Onet.pl
KtoKogo.pl
Kto kogo reprezentuje wg KRS
Imię Nazwisko 
  
przy współpracy: Infoveriti
Legenda:
*) Liczba w nawiasie po nazwisku to dwie pierwsze cyfry numeru PESEL
**) Osoby współwystępujące w KRS to osoby, które w tym samym czasie występują się w zapisie KRS dotyczącym tego samego podmiotu, zgodnie z definicjami w Regulaminie Serwisu KtoKogo.pl. Jedna z nich może być członkiem Zarządu, inna członkiem Rady Nadzorczej lub prokurentem, syndykiem, kuratorem itd.

Znaleziono kilka osób nazywających się „Barbara Brożek”

  1. Barbara Brożek (’54)
  2. Barbara Brożek (’56)
  3. Barbara Stanisława Brożek (’59)
  4. Barbara Magdalena Brożek (’69)
  5. Barbara Brożek (’69)
  6. Barbara Li Brożek (’74) Polskie Towarzystwo Oświaty Zdrowotnej (Warszawa - komunikacja Warszawa)
  1. Barbara Brożek (’54)*

    1. początek strony ↑

    2. Barbara Brożek (’56)*

      Siedziby powiązanych firm
      wg województw
      skala odpowiada liczbie

      1. Firma:
        1. Stanowisko:
        2. Stanowisko:
        3. Stanowisko:

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
        Cecylia Adamiec, Paweł Andrzejewski, Renata Augustyn, Małgorzata Bajda, Alina Bajek, Alicja Bajorek, Helena Bartosz, Mirosław Biela, Mateusz Biś, Władysłwa Blak, Marzena Bodurka, Sylwia Bogacz, Iwona Bogusz, Magdalena Broniek, Ewa Brożek, Joanna Brożek, Ewa Brylla, Tomasz Burza, Lesław Błaszak, Bożena Cader, Barbara Chajec, Helena Chmielarz, Jadwiga Chrzan Kaczówka, Barbara Chłopecka, Paweł Cich, Eugeniusz Cieśla, Magdalena Cieśla, Lucyna Ćwiklińska, Maria Czapla, Aneta Czarnik, Iwona Czerniak, Renata Dobek, Urszula Drwal, Ewa Duda, Monika Duda, Krystyna Dudek, Anna Dukat, Danuta Dura, Elżbieta Dybczak, Marek Dyląg, Barbara Dymacz, Izabela Dzięgielewska Żarska, Beata Dziobek, Sławomir Fido, Ewa Fiust, Maciej Frączek, Stanisław Franczyk, Maria Frankowska, Elżbieta Front, Ewa Fudalej, Zofia Furman, Bogumiła Gagatek, Bohdan Garus, Wiesława Gąsior, Monika Gąska, Damian Gaża, Anna Gaździcka, Alicja Gałat, Jolanta Gęgotek, Anna Gieracka, Ewa Godek, Wiesława Golec, Teresa Gorla, Maria Grela, Teresa Grybisz, Agnieszka Gutowicz, Monika Gwiazda Suchan, Katarzyna Gwizdała, Maria Gwizdała, Paulina Haberka, Anna Halastra, Krystyna Hanek, Edyta Hankus, Anna Huget, Teresa Iwaniec, Maria Jabłońska, Paulina Jacher, Wojciech Jacher, Iwona Jaglarz, Iwona Jakubowska, Ewa Jamróz, Maria Janicka, Małgorzata Janiga, Ewa Jarek Mikrut, Anna Jaskółka, Krystyna Jędo, Maria Józkowicz, Józefa Juda, Janina Kafel, Leokadia Kalata, Kazimiera Kalita, Teresa Kantor, Stanisław Karp, Janina Kępa, Jolanta Kiełbasa, Magdalena Klich Jaszczak, Urszula Klima, Anna Klimek, Agnieszka Knapik, Krystyna Knapik, Zofia Knych, Łucja Korbiel, Jolanta Korzeniowska, Małgorzata Kotarba, Agnieszka Kowalska, Marta Kozdrój, Maria Kozik, Waldemar Krakowski, Teresa Kramarska, Teresa Król, Maria Krupa, Krystyna Krzyżanowska, Małgorzata Kubik, Kinga Kuboń Kozioł, Aneta Kukla, Anna Kukla, Wiesław Kukla, Ewa Kulpa, Teresa Kurczaba, Bogusława Kuzera, Zbigniew Kwater, Bernard Kwiecień, Maria Kwiek, Grażyna Kłósek, Katarzyna Kłósek, Agnieszka Kłusek, Magdalena Lada Kizior, Monika Lasoń, Danuta Latała, Maria Lesiak, Stanisław Lesiński, Anna Limanówka, Maria Limanówka, Dominika Lis, Aneta Lorek, Ewa Maciuba, Agnieszka Malisz, Wanda Mamak, Krystyna Marcisz, Renata Mardyła, Anna Marmol, Iwona Marzec, Wioletta Matusik, Agnieszka Maziarz, Agnieszka Mazur, Lucyna Mazur, Jolanta Mielak, Maria Mielecka, Iwona Mróz, Małgorzata Mrożek, Wiesława Mrozowska, Monika Musiał, Katarzyna Młynarczyk, Jadwiga Natonek, Maria Niezabitowska, Stanisława Nizioł, Kazimiera Nosek, Anna Nowak, Bogumiła Nowak, Marcin Nowak, Maria Nowak, Marzena Nowak, Zofia Nowak, Teresa Obstalecka, Grażyna Ochmańska, Wioleta Pachołek, Joanna Pacut, Maria Pajor, Krystyna Papuga, Justyna Pastuszak, Małgorzata Pawłowicz, Maria Pawłowska, Andżelika Pędrak, Halina Pękala, Helena Piasecka, Maria Piegza, Józef Piekarczyk, Kazimiera Piękoś, Joanna Piętniewicz, Agnieszka Pilecka Ottenbreit, Lidia Pitala, Małgorzata Podgórni, Bożena Pogan, Małgorzata Pogan, Barbara Porębska Klasa, Maria Potocka, Maria Ptak, Zdzisław Płaneta, Zofia Radamska, Beata Rębacz Słabońska, Stanisława Rosa, Leszek Rozpądek, Marek Rudkowski, Dominika Rybałtowska, Bożena Sęk, Aneta Serafin, Krystyna Serwatka, Sabina Sitko, Barbara Siwy, Małgorzata Skalska, Kazimierz Skiba, Małgorzata Śledziona, Maria Ślisz, Elżbieta Śliwa, Renata Śliwa, Bożena Ślusarczyk, Lucyna Sobota, Dorota Sowa, Joanna Spisak Gorczyca, Włodzimierz Stachoń, Anna Stalmach, Łukasz Stawarski, Edyta Stawarz, Lucyna Stawarz, Anna Stefanik, Halina Stózik, Monika Strugała, Leokadia Studzińska, Krystyna Surdel, Marta Surówka, Małgorzata Suszyńska, Krystyna Sułkowska, Zofia Światłowska, Anna Święch, Maria Synowiec, Mieczysław Synowiec, Kazimierz Szafraniec, Edyta Szeliga, Laura Szewczyk, Anna Szot, Magdalena Szpilska, Beata Szponder, Anna Sztaba, Zofia Słota, Jadwiga Słowik, Katarzyna Słowińska, Edyta Tatara, Teresa Tatara, Kinga Toboła, Ewa Tokarska, Elżbieta Tokarz, Ryszard Tomaszewski, Wojciech Trzciński, Teresa Tucharz, Bogumiła Tuleja, Urszula Tuleja, Halina Turek, Marta Twaróg, Zofia Tworzydło, Marian Tyl, Marzena Tynka, Teresa Urbańska, Ryszard Wabik, Mirosław Wajda, Lucyna Warchał, Andrzej Wasylewicz, Barbara Wątkowska, Dorota Wątkowska, Danuta Wiącek, Dorota Wierzbicka, Elżbieta Wiśniewska, Kinga Witek, Danuta Wnęk Mazurek, Jakub Woch, Maria Wojciechowska, Barbara Wójcik, Stanisława Woźniczka, Maria Wróbel, Andrzej Wrześniowski, Aneta Wydra, Aleksandra Wyszyńska, Danuta Włodarczyk, Anna Zabawa, Grażyna Ząbek, Jacek Zachara, Beata Zając, Małgorzata Zając, Gabriel Zastawnik, Ewa Zawicka, Urszula Zięć, Maria Ziemiańska, Anna Zimnal Proszek, Iwona Ziomek, Bogumiła Żurawska, Marta Żurek, Marta Zynar, Wojciech Łabęcki, Katarzyna Łagosz, Wojciech Łępa i Małgorzata Łukasik.

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
        Władysław Cymbor, Bernard Karasiewicz i Michał Karpiel.

      2. Firma:
        1. Stanowisko:

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
        Zbigniew Cieciński, Anna Huget, Stanisław Kijowski, Krzysztof Lechowicz, Jan Lizak, Genowefa Nowak, Roman Ptak, Mirosław Wajda, Andrzej Wasylewicz, Zofia Wiśniewska, Tadeusz Wójcik i Józef Zych.

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
        Józef Biś, Maria Bobowska, Adam Bogacz, Józef Korus, Józefa Pawelec, Jerzy Rodak, Józef Rokita, Wacław Sanek, Emil Sowa, Józef Szarek, Franciszek Sztiglic, Wilhelm Słupek, Henryk Wasylewicz i Alicja Łata.

      Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

      1. Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Krakowie Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000096040 banki; Spis firm wg. branży: Banki
      2. Ngv Autogas Sp. z o.o. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000108877 warsztaty samochodowe; Spis firm wg. branży: Warsztaty samochodowe
      3. Zakłady Techniki Medycznej Sp. z o.o. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000114174 sprzęt ortopedyczny; Spis firm wg. branży: Sprzęt ortopedyczny
      4. Womar Sp. z o.o. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000119484 klimatyzacji, wentylacja; Spis firm wg. branży: Klimatyzacji, wentylacja
      5. Centrum Aspel Sp. z o.o. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000137102 sprzęt i materiały medyczne; Spis firm wg. branży: Sprzęt i materiały medyczne
      6. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Ryglicach Ryglice, KRS 0000193006 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe
      7. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Kocmyrzowie Kocmyrzów, KRS 0000199260 nieruchomości; Spis firm wg. branży: Nieruchomości
      8. Partnet Sp. z o.o. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000243636

      Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

      1. Bank Spółdzielczy w Żabnie (Żabno, wykreślona z rejestru 2008-03-21), KRS 0000092908 banki; Spis firm wg. branży: Banki
      2. Softnet Serwis Sp. z o.o. w Likwidacji (Kraków - komunikacja Kraków, wykreślona z rejestru 2014-05-13), KRS 0000169025 oprogramowanie; Spis firm wg. branży: Oprogramowanie
      3. "Centermed" Sp. z o.o. Tarnów, KRS 0000038268 diabetolodzy, ginekolodzy, położnicy, medycyna pracy, okuliści i optycy, pogotowie ratunkowe, przychodnie, urolodzy; Spis firm wg. branży: Urolodzy
      4. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Agrotrak Sp. z o.o. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000166327 stacje lpg; Spis firm wg. branży: Stacje LPG
      5. Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000069229 banki; Spis firm wg. branży: Banki
      6. "Mielec-Diesel" Gaz Sp. z o.o. Mielec, KRS 0000060173 warsztaty samochodowe; Spis firm wg. branży: Warsztaty samochodowe
    3. początek strony ↑

    4. Barbara Stanisława Brożek (’59)*

      1. początek strony ↑

      2. Barbara Magdalena Brożek (’69)*

        1. początek strony ↑

        2. Barbara Brożek (’69)*

          Siedziby powiązanych firm
          wg województw
          skala odpowiada liczbie

          1. Firma:
            1. Stanowisko:

            Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
            Marek Bazarnicki, Artur Ciupek Tarnawski, Tadeusz Dubiański, Andrzej Esmund, Jacek Gębala, Beata Kosterewa, Dominik Kowalczyk, Lidia Opozda, Jerzy Pazdan, Elżbieta Pietroń, Andrzej Ślusarczyk i Jolanta Stec Łapin.

            Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
            (brak osób)

          Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

          1. Stowarzyszenie Kreowania Edukacji Finansowej Jaworzno, KRS 0000232746 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
          2. Silwer Sp. z o.o. Jaworzno, KRS 0000211858

          Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

          1. Górniczy Klub Sportowy Victoria Jaworzno w Jaworznie w Likwidacji Jaworzno, KRS 0000087673 ośrodki sportowe; Spis firm wg. branży: Ośrodki sportowe
        3. początek strony ↑

        4. Barbara Li Brożek (’74)*

          Siedziby powiązanych firm
          wg województw
          skala odpowiada liczbie

          1. Firma: Polskie Towarzystwo Oświaty Zdrowotnej Warszawa - komunikacja Warszawa () od 2009-02-03 do teraz organizacje pozarządowe; Spis firm wg. branży: Organizacje pozarządowe
            1. Stanowisko: od 2009-02-03 do teraz

            Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
            Aleksandra Bilska, Anna Chorąży Samsel, Dorota Cianciara, Irena Janicka, Anna Kańska, Jadwiga Kloska, Bożena Kozioł, Rajmund Martyniuk, Teresa Przewłocka, Alfred Sitarz, Halina Szczepanek Osińska i Elżbieta Tomaszek.

            Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
            (brak osób)

          Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

          1. Polskie Towarzystwo Oświaty Zdrowotnej Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000114636 organizacje pozarządowe; Spis firm wg. branży: Organizacje pozarządowe
          2. "Polpharma Biuro Handlowe" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000043523 sprzęt i materiały medyczne; Spis firm wg. branży: Sprzęt i materiały medyczne
          3. Bydgoska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Bydgoszczy Bydgoszcz - komunikacja Bydgoszcz, KRS 0000115623 zarządzanie nieruchomościami; Spis firm wg. branży: Zarządzanie nieruchomościami
          4. Zakłady Farmaceutyczne "Polpharma" S.A. Starogard Gdański, KRS 0000127044 wizytówki, zaproszenia, ulotki; Spis firm wg. branży: Wizytówki, zaproszenia, ulotki

          Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

          1. Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A. Skrót: Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A. Polfa Warszawa S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000147193
        5. początek strony ↑

        © 2009-2011 Grupa Onet.pl S.A. - Regulamin serwisu - Kontakt - Zobacz firmy wg. GUS