Partner Przy współpracy
Znaleziono następujące osoby nazywające się

Franciszek Sokołowski w KRS

:

Franciszek Sokołowski (’41)*

Siedziby powiązanych firm:

  1. Firma:
    1. Stanowisko:
    2. Stanowisko:

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Stanisław Araszkiewicz, Stefan Baranek, Stefania Buszewska, Krzysztof Buszkiewicz, Marek Glabisz, Andrzej Kaczmarek, Elżbieta Klapczyńska, Bożena Miałkas, Katarzyna Miałkas, Szczepan Miałkas, Karol Nowak, Danuta Pustkowiak, Danuta Strojwąs, Józef Stróżniak, Roman Świtała, Halina Walkiewicz i Bogdan Łuczak.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    Barbara Buliczak, Sylwia Dziurla, Urszula Galasińska, Jerzy Janicki, Dorota Nowak, Barbara Piechota i Lidia Wichura.

Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

  1. Spółdzielnia Rolniczo-Handlowa w Pniewach w Likwidacji Pniewy, KRS 0000116858 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
  2. "Biopower Czartki" Sp. z o.o. Środa Wielkopolska, KRS 0000328424 gazownie; Spis firm wg. branży: Gazownie
  3. "Furaż" Sp. z o.o. Lusówko, KRS 0000161216 firma; Spis firm wg. branży: Firma
  4. Towarzystwo Pamięci Powstania Wielkopolskiego 1918/19 Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000066835 organizacje pozarządowe; Spis firm wg. branży: Organizacje pozarządowe

Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

  1. "Sina Trading" Sp. z o.o. w Likwidacji (Janikowo, wykreślona z rejestru 2010-12-31), KRS 0000030296 firma; Spis firm wg. branży: Firma
  2. "Vox-Active" Sp. z o.o. (Janikowo K/poznania, wykreślona z rejestru 2013-12-20), KRS 0000058584 firma; Spis firm wg. branży: Firma
  3. Inwido Polska S.A. Konstancin-Jeziorna, KRS 0000082682 firma; Spis firm wg. branży: Firma
  4. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Turowo Turowo, KRS 0000166578 uprawy rolne; Spis firm wg. branży: Uprawy rolne
  5. Zakłady Techniki Biurowej "Infobiurotechnika" Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000196193 punkty ksero, sprzęt i akcesoria komputerowe, urządzenia biurowe; Spis firm wg. branży: Urządzenia biurowe

Franciszek Sokołowski (’45)*

Siedziby powiązanych firm:

  1. Firma:
    1. Stanowisko:
    2. Stanowisko:

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Bogusław Jastrzębski, Krystyna Plutka i Tomasz Zięba.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    Katarzyna Chomentowska Zięba i Paweł Zięba.

  2. Firma:
    1. Stanowisko:

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Jan Iwanowski, Tomasz Malarz i Mariusz Ruda.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    Arkadiusz Biernaczyk, Bogusław Fostiak, Joanna Kozieł, Jadwiga Monieta, Aldona San i Wojciech Śliwiński.

Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

  1. "Eko-Progres" Sp. z o.o. Prudnik, KRS 0000144287 firma; Spis firm wg. branży: Firma
  2. Ptl Sp. z o.o. Głuchołazy, KRS 0000239040 firma; Spis firm wg. branży: Firma
  3. "Mark-Pol" Sp. z o.o. Zielona Góra, KRS 0000001605 firma; Spis firm wg. branży: Firma
  4. Stowarzyszenie Piast Kołodziej w Prudniku Prudnik, KRS 0000328619 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
  5. Ara Komarnicki Nieruchomości Sp. z o.o. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000270234 nieruchomości; Spis firm wg. branży: Nieruchomości
  6. Przedsiębiorstwo Wodno-Kanalizacyjne Wołów Sp. z o.o. Wołów, KRS 0000081778 wodociągi, kanalizacja; Spis firm wg. branży: Wodociągi, kanalizacja
  7. "Arbico" Sp. z o.o. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000219347 salony samochodowe; Spis firm wg. branży: Salony samochodowe
  8. Polifarb-Eko Bud Sp. z o.o. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000196835 roboty budowlane; Spis firm wg. branży: Roboty budowlane

Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

  1. "Kopalnia Sjenitu Przedborowa" Sp. z o.o. Przedborowa, KRS 0000135730 przemysł wydobywczy; Spis firm wg. branży: Przemysł wydobywczy
  2. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Lubinie S.A. Lubin, KRS 0000209577 transport samochodowy; Spis firm wg. branży: Transport samochodowy
  3. Data Techno Park Sp. z o.o. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000241430 ośrodki naukowo-badawcze; Spis firm wg. branży: Ośrodki naukowo-badawcze

Franciszek Sokołowski (’46)*

Siedziby powiązanych firm:

  1. Firma:
    1. Stanowisko:

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Pius Dworaczek, Eugenia Fischer, Franciszek Friedek i Krzysztof Sobol.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    (brak osób)

Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

  1. Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Tworogu w Likwidacji Tworóg, KRS 0000206007 nieruchomości; Spis firm wg. branży: Nieruchomości

Franciszek Sokołowski (’57)*

Siedziby powiązanych firm:

  1. Firma:
    1. Stanowisko:
    2. Stanowisko:
    3. Stanowisko:

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Anna Baprawska, Jan Berent, Iwona Chlasta, Irena Deręgowska, Wiesław Donajski, Iwonna Floryańska, Ewa Gehrke, Kamila Giedziun, Janusz Gontarski, Andrzej Górecki, Małgorzata Goździcka, Andrzej Gretkowski, Stanisław Grochocki, Lech Hołda, Jolanta Jabłonka, Jolanta Jakubiak, Maciej Jankowski, Tomasz Jankowski, Elżbieta Janusz, Bogdan Jarema, Agnieszka Jaroszuk, Roman Kamela, Maciej Kamiński, Irena Kopik, Władysław Korociński, Marek Kosewski, Ryszard Królik, Maria Krupa, Mieczysław Kulesz, Stanisława Lange, Justyna Leszczyńska, Jerzy Lisewski, Józef Majrowski, Bożena Małkowska, Zenona Mielczarek, Wiesława Miśkiewicz, Adam Morus, Waldemar Olejniczak, Wojciech Palak, Beata Pawowicz, Mirosław Peć, Barbara Pietrzak, Marlena Piotrowska, Monika Pipowska, Mirosław Potulski, Mirosława Prystupa, Paweł Regulski, Beata Rudnicka, Jerzy Rybicki, Kazimierz Samulewski, Lucyna Sas Modarczyk, Halina Semczuk, Jadwiga Serafin, Barbara Skonieczek, Magdalena Śnieg, Radosław Sochal, Kazimierz Stasiak, Karolina Stawska, Bożena Templin, Barbara Warczak, Rosanna Warda, Genowefa Welenc, Iwona Wojnarowicz, Renata Zawadzka i Aleksander Zorena.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    Roman Kubacki i Andrzej Zalewski.

Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

  1. Powiślański Bank Spółdzielczy w Kwidzynie Kwidzyn, KRS 0000151783 banki; Spis firm wg. branży: Banki
  2. It Card Centrum Technologii Płatniczych S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000262496 komputery; Spis firm wg. branży: Komputery
  3. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" Kwidzyn, KRS 0000164861 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe
  4. Ziarn-Pol Sp. z o.o. Górki, KRS 0000092985 uprawy rolne; Spis firm wg. branży: Uprawy rolne
  5. Spółdzielnia Producentów Trzody "Powiśle i Żuławy" Gronajny, KRS 0000286572 organizacje, instytucje gospodarcze; Spis firm wg. branży: Organizacje, instytucje gospodarcze
  6. "Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców Kwidzyn, KRS 0000082712 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
  7. Spółdzielnia Produkcyjno-Usługowa "Rodło" Kwidzyn, KRS 0000154867 materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane
  8. Przedsiębiorstwo Budowlane "Budrem" M.Kulesz J.Laszczka Sp.J. Kwidzyn, KRS 0000084884 roboty ogólnobudowlane; Spis firm wg. branży: Roboty ogólnobudowlane
  9. Bank Spółdzielczy w Koronowie Koronowo, KRS 0000142826 banki; Spis firm wg. branży: Banki
  10. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Polmlek Olsztyn, KRS 0000135534 hurtownie spożywcze; Spis firm wg. branży: Hurtownie spożywcze
  11. "Gospodarstwo Rolne w Szałwinku" Sp. z o.o. Szałwinek, KRS 0000130172 hodowla zwierząt; Spis firm wg. branży: Hodowla zwierząt
  12. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Gardei Gardeja, KRS 0000108874 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
  13. Związek Banków Polskich Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000104695 banki; Spis firm wg. branży: Banki

Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

  1. "Zdrowie" Sp. z o.o. Kwidzyn, KRS 0000001272 ginekolodzy, położnicy, urolodzy; Spis firm wg. branży: Urolodzy
  2. Bps Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000303993 biura rachunkowe, doradztwo podatkowe; Spis firm wg. branży: Biura rachunkowe, doradztwo podatkowe
  3. Positive Advisory S.A. w Likwidacji Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000302015 firma; Spis firm wg. branży: Firma
  4. Doraco Developing Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000251982 deweloperzy, roboty ogólnobudowlane; Spis firm wg. branży: Roboty ogólnobudowlane
  5. Grupa Azoty S.A. Tarnów, KRS 0000075450 przemysł chemiczny; Spis firm wg. branży: Przemysł chemiczny
  6. Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000069229 banki; Spis firm wg. branży: Banki
  7. Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A. Kędzierzyn - Koźle, KRS 0000008993 nawozy, środki ochrony roślin; Spis firm wg. branży: Nawozy, środki ochrony roślin
Legenda: