Partner Przy współpracy
Znaleziono następujące osoby nazywające się

Danuta Włodarczyk w KRS

:

Danuta Włodarczyk (’50)*

Siedziby powiązanych firm:

  1. Firma: Forbud Włodarczyk Sp.J. Warszawa - komunikacja Warszawa () od 2001-12-18 do teraz roboty budowlane; Spis firm wg. branży: Roboty budowlane
    1. Stanowisko:
    2. Stanowisko: od 2001-12-18 do teraz

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Marcin Włodarczyk i Ryszard Włodarczyk.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    (brak osób)

Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

  1. Forbud Włodarczyk Sp.J. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000073323 roboty budowlane; Spis firm wg. branży: Roboty budowlane

Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

  1. Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa "Gżegżółki" Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000221082 nieruchomości; Spis firm wg. branży: Nieruchomości

Danuta Włodarczyk (’51)*

Siedziby powiązanych firm:

  1. Firma:
    1. Stanowisko:
    2. Stanowisko:

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Mariusz Włodarczyk.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    Wiesław Włodarczyk.

Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

  1. Włodar Wiesław Włodarczyk Sp.J. Częstochowa, KRS 0000046268 materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane
  2. Włodar Trade Wiesław Włodarczyk Sp.J. Częstochowa, KRS 0000064930 firma; Spis firm wg. branży: Firma
  3. Wmc Michał Czajkowski Sp.J. Częstochowa, KRS 0000213319 firma; Spis firm wg. branży: Firma
  4. "Włodar Plus Mariusz Włodarczyk Sp.J." Częstochowa, KRS 0000247787 firma; Spis firm wg. branży: Firma

Danuta Wiesława Włodarczyk (’59)*

Siedziby powiązanych firm:

  1. Firma:
    1. Stanowisko:
    2. Stanowisko:

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Grzegorz Frejlich, Zofia Kaczor, Jan Kędziora, Marian Koniusz, Maria Pastuszko, Dionizy Pałka, Irena Skoczylas, Waldemar Wielicki, Elżbieta Wójtowicz Podleśna, Bogusław Włodarczyk i Monika Włodarczyk.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    Małgorzata Borucka, Jerzy Borucki, Barbara Grabowska i Andrzej Grabowski.

  2. Firma:
    1. Stanowisko:

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Alicja Jakubczak, Teresa Krasińska i Ryszard Mącznik.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    Zofia Kaczor, Aleksandra Rojek Duda, Iwona Ryszkowska i Edyta Żak.

Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

  1. "Mleko" Sp. z o.o. Lipsko, KRS 0000131126 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
  2. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "Ges" Sp. z o.o. Bidziny, KRS 0000141485 firma; Spis firm wg. branży: Firma
  3. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bidzinach Bidziny, KRS 0000148288 nabiał; Spis firm wg. branży: Nabiał

Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

  1. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "Mleczarnia" Sp. z o.o. Bidziny, KRS 0000153247 organizacje, instytucje gospodarcze; Spis firm wg. branży: Organizacje, instytucje gospodarcze
  2. Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne "Iparex" Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Lublin, KRS 0000023221 firma; Spis firm wg. branży: Firma
  3. "Sarad - Kielczanka" S.A. w Likwidacji Kielce, KRS 0000066431 firma; Spis firm wg. branży: Firma
  4. Kielczanka Sp. z o.o. Kielce, KRS 0000197174 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe
  5. Krajowy Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000223899 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
  6. "Izoterm" Sp.J. W. Boślak i M. Boślak Kępno, KRS 0000314872 folie, tworzywa sztuczne; Spis firm wg. branży: Folie, tworzywa sztuczne

Danuta Anna Włodarczyk (’61)*


Danuta Włodarczyk (’64)*

Siedziby powiązanych firm:

  1. Firma: Olimp Danuta i Janusz Włodarczyk Sp.J. Olsztyn () od 2002-02-06 do teraz akcesoria odzieżowe; Spis firm wg. branży: Akcesoria odzieżowe
    1. Stanowisko:
    2. Stanowisko: od 2002-02-06 do teraz

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Janusz Włodarczyk.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    (brak osób)

Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

  1. Olimp Danuta i Janusz Włodarczyk Sp.J. Olsztyn, KRS 0000088930 akcesoria odzieżowe; Spis firm wg. branży: Akcesoria odzieżowe

Danuta Włodarczyk (’76)*

Siedziby powiązanych firm:

  1. Firma:
    1. Stanowisko:
    2. Stanowisko:
    3. Stanowisko:

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Cecylia Adamiec, Paweł Andrzejewski, Renata Augustyn, Alina Bajek, Alicja Bajorek, Helena Bartosz, Mirosław Biela, Mateusz Biś, Władysłwa Blak, Marzena Bodurka, Sylwia Bogacz, Iwona Bogusz, Magdalena Broniek, Barbara Brożek, Ewa Brożek, Ewa Brylla, Lesław Błaszak, Bożena Cader, Barbara Chajec, Jadwiga Chrzan Kaczówka, Barbara Chłopecka, Paweł Cich, Eugeniusz Cieśla, Magdalena Cieśla, Lucyna Ćwiklińska, Maria Czapla, Aneta Czarnik, Iwona Czerniak, Renata Dobek, Urszula Drwal, Ewa Duda, Monika Duda, Krystyna Dudek, Anna Dukat, Danuta Dura, Elżbieta Dybczak, Marek Dyląg, Barbara Dymacz, Izabela Dzięgielewska Żarska, Beata Dziobek, Sławomir Fido, Ewa Fiust, Maciej Frączek, Maria Frankowska, Elżbieta Front, Ewa Fudalej, Zofia Furman, Bogumiła Gagatek, Bohdan Garus, Wiesława Gąsior, Monika Gąska, Damian Gaża, Anna Gaździcka, Alicja Gałat, Jolanta Gęgotek, Anna Gieracka, Ewa Godek, Wiesława Golec, Teresa Gorla, Maria Grela, Teresa Grybisz, Agnieszka Gutowicz, Monika Gwiazda Suchan, Katarzyna Gwizdała, Maria Gwizdała, Paulina Haberka, Anna Halastra, Krystyna Hanek, Edyta Hankus, Anna Huget, Teresa Iwaniec, Paulina Jacher, Iwona Jaglarz, Iwona Jakubowska, Ewa Jamróz, Maria Janicka, Małgorzata Janiga, Ewa Jarek Mikrut, Anna Jaskółka, Krystyna Jędo, Maria Józkowicz, Józefa Juda, Janina Kafel, Leokadia Kalata, Kazimiera Kalita, Teresa Kantor, Janina Kępa, Jolanta Kiełbasa, Magdalena Klich Jaszczak, Urszula Klima, Anna Klimek, Agnieszka Knapik, Zofia Knych, Łucja Korbiel, Jolanta Korzeniowska, Małgorzata Kotarba, Agnieszka Kowalska, Marta Kozdrój, Maria Kozik, Waldemar Krakowski, Teresa Kramarska, Teresa Król, Maria Krupa, Krystyna Krzyżanowska, Małgorzata Kubik, Kinga Kuboń Kozioł, Aneta Kukla, Anna Kukla, Wiesław Kukla, Ewa Kulpa, Bogusława Kuzera, Zbigniew Kwater, Bernard Kwiecień, Maria Kwiek, Grażyna Kłósek, Katarzyna Kłósek, Agnieszka Kłusek, Magdalena Lada Kizior, Monika Lasoń, Danuta Latała, Maria Lesiak, Anna Limanówka, Maria Limanówka, Dominika Lis, Aneta Lorek, Ewa Maciuba, Agnieszka Malisz, Wanda Mamak, Renata Mardyła, Anna Marmol, Iwona Marzec, Wioletta Matusik, Agnieszka Maziarz, Agnieszka Mazur, Lucyna Mazur, Jolanta Mielak, Maria Mielecka, Iwona Mróz, Małgorzata Mrożek, Wiesława Mrozowska, Monika Musiał, Katarzyna Młynarczyk, Jadwiga Natonek, Maria Niezabitowska, Stanisława Nizioł, Kazimiera Nosek, Anna Nowak, Bogumiła Nowak, Marcin Nowak, Maria Nowak, Marzena Nowak, Zofia Nowak, Teresa Obstalecka, Wioleta Pachołek, Joanna Pacut, Maria Pajor, Krystyna Papuga, Justyna Pastuszak, Małgorzata Pawłowicz, Maria Pawłowska, Andżelika Pędrak, Halina Pękala, Helena Piasecka, Maria Piegza, Józef Piekarczyk, Kazimiera Piękoś, Joanna Piętniewicz, Agnieszka Pilecka Ottenbreit, Lidia Pitala, Małgorzata Podgórni, Bożena Pogan, Małgorzata Pogan, Barbara Porębska Klasa, Maria Potocka, Maria Ptak, Zdzisław Płaneta, Zofia Radamska, Beata Rębacz Słabońska, Stanisława Rosa, Leszek Rozpądek, Marek Rudkowski, Dominika Rybałtowska, Bożena Sęk, Aneta Serafin, Krystyna Serwatka, Sabina Sitko, Barbara Siwy, Małgorzata Skalska, Kazimierz Skiba, Małgorzata Śledziona, Maria Ślisz, Elżbieta Śliwa, Renata Śliwa, Bożena Ślusarczyk, Lucyna Sobota, Dorota Sowa, Joanna Spisak Gorczyca, Włodzimierz Stachoń, Anna Stalmach, Łukasz Stawarski, Edyta Stawarz, Lucyna Stawarz, Anna Stefanik, Halina Stózik, Monika Strugała, Krystyna Surdel, Marta Surówka, Małgorzata Suszyńska, Krystyna Sułkowska, Zofia Światłowska, Anna Święch, Maria Synowiec, Kazimierz Szafraniec, Edyta Szeliga, Laura Szewczyk, Anna Szot, Magdalena Szpilska, Beata Szponder, Anna Sztaba, Zofia Słota, Katarzyna Słowińska, Edyta Tatara, Kinga Toboła, Ewa Tokarska, Elżbieta Tokarz, Ryszard Tomaszewski, Wojciech Trzciński, Teresa Tucharz, Bogumiła Tuleja, Urszula Tuleja, Halina Turek, Marta Twaróg, Zofia Tworzydło, Marian Tyl, Marzena Tynka, Teresa Urbańska, Ryszard Wabik, Mirosław Wajda, Lucyna Warchał, Andrzej Wasylewicz, Barbara Wątkowska, Dorota Wątkowska, Danuta Wiącek, Dorota Wierzbicka, Elżbieta Wiśniewska, Kinga Witek, Danuta Wnęk Mazurek, Maria Wojciechowska, Barbara Wójcik, Stanisława Woźniczka, Maria Wróbel, Andrzej Wrześniowski, Aneta Wydra, Aleksandra Wyszyńska, Anna Zabawa, Grażyna Ząbek, Jacek Zachara, Beata Zając, Małgorzata Zając, Gabriel Zastawnik, Ewa Zawicka, Urszula Zięć, Maria Ziemiańska, Anna Zimnal Proszek, Iwona Ziomek, Bogumiła Żurawska, Marta Żurek, Marta Zynar, Wojciech Łępa i Małgorzata Łukasik.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    Małgorzata Bajda, Joanna Brożek, Tomasz Burza, Helena Chmielarz, Władysław Cymbor, Stanisław Franczyk, Maria Jabłońska, Wojciech Jacher, Bernard Karasiewicz, Stanisław Karp, Michał Karpiel, Krystyna Knapik, Teresa Kurczaba, Stanisław Lesiński, Krystyna Marcisz, Grażyna Ochmańska, Leokadia Studzińska, Mieczysław Synowiec, Jadwiga Słowik, Teresa Tatara, Jakub Woch, Wojciech Łabęcki i Katarzyna Łagosz.

Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

  1. Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Krakowie Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000096040 banki; Spis firm wg. branży: Banki
  2. Partnet Sp. z o.o. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000243636 firma; Spis firm wg. branży: Firma
  3. Ngv Autogas Sp. z o.o. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000108877 warsztaty samochodowe; Spis firm wg. branży: Warsztaty samochodowe
  4. Zakłady Techniki Medycznej Sp. z o.o. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000114174 sprzęt ortopedyczny; Spis firm wg. branży: Sprzęt ortopedyczny
  5. Womar Sp. z o.o. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000119484 klimatyzacji, wentylacja; Spis firm wg. branży: Klimatyzacji, wentylacja
  6. Centrum Aspel Sp. z o.o. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000137102 sprzęt i materiały medyczne; Spis firm wg. branży: Sprzęt i materiały medyczne
  7. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Kocmyrzowie Kocmyrzów, KRS 0000199260 zarządzanie nieruchomościami; Spis firm wg. branży: Zarządzanie nieruchomościami

Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

  1. Bank Spółdzielczy w Żabnie (Żabno, wykreślona z rejestru 2008-03-21), KRS 0000092908 banki; Spis firm wg. branży: Banki
  2. Softnet Serwis Sp. z o.o. w Likwidacji (Kraków - komunikacja Kraków, wykreślona z rejestru 2014-05-13), KRS 0000169025 oprogramowanie; Spis firm wg. branży: Oprogramowanie
  3. "Centermed" Sp. z o.o. Tarnów, KRS 0000038268 diabetolodzy, ginekolodzy, położnicy, medycyna pracy, okuliści i optycy, pogotowie ratunkowe, przychodnie, urolodzy; Spis firm wg. branży: Urolodzy
  4. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Agrotrak Sp. z o.o. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000166327 stacje lpg; Spis firm wg. branży: Stacje LPG
  5. Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000069229 banki; Spis firm wg. branży: Banki
  6. "Mielec-Diesel" Gaz Sp. z o.o. Mielec, KRS 0000060173 warsztaty samochodowe; Spis firm wg. branży: Warsztaty samochodowe

Danuta Włodarczyk (’86)*

Siedziby powiązanych firm:

  1. Firma:
    1. Stanowisko:

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Monika Antoniak, Jan Bajno, Radosław Bala, Beata Banasiak, Andrzej Bańkowski, Izabela Barycka, Małgorzata Barżał, Anna Białek, Jan Białek, Marta Białek, Waldemar Borek, Dorota Borzestowska, Anna Ciok, Jadwiga Czarnowska, Tomasz Czechowski, Małgorzata Denis, Genowefa Dobrzeniecka Piękoś, Anna Domaszczeńska, Renata Dub, Rafał Dybczyński, Adam Gasik, Marlena Gietka, Edyta Gorczyńska, Beata Gołaś, Michał Grochocki, Robert Gryglas, Sylwia Hadzińska, Aneta Hofman, Mirosław Iwanek, Beata Kaczyńska, Anna Kielczyk, Artur Klein, Ignacy Kobus, Ewa Konca, Tomasz Kołakowski, Elżbieta Kubuj, Anna Kuczera Przybylik, Agata Kulma, Zenon Laskowiak, Magdalena Laskowska, Jacek Lis, Iwona Macarthur, Joanna Mądra, Barbara Maksimczuk, Krzysztof Malc, Grażyna Markowicz, Elżbieta Matusiak, Ewa Mędrek, Magdalena Mielnicka Prabucka, Marcin Miętus, Katarzyna Milczarek, Józef Milewski, Sebastian Milewski, Anna Miloch, Jan Myśliwiec, Barbara Naglak Demiańczuk, Beata Nobis, Alina Opłotna, Ewa Owsiejko, Aneta Ołdak, Monika Panuszewska, Małgorzata Parzyszek, Marzena Piec, Katarzyna Piechocka, Regina Piechota, Krzysztof Plesiński, Ewa Pluta, Izabela Pokuta, Ewa Popińska, Witold Połeć, Mieczysław Pruszyński, Elżbieta Pyra, Agnieszka Radomska, Agnieszka Radzka, Piotr Roczek, Hanna Roguska, Janina Roguska, Jolanta Roguska, Beata Rutkowska, Agnieszka Sabaj, Wioletta Simińska, Mariusz Sobczak, Elżbieta Sobiczewska, Małgorzata Stankiewicz, Rafał Stawski, Dorota Suchocka, Joanna Świderska, Mariola Szymańska, Elżbieta Szyszko, Łukasz Tarsała, Tadeusz Tomczuk, Jarosław Tomczyk, Krzysztof Wawrzyniak, Ewelina Wojsław Zielińska, Irena Włodarczyk, Jan Włodarek, Janina Zach, Aldona Zasuń, Magdalena Żelazowska, Marcin Zieliński, Rafał Zieliński, Wioletta Ziemińska, Krzysztof Zimoląg, Mirosław Żołędowski, Urszula Zug, Patrycja Żukowska Żarko, Sylwia Łach i Wiesław Łukasiewicz.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    Tadeusz Cieśla, Wanda Jaworska, Kamilla Kurowska, Ryszard Kusiak, Henryk Malinowski, Cezary Młynarski, Jerzy Pietruchowski, Anna Radzio, Joanna Rapacka, Czesław Rosa, Adriana Sitarek, Agnieszka Stasińska, Małgorzata Surdyn i Katarzyna Więckiewicz.

Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

  1. Spółdzielczy Bank Rzemiosła i Rolnictwa Wołomin, KRS 0000051692 banki; Spis firm wg. branży: Banki
  2. Rebud-Sp. z o.o. Wołomin, KRS 0000206263 roboty budowlane; Spis firm wg. branży: Roboty budowlane
  3. Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa "Grenadierów" Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000179583 zarządzanie nieruchomościami; Spis firm wg. branży: Zarządzanie nieruchomościami
  4. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Osiedle Młodych" Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000005530 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
  5. Powiatowa Izba Gospodarcza w Legionowie Legionowo, KRS 0000079943 organizacje pozarządowe; Spis firm wg. branży: Organizacje pozarządowe
  6. Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000069229 banki; Spis firm wg. branży: Banki
  7. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Wołominie Wołomin, KRS 0000058860 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
  8. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Domhut" Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000031897 zarządzanie nieruchomościami; Spis firm wg. branży: Zarządzanie nieruchomościami
  9. Miejski Klub Sportowy "Wicher" Kobyłka Kobyłka, KRS 0000025333 ośrodki sportowe; Spis firm wg. branży: Ośrodki sportowe

Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

  1. "Wydawnictwo Juka-91 Sp. z o.o." Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000046570 wydawnictwa; Spis firm wg. branży: Wydawnictwa
  2. "Kobus" Sp. z o.o. Kobyłka, KRS 0000099958 piekarnie; Spis firm wg. branży: Piekarnie
Legenda: