Onet.pl
KtoKogo.pl
Kto kogo reprezentuje wg KRS
Imię Nazwisko 
  
przy współpracy: Infoveriti
Legenda:
*) Liczba w nawiasie po nazwisku to dwie pierwsze cyfry numeru PESEL
**) Osoby współwystępujące w KRS to osoby, które w tym samym czasie występują się w zapisie KRS dotyczącym tego samego podmiotu, zgodnie z definicjami w Regulaminie Serwisu KtoKogo.pl. Jedna z nich może być członkiem Zarządu, inna członkiem Rady Nadzorczej lub prokurentem, syndykiem, kuratorem itd.

Znaleziono kilka osób nazywających się „Anna Jankowska”

  1. Anna Jankowska (’36)
  2. Anna Jankowska (’37)
  3. Anna Maria Jankowska (’43)
  4. Anna Walentyna Jankowska (’43)
  5. Anna Bolesława Jankowska (’45)
  6. Anna Teresa Jankowska (’47)
  7. Anna Maria Jankowska (’50)
  8. Anna Jankowska (’52)
  9. Anna Jankowska (’53)
  10. Anna Janina Jankowska (’53)
  11. Anna Jankowska (’57)
  12. Anna Maria Jankowska (’58)
  13. Anna Regina Jankowska (’58)
  14. Anna Jankowska (’59)
  15. Anna Jankowska (’60)
  16. Anna Helena Jankowska (’60) Prezes Zarządu "Nasza Wspólnota" - Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Sp. z o.o. (Gdańsk)
  17. Anna Zofia Jankowska (’60)
  18. Anna Helena Jankowska (’61)
  19. Anna Jankowska (’62)
  20. Anna Jankowska (’62)
  21. Anna Jankowska (’68)
  22. Anna Jadwiga Jankowska (’69)
  23. Anna Elżbieta Jankowska (’71)
  24. Anna Jankowska (’71)
  25. Anna Beata Jankowska (’72)
  26. Anna Janina Jankowska (’73)
  27. Anna Jankowska (’73)
  28. Anna Jankowska (’76)
  29. Anna Małgorzata Jankowska (’77)
  30. Anna Maria Jankowska (’77)
  31. Anna Jankowska (’78)
  32. Anna Jankowska (’78)
  33. Anna Jankowska (’78)
  34. Anna Karolina Jankowska (’78) Wiceprezes Zarządu - Wicedyrektor Spółki Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o. (Ostróda)
  35. Anna Monika Jankowska (’79)
  36. Anna Małgorzata Jankowska (’79)
  37. Anna Jankowska (’80)
  38. Anna Jankowska (’80)
  39. Anna Dominika Jankowska (’80)
  40. Anna Jankowska (’83)
  41. Anna Jankowska (’89)
  1. Anna Jankowska (’36)*

    Siedziby powiązanych firm
    wg województw
    skala odpowiada liczbie

    1. Firma:
      1. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Agata Jankowska i Krzysztof Jankowski.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      (brak osób)

    Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

    1. Coide System Polska Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki, KRS 0000159067
  2. początek strony ↑

  3. Anna Jankowska (’37)*

    Siedziby powiązanych firm
    wg województw
    skala odpowiada liczbie

    1. Firma:
      1. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Zbigniew Bernat, Bogusław Drzazga, Jacek Furtak, Stanisław Furtak, Jacek Gawinowski, Józef Goluch, Jan Grobel, Stanisław Guz, Kazimierz Kawka, Dariusz Kędziora, Tadeusz Kocoń, Stanisław Kozak, Roman Krawczak, Bożena Kucińska, Tadeusz Kursa, Monika Lemieszek, Henryk Marek, Marian Mikos, Danuta Nowak, Krzysztof Oleśkiewicz, Alicja Olszak, Ewa Pietrzyk, Henryk Popiołek, Jan Rybak, Wiesława Rybak, Genowefa Stachyra, Marian Stalęga, Stanisław Sygnowski, Józef Szaruga, Henryk Szlendak, Jan Trybuła i Stanisław Wiśniewski.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      Piotr Bakiera, Teofil Bakiera, Franciszek Bernat, Jan Kamola, Józef Kozak, Witold Michna, Adam Mitura, Jarosław Mizura, Tadeusz Radomski, Adam Rybak, Anna Rybak, Józef Włoch i Henryka Zdunek.

    Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

    1. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" Żyrzyn, KRS 0000128996 piekarnie; Spis firm wg. branży: Piekarnie

    Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

    1. Spółdzielnia Mleczarska Ryki Ryki, KRS 0000056619 hodowla zwierząt; Spis firm wg. branży: Hodowla zwierząt
    2. Spółdzielnia Gminnych Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Lublinie Lublin, KRS 0000137915 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe
  4. początek strony ↑

  5. Anna Maria Jankowska (’43)*

    Siedziby powiązanych firm
    wg województw
    skala odpowiada liczbie

    1. Firma:
      1. Stanowisko:
      2. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Antoni Chiniewicz, Jan Choszczewski, Jerzy Czapliński, Renata Janczak, Ludwika Januszewska, Katarzyna Kwiatkowska, Hanna Laskowska, Maria Lewalska, Mirosława Lica, Maria Lubczyńska, Ireneusz Piątek i Irena Stawska.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      (brak osób)

    Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

    1. Stowarzyszenie "Zgodnie z Naturą i Tradycją" Zbiczno, KRS 0000256184 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
    2. Bank Spółdzielczy w Brodnicy Brodnica, KRS 0000051818 banki; Spis firm wg. branży: Banki
  6. początek strony ↑

  7. Anna Walentyna Jankowska (’43)*

    Siedziby powiązanych firm
    wg województw
    skala odpowiada liczbie

    1. Firma:
      1. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Henryka Andrejczuk, Teresa Błońska, Marek Ciesielski, Jerzy Cywiński, Grażyna Dziewulska, Anna Grabowska, Ryszard Jakubowski, Elżbieta Jędrczak, Kazimierz Jurkiewicz, Maria Kalinowska Piasecka, Stanisław Koch, Genowefa Kotomska, Wiesław Krawczyński, Jan Kryński, Bogdan Kulczyński, Zenon Kulesza, Tomasz Kuls, Ryszard Mikołajczyk, Włodzimierz Modzelewski, Barbara Molenda, Marian Mońka, Dariusz Okolski, Czesława Olszewska, Paweł Ostaszewski, Konrad Pionkowski, Elżbieta Piotrowska, Anna Pobudin Wielhorska, Aleksander Pociej, Mirosław Pyza, Anna Rud, Wanda Rydzewska, Jacek Sadowski, Leon Sołtysiak, Janusz Stępowski, Grzegorz Stolarek, Piotr Suwalski, Jerzy Szulczewski, Maciej Twardy i Jacek Łaszewski.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      (brak osób)

    Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

    1. Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa "Torwar" Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000032164 nieruchomości; Spis firm wg. branży: Nieruchomości
    2. Fa Krosno S.A. Krosno, KRS 0000312756 części i akcesoria samochodowe; Spis firm wg. branży: Części i akcesoria samochodowe
    3. "Universal Middle East And North Africa Investment Group" S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000283670 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe
    4. Grupa Instalacyjno - Budowlana "Eurodom" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000238858 instalacje budowlane; Spis firm wg. branży: Instalacje budowlane
    5. Fundacji "Terra Nova" Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000196020 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
    6. Stowarzyszenie Almatur Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000190203 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
    7. "Almatur-Wrocław" Sp. z o.o. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000185661 biura podróży; Spis firm wg. branży: Biura podróży
    8. S.S.E. Polska Sp. z o.o. w Likwidacji Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000045618
    9. "Construction Engineering" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000027723 nieruchomości; Spis firm wg. branży: Nieruchomości
    10. Arcon Serwis Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000019824 usługi budowlane; Spis firm wg. branży: Usługi budowlane
    11. "Pol-Kaufring" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000075442 biura nieruchomości; Spis firm wg. branży: Biura nieruchomości
    12. "Centrum Promocji Kadr" Sp. z o.o. Konstancin-Jeziorna, KRS 0000114674 korty tenisowe, szkolenia zawodowe; Spis firm wg. branży: Szkolenia zawodowe
    13. "Mastsport" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000176718
    14. "Apartament Art" - Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000165545 zarządzanie nieruchomościami; Spis firm wg. branży: Zarządzanie nieruchomościami
    15. "Wrocławska Drukarnia Naukowa Pan im. Stanisława Kulczyńskiego" Sp. z o.o. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000150985 punkty ksero; Spis firm wg. branży: Punkty ksero
    16. "Kulczyński Architekt" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000133768 projektowanie wnętrz; Spis firm wg. branży: Projektowanie wnętrz
    17. Przedsiębiorstwo Usług Consultingowych Wadeco Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000128739 biura architektonicze; Spis firm wg. branży: Biura architektonicze
    18. Klub Piłkarski "Polonia" Sportowa S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000123694 ośrodki sportowe; Spis firm wg. branży: Ośrodki sportowe

    Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

    1. "Dom Handlowy Nauki" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000153445 artykuły bhp i poż, serwis komputerowy, sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe
    2. "Agnieszka Czarnecka i Wspólnicy - Kancelaria Biegłych Rewidentów" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000156233 biura rachunkowe, doradztwo podatkowe; Spis firm wg. branży: Biura rachunkowe, doradztwo podatkowe
    3. Biuro Podrózy i Turystyki "Almatur-Polska" S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000163898 biura podróży; Spis firm wg. branży: Biura podróży
    4. Project Management Intertecno Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000184472 biura architektonicze; Spis firm wg. branży: Biura architektonicze
    5. "Rustika" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000198382 meble kuchenne; Spis firm wg. branży: Meble kuchenne
    6. "Top 2000 Hamelin" Spółka z Ograniczoną Opowiedzialnością (Warszawa - komunikacja Warszawa, wykreślona z rejestru 2014-06-12), KRS 0000223169 art. papiernicze i biurowe; Spis firm wg. branży: Art. Papiernicze i biurowe
    7. Golden Media Polska Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000225921
    8. "Jark Polska" Sp. z o.o. w Likwidacji Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000240313 pośrednictwo pracy; Spis firm wg. branży: Pośrednictwo pracy
    9. "Cybernetyki Investment" S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000117172
    10. "Hope" S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000114030
    11. Biuro Ekspertyz i Doradztwa Ekonomicznego Proexim Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000019372 wycena majątkowa; Spis firm wg. branży: Wycena majątkowa
    12. "Centrum Homeopatii" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000020202 przychodnie; Spis firm wg. branży: Przychodnie
    13. Tcs Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000043547
    14. Arcelormittal Warszawa Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000043770 hutnictwo; Spis firm wg. branży: Hutnictwo
    15. Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa "Dembud" Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000078123 zarządzanie nieruchomościami; Spis firm wg. branży: Zarządzanie nieruchomościami
    16. Pociej, Dubois, Kosińska-Kozak Kancelaria Adwokacko-Radcowska Sp.J.. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000086160 porady prawne; Spis firm wg. branży: Porady prawne
    17. "Ap Investment" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000086271 wideofilmowanie; Spis firm wg. branży: Wideofilmowanie
    18. "Antel" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000096434
    19. Face The World, International Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000099376 nauka jazdy; Spis firm wg. branży: Nauka jazdy
    20. Construction Aim - Ltd - Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000112744 sklepy meblowe; Spis firm wg. branży: Sklepy meblowe
  8. początek strony ↑

  9. Anna Bolesława Jankowska (’45)*

    1. początek strony ↑

    2. Anna Teresa Jankowska (’47)*

      1. początek strony ↑

      2. Anna Maria Jankowska (’50)*

        Siedziby powiązanych firm
        wg województw
        skala odpowiada liczbie

        1. Firma:
          1. Stanowisko:

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
          Małgorzata Andrzejczak, Ignacy Bazan, Andrzej Białogrecki, Waldemar Bilski, Janusz Ciechanowski, Ewa Dziura, Elżbieta Falicka, Elżbieta Florczak, Tadeusz Goryczko, Henryk Janik, Iwona Jeramowska, Tomasz Kasprzyszak, Leszek Kozłowski, Marek Kozłowski, Danuta Kusz Lirek, Zygmunt Kwieciński, Kazimierz Ludwisiak, Dariusz Maćkowiak, Regina Nieciejowska, Henryk Nowak, Ireneusz Pieńkowski, Waldemar Pietraszewski, Joanna Polowczyk, Joanna Poszytek, Henryk Rożek, Ireneusz Sawicki, Jan Siemczonek, Henryk Skrzypczak, Stefan Skrzypecki, Stanisław Stojanowski Han, Leszek Szydłowski, Ksawery Topczewski, Romuald Wasielewski, Tadeusz Wawrzyniak, Bogumiła Wilczek, Sylwester Wiśniewski i Wiesława Wodzińska.

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
          Jerzy Adamczak, Marcin Bartkowiak, Stanisław Bartoszewski, Regina Borecka, Alicja Górecka, Henryk Górski, Rafał Gościański, Sławomir Grygorowicz, Romuald Jarczewski, Zofia Jędrasiak, Andrzej Josicz, Kazimierz Kielarski, Jerzy Kościelski, Ludmiła Kotowska, Teresa Madej, Edward Mańkowski, Zenon Miech, Stanisław Ostrowski, Artur Palonka, Marian Piekarski, Marzenna Renigier Dominiak, Waldemar Sawaściuk, Marta Skrzypczak Glińska, Halina Smektała, Zofia Szewczuk i Sławomir Łukowiak.

        2. Firma:
          1. Stanowisko:

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
          Alicja Błażyńska, Bożena Cajdler Gruszkiewicz, Iwona Krupińska Kozal, Barbara Krzeszewska Zmyślony, Lidia Kurzawa, Anna Maciejak i Maria Olechno Troć.

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
          Grażyna Bujkiewicz, Bogumiła Burda, Mirosława Jodziałło Antoniewicz i Aleksandra Woźniak.

        Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

        1. Zielonogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa Zielona Góra, KRS 0000167719 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
        2. Klub Kiwanis - Zielona Góra "Adsum" Zielona Góra, KRS 0000089672 organizacje pozarządowe; Spis firm wg. branży: Organizacje pozarządowe

        Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

        1. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Zielona Góra Sp. z o.o. Zielona Góra, KRS 0000000893 transport pasażerski; Spis firm wg. branży: Transport pasażerski
        2. Przedsiębiorstwo Usług Socjalnych (Zielona Góra, wykreślona z rejestru 2003-04-26), KRS 0000025959 pomoc społeczna; Spis firm wg. branży: Pomoc społeczna
        3. "Valdi Spectrum Group" Sp. z o.o. Racula, KRS 0000051293 kosmetyki, perfumy; Spis firm wg. branży: Kosmetyki, perfumy
      3. początek strony ↑

      4. Anna Jankowska (’52)*

        1. początek strony ↑

        2. Anna Jankowska (’53)*

          Siedziby powiązanych firm
          wg województw
          skala odpowiada liczbie

          1. Firma:
            1. Stanowisko:

            Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
            Anders Carlsson, Ewa Dolińska - Markowska, Henryk Duda, Jacek Duński, Zdzisław Fabisch, Berndt Fohgelberg, Maria Kopeć, Jerzy Lengowski, Piotr Przybylski, Jerzy Skrzypczyk, Elżbieta Świderska, Jerzy Szybka, Janusz Tryk i Jarosław Zieliński.

            Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
            Birgitta Carlsson, Gustaf Carlsson, Karin Carlsson, Maciej Ciszewski, Janusz Defański, Małgorzata Fleszar, Wiesław Gęborski, Bolesław Kędzia, Tadeusz Kryś, Sławomir Kubiak, Witold Lubiński, Wiesław Marciniak, Mirosław Marek, Paweł Michalski, Maciej Pawełka, Rafał Pieczyński, Wiesław Pluta, Marek Przymusiński, Bartosz Rosada, Tomasz Rybacki, Nina Schubert, Błażej Sieciński, Monika Szenfeld, Waldemar Szlachciak, Robert Tondaś i Ireneusz Ubowski.

          Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

          1. Jarocińska Fabryka Obrabiarek S.A. Jarocin, KRS 0000043923 przemysł maszynowy; Spis firm wg. branży: Przemysł maszynowy
          2. "Metalexport - S" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000214943

          Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

          1. Mex-Holding Sp. z o.o. w Likwidacji Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000029665
        3. początek strony ↑

        4. Anna Janina Jankowska (’53)*

          Siedziby powiązanych firm
          wg województw
          skala odpowiada liczbie

          1. Firma:
            1. Stanowisko:

            Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
            Elżbieta Deja, Piotr Deja, Nikolai Gorbiel, Beata Jasik, Zofia Lerke i Andrei Osipchyk.

            Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
            Gieorgij Drażin.

          Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

          1. Bielmagistral - Poland Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000105129 spedycja; Spis firm wg. branży: Spedycja
        5. początek strony ↑

        6. Anna Jankowska (’57)*

          Siedziby powiązanych firm
          wg województw
          skala odpowiada liczbie

            Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

            1. Starhedge S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000017849 przemysł drzewny; Spis firm wg. branży: Przemysł drzewny
            2. Zakłady Tworzyw Sztucznych "Izo-Erg" S.A. Gliwice, KRS 0000048853 instalacje elektryczne; Spis firm wg. branży: Instalacje elektryczne
            3. Huta Małapanew Sp. z o.o. Ozimek, KRS 0000000733 hutnictwo; Spis firm wg. branży: Hutnictwo
            4. Impera Capital S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000020690 doradztwo finansowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo finansowe
            5. "Małapanew" Maszyny i Konstrukcje Sp. z o.o. Schodnia, KRS 0000005749 przemysł maszynowy; Spis firm wg. branży: Przemysł maszynowy
            6. Zakłady Urządzeń Galwanicznych i Lakierniczych Zugil S.A. Wieluń, KRS 0000132844 blacharstwo, lakiernictwo; Spis firm wg. branży: Blacharstwo, lakiernictwo
            7. Evergreen House S.A. Gliwice, KRS 0000363734
            8. Cogi Sp. z o.o. Gliwice, KRS 0000169090
            9. Synthos S.A. Oświęcim, KRS 0000038981 sklepy przemysłowe; Spis firm wg. branży: Sklepy przemysłowe
            10. Gwarant Grupa Kapitałowa S.A. Katowice, KRS 0000286236 usługi dla górnictwa; Spis firm wg. branży: Usługi dla górnictwa
            11. "Impresja" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000125777 bary szybkiej obsługi; Spis firm wg. branży: Bary szybkiej obsługi
            12. Odra Rhein Lloyd Sp. z o.o. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000062224
            13. Indygotech Minerals S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000135232 doradztwo biznesowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo biznesowe
            14. Zakłady Magnezytowe "Ropczyce" S.A. Ropczyce, KRS 0000036048 materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane
            15. "Famor" S.A. Bydgoszcz - komunikacja Bydgoszcz, KRS 0000006916 oświetlenie; Spis firm wg. branży: Oświetlenie
            16. "Concordia" Sp. z o.o. Bolesławiec, KRS 0000174967 bielizna; Spis firm wg. branży: Bielizna
            17. "I Fundusz Mistral" S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000027345 doradztwo finansowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo finansowe
            18. "Mistral Energia" Sp. z o.o. M. St. Warszawa, KRS 0000111843
            19. Odlewnia Żeliwa S.A. Zawiercie, KRS 0000077152 hutnictwo; Spis firm wg. branży: Hutnictwo
            20. Żegluga Bydgoska Sp. z o.o. Bydgoszcz - komunikacja Bydgoszcz, KRS 0000224204 transport wodny; Spis firm wg. branży: Transport wodny
            21. Kuźnia Jawor S.A. Jawor, KRS 0000164229 narzędzia ręczne, wyroby metalowe; Spis firm wg. branży: Narzędzia ręczne, wyroby metalowe
            22. Koszalińskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego S.A. Szczecinek, KRS 0000059703 okna i drzwi, wyposażanie łazienek; Spis firm wg. branży: Wyposażanie łazienek
            23. Kredyt Inkaso S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000270672 porady prawne, pożyczki, kredyty; Spis firm wg. branży: Pożyczki, kredyty
            24. Kopex - Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. Bytom, KRS 0000057345 usługi dla górnictwa; Spis firm wg. branży: Usługi dla górnictwa
            25. "Port Handlowy Świnoujście" Sp. z o.o. Świnoujście, KRS 0000018632 transport wodny; Spis firm wg. branży: Transport wodny
            26. "Irr Sp. z o.o." Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000041154 sklepy obuwnicze; Spis firm wg. branży: Sklepy obuwnicze
            27. Euro Capital S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000052675
            28. "Omega Soft" Sp. z o.o. Zawiercie, KRS 0000194648 sprzęt i akcesoria komputerowe; Spis firm wg. branży: Sprzęt i akcesoria komputerowe
            29. 25 Percent Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000214241 oprogramowanie; Spis firm wg. branży: Oprogramowanie
            30. Larin Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000260416
            31. "Kpml Investment & Business Consulting" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000209896 doradztwo biznesowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo biznesowe
            32. Econ Trader Sp. z o.o. Spółka Komandytowa w Likwidacji Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000292878
            33. Kon-Stal Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Lubin, KRS 0000222029 materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane
            34. Krynicki Recykling S.A. Olsztyn, KRS 0000291772 surowce wtórne; Spis firm wg. branży: Surowce wtórne
            35. Satus Venture Sp. z o.o. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000232472
            36. Zakłady Maszyn Chemicznych "Metalchem" Sp. z o.o. Gliwice, KRS 0000260220 przemysł maszynowy; Spis firm wg. branży: Przemysł maszynowy
            37. "Top - Team Tt" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000257099 muzyka; Spis firm wg. branży: Muzyka
            38. Gwarant Ochrona Sp. z o.o. Katowice, KRS 0000247725 ochrona osób i mienia; Spis firm wg. branży: Ochrona osób i mienia
            39. Metrohouse S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000242987 biura nieruchomości, zarządzanie nieruchomościami; Spis firm wg. branży: Zarządzanie nieruchomościami
            40. Propharma Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000226340 zdrowa żywność; Spis firm wg. branży: Zdrowa żywność
            41. Dom Inwestycyjny Investors S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000277384 biura maklerskie; Spis firm wg. branży: Biura maklerskie
            42. Consortio Lex Sp. z o.o. w Likwidacji Katowice, KRS 0000294930 grafika komputerowa; Spis firm wg. branży: Grafika komputerowa
            43. Binary Helix S.A. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000393537 automatyka przemysłowa; Spis firm wg. branży: Automatyka przemysłowa
            44. Ok System Polska S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000402558 ośrodki sportowe; Spis firm wg. branży: Ośrodki sportowe
            45. Taxi5 Sp. z o.o. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000409917 oprogramowanie; Spis firm wg. branży: Oprogramowanie
            46. "Sol-Anima" Sp. z o.o. Bielsko-Biała, KRS 0000299687 wideofilmowanie; Spis firm wg. branży: Wideofilmowanie
            47. Esotiq & Henderson S.A. Gdańsk, KRS 0000370553 bielizna; Spis firm wg. branży: Bielizna
            48. Family Finance S.A. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000313711 pożyczki, kredyty; Spis firm wg. branży: Pożyczki, kredyty
            49. Mostostal Zabrze Realizacje Przemysłowe S.A. Kędzierzyn-Koźle, KRS 0000323130 budownictwo przemysłowe; Spis firm wg. branży: Budownictwo przemysłowe
            50. Ślązak,zapiór i Wspólnicy-Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Spółka Komandytowa Katowice, KRS 0000328742 porady prawne; Spis firm wg. branży: Porady prawne
            51. "Constral" S.A. w Upadłości Układowej Kościan, KRS 0000340397 usługi budowlane; Spis firm wg. branży: Usługi budowlane
            52. "Most-Bud" Sp. z o.o. Radom, KRS 0000001241 roboty ogólnobudowlane; Spis firm wg. branży: Roboty ogólnobudowlane
            53. Górnicze Zakłady Dolomitowe S.A. Siewierz, KRS 0000049108 usługi dla górnictwa; Spis firm wg. branży: Usługi dla górnictwa
            54. Mostostal Zabrze S.A. Zabrze, KRS 0000049844 maszyny budowlane, mosty, wiadukty; Spis firm wg. branży: Mosty, wiadukty
            55. Konińskie Przedsiębiorstwo Budowlane S.A. w Koninie Konin, KRS 0000055773 usługi budowlane; Spis firm wg. branży: Usługi budowlane
            56. Przedsiębiorstwo Produkcyjne, Handlowe i Usługowe "Drukfam" Sp. z o.o. Bydgoszcz - komunikacja Bydgoszcz, KRS 0000056417 sprzęt rtv; Spis firm wg. branży: Sprzęt RTV
            57. "Sport-Pol" Sp. z o.o. Augustów, KRS 0000059373
            58. Polska Agencja Prasowa S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000067663 medycyna pracy, prasa; Spis firm wg. branży: Prasa
            59. "Polimer-Eko" Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice, KRS 0000067921 recycling; Spis firm wg. branży: Recycling
            60. "Saltex" Sp. z o.o. Łódź - komunikacja Łódź, KRS 0000068146
            61. Armatura Kraków S.A. Skrót Firmy: Armatura Kraków S.A. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000068409 wyposażanie łazienek; Spis firm wg. branży: Wyposażanie łazienek
            62. Śląskie Centrum Logistyki S.A. Gliwice, KRS 0000047612 sklepy monopolowe, spedycja; Spis firm wg. branży: Spedycja
            63. Fabryka Maszyn Budowlanych "Bumar-Hydroma" S.A. Szczecin - komunikacja Szczecin, KRS 0000047142 przemysł maszynowy; Spis firm wg. branży: Przemysł maszynowy
            64. Wspólne Przedsiębiorstwo Energetyczne Sp. z o.o. Katowice, KRS 0000041516 stacje paliw > inne; Spis firm wg. branży: Stacje Paliw > Inne
            65. Msx Resources S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000012899 deweloperzy; Spis firm wg. branży: Deweloperzy
            66. Calatrava Capital S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000017521 oprogramowanie; Spis firm wg. branży: Oprogramowanie
            67. Mostostal Zabrze Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. Gliwice, KRS 0000020085 budownictwo przemysłowe, okuliści i optycy; Spis firm wg. branży: Okuliści i optycy
            68. "Alpha Finanse" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000021916 art. papiernicze i biurowe; Spis firm wg. branży: Art. Papiernicze i biurowe
            69. "Budostal - 2" S.A. w Upadłości Likwidacyjnej Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000031375 glazura, terakota, materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane
            70. Mera Metal S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000032431 agencje reklamowe; Spis firm wg. branży: Agencje reklamowe
            71. Dolnośląskie Zakłady Metalurgiczne "Dozamet" Sp. z o.o. Nowa Sól, KRS 0000032482 przemysł maszynowy; Spis firm wg. branży: Przemysł maszynowy
            72. "Mera - Pnefal" S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000033962 doradztwo biznesowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo biznesowe
            73. Meprozet Kościan S.A. Kościan, KRS 0000070348 maszyny rolnicze; Spis firm wg. branży: Maszyny rolnicze
            74. "Splot" Sp. z o.o. Kluczbork, KRS 0000138915 sklepy odzieżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy odzieżowe
            75. Rentrans Cargo Sp. z o.o. Szczecin - komunikacja Szczecin, KRS 0000140246 transport samochodowy; Spis firm wg. branży: Transport samochodowy
            76. Walcownia Rur Andrzej Sp. z o.o. Zawadzkie, KRS 0000142894 narzędzia ręczne, wyroby metalowe; Spis firm wg. branży: Narzędzia ręczne, wyroby metalowe
            77. Wikana S.A. Lublin, KRS 0000144421 deweloperzy; Spis firm wg. branży: Deweloperzy
            78. Giełda Wschodnia S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000148113 bazary, targowiska; Spis firm wg. branży: Bazary, targowiska
            79. Wytwórnia Farb, Klejów i Lakierów Ekorem Sp. z o.o. Wrzosowa, KRS 0000168723 materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane
            80. Rentrans International Spedition Sp. z o.o. Katowice, KRS 0000188740
            81. 4max Group Katowice Sp. z o.o. Katowice, KRS 0000197209 sprzęt i akcesoria komputerowe; Spis firm wg. branży: Sprzęt i akcesoria komputerowe
            82. Powiatowe Centrum Zdrowia S.A. w Kluczborku Kluczbork, KRS 0000197251 salony masażu, szpitale ogólne; Spis firm wg. branży: Szpitale ogólne
            83. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Top-Team Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000102730 oprogramowanie; Spis firm wg. branży: Oprogramowanie
            84. Górnośląska Agencja Promocji Przedsiębiorczości S.A. Rybnik, KRS 0000106319 doradztwo biznesowe, organizacje, instytucje gospodarcze; Spis firm wg. branży: Organizacje, instytucje gospodarcze
            85. "Telesto" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000106645 przemysł maszynowy; Spis firm wg. branży: Przemysł maszynowy
            86. "Akra" S.A. Lublin, KRS 0000109233 doradztwo finansowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo finansowe
            87. Sanwil Holding S.A. Lublin, KRS 0000119088 doradztwo biznesowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo biznesowe
            88. Prefbet S.A. Katowice, KRS 0000121606 przemysł wydobywczy; Spis firm wg. branży: Przemysł wydobywczy
            89. Dozut-Tagor Sp. z o.o. Zabrze, KRS 0000198853

            Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

            1. "Izo-Invest" Sp. z o.o. (Gliwice, wykreślona z rejestru 2009-10-14), KRS 0000158540
            2. "Foton Trading" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000086450 fotografia; Spis firm wg. branży: Fotografia
            3. Stocznie Śródlądowe Żeglugi Bydgoskiej - Sp. z o.o. w Likwidacji (Bydgoszcz - komunikacja Bydgoszcz, wykreślona z rejestru 2009-11-04), KRS 0000066300 usługi drobne; Spis firm wg. branży: Usługi drobne
            4. Zakłady Przemysłu Pasmanteryjnego "Pasmanta" S.A. (Halickie, wykreślona z rejestru 2013-12-31), KRS 0000045185 sklepy odzieżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy odzieżowe
            5. Skystone Capital S.A. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000029456 energetyka; Spis firm wg. branży: Energetyka
            6. Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" S.A. Łubiana, KRS 0000063845 upominki, prezenty; Spis firm wg. branży: Upominki, prezenty
            7. Big Go Sp. z o.o. Katowice, KRS 0000170794 transport samochodowy; Spis firm wg. branży: Transport samochodowy
            8. "Małapanew" Armatura Sp. z o.o. (Ozimek, wykreślona z rejestru 2011-12-13), KRS 0000012044 wyposażanie łazienek; Spis firm wg. branży: Wyposażanie łazienek
            9. Grupa Doradcza Finowa Sp. z o.o. w Likwidacji Częstochowa, KRS 0000006399 doradztwo biznesowe, opieka nad dziećmi; Spis firm wg. branży: Opieka nad dziećmi
            10. Przedsiębiorstwo Materiałów Izolacyjnych "Izolacja-Matizol" S.A. Gorlice, KRS 0000074279 dachy; Spis firm wg. branży: Dachy
            11. Jamar Sp. z o.o. Katowice, KRS 0000286142 usługi budowlane; Spis firm wg. branży: Usługi budowlane
            12. Odra Logistics Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000218900 spedycja; Spis firm wg. branży: Spedycja
            13. Mostostal-Energomontaż S.A. (Gliwice, wykreślona z rejestru 2013-03-15), KRS 0000074150 mosty, wiadukty; Spis firm wg. branży: Mosty, wiadukty
            14. Rybnicka Fabryka Maszyn "Ryfama" S.A. (Rybnik, wykreślona z rejestru 2012-12-06), KRS 0000020215 przemysł maszynowy; Spis firm wg. branży: Przemysł maszynowy
            15. "Odratrans-Porty" Sp. z o.o. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000122966
            16. Ekomodern Sp. z o.o. (Ozimek, wykreślona z rejestru 2008-12-31), KRS 0000010237 artykuły metalowe; Spis firm wg. branży: Artykuły metalowe
            17. Odratrans Nieruchomości Ii Sp. z o.o. w Likwidacji (Wrocław - komunikacja Wrocław, wykreślona z rejestru 2012-11-29), KRS 0000283458 biura nieruchomości; Spis firm wg. branży: Biura nieruchomości
            18. Kopex Machinery S.A. Zabrze, KRS 0000066425 usługi dla górnictwa; Spis firm wg. branży: Usługi dla górnictwa
            19. Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A. Lubin, KRS 0000110826 usługi budowlane; Spis firm wg. branży: Usługi budowlane
            20. "Odratrans Nieruchomości I" Sp. z o.o. w Likwidacji (Wrocław - komunikacja Wrocław, wykreślona z rejestru 2012-11-02), KRS 0000283274 biura nieruchomości; Spis firm wg. branży: Biura nieruchomości
            21. "Sta-Odlewnie" Sp. z o.o. Tarnowskie Góry, KRS 0000086162 hutnictwo; Spis firm wg. branży: Hutnictwo
            22. Odlewnia Motoryzacyjna Sp. z o.o. (Andrychów, wykreślona z rejestru 2010-01-25), KRS 0000202162
            23. "Iz Omega" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000152103 meble tapicerowane; Spis firm wg. branży: Meble tapicerowane
            24. "Ekochem" Sp. z o.o. w Likwidacji (Warszawa - komunikacja Warszawa, wykreślona z rejestru 2014-03-25), KRS 0000244313
            25. Alfa Sp. z o.o. w Likwidacji Nowa Sól, KRS 0000150056
            26. Zakłady Chemiczne "Organika-Azot" S.A. Jaworzno, KRS 0000143044 nawozy, środki ochrony roślin; Spis firm wg. branży: Nawozy, środki ochrony roślin
            27. Centrala Zaopatrzenia Górnictwa S.A. Katowice, KRS 0000107514 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe
            28. Poznańska Korporacja Budowlana Pekabex S.A. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000109717 budownictwo przemysłowe; Spis firm wg. branży: Budownictwo przemysłowe
            29. "Emtel Polska Sp. z o.o." Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000111575
            30. Fabryka Reduktorów i Motoreduktorów "Befared" S.A. Bielsko-Biała, KRS 0000118586 artykuły metalowe; Spis firm wg. branży: Artykuły metalowe
            31. Mostostal Zabrze - Zakład Montażowo Produkcyjny "Częstochowa" Sp. z o.o. (Częstochowa, wykreślona z rejestru 2014-05-29), KRS 0000119615 usługi budowlane; Spis firm wg. branży: Usługi budowlane
            32. Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Szczecinie "Pr Szczecin" S.A. Szczecin - komunikacja Szczecin, KRS 0000121087 radio; Spis firm wg. branży: Radio
            33. Vm Investment S.A. w Likwidacji Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000103688
            34. Miejski Klub Sportowy "Zagłębie" Lubin Lubin, KRS 0000126455 ośrodki sportowe; Spis firm wg. branży: Ośrodki sportowe
            35. Stolarska Spółdzielnia Pracy "Jedność Robotnicza" w Likwidacji w Pogorzeli (Pogorzela, wykreślona z rejestru 2004-10-28), KRS 0000131422 stolarstwo; Spis firm wg. branży: Stolarstwo
            36. "Pleszewskie Zakłady Papiernicze" S.A. Pleszew, KRS 0000122613 art. papiernicze i biurowe; Spis firm wg. branży: Art. Papiernicze i biurowe
            37. Interfon Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000164482
            38. "Pak Centrum Badań Jakości" Sp. z o.o. w Likwidacji Konin, KRS 0000293182 ośrodki naukowo-badawcze; Spis firm wg. branży: Ośrodki naukowo-badawcze
            39. Kancelaria Rzeczoznawców Majątkowych Cegieła i Lubowicka Sp.J. (Warszawa - komunikacja Warszawa, wykreślona z rejestru 2009-08-27), KRS 0000297198 wycena nieruchomości; Spis firm wg. branży: Wycena nieruchomości
            40. Nasycalnia Podkładów w Czeremsze Sp. z o.o. Czeremcha, KRS 0000303426
            41. Odmet S.A. Siedlce, KRS 0000387788 dachy, hutnictwo; Spis firm wg. branży: Hutnictwo
            42. Inter Balt Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000182526 transport pasażerski; Spis firm wg. branży: Transport pasażerski
            43. S.A.C.Gwarant Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Mikołów, KRS 0000278478 wynajem samochodów; Spis firm wg. branży: Wynajem samochodów
            44. S.A.C.Gwarant Sp. z o.o. Mikołów, KRS 0000264876 wynajem samochodów; Spis firm wg. branży: Wynajem samochodów
            45. Hydrapres S.A. Solec Kujawski, KRS 0000172742 przemysł maszynowy; Spis firm wg. branży: Przemysł maszynowy
            46. "Adm Czernin" S.A. Szamotuły, KRS 0000183211 wyposażanie łazienek; Spis firm wg. branży: Wyposażanie łazienek
            47. System Wola Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000194975 szkolenia zawodowe; Spis firm wg. branży: Szkolenia zawodowe
            48. Pks Tarnobrzeg Sp. z o.o. Tarnobrzeg, KRS 0000202181 nauka jazdy, stacje kontroli pojazdów; Spis firm wg. branży: Stacje kontroli pojazdów
            49. "Medicus" Sp. z o.o. w Likwidacji (Kościan, wykreślona z rejestru 2010-05-13), KRS 0000202901
            50. "Holicon" Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000216714 agencje reklamowe; Spis firm wg. branży: Agencje reklamowe
            51. "Alreh Medical" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000226386
            52. Fabryka Urządzeń Mechanicznych Fum Chofum-Obrabiarki Sp. z o.o. Chocianów, KRS 0000230130 przemysł maszynowy, serwis maszyn przemysłowych; Spis firm wg. branży: Serwis maszyn przemysłowych
            53. Grupa Duon S.A. Wysogotowo, KRS 0000235405 gazownie; Spis firm wg. branży: Gazownie
            54. "Kuźnia Łabędy" Sp. z o.o. Gliwice, KRS 0000235836 ślusarstwo; Spis firm wg. branży: Ślusarstwo
            55. Stowarzyszenie "Rokitki 2000" Rokitki, KRS 0000259089 fundacje, stowarzyszenia, internaty; Spis firm wg. branży: Internaty
            56. "Premium Cars Lubin" Sp. z o.o. Lubin, KRS 0000262710 części i akcesoria samochodowe; Spis firm wg. branży: Części i akcesoria samochodowe
            57. Impexmetal S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000003679 budownictwo przemysłowe, usługi budowlane; Spis firm wg. branży: Usługi budowlane
            58. Motorent Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000037337 części i akcesoria samochodowe, wynajem samochodów; Spis firm wg. branży: Wynajem samochodów
            59. Infinity Capital Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000037403 biura geodezyjne; Spis firm wg. branży: Biura geodezyjne
            60. Zakład Elektro-Mechaniczny Sp. z o.o. Namysłów, KRS 0000039625 narzędzia ręczne, wyroby metalowe; Spis firm wg. branży: Narzędzia ręczne, wyroby metalowe
            61. Zm Service Sp. z o.o. Ropczyce, KRS 0000040591
            62. Ochotnicza Straż Pożarna w Piasku Piasek, KRS 0000041176 państwowa straż pożarna; Spis firm wg. branży: Państwowa Straż Pożarna
            63. Imcg Sp. z o.o. Piastów, KRS 0000042991 doradztwo biznesowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo biznesowe
            64. Kci Park Technologiczny Krowodrza S.A. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000047030 biura nieruchomości; Spis firm wg. branży: Biura nieruchomości
            65. Pbsz Inwestycje Sp. z o.o. Bytom, KRS 0000048142 nieruchomości; Spis firm wg. branży: Nieruchomości
            66. Famur S.A. Katowice, KRS 0000048716 przemysł maszynowy; Spis firm wg. branży: Przemysł maszynowy
            67. Seco/warwick Europe S.A. (Świebodzin, wykreślona z rejestru 2013-10-31), KRS 0000034132 roboty ogólnobudowlane; Spis firm wg. branży: Roboty ogólnobudowlane
            68. Zakład Silników Elektrycznych "Aspa" Sp. z o.o. (Wrocław - komunikacja Wrocław, wykreślona z rejestru 2011-12-21), KRS 0000029567 instalacje elektryczne; Spis firm wg. branży: Instalacje elektryczne
            69. Mni S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000003901 reklama; Spis firm wg. branży: Reklama
            70. Fpm S.A. Mikołów, KRS 0000015844 przemysł maszynowy; Spis firm wg. branży: Przemysł maszynowy
            71. Pofame S.A. w Upadłości Likwidacyjnej (Kraków - komunikacja Kraków, wykreślona z rejestru 2011-08-25), KRS 0000016150
            72. "Sfinks Polska" S.A. Piaseczno, KRS 0000016481 catering, restauracje; Spis firm wg. branży: Restauracje
            73. Pekaes S.A. Błonie, KRS 0000022906 meble, spedycja; Spis firm wg. branży: Spedycja
            74. "Tk Telekom" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000024788 linie telekomunikacyjne; Spis firm wg. branży: Linie telekomunikacyjne
            75. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Polmozbyt Toruń Holding S.A. Toruń - komunikacja Toruń, KRS 0000026232 warsztaty samochodowe; Spis firm wg. branży: Warsztaty samochodowe
            76. "Logis" S.A. Rawa Mazowiecka, KRS 0000027861 zarządzanie nieruchomościami; Spis firm wg. branży: Zarządzanie nieruchomościami
            77. Bytom S.A. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000049296 sklepy odzieżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy odzieżowe
            78. Baza Transportu Samochodowego Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza, KRS 0000049437 spedycja; Spis firm wg. branży: Spedycja
            79. Zakład Naprawy i Modernizacji Zestawów Kołowych. Obróbka Mechaniczna Metali Sp. z o.o. Gliwice, KRS 0000080324 narzędzia ręczne, wyroby metalowe; Spis firm wg. branży: Narzędzia ręczne, wyroby metalowe
            80. Capital Parking Sp. z o.o. w Likwidacji (Warszawa - komunikacja Warszawa, wykreślona z rejestru 2014-02-03), KRS 0000082541 parkingi i garaże; Spis firm wg. branży: Parkingi i garaże
            81. Pierwsza Fabryka Lokomotyw w Polsce "Fablok" S.A. w Upadłości Likwidacyjnej Chrzanów, KRS 0000082788 tabor kolejowy; Spis firm wg. branży: Tabor kolejowy
            82. Pomorskie Hurtowe Centrum Rolno-Spożywcze S.A. Gdańsk, KRS 0000083121 hurtownie spożywcze; Spis firm wg. branży: Hurtownie spożywcze
            83. Erg S.A. Dąbrowa Górnicza, KRS 0000085389 opakowania; Spis firm wg. branży: Opakowania
            84. "Poznańskie Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego" S.A. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000088197 instalacje elektryczne; Spis firm wg. branży: Instalacje elektryczne
            85. Przedsiębiorstwo Remontowe "Pak Serwis" Sp. z o.o. Konin, KRS 0000090150 usługi budowlane; Spis firm wg. branży: Usługi budowlane
            86. Zakłady Automatyki "Polna" S.A. Przemyśl, KRS 0000090173 automatyka przemysłowa; Spis firm wg. branży: Automatyka przemysłowa
            87. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "Ortex" S.A. Łódź - komunikacja Łódź, KRS 0000092607 budynki mieszkalne i biurowe; Spis firm wg. branży: Budynki mieszkalne i biurowe
            88. Polski Koncern Mięsny Duda S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000094093 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
            89. "Węglokoks" S.A. Katowice, KRS 0000095342 materiały opałowe; Spis firm wg. branży: Materiały opałowe
            90. Polskie Pracownie Konserwacji Zabytków S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000078704 usługi budowlane; Spis firm wg. branży: Usługi budowlane
            91. Adwokaci i Doradcy - L. Cholewa, G. Długi, J. Pichura, A. Zawadzka-Kubica, Sp.J. (Katowice, wykreślona z rejestru 2009-02-19), KRS 0000077326 adwokaci; Spis firm wg. branży: Adwokaci
            92. "Mifam" S.A. w Upadłości Likwidacyjnej Milanówek, KRS 0000071250 sprzęt i materiały stomatologiczne; Spis firm wg. branży: Sprzęt i materiały stomatologiczne
            93. "Miedziowe Centrum Zdrowia" S.A. Lubin, KRS 0000049529 szpitale; Spis firm wg. branży: Szpitale
            94. Belos - Plp S.A. Bielsko-Biała, KRS 0000050404
            95. Sag Sp. z o.o. Katowice, KRS 0000053066 folie, tworzywa sztuczne; Spis firm wg. branży: Folie, tworzywa sztuczne
            96. Przedsiębiorstwo Aparatury Spawalniczej "Aspa" S.A. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000056708 związki zawodowe; Spis firm wg. branży: Związki zawodowe
            97. Ocynkownia Mostostal-Met Sp. z o.o. (Opole, wykreślona z rejestru 2012-12-12), KRS 0000057730 przemysł chemiczny; Spis firm wg. branży: Przemysł chemiczny
            98. Gliwicka Fabryka Wagonów Holding S.A. Gliwice, KRS 0000061726 tabor kolejowy; Spis firm wg. branży: Tabor kolejowy
            99. Toruńskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego S.A. w Toruniu Toruń - komunikacja Toruń, KRS 0000064168 przemysł drzewny; Spis firm wg. branży: Przemysł drzewny
          1. początek strony ↑

          2. Anna Maria Jankowska (’58)*

            Siedziby powiązanych firm
            wg województw
            skala odpowiada liczbie

            1. Firma:
              1. Stanowisko:
              2. Stanowisko:

              Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
              Wiesław Budniak, Jagoda Czerska, Ewa Dobraczyńska, Sylwester Głodek, Leszek Jaśniak, Mieczysław Jezierski, Tomasz Kędziora, Krystyna Makarewicz, Agnieszka Maraszkiewicz, Małgorzata Marcinkiewicz, Artur Nakończy, Marta Ognik, Mieczysław Pałka, Jan Pietras, Henryk Rokita, Ryszard Saran, Jolanta Semaniuk, Bogdan Wasilewski, Eugeniusz Wiak, Jadwiga Wiak, Jolanta Wiejak, Marek Wnuk, Franciszek Wojtachnio i Damian Woźniak.

              Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
              Krystyna Jaśniak i Ryszard Josicz.

            Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

            1. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Wisła" w Puławach Puławy, KRS 0000139903 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
            2. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Dziewiątka" w Puławach Puławy, KRS 0000161601 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
          3. początek strony ↑

          4. Anna Regina Jankowska (’58)*

            1. początek strony ↑

            2. Anna Jankowska (’59)*

              1. początek strony ↑

              2. Anna Jankowska (’60)*

                Siedziby powiązanych firm
                wg województw
                skala odpowiada liczbie

                1. Firma:
                  1. Stanowisko:

                  Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
                  Małgorzata Piszczałka.

                  Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
                  Michał Balcer, Marzena Domagała, Renata Gość, Grzegorz Grzunka, Grzegorz Hadzik, Bożena Henczyca, Marcin Hofman, Jan Homann, Tomasz Jerczyński, Arkadiusz Krawczyk, Cecylia Krzywańska, Jolanta Kubiak, Zofia Latusek, Wojciech Lepka, Mirosława Malinowska, Justyna Muszalska, Natalia Najdek, Wojciech Nawrot, Magdalena Osada, Zofia Parzonka, Florian Piasecki, Szczepan Ptak, Jan Sarnowski, Paweł Stasiak, Sylwia Szmaja, Stanisław Szydlik, Roman Taborski, Jan Wawrzyniak, Stanisław Wierciński i Elżbieta Łubieńska-Kopeć.

                Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

                1. Fundacja Wrota Wielkopolski (Baranów, wykreślona z rejestru 2007-01-31), KRS 0000257022 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
              3. początek strony ↑

              4. Anna Helena Jankowska (’60)*

                Siedziby powiązanych firm
                wg województw
                skala odpowiada liczbie

                1. Firma: "Nasza Wspólnota" - Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Sp. z o.o. Gdańsk () od 2001-05-29 do teraz zarządzanie nieruchomościami; Spis firm wg. branży: Zarządzanie nieruchomościami
                  1. Stanowisko:
                  2. Stanowisko: Prezes Zarządu od 2001-05-29 do teraz

                  Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
                  Elżbieta Kałużna, Grażyna Tarczyńska i Romuald Żurawski.

                  Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
                  (brak osób)

                Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

                1. "Nasza Wspólnota" - Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000012158 zarządzanie nieruchomościami; Spis firm wg. branży: Zarządzanie nieruchomościami
              5. początek strony ↑

              6. Anna Zofia Jankowska (’60)*

                1. początek strony ↑

                2. Anna Helena Jankowska (’61)*

                  1. początek strony ↑

                  2. Anna Jankowska (’62)*

                    Siedziby powiązanych firm
                    wg województw
                    skala odpowiada liczbie

                      Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

                      1. Polska Grupa Dystrybucyjna S.A. Łódź - komunikacja Łódź, KRS 0000013647 hurtownie spożywcze; Spis firm wg. branży: Hurtownie spożywcze
                      2. Mk Więch Sp.J. Kielce, KRS 0000230289
                      3. "Aqua Nova" Sp. z o.o. Łódź - komunikacja Łódź, KRS 0000232830 napoje; Spis firm wg. branży: Napoje
                      4. Partnerski Serwis Detaliczny S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000280288 przetwórstwo mięsa; Spis firm wg. branży: Przetwórstwo mięsa
                      5. "Przystanek - Dziecko" Kielce, KRS 0000293674 organizacje pozarządowe; Spis firm wg. branży: Organizacje pozarządowe

                      Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

                      1. "Peritus" Sp. z o.o. Łódź - komunikacja Łódź, KRS 0000197886 ubezpieczenia; Spis firm wg. branży: Ubezpieczenia
                    1. początek strony ↑

                    2. Anna Jankowska (’62)*

                      Siedziby powiązanych firm
                      wg województw
                      skala odpowiada liczbie

                      1. Firma:
                        1. Stanowisko:

                        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
                        Stanisław Domeradzki, Władysław Gąsiorowski, Iwona Kopycińska, Bożena Krukowska, Beata Nowakowska, Jan Pawłowski, Bożena Perłowska, Iwona Siecińska, Adam Sieklucki, Irena Sobocińska, Leona Tomkowska, Romualda Warzyńska i Grzegorz Wąsiewski.

                        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
                        Krzysztof Gawliński i Jadwiga Pawlak.

                      Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

                      1. "Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Sierpcu w Likwidacji Sierpc, KRS 0000096858 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
                    3. początek strony ↑

                    4. Anna Jankowska (’68)*

                      1. początek strony ↑

                      2. Anna Jadwiga Jankowska (’69)*

                        1. początek strony ↑

                        2. Anna Elżbieta Jankowska (’71)*

                          Siedziby powiązanych firm
                          wg województw
                          skala odpowiada liczbie

                          1. Firma:
                            1. Stanowisko:

                            Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
                            Jonas Arkestad, Rune Glavare, Jan Johansson i Piotr Owczarek.

                            Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
                            Ake Bengtsson, Arkadiusz Grabski, Beata Gumińska Wojtczak, Mikael Jonson, Małgorzata Klimkowska, Mats Lundin, Jacek Maciejewski i Leif Thorwaldsson.

                          Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

                          1. Partnertech Poland Sp. z o.o. Mysłowice, KRS 0000013620

                          Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

                          1. Partnertech Sieradz Sp. z o.o. (Sieradz, wykreślona z rejestru 2013-03-20), KRS 0000277516 instalacje elektryczne; Spis firm wg. branży: Instalacje elektryczne
                          2. "Pzz" w Kwidzynie Sp. z o.o. Kwidzyn, KRS 0000064352 hurtownie spożywcze; Spis firm wg. branży: Hurtownie spożywcze
                        3. początek strony ↑

                        4. Anna Jankowska (’71)*

                          Siedziby powiązanych firm
                          wg województw
                          skala odpowiada liczbie

                          1. Firma:
                            1. Stanowisko:

                            Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
                            Jerzy Bogacz, Alfons Chodziński, Bogdan Czerwiński, Henryk Dobrzycki, Romuald Drobysz, Marek Jankiewicz, Halina Jankowska, Krzysztof Jankowski, Władysław Kaniuka, Marta Kawula, Jerzy Kowalczyk, Wojciech Młodawski, Dariusz Obara, Krzysztof Piasecki, Szymon Topa, Bernard Walkowiak, Andrzej Widźgowski i Zbigniew Ziobrowski.

                            Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
                            Krystyna Dojutrek, Zenon Kastrau, Tadeusz Lukas, Anna Mrozowicz, Leszek Rysztowski i Zdzisław Wierzbowski.

                          2. Firma:
                            1. Stanowisko:

                            Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
                            Halina Jankowska, Krzysztof Jankowski i Krzysztof Piasecki.

                            Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
                            Małgorzata Bartkowska, Henryk Dobrzycki, Marian Gołębiewski, Marek Jankiewicz i Dariusz Obara.

                          Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

                          1. Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe S.A. w Upadłości Likwidacyjnej Iława, KRS 0000053607 mosty, wiadukty; Spis firm wg. branży: Mosty, wiadukty
                          2. "Chaber" Sp. z o.o. Iława, KRS 0000258338 hotele; Spis firm wg. branży: Hotele
                          3. Olsztyńska Korporacja Budowlana Sp. z o.o. Olsztyn, KRS 0000176191 budownictwo przemysłowe; Spis firm wg. branży: Budownictwo przemysłowe
                          4. Dlg Polska Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Dobre Miasto, KRS 0000141820 sauny; Spis firm wg. branży: Sauny
                          5. "Futrex" Sp. z o.o. Olsztyn, KRS 0000157676 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe
                          6. Fundacja Im.Emila Von Behringa Ławice, KRS 0000230880 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
                          7. Forghit Sp. z o.o. Malbork, KRS 0000276528 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
                          8. Gaz & Oil Project Management Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Elbląg, KRS 0000284015 maszyny przemysłowe; Spis firm wg. branży: Maszyny przemysłowe
                          9. "Termo" Sp. z o.o. w Upadłości Układowej Miłomłyn, KRS 0000227712 folie, tworzywa sztuczne; Spis firm wg. branży: Folie, tworzywa sztuczne
                          10. Lubawskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Lubawa, KRS 0000215802 usługi budowlane; Spis firm wg. branży: Usługi budowlane
                          11. "Iławskie Wodociągi" Sp. z o.o. Iława, KRS 0000051694 wodociągi, kanalizacja; Spis firm wg. branży: Wodociągi, kanalizacja
                          12. Przedsiębiorstwo Kruszyw i Betonów "Ipb Prodbet" Sp. z o.o. Iława, KRS 0000054655 materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane
                          13. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Lubawa, KRS 0000068707 wodociągi, kanalizacja; Spis firm wg. branży: Wodociągi, kanalizacja
                          14. "Alter" Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Dobre Miasto, KRS 0000007804
                          15. Inwest-Eko-System Sp. z o.o. Elbląg, KRS 0000016833
                          16. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg Mostów i Robót Inżynieryjnych "Budromost" Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Górka, KRS 0000035295 mosty, wiadukty; Spis firm wg. branży: Mosty, wiadukty
                          17. "Powiatowy Zespół Opieki Zdrowotnej w Ostródzie-S.A." Ostróda, KRS 0000036113 szpitale; Spis firm wg. branży: Szpitale
                          18. Przedsiębiorstwo Metalowo-Drzewne Ipb "Stolmet" Sp. z o.o. Iława, KRS 0000122619 meble metalowe; Spis firm wg. branży: Meble metalowe
                          19. "Plastyk Plus" Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Elbląg, KRS 0000129759 kaletnictwo; Spis firm wg. branży: Kaletnictwo
                          20. Anmar Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Sztum, KRS 0000088019
                          21. Koneckie Zakłady Odlewnicze S.A. Końskie, KRS 0000101854 hutnictwo; Spis firm wg. branży: Hutnictwo

                          Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

                          1. "Zakład Budynków Komunalnych Ii" Sp. z o.o. Olsztyn, KRS 0000135441 roboty budowlane; Spis firm wg. branży: Roboty budowlane
                          2. Masarnia "Matis" Sp. z o.o. Różnowo, KRS 0000144742 przetwórstwo mięsa; Spis firm wg. branży: Przetwórstwo mięsa
                          3. Mała Spółdzielnia Mieszkaniowa "Poziomka" (Elbląg, wykreślona z rejestru 2009-01-12), KRS 0000151444 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
                          4. Przedsiębiorstwo Elementów Budowlanych "Pelbud" Sp. z o.o. (Iława, wykreślona z rejestru 2008-10-28), KRS 0000171599 budownictwo przemysłowe; Spis firm wg. branży: Budownictwo przemysłowe
                          5. "Rewitalizacja" Sp. z o.o. Radom, KRS 0000178714
                          6. "Beta" Sp. z o.o. Transport Spedycja w Likwidacji (Elbląg, wykreślona z rejestru 2014-03-21), KRS 0000194662 spedycja; Spis firm wg. branży: Spedycja
                          7. Audioart Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000228213 reklama; Spis firm wg. branży: Reklama
                          8. Ośrodek Diagnostyki Medycznej "Mederi" Sp. z o.o. w Likwidacji (Malbork, wykreślona z rejestru 2013-11-29), KRS 0000240932 przychodnie, radiolodzy; Spis firm wg. branży: Radiolodzy
                          9. Elbląskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych S.A. (Nowina, wykreślona z rejestru 2008-05-28), KRS 0000122683 budowa dróg; Spis firm wg. branży: Budowa dróg
                          10. Vifen Sp. z o.o. (Warszawa - komunikacja Warszawa, wykreślona z rejestru 2009-09-30), KRS 0000034683
                          11. "Obiekta" Sp. z o.o. (Warszawa - komunikacja Warszawa, wykreślona z rejestru 2009-01-23), KRS 0000035091
                          12. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Wola" (Warszawa - komunikacja Warszawa, wykreślona z rejestru 2011-05-26), KRS 0000037905 hurtownie spożywcze; Spis firm wg. branży: Hurtownie spożywcze
                          13. "Success Promotion" Sp. z o.o. Pasłęk, KRS 0000053858
                          14. Gold Team Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej (Iława, wykreślona z rejestru 2014-02-18), KRS 0000058884 materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane
                          15. Energetyka Cieplna "Halex" Sp. z o.o. (Dzierzgoń, wykreślona z rejestru 2002-04-24), KRS 0000079362 elektrociepłownie; Spis firm wg. branży: Elektrociepłownie
                          16. Orneta-Energia Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej (Orneta, wykreślona z rejestru 2010-02-17), KRS 0000086068 elektrociepłownie; Spis firm wg. branży: Elektrociepłownie
                          17. Stołeczne Przedsiębiorstwo Handlu Wewnętrznego w Warszawie (Warszawa - komunikacja Warszawa, wykreślona z rejestru 2011-01-31), KRS 0000094496 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe
                        5. początek strony ↑

                        6. Anna Beata Jankowska (’72)*

                          Siedziby powiązanych firm
                          wg województw
                          skala odpowiada liczbie

                            Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

                            1. Polski Komitet Pomocy Społecznej Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000041349 zarządzanie nieruchomościami; Spis firm wg. branży: Zarządzanie nieruchomościami
                            2. Ncc Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000111369 biura nieruchomości; Spis firm wg. branży: Biura nieruchomości

                            Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

                            1. Przedsiębiorstwo Urządzeń Automatyki "Prowag" Sp. z o.o. Katowice, KRS 0000129712 urządzenia biurowe; Spis firm wg. branży: Urządzenia biurowe
                          1. początek strony ↑

                          2. Anna Janina Jankowska (’73)*

                            1. początek strony ↑

                            2. Anna Jankowska (’73)*

                              1. początek strony ↑

                              2. Anna Jankowska (’76)*

                                1. początek strony ↑

                                2. Anna Małgorzata Jankowska (’77)*

                                  1. początek strony ↑

                                  2. Anna Maria Jankowska (’77)*

                                    Siedziby powiązanych firm
                                    wg województw
                                    skala odpowiada liczbie

                                      Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

                                      1. Deutsche Bank Polska S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000022493 banki, pożyczki, kredyty; Spis firm wg. branży: Pożyczki, kredyty
                                    1. początek strony ↑

                                    2. Anna Jankowska (’78)*

                                      1. Firma:
                                        1. Stanowisko:

                                        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
                                        Krzysztof Amsolik, Magdalena Andrysiewicz, Jan Andrzejczak, Teresa Bednarek, Jerzy Bojanowski, Marcin Bojanowski, Marianna Borowska Pawłowska, Jadwiga Broniewicz, Bronisław Brykner, Stanisław Chojnowski, Teresa Duraj, Feliksa Durka, Jolanta Gieras, Jan Goss, Ryszard Grab, Jerzy Gruda, Czesław Grzegorzewski, Alicja Guzicka, Marcin Jachimowski, Jerzy Jałowiecki, Teodora Jencz, Elżbieta Kosecka, Dariusz Kosmala, Janina Kołys, Ryszard Kubiak, Jerzy Kujawa, Zdzisław Lewandowski, Józef Lis, Marek Lisowski, Michał Machejek, Bożenna Malarowska, Witold Marynowski, Elżbieta Matecka, Henryk Messinger, Piotr Nurczyński, Bolesław Osiński, Henryka Ożga, Małgorzata Piekarska, Lucyna Piestrzeniewicz, Regina Pomozow, Janusz Przybyszewski, Artur Rausch, Zbigniew Rogalski, Stanisław Stawicki, Teresa Stępnik, Janusz Strąkowski, Adam Szypuła, Kazimierz Ubysz, Andrzej Utnicki, Wiesław Wasiak, Mirosław Wiśnik, Teresa Witkowska, Magdalena Wojciechowska i Edward Zając.

                                        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
                                        (brak osób)

                                    3. początek strony ↑

                                    4. Anna Jankowska (’78)*

                                      1. początek strony ↑

                                      2. Anna Jankowska (’78)*

                                        1. początek strony ↑

                                        2. Anna Karolina Jankowska (’78)*

                                          Siedziby powiązanych firm
                                          wg województw
                                          skala odpowiada liczbie

                                          1. Firma: Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o. Ostróda () od 2001-03-01 do teraz apteki, narzędzia budowlane, sklepy przemysłowe; Spis firm wg. branży: Sklepy przemysłowe
                                            1. Stanowisko:
                                            2. Stanowisko:
                                            3. Stanowisko: Wiceprezes Zarządu - Wicedyrektor Spółki od 2010-09-17 do teraz

                                            Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
                                            Bronisław Chwała, Katarzyna Chwała, Marek Kwietko Bębnowski, Jolanta Olszewska i Krystyna Rutkowska.

                                            Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
                                            (brak osób)

                                          2. Firma:
                                            1. Stanowisko:
                                            2. Stanowisko:
                                            3. Stanowisko:

                                            Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
                                            Bronisław Chwała, Katarzyna Chwała i Jolanta Olszewska.

                                            Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
                                            (brak osób)

                                          Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

                                          1. Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o. Ostróda, KRS 0000002055 apteki, narzędzia budowlane, sklepy przemysłowe; Spis firm wg. branży: Sklepy przemysłowe
                                          2. Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne "Sajmino" Sp. z o.o. Ostróda, KRS 0000190031 nieruchomości; Spis firm wg. branży: Nieruchomości
                                          3. Ostródzkie Towarzystwo Muzyczne Im.Maksymiliana Kubackiego w Ostródzie Ostróda, KRS 0000047896 muzyka; Spis firm wg. branży: Muzyka
                                          4. "Firma" Sp. z o.o. w Likwidacji Ostróda, KRS 0000050768

                                          Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

                                          1. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg Mostów i Robót Inżynieryjnych "Budromost" Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Górka, KRS 0000035295 mosty, wiadukty; Spis firm wg. branży: Mosty, wiadukty
                                          2. "Powiatowy Zespół Opieki Zdrowotnej w Ostródzie-S.A." Ostróda, KRS 0000036113 szpitale; Spis firm wg. branży: Szpitale
                                          3. "Notax" Sp. z o.o. w Likwidacji Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000155447 biura rachunkowe, doradztwo podatkowe; Spis firm wg. branży: Biura rachunkowe, doradztwo podatkowe
                                        3. początek strony ↑

                                        4. Anna Monika Jankowska (’79)*

                                          Siedziby powiązanych firm
                                          wg województw
                                          skala odpowiada liczbie

                                            Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

                                            1. Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000009353 biura nieruchomości; Spis firm wg. branży: Biura nieruchomości
                                            2. Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa "Osiedle Słoneczne" Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000239024 nieruchomości; Spis firm wg. branży: Nieruchomości
                                            3. Fundacja "Wszechnicy Budowlanej" Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000187939 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
                                            4. Instytut Doradztwa Majątkowego Baranowski i Wspólnicy Spółka z Ograniczoną Odpowiedzalnością w Likwidacji Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000117023 wycena nieruchomości; Spis firm wg. branży: Wycena nieruchomości

                                            Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

                                            1. Katowickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Budus S.A. w Upadłości Likwidacyjnej Katowice, KRS 0000058007 tynkowanie; Spis firm wg. branży: Tynkowanie
                                            2. Polska Federacja Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000099787 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
                                          1. początek strony ↑

                                          2. Anna Małgorzata Jankowska (’79)*

                                            Siedziby powiązanych firm
                                            wg województw
                                            skala odpowiada liczbie

                                              Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

                                              1. "Ecowind" Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000034295
                                              2. Farmy Wiatrowe Masovia Sp. z o.o. Płock, KRS 0000281448 elektrownie; Spis firm wg. branży: Elektrownie
                                              3. "Sea Oil" Sp. z o.o. Płock, KRS 0000163508
                                            1. początek strony ↑

                                            2. Anna Jankowska (’80)*

                                              Siedziby powiązanych firm
                                              wg województw
                                              skala odpowiada liczbie

                                              1. Firma:
                                                1. Stanowisko:

                                                Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
                                                Halina Grzegocka, Tomasz Grzegocki, Zygmunt Grzegocki, Artur Hipsz, Radosław Jankowski, Jan Konieczny, Andrzej Pułtorak, Maja Pułtorak i Tomasz Pułtorak.

                                                Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
                                                (brak osób)

                                              Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

                                              1. Projekt-Automatyka i Elektrotechnika Sp. z o.o. Opole, KRS 0000044843 automatyka przemysłowa; Spis firm wg. branży: Automatyka przemysłowa
                                            3. początek strony ↑

                                            4. Anna Jankowska (’80)*

                                              Siedziby powiązanych firm
                                              wg województw
                                              skala odpowiada liczbie

                                              1. Firma:
                                                1. Stanowisko:

                                                Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
                                                Ewa Andruszkiewicz, Beata Andrzejczak, Joanna Barszcz, Ilona Bartkowiak Zdzierak, Izabela Barłóg, Sylwia Bernal, Kinga Białczyk Przybysz, Edyta Borowiak, Bernard Budniak, Joanna Budziszewska, Agnieszka Burzyńska, Dominika Caban, Monika Chmielecka, Agnieszka Chmielewska, Ewa Chrzanowska, Justyna Chrzanowska, Maria Chudzińska, Joanna Cichocka, Joanna Czajka Mikołajczak, Joanna Czarnomska, Marzena Czeszyńska, Magdalena Dereń, Ewa Dewicka, Justyna Dolata, Ilona Domadej, Bernadeta Dorczyk, Anna Draszczyk, Magdalena Dreas Skibicka, Agata Drozdowska, Julia Drytkiewicz, Agata Dudek Golińska, Ewa Dwulit, Dorota Dykert, Przemysław Dysarz, Monika Dziedzic, Iwona Dziegieć, Anna Dziudziel, Magdalena Falkowska, Mariusz Fidelus, Magdalena Fornalczyk, Waldemar Francik, Urszula Franczak, Iwona Garstkiewicz, Agnieszka Gawarecka, Hanna Gawlik, Natalia Geremek, Anna Górecka, Joanna Gołyźniak, Agnieszka Grabia, Izabela Grabowska, Agnieszka Gromanowska, Anna Grudkowska, Izabela Grusznis, Anna Grygier, Paweł Grzelak, Magdalena Głodkowska, Magdalena Hoppel, Joanna Hossa, Joanna Hyża, Justyna Hyżyk, Monika Jacyno, Anna Janas, Anna Janiak, Marlena Jankowska, Agnieszka Janusz, Beata Jarmuszkiewicz, Marta Jasik, Katarzyna Jelonek, Urszula Jóźwiak, Krzysztof Kaczanowski, Anna Kaczmarek, Hanna Kaczmarek, Kamila Kaczor, Beata Kąkolewska, Maria Kaniewska, Katarzyna Kapiszka, Katarzyna Kapturska, Hanna Karaśkiewicz, Agnieszka Karmowska, Paulina Karolczak, Tomasz Karolewski, Renata Kasperczak, Agnieszka Kasperska, Iwona Kasprowicz, Anna Kasztelan, Zbyszko Kasztelan, Aleksandra Kawecka, Maciej Kawka, Monika Kaźmierczak, Natalia Kałek, Jolanta Kierzek, Barbara Kiełbowska, Krystyna Kokot, Anna Komincz, Marcin Kopacz, Monika Kordys, Katarzyna Korneluk, Karolina Kotarska, Agnieszka Kotowicz, Katarzyna Kowalewska, Katarzyna Kowalska, Ewa Kownacka, Agnieszka Kozłowska, Katarzyna Kołodziejczyk, Żaneta Kruk, Marlena Kubasik, Karolina Kujawa, Sylwia Kurasz, Agnieszka Kusz, Janusz Labrenc, Magdalena Lamberti, Ewelina Langa, Ewelina Lenarczyk, Anna Litwin, Katarzyna Lossy Dzierżawczyk, Sebastian Maciaszczyk, Dominika Maciejewska, Iwona Madajewska, Kornelia Magdziarz, Anita Majchrzak Stypa, Beata Majewska, Małgorzata Majewska, Natalia Malcher, Anita Malinowska, Monika Marchewka, Ewa Marciniak, Anna Matyjasik, Milena Mendyk, Justyna Menz, Ewelina Michalak, Paulina Michałowicz, Marta Mikołajczak, Marta Mikuła, Agnieszka Minc, Magdalena Misiołek, Kamila Miłosz, Przemysław Miłosz, Małgorzata Muller, Joanna Musielak, Łukasz Naskręt, Kamila Nowak, Monika Nowak, Natalia Nowak, Magdalena Nowakowska, Magdalena Ogonowska, Agata Olejniczak Szcześniak, Natalia Pakuła, Anna Pankowska Żałabowska, Daria Pawlik, Katarzyna Pełczyńska, Aleksandra Piechnik, Honorata Piekarska, Emilia Pieprzka, Magdalena Pietryga, Izabela Pietrzak, Magdalena Pietrzak, Marcin Pietrzak, Dagmara Podemska, Kinga Polaczyk, Ewelina Polańska, Magdalena Pruchniewska, Joanna Prusak, Michał Prusak, Magdalena Przybecka Kotz, Kamila Przybylska, Angelika Przybysz, Żanetta Radajewska, Inga Radzińska, Agnieszka Rajmann, Michalina Ratajszczak, Beata Rogowska, Iwona Rogowska, Agnieszka Rospendowska, Celina Rudzik, Karolina Rychlińska, Aneta Rzanna Czechowska, Małgorzata Sabała, Angelika Sadzy, Damian Samek, Joanna Sałatowicz, Leszek Sieracki, Izabela Skrzypniak, Aleksandra Śliwka, Joanna Śmielecka, Jerzy Smierzchała, Agnieszka Śmigaj, Karolina Smolarska, Anita Smus Kaźmierczak, Elżbieta Snela, Kornelia Sobierańska, Agnieszka Solarczyk, Katarzyna Sołtysiak, Małgorzata Sołtysiak, Antoni Sołtysik, Izabela Spiliszewska, Lidia Stankowska, Katarzyna Staszak, Małgorzata Stawicka, Dorota Stawska Nazdrowicz, Agnieszka Stefańczyk, Karolina Stefańska, Ewa Stelmachowska, Paulina Sternal, Agnieszka Stężyńska, Henryka Strugarek, Agnieszka Strzelewicz, Jagoda Surdyk, Anna Sury, Marta Świątek, Barbara Świder, Bernadeta Świerczyńska, Marzena Szablewska, Marek Szczepański, Małgorzata Szewczyk, Karolina Szóstak, Dorota Szulc, Agata Szymańska, Angelika Szymczak, Barbara Słomczyńska, Magdalena Tamulska, Katarzyna Tomczak, Aleksandra Tomczyk, Monika Tomczyk, Katarzyna Tonder, Anna Trembasiewicz, Beata Truszewska, Lidia Tyszkiewicz, Sylwia Unr Ath, Magdalena Urbaniak, Anna Urbańska, Alina Wachowiak, Anna Walczak, Patrycja Waliś, Lidia Walkowiak, Sylwia Walkowiak, Martyna Warzyńska, Natalia Wędzikowska, Monika Wiatrak, Julia Wieczorek, Iwona Winiarczyk, Katarzyna Wiśniewska, Katarzyna Wojtas Maciczak, Małgorzata Wojtowicz, Agnieszka Wolkiewicz, Magdalena Wolna Kwiatkowska, Mariusz Wolny, Katarzyna Woźnicka, Piotr Wykrętowicz, Magdalena Wyszyńska, Monika Włodek, Katarzyna Ząbek, Anna Zaleska, Agnieszka Zarębska, Magdalena Zawada, Monika Zielińska, Wojciech Zieliński, Weronika Zimna, Andrzej Ziółkowski, Anna Zubczyńska, Aleksandra Żurek, Anna Zygmann i Katarzyna Żyto.

                                                Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
                                                Joanna Anyszkiewicz, Agnieszka Bąk, Joanna Bandurska, Hanna Bartkowiak, Ewelina Bartosik, Dominik Białecki, Agata Bober, Natalia Brętkowska, Hanna Budnik, Celestyna Chachowska, Elwira Chołżyńska, Tadeusz Chudy, Magdalena Cichy, Marlena Ciesielska, Dorota Ciężkowska, Urszula Dampc, Hieronim Dolata, Katarzyna Drajkowska, Elżbieta Drobnik, Diana Duda, Małgorzata Dudzic Biskupska, Marek Duszyński, Agata Dzielska, Martyna Dłubała, Joanna Eggebrecht, Magdalena Fibich Nowak, Ewelina Gajewicz Szoda, Maria Garstkiewicz, Krystyna Golda, Agnieszka Gondek Początko, Andrzej Graczykowski, Magdalena Gwizdek, Agnieszka Hyblewska, Joanna Jagodzińska, Iwona Jakubowska, Joanna Janik, Anna Jasiak, Anna Kaczmarek, Paulina Kaczmarek, Judyta Kadoch, Joanna Kamińska, Cezary Kamiński, Marta Kaźmierczak, Justyna Kiełczyńska Bald, Kinga Klimczak, Agnieszka Kondola, Anna Konopczyńska, Anna Korczak, Natalia Kosmala, Karolina Kowalska, Wojciech Kozanecki, Anna Kołodziej, Paulina Kroczewska, Natalia Kruszyńska, Karolina Kulesza, Dagmara Kupczak, Małgorzata Lasia, Marta Laskowska, Izabela Lemańska, Karolina Lesińska, Beata Linkiewicz, Aleksandra Lorenz, Dorota Maciołek, Joanna Majewska, Agnieszka Makowiak, Anna Małecka, Krzysztof Mizielski, Agnieszka Miłoszewska, Paulina Muzia, Natalia Niemasz, Magdalena Niemczyk, Anna Nowacka, Anna Nowak, Wioleta Nowińska, Joanna Olejnik, Natalia Orzeł Hojan, Marlena Orłowska, Joanna Pabińska, Hanna Paciorkowska, Agnieszka Pacucha, Aleksandra Padusińska, Ewa Pankowska Tworek, Daria Paszkiewicz, Joanna Pawłowska, Violetta Pers, Beata Pietrusewicz, Monika Piwowarek, Dorota Podgórska, Maria Pol, Natalia Poleszak, Edyta Prywata, Marta Przywarta, Patrycja Pściuk, Iwona Pyzik, Anna Płatek, Renata Radecka, Dominika Rafacz, Magdalena Rędzikowska, Monika Rembicka, Violetta Rybka, Małgorzata Rychlik, Sebastian Rzepka, Beata Serwatkiewicz, Anna Siałkowska, Sandra Śliwa, Agnieszka Smektała, Marta Smorawińska, Iwona Solarz, Natalia Sotek, Mariola Stachowiak, Magdalena Stanisławiak, Aleksandra Styperek, Karolina Styrylska, Monika Sury Walterowicz, Ewa Świerkosz, Piotr Szafałowicz, Milena Szymańska, Joanna Szymkowiak, Romana Sławeta, Zenon Talarczyk, Agnieszka Troinska, Monika Tuzimska, Anna Urbanowicz, Paulina Waścińska, Daria Winkel Guzikowska, Małgorzata Wolniewicz, Dioniza Wszołek, Alina Wyrwicka, Paulina Wysocka Czyżo, Paulina Zawarty, Katarzyna Zdrojewska, Marta Zięba, Sylwia Zielonka, Magdalena Żowciuk Dubiel i Monika Łastowska.

                                              Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

                                              1. Wielkopolski Bank Spółdzielczy Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000087833 banki; Spis firm wg. branży: Banki
                                              2. Spółdzielnia Łubowo Fałkowo, KRS 0000064799 sprzęt ogrodniczy; Spis firm wg. branży: Sprzęt ogrodniczy
                                              3. Arator Sp. z o.o. w Likwidacji Fałkowo, KRS 0000316424 biura nieruchomości; Spis firm wg. branży: Biura nieruchomości
                                              4. Spółdzielnia Usług Rolniczych w Łubowie Łubowo, KRS 0000071494 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
                                              5. Bank Spółdzielczy w Kórniku Kórnik, KRS 0000005114 banki; Spis firm wg. branży: Banki
                                              6. Bank Spółdzielczy w Gnieźnie Gniezno, KRS 0000094874 banki; Spis firm wg. branży: Banki
                                              7. Bank Spółdzielczy w Siedlcu Siedlec, KRS 0000131603 banki; Spis firm wg. branży: Banki
                                              8. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Metalowiec" Gorzów Wlkp, KRS 0000089122 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe

                                              Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

                                              1. Beneficial Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000343064 roboty ogólnobudowlane; Spis firm wg. branży: Roboty ogólnobudowlane
                                              2. Pleszewskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Pleszew, KRS 0000117258 organizacje pozarządowe; Spis firm wg. branży: Organizacje pozarządowe
                                              3. Darkan Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000273240
                                              4. "Pro-Inwestycje Sp. z o.o." Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000258885 biura nieruchomości; Spis firm wg. branży: Biura nieruchomości
                                            5. początek strony ↑

                                            6. Anna Dominika Jankowska (’80)*

                                              1. początek strony ↑

                                              2. Anna Jankowska (’83)*

                                                1. początek strony ↑

                                                2. Anna Jankowska (’89)*

                                                  1. początek strony ↑

                                                  © 2009-2011 Grupa Onet.pl S.A. - Regulamin serwisu - Kontakt - Zobacz firmy wg. GUS