anna Drapisz, Tomasz Głowacki, Bogusław Lewko, Janusz Plech i Dariusz Łyczko.

            Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
            Mariola Aksamitowska, Bogusława Kłębczyk, Bożena Niska Włodarska, Anna Sitarz, Marek Sitarz, Aleksandra Urbańska, Aleksander Urbański i Marek Wojciechowski.

          2. Firma:
            1. Stanowisko:

            Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
            Tomasz Głowacki.

            Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
            Anatol Jurman, Bogusław Lewko i Adam Stachowski.

          Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

          1. "Polimer-Eko" Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice, KRS 0000067921 recycling; Spis firm wg. branży: Recycling
          2. Walcownia Rur Andrzej Sp. z o.o. Zawadzkie, KRS 0000142894 narzędzia ręczne, wyroby metalowe; Spis firm wg. branży: Narzędzia ręczne, wyroby metalowe

          Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

          1. Gliwicka Fabryka Wagonów Holding S.A. Gliwice, KRS 0000061726 tabor kolejowy; Spis firm wg. branży: Tabor kolejowy
          2. Zakład Naprawy i Modernizacji Zestawów Kołowych. Obróbka Mechaniczna Metali Sp. z o.o. Gliwice, KRS 0000080324
          3. Ekomodern Sp. z o.o. (Ozimek, wykreślona z rejestru 2008-12-31), KRS 0000010237 artykuły metalowe; Spis firm wg. branży: Artykuły metalowe
          4. Big Go Sp. z o.o. Katowice, KRS 0000170794 transport samochodowy; Spis firm wg. branży: Transport samochodowy
          5. Wytwórnia Farb, Klejów i Lakierów Ekorem Sp. z o.o. Wrzosowa, KRS 0000168723 materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane
          6. Rynex Sp. z o.o. Gliwice, KRS 0000136412
        3. początek strony ↑

        4. Andrzej Zbigniew Grzybowski (’54)*

          Siedziby powiązanych firm
          wg województw
          skala odpowiada liczbie

          1. Firma: Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe "Stalbet-Pro" Sp. z o.o. Inowrocław () od 2003-01-30 do teraz budownictwo przemysłowe; Spis firm wg. branży: Budownictwo przemysłowe
            1. Stanowisko:
            2. Stanowisko: Prezes od 2003-01-30 do teraz

            Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
            Eugeniusz Glaubert, Mieczysław Laskowski, Małgorzata Puszczewicz i Jerzy Strzelecki.

            Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
            (brak osób)

          Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

          1. Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe "Stalbet-Pro" Sp. z o.o. Inowrocław, KRS 0000149011 budownictwo przemysłowe; Spis firm wg. branży: Budownictwo przemysłowe
          2. Zakłady Mięsne w Bydgoszczy "Byd-Meat" S.A. w Upadłości Likwidacyjnej Bydgoszcz - komunikacja Bydgoszcz, KRS 0000011226 przetwórstwo mięsa; Spis firm wg. branży: Przetwórstwo mięsa
          3. Atman Seating Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Bydgoszcz - komunikacja Bydgoszcz, KRS 0000194380 meble; Spis firm wg. branży: Meble
          4. "Interlan" Sp. z o.o. Bydgoszcz - komunikacja Bydgoszcz, KRS 0000180559
          5. "Fimex" Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Bydgoszcz - komunikacja Bydgoszcz, KRS 0000017893 krawiectwo, materiały budowlane, sklepy odzieżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy odzieżowe

          Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

          1. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "Oktan" S.A. w Upadłości Likwidacyjnej (Bydgoszcz - komunikacja Bydgoszcz, wykreślona z rejestru 2009-12-21), KRS 0000028659
          2. "Maxim" Sp. z o.o. (Tuchola, wykreślona z rejestru 2011-09-21), KRS 0000121126 przetwórstwo owocowo-warzywne; Spis firm wg. branży: Przetwórstwo owocowo-warzywne
          3. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Nowa - Bis" Sp. z o.o. (Bydgoszcz - komunikacja Bydgoszcz, wykreślona z rejestru 2011-08-23), KRS 0000131700
          4. Spółdzielnia Mieszkaniowa w Kusowie w Likwidacji (Kusowo, wykreślona z rejestru 2011-04-27), KRS 0000274722 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
        5. początek strony ↑

        6. Andrzej Grzybowski (’56)*

          Siedziby powiązanych firm
          wg województw
          skala odpowiada liczbie

          1. Firma: "Stocznia Konstal" Sp. z o.o. Nowa Sól () od 2006-03-07 do teraz stocznie; Spis firm wg. branży: Stocznie
            1. Stanowisko: Prezes od 2006-03-07 do teraz

            Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
            Krzysztof Gdela, Dariusz Wilcząb i Janusz Wójcik.

            Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
            (brak osób)

          2. Firma:
            1. Stanowisko:

            Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
            Krzysztof Gdela, Zbigniew Konat, Kazimierz Lewicki, Zbigniew Roszkowski, Dariusz Wilcząb i Janusz Wójcik.

            Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
            Jacek Bielicki, Zdzisław Dolata, Jay Janik, Ryszard Mazur i Jan Zasadziński.

          Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

          1. Grupa Stoczni Odra Sp. z o.o. Szczecin - komunikacja Szczecin, KRS 0000064989 art. papiernicze i biurowe; Spis firm wg. branży: Art. Papiernicze i biurowe
          2. "Stocznia Konstal-Wrocław" Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000236809 stocznie; Spis firm wg. branży: Stocznie
          3. Dolnośląskie Zakłady Metalurgiczne "Dozamet" Sp. z o.o. Nowa Sól, KRS 0000032482 przemysł maszynowy; Spis firm wg. branży: Przemysł maszynowy
          4. Inwest-Nieruchomości Sp. z o.o. Szczecin - komunikacja Szczecin, KRS 0000254895 biura nieruchomości; Spis firm wg. branży: Biura nieruchomości
          5. "Skorpion-Produkcja" Sp. z o.o. Otyń, KRS 0000126072 folie, tworzywa sztuczne; Spis firm wg. branży: Folie, tworzywa sztuczne
          6. Skorpion Krzysztof Gdela, Dariusz Wilcząb Sp.J. Otyń, KRS 0000103079 folie, tworzywa sztuczne; Spis firm wg. branży: Folie, tworzywa sztuczne
          7. "Skorpion" Sp. z o.o. Otyń, KRS 0000053980 folie, tworzywa sztuczne; Spis firm wg. branży: Folie, tworzywa sztuczne
          8. "Apartament Szrenica" Sp. z o.o. Nowa Sól, KRS 0000215199 zarządzanie nieruchomościami; Spis firm wg. branży: Zarządzanie nieruchomościami
          9. Polmozbyt Zielona Góra Sp. z o.o. Zielona Góra, KRS 0000291555 autokomisy; Spis firm wg. branży: Autokomisy

          Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

          1. "Stocznia Konstal" Sp. z o.o. Nowa Sól, KRS 0000065676 stocznie; Spis firm wg. branży: Stocznie
          2. "Rachem" Sp. z o.o. Nowa Sól, KRS 0000027586 sklepy przemysłowe; Spis firm wg. branży: Sklepy przemysłowe
          3. Alfa Sp. z o.o. w Likwidacji Nowa Sól, KRS 0000150056
        7. początek strony ↑

        8. Andrzej Grzybowski (’60)*

          Siedziby powiązanych firm
          wg województw
          skala odpowiada liczbie

            Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

            1. Bank Spółdzielczy w Ustce Ustka, KRS 0000117801 banki; Spis firm wg. branży: Banki
            2. Zakład Usług Wodnych Sp. z o.o. Słupsk, KRS 0000210686 wodociągi, kanalizacja; Spis firm wg. branży: Wodociągi, kanalizacja
            3. Bank Żywności w Słupsku Słupsk, KRS 0000294636 organizacje pozarządowe; Spis firm wg. branży: Organizacje pozarządowe
          1. początek strony ↑

          2. Andrzej Kazimierz Grzybowski (’62)*

            Siedziby powiązanych firm
            wg województw
            skala odpowiada liczbie

            1. Firma: "Ekocentr" Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Andrzej Grzybowski Wojciech Penkala Sp.J. w Upadłości Układowej Piekarzew () od 2002-01-24 do teraz urządzenia grzewcze; Spis firm wg. branży: Urządzenia grzewcze
              1. Stanowisko:
              2. Stanowisko: od 2002-01-24 do teraz

              Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
              Grażyna Mituta-Goplarek i Wojciech Penkala.

              Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
              (brak osób)

            Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

            1. Centrostal Łódź S.A. Łódź - komunikacja Łódź, KRS 0000001948 materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane
            2. "Ekocentr" Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Andrzej Grzybowski Wojciech Penkala Sp.J. w Upadłości Układowej Piekarzew, KRS 0000085033 urządzenia grzewcze; Spis firm wg. branży: Urządzenia grzewcze
            3. Kpw Audytor Sp. z o.o. Łódź - komunikacja Łódź, KRS 0000363162 biura rachunkowe, doradztwo podatkowe; Spis firm wg. branży: Biura rachunkowe, doradztwo podatkowe
            4. "Budrem Development" Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Kalisz, KRS 0000238101
            5. "Malabar" Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Szosa Turecka, KRS 0000224010 sklepy zielarskie; Spis firm wg. branży: Sklepy zielarskie
            6. Domstal-Miastko S.A. w Upadłości Likwidacyjnej Miastko, KRS 0000150297 wywóz śmieci; Spis firm wg. branży: Wywóz śmieci
            7. "Calitan" Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Łęka Opatowska, KRS 0000161169
            8. "Łódzki Regionalny Park Naukowo-Technologiczny" Sp. z o.o. Łódź - komunikacja Łódź, KRS 0000187053 organizacje, instytucje gospodarcze; Spis firm wg. branży: Organizacje, instytucje gospodarcze

            Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

            1. Gcb Centrostal - Bydgoszcz S.A. w Upadłości Likwidacyjnej Bydgoszcz - komunikacja Bydgoszcz, KRS 0000011227 hutnictwo; Spis firm wg. branży: Hutnictwo
            2. Gcb Metal - Produkt Sp. z o.o. w Likwidacji (Bydgoszcz - komunikacja Bydgoszcz, wykreślona z rejestru 2011-02-17), KRS 0000124783 narzędzia ręczne, wyroby metalowe; Spis firm wg. branży: Narzędzia ręczne, wyroby metalowe
            3. Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Skalmierzycach w Likwidacji (Śliwniki, wykreślona z rejestru 2013-03-26), KRS 0000091010 uprawy rolne; Spis firm wg. branży: Uprawy rolne
            4. "Staldom" S.A. (Bydgoszcz - komunikacja Bydgoszcz, wykreślona z rejestru 2010-01-26), KRS 0000122265 artykuły metalowe; Spis firm wg. branży: Artykuły metalowe
            5. Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Łódź - komunikacja Łódź, KRS 0000059880 szkolenia zawodowe; Spis firm wg. branży: Szkolenia zawodowe
            6. Kaliskie Przedsiębiorstwo Budowlane S.A. (Kalisz, wykreślona z rejestru 2009-05-08), KRS 0000187869 budownictwo przemysłowe; Spis firm wg. branży: Budownictwo przemysłowe
            7. Investprom Sp. z o.o. Łódź - komunikacja Łódź, KRS 0000233088 nieruchomości; Spis firm wg. branży: Nieruchomości
          3. początek strony ↑

          4. Andrzej Grzybowski (’64)*

            Siedziby powiązanych firm
            wg województw
            skala odpowiada liczbie

              Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

              1. Stowarzyszenie "Kamerton" Wołów, KRS 0000224281 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia

              Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

              1. Pks-Tour S.A. w Likwidacji Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000061060 biura podróży; Spis firm wg. branży: Biura podróży
              2. "Pks International Cargo" S.A. Opole, KRS 0000063719 spedycja, urzędy celne; Spis firm wg. branży: Urzędy celne
              3. Przedsiębiorstwo Wodno-Kanalizacyjne Wołów Sp. z o.o. Wołów, KRS 0000081778 wodociągi, kanalizacja; Spis firm wg. branży: Wodociągi, kanalizacja
              4. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Wołowie Sp. z o.o. Wołów, KRS 0000212144 transport pasażerski; Spis firm wg. branży: Transport pasażerski
            1. początek strony ↑

            2. Andrzej Grzybowski (’64)*

              Siedziby powiązanych firm
              wg województw
              skala odpowiada liczbie

              1. Firma:
                1. Stanowisko:

                Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
                Krystyna Adamowicz, Aleksandra Aksiucik, Joanna Antoniuk, Urszula Antoniuk, Stanisław Bachurek, Stanisław Bańkowski, Monika Bartoszuk, Marian Boguszewski, Luba Borowska, Anna Charkiewicz, Ewa Charyton, Zuzanna Ciepłucha, Teresa Ciołek, Mariola Czarkowska, Renata Czerniak, Lidia Dmitruk, Maria Falkowska, Michał Gałecki, Tadeusz Gołembiecki, Katarzyna Jabłońska, Eugeniusz Jakimiuk, Michał Jaroszuk, Elżbieta Jurczuk, Edward Karpiesiuk, Monika Karwowska, Agnieszka Koc, Tadeusz Konstantynowicz, Adam Korolkiewicz, Stanisława Kosińska, Waldemar Kosiński, Barbara Kotowicz, Dariusz Kozłowski, Zdzisław Krasowski, Marek Kuczyński, Julita Lewczuk, Ewa Majkowska, Monika Maksimiuk, Zdzisława Maksymiuk, Jadwiga Malinowska, Maria Michalczuk, Lidia Michalska, Tamara Moroz, Anna Muczyńska, Andrzej Niegierewicz, Jan Niemyjski, Teresa Niewińska, Iwona Okieńczuk, Danuta Olszewska, Ewa Orzepowska, Krzysztof Pasiński, Andrzej Porzeziński, Ryszard Puchalski, Adam Płoński, Joanna Radziszewska, Ryszard Rogoziński, Marta Rosicka, Alicja Rubczewska, Jadwiga Rydz, Mariusz Sakowski, Eugeniusz Sarnacki, Barbara Sierźanowska, Franciszek Skowroński, Dorota Śleszyńska, Bożena Sobolewska, Bogdan Sokołowski, Jan Sokołowski, Magdalena Suszyńska, Zbigniew Szcześniak, Mikołaj Szerejko, Kazimiera Szerszeń, Halina Szmurło, Wiesława Szpakowska, Izabela Tatarczuk, Mirosława Tichoniuk, Agnieszka Twarowska, Mariusz Tworkowski, Eugeniusz Tymoszewicz, Edyta Urban, Mieczysław Warpechowski, Barbara Waściszewska, Antoni Wiśniewski, Lucyna Wojdakowska, Barbara Wróblewska, Barbara Wyszkowska Perkowska, Maria Zajączkowska, Władysław Zajączkowski, Ewa Zajkowska, Teresa Zawadzka i Monika Łopuska.

                Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
                Antoni Bieliński, Ryszard Falkowski, Ryszard Filipowicz, Krzysztof Iwańczuk, Arkadiusz Krasowski, Tadeusz Niewiarowski i Paweł Popławski.

              Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

              1. Bank Spółdzielczy w Brańsku Brańsk, KRS 0000027495 banki; Spis firm wg. branży: Banki
              2. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Brańsku Brańsk, KRS 0000086247 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe
              3. Partnet Sp. z o.o. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000243636
              4. Centrum Promocji Innowacji i Rozwoju Białystok, KRS 0000238335 agencje reklamowe; Spis firm wg. branży: Agencje reklamowe
              5. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko - Własnościowa Brańsk, KRS 0000136328 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe

              Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

              1. Kredyt Bank S.A. (Warszawa - komunikacja Warszawa, wykreślona z rejestru 2013-03-01), KRS 0000019597 banki; Spis firm wg. branży: Banki
              2. "Bielmlek" Spółdzielnia Mleczarska Bielsk Podlaski, KRS 0000045441 pasze dla zwierząt; Spis firm wg. branży: Pasze dla zwierząt
              3. Unihouse Sp. z o.o. (Bielsk Podlaski, wykreślona z rejestru 2009-10-15), KRS 0000211118 deweloperzy, tynkowanie; Spis firm wg. branży: Tynkowanie
            3. początek strony ↑

            4. Andrzej Edward Grzybowski (’68)*

              Siedziby powiązanych firm
              wg województw
              skala odpowiada liczbie

              1. Firma: Familijny Poznań Poznań - komunikacja Poznań () od 2002-12-02 do teraz edukacja pozaszkolna; Spis firm wg. branży: Edukacja Pozaszkolna
                1. Stanowisko: Prezes Zarządu od 2002-12-02 do teraz

                Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
                Marek Andrzejewski, Ryszard Cichocki, Stanisław Giecewicz, Filip Kaczmarek, Margareta Kępińska Jakobsen, Janusz Kosiński, Marian Krajewski, Mateusz Krajewski, Zenon Marciniak, Jan Moos, Bogusław Śliwerski, Małgorzata Szareyko Grzybowska, Ryszard Szulc, Urszula Wachowska i Stefania Ławniczak.

                Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
                Bogusław Kustra i Jarosław Sędziak.

              Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

              1. Familijny Poznań Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000044866 edukacja pozaszkolna; Spis firm wg. branży: Edukacja Pozaszkolna
              2. "Galeria Mm Spv" Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000289836 zarządzanie nieruchomościami; Spis firm wg. branży: Zarządzanie nieruchomościami
              3. "Twoje Zdrowie" Spółka Lekarska A. Degórska, K. Plesiński i Partnerzy Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000296024 ginekolodzy, położnicy; Spis firm wg. branży: Ginekolodzy, położnicy
              4. Stowarzyszenie Na Rzecz Rehabilitacji Niewidomych i Słabowidzących Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000230512 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
              5. "Learn Up" Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000301702 szkolenia zawodowe; Spis firm wg. branży: Szkolenia zawodowe
              6. Bankowe Biuro Nieruchomości Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000304117 doradztwo finansowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo finansowe
              7. Inotel S.A. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000218687 telewizja; Spis firm wg. branży: Telewizja
              8. Poznańskie Przedsiębiorstwo Robót i Usług Specjalistycznych "Remkan" Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000074612 wodociągi, kanalizacja; Spis firm wg. branży: Wodociągi, kanalizacja
              9. Inea S.A. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000056936 providerzy; Spis firm wg. branży: Providerzy
              10. Niepubliczny ZOZ "Ferrum" Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000052873 hematolodzy; Spis firm wg. branży: Hematolodzy
              11. "Wman" Sp. z o.o. Suchy Las, KRS 0000039099 bazy danych, przetwarzanie danych; Spis firm wg. branży: Bazy danych, przetwarzanie danych
              12. "Zdrowa Rodzina" Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000035952 przychodnie; Spis firm wg. branży: Przychodnie
              13. "Sanikan" Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000091675
              14. "Wmar" Sp. z o.o. Gdynia, KRS 0000105760
              15. "Ascott Holding" S.A. Puszczykowo, KRS 0000210727
              16. "Medicur" Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000189733 chirurdzy; Spis firm wg. branży: Chirurdzy
              17. Monochrom Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000143808 adwokaci; Spis firm wg. branży: Adwokaci

              Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

              1. Fundacja Patria Skrzetuszewo, KRS 0000184999 fundacje, stowarzyszenia, ośrodki pomocy społecznej; Spis firm wg. branży: Ośrodki pomocy społecznej
              2. Internet Cable Provider Sp. z o.o. (Poznań - komunikacja Poznań, wykreślona z rejestru 2008-02-11), KRS 0000003435 projektowanie i administracja siecią; Spis firm wg. branży: Projektowanie i administracja siecią
              3. Inteligentne Instalacje Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000137251 automatyka przemysłowa; Spis firm wg. branży: Automatyka przemysłowa
              4. Centrum Badań Stosowanych Ultex Ankieter Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000148619 badania rynku; Spis firm wg. branży: Badania rynku
              5. "Vision Polska" Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000154596 artykuły bhp i poż; Spis firm wg. branży: Artykuły BHP i POŻ
              6. "Waldorf & Statler Properties" Sp. z o.o. Puszczykowo, KRS 0000169089
              7. "Euro-Mat" Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000185013 materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane
              8. Telefonia Hfc Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000134403 naprawa sprzętu rtv; Spis firm wg. branży: Naprawa sprzętu RTV
              9. "Wmar" Sp. z o.o. Łódź - komunikacja Łódź, KRS 0000116779
              10. "Centermed Poznań" Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000038592 fizjoterapeuci, ginekolodzy, położnicy, pielęgniarki, pomoc medyczna, ratownictwo medyczne; Spis firm wg. branży: Ratownictwo medyczne
              11. Put Koma S.A. (Poznań - komunikacja Poznań, wykreślona z rejestru 2008-02-11), KRS 0000048321 telewizja; Spis firm wg. branży: Telewizja
              12. "Hfc Systems" Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000058934 budowa sieci kablowej; Spis firm wg. branży: Budowa sieci kablowej
              13. "Pablo" Sp. z o.o. Marki, KRS 0000060996
              14. "Eni Global Led Project" Sp. z o.o. Kalisz, KRS 0000100449 przychodnie; Spis firm wg. branży: Przychodnie
              15. Niepubliczny ZOZ "Plac Kolegiacki" Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000101562 reumatolodzy, urolodzy; Spis firm wg. branży: Urolodzy
              16. "City - Net" Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000105789 telewizja; Spis firm wg. branży: Telewizja
              17. "Wmar" Sp. z o.o. Kielce, KRS 0000111157 artykuły metalowe; Spis firm wg. branży: Artykuły metalowe
              18. Km Inwestycje Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (Poznań - komunikacja Poznań, wykreślona z rejestru 2012-01-30), KRS 0000316927 oprogramowanie; Spis firm wg. branży: Oprogramowanie
            5. początek strony ↑

            6. Andrzej Grzybowski (’69)*

              Siedziby powiązanych firm
              wg województw
              skala odpowiada liczbie

              1. Firma: Zielonogórski Ludowy Klub Lekkoatletyczny Zielona Góra () od 2004-03-01 do teraz organizacje pozarządowe; Spis firm wg. branży: Organizacje pozarządowe
                1. Stanowisko: Członek od 2004-03-01 do teraz

                Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
                Zenon Bambrowicz, Mirosław Baranowski, Dariusz Biczysko, Tomasz Cerbiński, Marian Filipiuk, Andrzej Filipowski, Grażyna Markowicz, Stanisław Tomczyszyn, Jan Zelek i Zdzisław Łysiak.

                Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
                (brak osób)

              Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

              1. Zielonogórski Ludowy Klub Lekkoatletyczny Zielona Góra, KRS 0000106956 organizacje pozarządowe; Spis firm wg. branży: Organizacje pozarządowe
              2. Regionalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Zielona Góra, KRS 0000012051 organizacje pozarządowe, usługi budowlane; Spis firm wg. branży: Usługi budowlane
              3. "Calbud" - Sp.J., Roman Grobarski, Zdzisław Łysiak Zielona Góra, KRS 0000080659

              Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

              1. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Zielona Góra Sp. z o.o. Zielona Góra, KRS 0000000893 transport pasażerski; Spis firm wg. branży: Transport pasażerski
              2. "Agencja Rozwoju Regionalnego" S.A. Zielona Góra, KRS 0000026425 szkolenia zawodowe; Spis firm wg. branży: Szkolenia zawodowe
              3. "Centrum Parkingowe" Sp. z o.o. Zielona Góra, KRS 0000029560 centra handlowe, parkingi i garaże; Spis firm wg. branży: Parkingi i garaże
              4. Glazura Sp.J., M. Baranowski, M. Krzyżanowska, J. Turowski (Zielona Góra, wykreślona z rejestru 2011-10-17), KRS 0000073908 materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane
              5. "Zielonogórski Rynek Rolno-Towarowy" S.A. Zielona Góra, KRS 0000086641 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
            7. początek strony ↑

            8. Andrzej Grzybowski (’80)*

              Siedziby powiązanych firm
              wg województw
              skala odpowiada liczbie

              1. Firma: Bank Spółdzielczy w Nowym Dworze Mazowieckim Nowy Dwór Mazowiecki () od 2007-06-28 do teraz banki; Spis firm wg. branży: Banki
                1. Stanowisko:
                2. Stanowisko:
                3. Stanowisko: Wiceprezes Zarządu Ds.Finansowych od 2011-05-16 do teraz

                Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
                Marzena Araźna, Ewa Bartosiewicz, Alina Biegalska, Alina Biernacka, Leopold Bogdański, Arleta Borkowska, Elżbieta Borowska, Leszek Błoński, Jadwiga Chudolińska, Agata Cichocka, Piotr Ciuchta, Anna Czekalska, Marek Dobczyński, Oświadczenia Dryjas, Marek Drzazgowski, Wojciech Dyguła, Barbara Falińska, Jarosław Fotek, Agnieszka Gontarz, Anna Grabarek, Izabela Graczykowska, Katarzyna Gruszczyńska, Mirosława Grzybowska, Karol Hetmanowicz, Monika Jarosławska, Anna Jaworska, Julita Kamińska, Maria Kąpińska, Zakres Kieszkowska, Monika Klimek, Monika Klonowksa Bemben, Anna Klusiewicz, Lidia Konieczna, Urszula Koper, Agnieszka Kowalska, Oświadczenia Kowalska, Sylwia Kozłowska Bziuk, Remigiusz Krawieczyński, Dorota Kruszewska, Monika Kruszewska, Damian Krzemieniewski, Genowefa Kurpiewska, Jacek Kwiatkowski, Marianna Leloch, Katarzyna Lewińska, Małgorzata Maciejko, Zakres Makowska, Anna Malesza Bajno, Kinga Marjanek Zych, Edyta Milewska, Katarzyna Niezabitowska, Jacek Oleksiak, Krzysztof Oliwa, Stanisława Orlik, Anna Ostaszewska, Katarzyna Patora, Katarzyna Romanowska, Wiesława Roszczyk, Bogusława Rutkowska, Jerzy Rutkowski, Katarzyna Skoroszewska, Emilia Sosińska, Lucyna Stawicka, Alicja Stefanek, Renata Stopyra, Ewa Stypik Skiba, Hanna Świerczewska, Konrad Świerczewski, Ewa Szymańska, Zakres Szymańska, Irena Słojkowska, Agnieszka Słupecka, Ewa Waluszko, Zofia Wasiak, Jolanta Wiącek, Michał Wiechowicz, Ewelina Wierzbicka, Adela Wiśniewska, Teresa Wiśniewska, Stanisław Wosiński, Iwona Wygrys, Marta Włodkowska, Maria Zalewska, Weronika Zawadzka, Zakres Zdancewicz, Jolanta Ziółkowska, Barbara Ziulczyk, Anna Zych, Agnieszka Łukasik, Grzegorz Łukasik, Władysław Łukasik i Teresa Łukaszewska.

                Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
                Mieczysław Fabisiak, Mirosława Jaworska, Zbigniew Kaczor, Janusz Kiliś, Janusz Kozłowski, Józefa Lewińska, Jerzy Stopczyński, Urszula Trawka i Mariusz Zembrzuski.

              Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

              1. Bank Spółdzielczy w Nowym Dworze Mazowieckim Nowy Dwór Mazowiecki, KRS 0000024730 banki; Spis firm wg. branży: Banki
              2. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Pomiechówku Stanisławowo, KRS 0000047517 nieruchomości; Spis firm wg. branży: Nieruchomości
              3. "Rol-Kam" Sp. z o.o. Nowe Grochale, KRS 0000260570
              4. "Centrum Budowlane Jerzy Rutkowski Daniel Rutkowski", Sp.J. Stanisławów, KRS 0000281069 budownictwo przemysłowe; Spis firm wg. branży: Budownictwo przemysłowe

              Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

              1. Bank Spółdzielczy w Zgierzu Zgierz, KRS 0000115917 banki; Spis firm wg. branży: Banki
              2. Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Łomiankach Łomianki, KRS 0000126714 banki; Spis firm wg. branży: Banki
            9. początek strony ↑

            © 2009-2011 Grupa Onet.pl S.A. - Regulamin serwisu - Kontakt - Zobacz firmy wg. GUS