Partner Przy współpracy
Znaleziono następujące osoby nazywające się

Bogdan Górski w KRS

:

Bogdan Górski (’43)*

Siedziby powiązanych firm:

  1. Firma:
    1. Stanowisko:

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Wojciech Baran, Czesław Bocheński, Grzegorz Brzeziński, Antoni Cisowski, Jadwiga Duran, Zbigniew Duran, Stefan Jagiełło, Jan Jeżewski, Józef Kluzek, Bogdan Kurzyk, Stefan Lorenc, Michał Reszel, Andrzej Salata, Mirosław Sobczyk, Grzegorz Waga i Aleksander Wilk.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    (brak osób)

Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

  1. Przedsiębiorstwo Inżynierii Ochrony Środowiska i Melioracji "Hydromel" Sp. z o.o. Końskie, KRS 0000038536 inżynieria wodna; Spis firm wg. branży: Inżynieria wodna

Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

  1. Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Wodnych i Melioracyjnych Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000087544 fundacje, stowarzyszenia, ofe; Spis firm wg. branży: OFE

Bogdan Józef Górski (’55)*

Siedziby powiązanych firm:

  1. Firma:
    1. Stanowisko:
    2. Stanowisko:
    3. Stanowisko:

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Andrzej Bartkowski, Tadeusz Grabowski, Leszek Jurkiewicz, Jarosław Kobierski, Małgorzata Matuszkiewicz, Andrzej Tymiński, Jolanta Wawruch Mieczkowska, Agnieszka Zielińska i Leszek Zieliński.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    (brak osób)

Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

  1. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Klimaserw Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000138835 klimatyzacji, wentylacja; Spis firm wg. branży: Klimatyzacji, wentylacja
  2. "Ime Serwis Sp. z o.o." Gdańsk, KRS 0000048256 firma; Spis firm wg. branży: Firma

Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

  1. "Kasia" Sp. z o.o. w Likwidacji (Pruszcz Gdański, wykreślona z rejestru 2011-08-08), KRS 0000114475 firma; Spis firm wg. branży: Firma
  2. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Program" Sp. z o.o. (Gdańsk, wykreślona z rejestru 2009-03-04), KRS 0000153111 podłogi, ściany; Spis firm wg. branży: Podłogi, ściany

Bogdan Michał Górski (’55)*

Siedziby powiązanych firm:

  1. Firma: Gdańska Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego Gdańsk () od 2002-06-26 do teraz spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    1. Stanowisko:
    2. Stanowisko: Zastępca Prezesa Zarządu od 2002-09-18 do teraz

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Dariusz Bagrowski, Janusz Bąk, Zbigniew Butkiewicz, Marek Chwirot, Wojciech Grzonkowski, Iwona Kenigsman, Krystyna Klewicka, Anna Kmieć, Dorota Kowalewska, Wiesław Kraluk, Bogumiła Lewandowska, Wacław Maksymowicz, Tadeusz Pieniążek, Andrzej Piotrowski, Paula Skokowska, Andrzej Słowiński, Dariusz Zając i Waldemar Żyngiel.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    Witold Antoniewicz, Maryla Bach, Dariusz Chybicki, Barbara Czarska, Bogusław Kodlewicz, Zbigniew Kurzawa i Jacek Śniady.

Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

  1. Gdańska Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego Gdańsk, KRS 0000010214 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
  2. Grupa Zarządzająca Pomerania S.A. Gdańsk, KRS 0000005759 zarządzanie nieruchomościami; Spis firm wg. branży: Zarządzanie nieruchomościami
  3. "Delfin" S.A. w Upadłości Likwidacyjnej Gdańsk, KRS 0000165217 stacje paliw > inne; Spis firm wg. branży: Stacje Paliw > Inne
  4. Emt Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000168342 drewno, firma; Spis firm wg. branży: Firma
  5. "Wema" S.A. w Upadłości Likwidacyjnej Rumia, KRS 0000295890 wyposażanie łazienek; Spis firm wg. branży: Wyposażanie łazienek
  6. Miden Łukasik i Wspólnicy Spółka Komandytowa w Upadłości Układowej Gdańsk, KRS 0000351023 tapety; Spis firm wg. branży: Tapety
  7. Grupa Kapitałowa Bomi Centrala Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Gdynia, KRS 0000369987 doradztwo biznesowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo biznesowe
  8. Kb Pomorze Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000134046 usługi budowlane; Spis firm wg. branży: Usługi budowlane
  9. Drukarnia Oruńska Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Gdańsk, KRS 0000008002 wizytówki, zaproszenia, ulotki; Spis firm wg. branży: Wizytówki, zaproszenia, ulotki
  10. Pkp Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z o.o. Gdynia, KRS 0000076705 komunikacja miejska; Spis firm wg. branży: Komunikacja miejska

Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

  1. "Gdańskie Melioracje" Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000028567 wodociągi, kanalizacja; Spis firm wg. branży: Wodociągi, kanalizacja
  2. "Bałtycka Agencja Poszanowania Energii" S.A. Gdańsk, KRS 0000154107 certyfikaty energetyczne; Spis firm wg. branży: Certyfikaty energetyczne
  3. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Radunia" Pruszcz Gdański, KRS 0000157799 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
  4. Uczniowski Klub Sportowy "82 Klukowo" Gdańsk, KRS 0000216591 ośrodki sportowe; Spis firm wg. branży: Ośrodki sportowe
  5. Urim Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej (Gdańsk, wykreślona z rejestru 2014-06-24), KRS 0000250998 sprzęt sportowy; Spis firm wg. branży: Sprzęt sportowy

Bogdan Górski (’56)*

Siedziby powiązanych firm:

  1. Firma:
    1. Stanowisko:
    2. Stanowisko:

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Brygida Arciszewska, Ludwik Bogdatowicz, Andrzej Ciempiński, Marek Cudny, Andrzej Fiedzewicz, Irena Gibner, Elżbieta Haensel, Marian Koniecko, Jacek Kozarzewski, Piotr Krawczyk, Zbigniew Pikciun, Marzena Raczkiewicz, Jan Sawczuk, Danuta Sokołowska, Waldemar Stępnicki, Krystyna Szmit, Piotr Tymofiejski, Irena Zań i Anna Żylińska.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    Ewa Jarząbkowska, Anna Krysiak, Ewa Rybicka i Janina Walendziak.

Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

  1. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Polamowiec" w Giżycku Giżycko, KRS 0000173122 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe

Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

  1. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Prefabet" w Wilkasach Wilkasy, KRS 0000171774 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe

Bogdan Marek Górski (’56)*

Siedziby powiązanych firm:

  1. Firma:
    1. Stanowisko:

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Kazimiera Banaszkiewicz, Barbara Bałdyga, Maria Ciupka, Kazimierz Czempiński, Danuta Dębicka, Andrzej Galant, Stanisław Gruszczyński, Ryszard Grzesiak, Zenon Herbich, Jolanta Jackowska, Marek Jaźwiec, Zofia Jurga, Iwona Liebert, Teresa Mencel, Anna Mocek, Henryk Olejnik, Alicja Skraburska, Piotr Skraburski, Krystyna Szulc, Ryszard Tomalak i Agnieszka Witczak.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    (brak osób)

Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

  1. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko - Własnościowa "Błonie" Nowe Skalmierzyce, KRS 0000200688 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe

Bogdan Wojciech Górski (’57)*

Siedziby powiązanych firm:

  1. Firma:
    1. Stanowisko:
    2. Stanowisko:

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Anna Górska, Iwona Górska, Marian Górski, Bożena Jelińska, Maria Lamczyk, Stanisław Lamczyk, Anna Lamczyk Złoch i Edward Miąskowski.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    (brak osób)

  2. Firma:
    1. Stanowisko:

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Rafał Goll, Marian Górski, Marian Kotecki i Piotr Topolewicz.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    Antoni Barwacz, Andrzej Dziewanowski, Romuald Jaskulecki, Cezary Kamiński, Paulina Mazurkiewicz Kurek, Henryk Pilarski, Jan Sidorowicz i Grzegorz Uszycki.

  3. Firma:
    1. Stanowisko:

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Paweł Boczek, Dorota Bronk, Janusz Daszkiewicz, Iwona Górska, Zygmunt Grabowski, Maria Lamczyk, Stanisław Lamczyk, Michał Miałkowski, Michał Went i Edmund Wittbrodt.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    Dorota Finster, Janusz Gierszewski, Krystyna Gudelis Matys, Edward Manikowski, Danuta Marchlewicz, Edward Miąskowski, Marek Sosnowski i Halina Staszewska.

Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

  1. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "Izobud" Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000052898 roboty budowlane; Spis firm wg. branży: Roboty budowlane
  2. Collegium Pomerania Sp. z o.o. Chojnice, KRS 0000108211 edukacja, uczelnie wyższe; Spis firm wg. branży: Uczelnie wyższe
  3. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000222420 komunikacja miejska; Spis firm wg. branży: Komunikacja miejska
  4. "Pol - Irish Center" Sp. z o.o. Gdynia, KRS 0000291910 firma; Spis firm wg. branży: Firma
  5. Fundacja Gdańska Gdańsk, KRS 0000052463 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
  6. Miejskie Wodociągi Sp. z o.o. Chojnice, KRS 0000096396 wodociągi, kanalizacja; Spis firm wg. branży: Wodociągi, kanalizacja
  7. Fundacja Pomorska Gdańsk, KRS 0000161337 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
  8. Gdańska Grupa Radców Prawnych Miałkowski, Przybylski-Lewandowski, Zdanowski i Partnerzy Gdańsk, KRS 0000166847 porady prawne; Spis firm wg. branży: Porady prawne
  9. "Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Interbud" Sp. z o.o. Kartuzy, KRS 0000209260 usługi budowlane; Spis firm wg. branży: Usługi budowlane
  10. Naviservice Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000212284 firma; Spis firm wg. branży: Firma
  11. Geosynt.pl Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000239958 przemysł chemiczny; Spis firm wg. branży: Przemysł chemiczny
  12. Handlowa Spółdzielnia Inwalidów Tczew, KRS 0000010036 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze

Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

  1. "Generalne Towarzystwo Leasingowe" S.A. Gdańsk, KRS 0000212892 pożyczki, kredyty; Spis firm wg. branży: Pożyczki, kredyty
  2. Pks Tarnobrzeg Sp. z o.o. Tarnobrzeg, KRS 0000202181 nauka jazdy, stacje kontroli pojazdów; Spis firm wg. branży: Stacje kontroli pojazdów
  3. Controlmatica Zap-Pnefal,Sp. z o.o. (Ostrów Wielkopolski, wykreślona z rejestru 2013-02-04), KRS 0000005983 urządzenia pomiarowe, urządzenia precyzyjne; Spis firm wg. branży: Urządzenia pomiarowe, urządzenia precyzyjne
  4. Kontra-Gip Sp. z o.o. Krosno, KRS 0000080426 firma; Spis firm wg. branży: Firma
  5. Mera Metal S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000032431 agencje reklamowe; Spis firm wg. branży: Agencje reklamowe

Bogdan Paweł Górski (’57)*


    Bogdan Górski (’64)*

    Siedziby powiązanych firm:

    1. Firma:
      1. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Wojciech Chojnowski, Stanisław Daniłowski, Urszula Feduniewicz, Jan Kowalczyk, Wiesław Mitelsztedt, Janusz Nowak, Jarosław Nowak, Janusz Piersa i Urszula Tułodziecka.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      Grzegorz Barański, Maciej Beniuk, Monika Białobrzeska, Marian Brakoniecki, Katarzyna Kowalczyk, Piotr Kowalczyk, Zbigniew Kozdroń, Janusz Odachowski, Grzegorz Piątak, Radosław Rutyna i Tadeusz Warszawin.

    2. Firma:
      1. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Zofia Bałon, Mieczysław Hendożko, Andrzej Krawczyk i Elżbieta Szewczyk Ziegler.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      Tadeusz Brzozowski, Ryszard Chrostowski, Danuta Filipowicz, Adam Galanek, Sławomir Kuźmiński, Robert Mamątow, Iwona Najs, Witold Noll, Hanna Nowotka, Wiesław Piaściński, Andrzej Pieczyński, Alina Rzewnicka, Bogusław Tyszka, Tadeusz Warszawin i Roman Zwaliński.

    Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

    1. Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych "Ostrada" Sp. z o.o. Ostrołęka, KRS 0000128477 budowa dróg; Spis firm wg. branży: Budowa dróg
    2. Ostrołęckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Ostrołęka, KRS 0000052950 zarządzanie nieruchomościami; Spis firm wg. branży: Zarządzanie nieruchomościami
    3. Polski Asfalt Produkt Sp. z o.o. Ostrołęka, KRS 0000226434 budowa obiektów użyteczności publicznej; Spis firm wg. branży: Budowa obiektów użyteczności publicznej
    4. Samodzielne Koło Terenowe Nr 116 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Ostrołęce Ostrołęka, KRS 0000151928 organizacje pozarządowe; Spis firm wg. branży: Organizacje pozarządowe
    5. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "Prefa-Beton" Sp. z o.o. Ostrołęka, KRS 0000104787 wyroby z betonu, gipsu; Spis firm wg. branży: Wyroby z betonu, gipsu
    6. Ostrołęckie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Ostrołęka, KRS 0000059764 wodociągi, kanalizacja; Spis firm wg. branży: Wodociągi, kanalizacja
    7. Narev Inwestycje Sp. z o.o. Ostrołęka, KRS 0000248932 usługi budowlane; Spis firm wg. branży: Usługi budowlane

    Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

    1. Energa Elektrownie Ostrołęka S.A. Ostrołęka, KRS 0000061837 energetyka, fizjoterapeuci; Spis firm wg. branży: Fizjoterapeuci
    2. Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Kadzidle Kadzidło, KRS 0000115056 wodociągi, kanalizacja; Spis firm wg. branży: Wodociągi, kanalizacja
    3. Bison Adam Białobrzeski Sp.J. (Kadzidło, wykreślona z rejestru 2012-02-10), KRS 0000254807 firma; Spis firm wg. branży: Firma
    Legenda: