Onet.pl
KtoKogo.pl
Kto kogo reprezentuje wg KRS
Imię Nazwisko 
  
przy współpracy: Infoveriti
Legenda:
*) Liczba w nawiasie po nazwisku to dwie pierwsze cyfry numeru PESEL
**) Osoby współwystępujące w KRS to osoby, które w tym samym czasie występują się w zapisie KRS dotyczącym tego samego podmiotu, zgodnie z definicjami w Regulaminie Serwisu KtoKogo.pl. Jedna z nich może być członkiem Zarządu, inna członkiem Rady Nadzorczej lub prokurentem, syndykiem, kuratorem itd.

Znaleziono dokładnie jedną osobę nazywającą się „Antoni Matwiejko”.

  1. Antoni Matwiejko (’48)*

    Siedziby powiązanych firm
    wg województw
    skala odpowiada liczbie

    1. Firma: Spółdzielnia Mieszkaniowa Bogatynia () od 2003-10-09 do teraz spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
      1. Stanowisko: Prezes Zarządu od 2003-10-09 do teraz

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Ryszard Białek, Elżbieta Chendoszko, Marian Ciunel, Anna Drzewiecka, Marek Dudziński, Tadeusz Kamiński, Andrzej Korchut, Wiesław Kwaśniewski, Andrzej Lipko, Włodzimierz Maciaszek, Waldemar Michniewicz, Mariola Pasznicka, Krzysztof Sala, Andrzej Staszewski, Małgorzata Szady, Mieczysław Szczotka, Regina Szkibiel, Andrzej Wojtowicz, Mirosław Zagórski, Krystyna Zając i Rafał Zasadziński.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      Radosław Berliński, Andrzej Sroka, Andrzej Wysocki i Jan Wyszyński.

    2. Firma:
      1. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Bożena Harłukowicz, Anzelm Jaśkiewicz, Krzysztof Nowicki, Mieczysława Patelska, Stanisław Sterkowicz i Barbara Włudarczyk.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      Adam Duliban, Bożena Klinicka, Ryszard Krusche, Ryszard Leparowski, Katarzyna Niklewicz, Zdzisław Szmajdziński i Edward Witecki.

    3. Firma:
      1. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Stanisław Dziedzic, Elwira Kamińska, Władysław Kuc, Tadeusz Kucharski, Stanisław Prądzyński, Jarosław Włos i Zygmunt Łątka.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      Radosław Berliński, Zbigniew Cuber, Jan Kozłowski, Damian Nawrot, Mariusz Połaczański, Jerzy Przetacznik, Jarosław Rymarczyk, Iwona Skrzypczyk, Ewa Tęcza, Marek Tomala i Mirosław Zagórski.

    Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

    1. Spółdzielnia Mieszkaniowa Bogatynia, KRS 0000047079 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    2. "Towarzystwo Budownictwa Społecznego" Sp. z o.o. Bogatynia, KRS 0000097297 zarządzanie nieruchomościami; Spis firm wg. branży: Zarządzanie nieruchomościami
    3. Przedsiębiorstwo Zarządu Nieruchomościami Sp. z o.o. Zgorzelec, KRS 0000141594 biura nieruchomości; Spis firm wg. branży: Biura nieruchomości
    4. "Gminny Zarząd Mienia Komunalnego w Bogatyni" Sp. z o.o. Bogatynia, KRS 0000094799 instytucje samorządowe; Spis firm wg. branży: Instytucje samorządowe
    5. Edf Toruń S.A. Toruń - komunikacja Toruń, KRS 0000021671 elektrociepłownie; Spis firm wg. branży: Elektrociepłownie
    6. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowe "Solpet" Sp. z o.o. Bogatynia, KRS 0000042034

    Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

    1. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Zgorzelec, KRS 0000195605 wywóz śmieci; Spis firm wg. branży: Wywóz śmieci
    2. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Pieńsku - Sp. z o.o. Pieńsk, KRS 0000157806 elektrociepłownie; Spis firm wg. branży: Elektrociepłownie
    3. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji "Wodnik" Sp. z o.o. Jelenia Góra, KRS 0000150045 wodociągi, kanalizacja; Spis firm wg. branży: Wodociągi, kanalizacja
    4. Gminne Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. Bogatynia, KRS 0000133820 wywóz śmieci; Spis firm wg. branży: Wywóz śmieci
    5. Ehn S.A. Studzienice, KRS 0000107547 zarządzanie nieruchomościami; Spis firm wg. branży: Zarządzanie nieruchomościami
    6. Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych (Jelenia Góra, wykreślona z rejestru 2008-09-24), KRS 0000100516 organizacje polityczne; Spis firm wg. branży: Organizacje polityczne
    7. Klub Sportowy Turów Zgorzelec (Zgorzelec, wykreślona z rejestru 2005-10-31), KRS 0000082500 ośrodki sportowe; Spis firm wg. branży: Ośrodki sportowe
    8. Archem-Energomontaż Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Robót Antykorozyjnych i Montażowych Sp. z o.o. Zgorzelec, KRS 0000062877 instalacje budowlane; Spis firm wg. branży: Instalacje budowlane
    9. Bogatyńskie Wodociągi i Oczyszczalnia S.A. Bogatynia, KRS 0000046613 wodociągi, kanalizacja; Spis firm wg. branży: Wodociągi, kanalizacja
    10. Karkonoski System Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Bukowiec, KRS 0000234031 wodociągi, kanalizacja; Spis firm wg. branży: Wodociągi, kanalizacja
  2. początek strony ↑

© 2009-2011 Grupa Onet.pl S.A. - Regulamin serwisu - Kontakt - Zobacz firmy wg. GUS