Partner Przy współpracy
Znaleziono następujące osoby nazywające się

Antoni Lewandowski w KRS

:

Antoni Lewandowski (’19)*

Siedziby powiązanych firm:

  1. Firma:
    1. Stanowisko:

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Roman Baumgart, Bogdan Bereda, Kazimierz Brząkała, Teresa Cherek Kanabaj, Zdzisława Cuppa, Tadeusz Daroń, Jan Gostomski, Janina Grzonka, Piotr Holka, Alicja Huczyńska, Eugeniusz Iwicki, Kazimierz Jagła, Ignacy Januszewski, Jan Kosiedowski, Tomasz Krakowski, Włodzimierz Król, Halina Kubica, Kazimierz Musiał, Maciej Muzioł, Jerzy Myk, Stanisław Ormiński, Joanna Sitarek, Jan Stańczak, Herbert Ważny, Kazimierz Wieczór, Roman Wnuk i Henryk Ziółkowski.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    Małgorzata Babińska, Michał Babiński, Aniela Bąk, Jadwiga Bonik, Mariusz Bonk, Joanna Borta, Barbara Braciszewska, Katarzyna Burda, Kazimierz Bylicki, Daniel Chabowski, Agnieszka Chmara, Iwona Cierpka, Maria Ciesielska, Damian Ciesielski, Teresa Cisewska, Małgorzata Ciszewska, Maciej Cuppa, Magdalena Cygan, Anna Czerwińska, Mirosława Czerwińska, Mikołaj Czrnowski, Helena Dąbrowska, Izabela Dąbrowska, Kinga Drzycimska, Monika Dudzik, Maria Finster, Magdalena Fudzińska, Paulina Furman, Robert Gackowski, Kamila Galinska, Ewa Gehrke, Justyna Glama, Krzysztof Gradek, Danuta Grzeca, Jerzy Gumienny, Joanna Gutkowska, Teresa Hartwich Łukaszewska, Anna Hoppe, Katarzyna Iwańczuk, Marek Janicki, Maria Jankowska, Dorota Jaworska, Joanna Jóźwiak, Ewelina Kajszczak, Elżbieta Kallas, Małgorzata Kamińska, Sabina Kamińska, Agnieszka Karaśkiewicz, Marlena Kardach, Piotr Kazimierski, Jakub Kiersnowski, Marta Kiełpikowska, Marek Kolanowski, Maria Koper, Jolanta Kowalska, Łukasz Kożuch, Iwona Kołacz, Teresa Krzyżanowska, Elżbieta Kwiatkowska, Szymon Kwiatkowski, Grażyna Linda, Małgorzata Lubińska, Artur Malach, Beata Malik, Rafał Maliński, Piotr Marosz, Beata Medeńska, Maciej Mickielewicz, Barbara Miszewska, Justyna Mitkowska, Alicja Molin, Rafał Mroziński, Marek Musiał, Zuzanna Myk Tomaszewska, Barbara Nowacka, Barbara Ochała, Dorota Opalińska, Alojzy Ornowski, Małgorzata Ołdak, Anna Pajonkowska, Maria Pilacka, Marta Pindor, Małgorzata Pyrc, Maria Płoszyńska, Małgorzata Ratajczak, Jakub Resler, Iwona Rogowska, Waldemar Romanowski, Katarzyna Rozkwitalska, Marta Sawicka Dziuba, Agnieszka Schodowska, Daria Sobieraj, Maria Sonik, Beata Sterling, Katarzyna Stosik, Małgorzata Stryszyk, Eugenia Sumińska, Marek Świętkowski, Paweł Swoiński, Edyta Syrewicz, Agnieszka Szala, Renata Szczukowska, Halina Szweda, Andrzej Szyczewski, Katarzyna Słuszczak, Gabriela Tesmer, Katarzyna Tomaszewska, Małgorzata Tomczak, Zenona Tomczak, Jadwiga Tumanik, Elżbieta Urban, Jan Warnke, Urszula Warnke, Teresa Wdowiak, Katarzyna Weiner Tykwińska, Anna Wijata, Katarzyna Wiśniewska, Andrzej Wojciechowski, Teresa Wojnerowicz, Damian Wylegała, Magdalena Wysocka, Andrzej Zawisza, Jacek Zblewski, Anna Ziemińska, Irena Ziółkowska i Joanna Zmudziejewska.

Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

  1. Bank Spółdzielczy w Koronowie Koronowo, KRS 0000142826 banki; Spis firm wg. branży: Banki
  2. Spółdzielnia Związków Hodowców i Producentów Zwierząt Gospodarskich Bydgoszcz - komunikacja Bydgoszcz, KRS 0000154766 organizacje, instytucje gospodarcze; Spis firm wg. branży: Organizacje, instytucje gospodarcze
  3. Spółdzielnia Producentów Ziarna Zbóż i Nasion Roślin Oleistych Agro-Kłos We Wtelnie Wtelno, KRS 0000213532 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia

Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

  1. Sgb-Bank S.A. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000058205 banki; Spis firm wg. branży: Banki
  2. Spółdzielnia Producentów Trzody Chlewnej "Prosiaczek" We Wtelnie Wtelno, KRS 0000274092 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia

Antoni Bogumił Lewandowski (’27)*

Siedziby powiązanych firm:

  1. Firma:
    1. Stanowisko:

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Czesław Chochoł, Dymitr Doliński, Dariusz Gryglewicz, Zdzisław Hurka, Eugeniusz Kramp, Kazimierz Krawczyk, Wacław Kudzin, Kazimierz Kuzio, Jan Maksanta, Stanisław Mikołajczyk, Zdzisław Podgórny, Krystyna Rudzka i Ryszard Zając.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    (brak osób)

Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

  1. Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Czaplinku (Czaplinek, wykreślona z rejestru 2013-06-10), KRS 0000173096 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia

Antoni Wacław Lewandowski (’49)*

Siedziby powiązanych firm:

    Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

    1. Legnoform Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Karpniki, KRS 0000021848 drewno; Spis firm wg. branży: Drewno
    2. Odlewnia Żeliwa "Gromadka" - Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Gromadka, KRS 0000108429 materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane

    Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

    1. Rjk Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej (Wrocław - komunikacja Wrocław, wykreślona z rejestru 2014-01-30), KRS 0000032369 firma; Spis firm wg. branży: Firma
    2. Skład Materiałów Budowlanych "Gaja Izolacje" - Justyna Rutkowska, Dorota Mikołajczyk - Sp.J. w Upadłości Likwidacyjnej (Jelenia Góra, wykreślona z rejestru 2013-04-08), KRS 0000110497 materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane
    3. Kopalnia Piaskowca "Wartowice Iii" Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej (Stanowice, wykreślona z rejestru 2011-09-07), KRS 0000173898 przemysł wydobywczy; Spis firm wg. branży: Przemysł wydobywczy
    4. "Prefabrykaty" Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej (Zgorzelec, wykreślona z rejestru 2012-08-21), KRS 0000201501 firma; Spis firm wg. branży: Firma

    Antoni Lewandowski (’56)*

    Siedziby powiązanych firm:

    1. Firma:
      1. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Ryszard Bieganowski, Bernard Brzeziński, Jan Czaplewski, Józef Dobrowolski, Maria Ejma, Henryk Gasza, Władysław Krzyżanowski, Maria Kubiak, Józef Niedźwiedziński, Ryszard Pospieszny, Zygmunt Sarniak, Kazimierz Szczepankiewicz, Maria Tomankiewicz, Józef Waleriańczyk, Paweł Waleriańczyk, Jan Wegner, Edmund Łukaszewski i Zdzisław Łukaszewski.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      Wojciech Andrzejewski, Wojciech Antecki, Magdalena Antoniak, Barbara Armacka, Halina Banaszak, Ewa Brodowska, Wiesława Ciechanowska, Jolanta Dąbrowska, Zygmunt Dębowiecki, Waldemar Florczyk, Szczepan Gorzelańczyk, Halina Kańczurzewska, Regina Kompanowska, Elżbieta Konieczna, Lech Kowalski, Sławomir Królak, Henryk Krygier, Maria Kubska, Maria Nadolna, Jan Niedźwiedziński, Andrzej Perkowski, Sabina Pluta, Barbara Sarnocińska, Iwona Skaziak, Danuta Skała, Mirosława Śluga, Ilona Śpiewak, Roman Szafrański, Teresa Szklarz, Jolanta Słowińska, Grażyna Walczak, Anna Wichrowska i Mieczysław Zieliński.

    Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

    1. Bank Spółdzielczy w Ślesinie Ślesin, KRS 0000105830 banki; Spis firm wg. branży: Banki
    2. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Ślesinie Ślesin, KRS 0000057975 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
    3. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Konin, KRS 0000162475 hodowla zwierząt; Spis firm wg. branży: Hodowla zwierząt
    4. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" Babiak, KRS 0000044651 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia

    Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

    1. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Zgoda" Konin, KRS 0000174744 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    Legenda: