Partner Przy współpracy
Znaleziono następujące osoby nazywające się

Bartłomiej Górski w KRS

:

Bartłomiej Maciej Górski (’45)*

Siedziby powiązanych firm:

  1. Firma: Spółdzielnia Mieszkaniowa "Zatoka" w Braniewie Braniewo () od 2002-11-07 do teraz spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    1. Stanowisko: Prezes Zarządu od 2002-11-07 do teraz

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Anna Bąk, Wiesława Boryczka, Wojciech Derduń, Józef Dolot, Janina Doroszkiewicz, Krzysztof Duda, Bożena Duduś, Genowefa Karolińska, Franciszka Kasprzycka, Olga Koczan, Michał Lango, Barbara Lewkowicz, Miron Maruszczak, Andrzej Milewski, Katarzyna Mirkowska, Tomasz Mokrzycki, Tomasz Niżniowski, Zdzisława Ogryzek, Michał Opałka, Alina Ostrówka, Joanna Pruńska, Ryszard Płoski, Marek Radziewicz, Teresa Rokicka, Helena Romanowska, Mirosław Rydzewski, Zdzisław Szynczewski, Mirosław Tywoniuk, Eugeniusz Wasyńczuk, Wanda Woronowicz, Krzysztof Wołczuk i Stanisław Łoś.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    (brak osób)

  2. Firma:
    1. Stanowisko:

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Anna Adamczyk, Przemysław Domagała, Sławomir Gajewski, Mieczysław Grzymała, Jerzy Jakubowski, Zbigniew Justa, Krzysztof Kądziela, Barbara Konopka, Sławomir Kuras, Lidia Mamet, Anna Sankowska, Marian Szadejko, Marian Szulc, Ireneusz Tołstyko, Wioleta Wątróbska i Ewa Wiśniewska.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    Zofia Flis, Danuta Kozicka Jagielska, Alicja Kuźniarska, Jacek Muszalski, Kazimierz Pomianek, Dariusz Sidorski, Dorota Słomian, Maria Wojtaś i Alfreda Zeńko.

  3. Firma:
    1. Stanowisko:

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Krzysztof Daroszewski, Andrzej Gawrychowski, Janusz Markiewicz, Jan Wojciech i Mieczysław Wójcik.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    Anna Bogdanis, Tadeusz Dorobek, Wiesław Malinka, Wojciech Markiewicz, Jerzy Okoński, Maria Rogoża, Jacek Skrzyński, Tomasz Sznajder, Piotr Wesołowski i Marek Zackiewicz.

Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

  1. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Zatoka" w Braniewie Braniewo, KRS 0000138286 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
  2. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Zakoniczyn" Gdańsk, KRS 0000007726 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
  3. Pomorskie Biuro Projektów "Gel" Sp. z o.o. Sopot, KRS 0000037140 biura architektonicze; Spis firm wg. branży: Biura architektonicze
  4. Przedsiębiorstwo Handlowe "Chemia" Sp. z o.o. Kowale, KRS 0000187786 materiały budowlane, podłogi, ściany; Spis firm wg. branży: Podłogi, ściany
  5. Alunord Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Elbląg, KRS 0000257256 okna i drzwi; Spis firm wg. branży: Okna i drzwi
  6. Powiatowe Centrum Medyczne Sp. z o.o. w Braniewie Braniewo, KRS 0000287666 przychodnie; Spis firm wg. branży: Przychodnie
  7. Torus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk, KRS 0000315222 deweloperzy, nieruchomości; Spis firm wg. branży: Nieruchomości
  8. "Gdańskie Towarzystwo Inwestycyjne" - Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000166963 organizacje, instytucje gospodarcze; Spis firm wg. branży: Organizacje, instytucje gospodarcze
  9. "Empegieka" Sp. z o.o. Braniewo, KRS 0000135702 asenizacja; Spis firm wg. branży: Asenizacja
  10. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Chełm" Gdańsk, KRS 0000110000 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
  11. Polska Izba Handlu Zagranicznego Certyfikacja Sp. z o.o. Gdynia, KRS 0000108093 pożyczki, kredyty; Spis firm wg. branży: Pożyczki, kredyty
  12. Stowarzyszenie Na Rzecz Ludzi Przewlekle Chorych z Pogłębiającą Się Niepełnosprawnością "Puls" Braniewo, KRS 0000106386 psychiatrzy; Spis firm wg. branży: Psychiatrzy
  13. Nordbud S.A. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000007117 roboty budowlane; Spis firm wg. branży: Roboty budowlane

Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

  1. Terra Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000245898 firma; Spis firm wg. branży: Firma
  2. Checz Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000246382 deweloperzy; Spis firm wg. branży: Deweloperzy
  3. Polnord Sopot Ii Sp. z o.o. Gdynia, KRS 0000302263 deweloperzy; Spis firm wg. branży: Deweloperzy
  4. Polnord S.A. Gdynia, KRS 0000041271 biura nieruchomości, deweloperzy; Spis firm wg. branży: Deweloperzy
  5. Unimor Development S.A. Gdańsk, KRS 0000061394 biura nieruchomości; Spis firm wg. branży: Biura nieruchomości
  6. "Krajowe Towarzystwo Finansowe" S.A. Gdańsk, KRS 0000089471 organizacje, instytucje gospodarcze; Spis firm wg. branży: Organizacje, instytucje gospodarcze
  7. Lokatorsko-Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa "Osowa" w Gdańsku-Osowie Gdańsk, KRS 0000148771 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
  8. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Radunia" Pruszcz Gdański, KRS 0000157799 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
  9. "Przedsiębiorstwo Eksploatacji i Rozwoju Infrastruktury Gospodarczej Sp. z o.o." Bobrowiec, KRS 0000180444 doradztwo biznesowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo biznesowe
  10. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Kamienny Potok" w Sopocie Sopot, KRS 0000180799 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
  11. Torus Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000304021 doradztwo biznesowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo biznesowe

Bartłomiej Marcin Górski (’84)*

    Legenda: