Partner Przy współpracy
Znaleziono następujące osoby nazywające się

Dorota Szulc w KRS

:

Dorota Katarzyna Szulc (’59)*

Siedziby powiązanych firm:

  1. Firma:
    1. Stanowisko:

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Maciej Glamowski.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    Bożena Glamowska i Piotr Glamowski.

Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

  1. Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A. Gdańsk, KRS 0000038362 organizacja imprez; Spis firm wg. branży: Organizacja imprez
  2. Amicmed Sp. z o.o. Grudziądz, KRS 0000207001 przychodnie; Spis firm wg. branży: Przychodnie
  3. Pomorska Kolej Metropolitalna S.A. Gdańsk, KRS 0000365210 roboty budowlane; Spis firm wg. branży: Roboty budowlane

Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

  1. Apteki-Mgr Farm. Glamowska B., Dr Farm. Siedlecki B. Sp.J. (Grudziądz, wykreślona z rejestru 2014-03-24), KRS 0000007794 apteki; Spis firm wg. branży: Apteki
  2. Grupa Doradczo-Inwestycyjna "Konsultant" Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000134977 roboty ogólnobudowlane; Spis firm wg. branży: Roboty ogólnobudowlane
  3. Straż Ochrony Portu Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000187296 ochrona osób i mienia; Spis firm wg. branży: Ochrona osób i mienia

Dorota Szulc (’63)*

Siedziby powiązanych firm:

  1. Firma: Przedsiębiorstwo Usługowe Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Nowym Tomyślu Sp. z o.o. Nowy Tomyśl () od 2007-03-13 do teraz zarządzanie nieruchomościami; Spis firm wg. branży: Zarządzanie nieruchomościami
    1. Stanowisko: Członek Zarządu Spółki od 2007-03-13 do teraz

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Tomasz Baszkowski, Justyna Franek, Agnieszka Gola, Krzysztof Grzelak, Anna Jabłońska Woźna, Irena Jągowska, Adam Janelt, Joanna Krzyźlak, Łukasz Mrozik, Ewa Trudnowska i Beata Łuczak.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    (brak osób)

Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

  1. Przedsiębiorstwo Usługowe Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Nowym Tomyślu Sp. z o.o. Nowy Tomyśl, KRS 0000275954 zarządzanie nieruchomościami; Spis firm wg. branży: Zarządzanie nieruchomościami
  2. Zakład Chemiczno - Farmaceutyczny "Farmapol" Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000064076 przemysł chemiczny; Spis firm wg. branży: Przemysł chemiczny
  3. Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowym Tomyślu Nowy Tomyśl, KRS 0000086089 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe

Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

  1. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Nowym Tomyślu Sp. z o.o. Nowy Tomyśl, KRS 0000098944 wodociągi, kanalizacja; Spis firm wg. branży: Wodociągi, kanalizacja

Dorota Szulc (’69)*

Siedziby powiązanych firm:

  1. Firma:
    1. Stanowisko:

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Jan Brążkowski, Zbigniew Dams, Antoni Derenda, Andrzej Dygulski, Barbara Kornaszewska, Józef Ostrowski, Gabriela Piotrowska, Jan Poliński i Stanisław Sprycha.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    Tadeusz Banaszek, Henryk Furmaga, Włodzimierz Gidaszewski, Henryk Grabowski, Mirosław Hejda, Tadeusz Jakubowski, Józef Jurzec, Adam Kotowicz, Tadeusz Krakówka, Wiesław Krasoń, Janusz Kłos, Katarzyna Kłosowska, Roman Marczak, Rafał Momot, Zofia Panasiuk, Roman Pawlikowski, Adam Pieniak, Kazimierz Ramowski, Kazimierz Repeta, Jadwiga Sprycha, Ryszard Stankiewicz, Józef Starszak, Roman Szulz, Mieczysław Waliczek, Kazimierz Warnel, Zbigniew Zieliński i Stanisław Łój.

Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

  1. Wiejska Spółdzielnia Handlowo-Produkcyjna Stolno, KRS 0000122374 organizacje, instytucje gospodarcze; Spis firm wg. branży: Organizacje, instytucje gospodarcze
  2. Fabryka Form Metalowych "Formet" S.A. w Likwidacji w Upadłości Likwidacyjnej Bydgoszcz - komunikacja Bydgoszcz, KRS 0000080945 artykuły metalowe; Spis firm wg. branży: Artykuły metalowe
  3. Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Paparzynie Pparzyn, KRS 0000236162 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia

Dorota Anna Szulc (’72)*

Siedziby powiązanych firm:

  1. Firma:
    1. Stanowisko:

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Anna Kaczmarek.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    Waldemar Szulc.

Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

  1. "Klaismann" A. Kaczmarek D. Szulc Sp.J. Bydgoszcz - komunikacja Bydgoszcz, KRS 0000042941 przemysł chemiczny; Spis firm wg. branży: Przemysł chemiczny

Dorota Urszula Szulc (’73)*

Siedziby powiązanych firm:

    Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

    1. Technika Spawalnicza R.Kucharski Sp.J. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000086533 usługi budowlane; Spis firm wg. branży: Usługi budowlane

    Dorota Szulc (’73)*


      Dorota Szulc (’78)*

      Siedziby powiązanych firm:

        Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

        1. "Budexrem" Sp. z o.o. Tychy, KRS 0000223682 usługi budowlane; Spis firm wg. branży: Usługi budowlane
        2. Tetrans Sp. z o.o. Rybnik, KRS 0000337132 pożyczki, kredyty; Spis firm wg. branży: Pożyczki, kredyty

        Dorota Szulc (’79)*

        Siedziby powiązanych firm:

        1. Firma:
          1. Stanowisko:
          2. Stanowisko:

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
          Ewa Andruszkiewicz, Beata Andrzejczak, Joanna Anyszkiewicz, Agnieszka Bąk, Joanna Bandurska, Joanna Barszcz, Hanna Bartkowiak, Ilona Bartkowiak Zdzierak, Ewelina Bartosik, Izabela Barłóg, Sylwia Bernal, Kinga Białczyk Przybysz, Agata Bober, Edyta Borowiak, Natalia Brętkowska, Bernard Budniak, Hanna Budnik, Joanna Budziszewska, Agnieszka Burzyńska, Dominika Caban, Celestyna Chachowska, Monika Chmielecka, Agnieszka Chmielewska, Elwira Chołżyńska, Ewa Chrzanowska, Justyna Chrzanowska, Maria Chudzińska, Joanna Cichocka, Magdalena Cichy, Marlena Ciesielska, Dorota Ciężkowska, Joanna Czajka Mikołajczak, Joanna Czarnomska, Marzena Czeszyńska, Urszula Dampc, Magdalena Dereń, Ewa Dewicka, Justyna Dolata, Ilona Domadej, Bernadeta Dorczyk, Katarzyna Drajkowska, Anna Draszczyk, Magdalena Dreas Skibicka, Agata Drozdowska, Julia Drytkiewicz, Diana Duda, Agata Dudek Golińska, Małgorzata Dudzic Biskupska, Marek Duszyński, Ewa Dwulit, Dorota Dykert, Przemysław Dysarz, Monika Dziedzic, Iwona Dziegieć, Agata Dzielska, Anna Dziudziel, Martyna Dłubała, Joanna Eggebrecht, Magdalena Falkowska, Magdalena Fibich Nowak, Mariusz Fidelus, Magdalena Fornalczyk, Waldemar Francik, Urszula Franczak, Ewelina Gajewicz Szoda, Iwona Garstkiewicz, Agnieszka Gawarecka, Hanna Gawlik, Natalia Geremek, Krystyna Golda, Agnieszka Gondek Początko, Anna Górecka, Joanna Gołyźniak, Agnieszka Grabia, Izabela Grabowska, Andrzej Graczykowski, Agnieszka Gromanowska, Anna Grudkowska, Izabela Grusznis, Anna Grygier, Paweł Grzelak, Magdalena Gwizdek, Magdalena Głodkowska, Magdalena Hoppel, Joanna Hossa, Agnieszka Hyblewska, Joanna Hyża, Justyna Hyżyk, Monika Jacyno, Joanna Jagodzińska, Iwona Jakubowska, Anna Janas, Anna Janiak, Joanna Janik, Anna Jankowska, Marlena Jankowska, Agnieszka Janusz, Beata Jarmuszkiewicz, Anna Jasiak, Marta Jasik, Katarzyna Jelonek, Urszula Jóźwiak, Krzysztof Kaczanowski, Anna Kaczmarek, Hanna Kaczmarek, Paulina Kaczmarek, Kamila Kaczor, Judyta Kadoch, Beata Kąkolewska, Joanna Kamińska, Cezary Kamiński, Maria Kaniewska, Katarzyna Kapiszka, Katarzyna Kapturska, Hanna Karaśkiewicz, Agnieszka Karmowska, Paulina Karolczak, Tomasz Karolewski, Renata Kasperczak, Agnieszka Kasperska, Iwona Kasprowicz, Anna Kasztelan, Zbyszko Kasztelan, Aleksandra Kawecka, Maciej Kawka, Marta Kaźmierczak, Monika Kaźmierczak, Natalia Kałek, Jolanta Kierzek, Barbara Kiełbowska, Justyna Kiełczyńska Bald, Kinga Klimczak, Krystyna Kokot, Anna Komincz, Agnieszka Kondola, Anna Konopczyńska, Marcin Kopacz, Anna Korczak, Monika Kordys, Katarzyna Korneluk, Natalia Kosmala, Karolina Kotarska, Agnieszka Kotowicz, Katarzyna Kowalewska, Karolina Kowalska, Katarzyna Kowalska, Ewa Kownacka, Agnieszka Kozłowska, Anna Kołodziej, Katarzyna Kołodziejczyk, Paulina Kroczewska, Żaneta Kruk, Natalia Kruszyńska, Marlena Kubasik, Karolina Kujawa, Karolina Kulesza, Dagmara Kupczak, Sylwia Kurasz, Agnieszka Kusz, Janusz Labrenc, Magdalena Lamberti, Ewelina Langa, Małgorzata Lasia, Marta Laskowska, Izabela Lemańska, Ewelina Lenarczyk, Karolina Lesińska, Beata Linkiewicz, Anna Litwin, Aleksandra Lorenz, Katarzyna Lossy Dzierżawczyk, Sebastian Maciaszczyk, Dominika Maciejewska, Iwona Madajewska, Kornelia Magdziarz, Anita Majchrzak Stypa, Beata Majewska, Joanna Majewska, Małgorzata Majewska, Agnieszka Makowiak, Natalia Malcher, Anita Malinowska, Monika Marchewka, Ewa Marciniak, Anna Matyjasik, Anna Małecka, Milena Mendyk, Justyna Menz, Ewelina Michalak, Paulina Michałowicz, Marta Mikołajczak, Marta Mikuła, Agnieszka Minc, Magdalena Misiołek, Kamila Miłosz, Przemysław Miłosz, Agnieszka Miłoszewska, Małgorzata Muller, Joanna Musielak, Paulina Muzia, Łukasz Naskręt, Natalia Niemasz, Anna Nowacka, Anna Nowak, Kamila Nowak, Monika Nowak, Natalia Nowak, Magdalena Nowakowska, Wioleta Nowińska, Magdalena Ogonowska, Agata Olejniczak Szcześniak, Joanna Olejnik, Natalia Orzeł Hojan, Marlena Orłowska, Joanna Pabińska, Hanna Paciorkowska, Aleksandra Padusińska, Natalia Pakuła, Ewa Pankowska Tworek, Anna Pankowska Żałabowska, Daria Paszkiewicz, Daria Pawlik, Joanna Pawłowska, Violetta Pers, Katarzyna Pełczyńska, Aleksandra Piechnik, Honorata Piekarska, Emilia Pieprzka, Beata Pietrusewicz, Magdalena Pietryga, Izabela Pietrzak, Magdalena Pietrzak, Marcin Pietrzak, Monika Piwowarek, Dagmara Podemska, Dorota Podgórska, Maria Pol, Kinga Polaczyk, Ewelina Polańska, Natalia Poleszak, Magdalena Pruchniewska, Joanna Prusak, Michał Prusak, Edyta Prywata, Magdalena Przybecka Kotz, Kamila Przybylska, Angelika Przybysz, Marta Przywarta, Patrycja Pściuk, Iwona Pyzik, Anna Płatek, Żanetta Radajewska, Renata Radecka, Inga Radzińska, Dominika Rafacz, Agnieszka Rajmann, Michalina Ratajszczak, Magdalena Rędzikowska, Monika Rembicka, Beata Rogowska, Iwona Rogowska, Agnieszka Rospendowska, Celina Rudzik, Violetta Rybka, Małgorzata Rychlik, Karolina Rychlińska, Aneta Rzanna Czechowska, Sebastian Rzepka, Małgorzata Sabała, Angelika Sadzy, Damian Samek, Joanna Sałatowicz, Beata Serwatkiewicz, Anna Siałkowska, Leszek Sieracki, Izabela Skrzypniak, Sandra Śliwa, Aleksandra Śliwka, Agnieszka Smektała, Joanna Śmielecka, Jerzy Smierzchała, Agnieszka Śmigaj, Karolina Smolarska, Marta Smorawińska, Anita Smus Kaźmierczak, Elżbieta Snela, Kornelia Sobierańska, Agnieszka Solarczyk, Iwona Solarz, Natalia Sotek, Katarzyna Sołtysiak, Małgorzata Sołtysiak, Antoni Sołtysik, Izabela Spiliszewska, Mariola Stachowiak, Lidia Stankowska, Katarzyna Staszak, Małgorzata Stawicka, Dorota Stawska Nazdrowicz, Agnieszka Stefańczyk, Karolina Stefańska, Ewa Stelmachowska, Paulina Sternal, Agnieszka Stężyńska, Henryka Strugarek, Agnieszka Strzelewicz, Aleksandra Styperek, Karolina Styrylska, Jagoda Surdyk, Anna Sury, Monika Sury Walterowicz, Marta Świątek, Barbara Świder, Bernadeta Świerczyńska, Ewa Świerkosz, Marzena Szablewska, Piotr Szafałowicz, Marek Szczepański, Małgorzata Szewczyk, Karolina Szóstak, Agata Szymańska, Milena Szymańska, Angelika Szymczak, Joanna Szymkowiak, Romana Sławeta, Barbara Słomczyńska, Magdalena Tamulska, Katarzyna Tomczak, Aleksandra Tomczyk, Monika Tomczyk, Katarzyna Tonder, Anna Trembasiewicz, Agnieszka Troinska, Beata Truszewska, Monika Tuzimska, Lidia Tyszkiewicz, Sylwia Unr Ath, Magdalena Urbaniak, Anna Urbanowicz, Anna Urbańska, Alina Wachowiak, Anna Walczak, Patrycja Waliś, Lidia Walkowiak, Sylwia Walkowiak, Martyna Warzyńska, Paulina Waścińska, Natalia Wędzikowska, Monika Wiatrak, Julia Wieczorek, Iwona Winiarczyk, Daria Winkel Guzikowska, Katarzyna Wiśniewska, Katarzyna Wojtas Maciczak, Małgorzata Wojtowicz, Agnieszka Wolkiewicz, Magdalena Wolna Kwiatkowska, Małgorzata Wolniewicz, Mariusz Wolny, Katarzyna Woźnicka, Dioniza Wszołek, Piotr Wykrętowicz, Alina Wyrwicka, Paulina Wysocka Czyżo, Magdalena Wyszyńska, Monika Włodek, Katarzyna Ząbek, Anna Zaleska, Agnieszka Zarębska, Magdalena Zawada, Paulina Zawarty, Katarzyna Zdrojewska, Marta Zięba, Monika Zielińska, Wojciech Zieliński, Sylwia Zielonka, Weronika Zimna, Andrzej Ziółkowski, Magdalena Żowciuk Dubiel, Anna Zubczyńska, Aleksandra Żurek, Anna Zygmann, Katarzyna Żyto i Monika Łastowska.

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
          Dominik Białecki, Tadeusz Chudy, Hieronim Dolata, Elżbieta Drobnik, Maria Garstkiewicz, Wojciech Kozanecki, Dorota Maciołek, Krzysztof Mizielski, Magdalena Niemczyk, Agnieszka Pacucha, Magdalena Stanisławiak i Zenon Talarczyk.

        Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

        1. Wielkopolski Bank Spółdzielczy Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000087833 banki; Spis firm wg. branży: Banki
        2. Spółdzielnia Łubowo Fałkowo, KRS 0000064799 zarządzanie nieruchomościami; Spis firm wg. branży: Zarządzanie nieruchomościami
        3. Arator Sp. z o.o. w Likwidacji Fałkowo, KRS 0000316424 biura nieruchomości; Spis firm wg. branży: Biura nieruchomości
        4. Bank Spółdzielczy w Kórniku Kórnik, KRS 0000005114 banki; Spis firm wg. branży: Banki
        5. Bank Spółdzielczy w Gnieźnie Gniezno, KRS 0000094874 banki; Spis firm wg. branży: Banki
        6. Spółdzielnia Usług Rolniczych w Łubowie Łubowo, KRS 0000071494 uprawy rolne; Spis firm wg. branży: Uprawy rolne
        7. Fundacja "Rak 'N' Roll - Wygraj Życie" Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000338803 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
        8. "Euromat" Sp. z o.o. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000191214 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe
        9. Bank Spółdzielczy w Siedlcu Siedlec, KRS 0000131603 banki; Spis firm wg. branży: Banki
        10. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Metalowiec" Gorzów Wlkp, KRS 0000089122 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
        11. Park Nauki i Rozrywki w Kletnie Sp. z o.o. Kletno, KRS 0000016351 inżynieria budowlana; Spis firm wg. branży: Inżynieria budowlana

        Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

        1. Beneficial Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000343064 roboty ogólnobudowlane, zarządzanie nieruchomościami; Spis firm wg. branży: Zarządzanie nieruchomościami
        2. Pleszewskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Pleszew, KRS 0000117258 organizacje pozarządowe; Spis firm wg. branży: Organizacje pozarządowe
        3. "Pro-Inwestycje Sp. z o.o." Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000258885 biura nieruchomości; Spis firm wg. branży: Biura nieruchomości
        4. Darkan Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000273240 firma; Spis firm wg. branży: Firma
        Legenda: