Onet.pl
KtoKogo.pl
Kto kogo reprezentuje wg KRS
Imię Nazwisko 
  
przy współpracy: Infoveriti
Legenda:
*) Liczba w nawiasie po nazwisku to dwie pierwsze cyfry numeru PESEL
**) Osoby współwystępujące w KRS to osoby, które w tym samym czasie występują się w zapisie KRS dotyczącym tego samego podmiotu, zgodnie z definicjami w Regulaminie Serwisu KtoKogo.pl. Jedna z nich może być członkiem Zarządu, inna członkiem Rady Nadzorczej lub prokurentem, syndykiem, kuratorem itd.

Znaleziono kilka osób nazywających się „Henryk Kania”

  1. Henryk Kania (’33)
  2. Henryk Franciszek Kania (’42)
  3. Henryk Zbigniew Kania (’46) Dom Henryk Kania Janusz Krawczyk Sp.J. (Nowa Iwiczna)
  4. Henryk Kania (’46)
  5. Henryk Kania (’48)
  6. Henryk Kania (’52) Prezes Zarządu Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna (Dolnik)
  7. Henryk Kania (’53)
  8. Henryk Kania (’59)
  9. Henryk Marek Kania (’72)
  1. Henryk Kania (’33)*

    Siedziby powiązanych firm
    wg województw
    skala odpowiada liczbie

    1. Firma:
      1. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Jan Baran, Jan Betka, Janusz Bonek, Anna Cebrat, Mieczysław Czarnecki, Bogusław Damaziak, Teresa Daniel, Wanda Dobranowska, Janusz Gątkiewicz, Mirosław Gawron, Krystyna Górzyńska Jakubczak, Przemysław Kańtoch, Krystyna Krzywda, Adam Kusztyb, Witold Kutołowski, Agnieszka Kwaśny, Tadeusz Lis, Maciej Michoń, Elżbieta Natkaniec, Jerzy Pałka, Michał Potoczny, Wojciech Radecki, Gabriela Ratoń, Tomasz Rogala, Jan Rozwadowski, Eugeniusz Rychter, Grzegorz Sapota, Zygmunt Ściślicki, Urszula Szumniak, Beata Waligóra, Mieczysław Wiszniewski i Stanisława Wysocka.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      (brak osób)

    Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

    1. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Lokum" Sosnowiec, KRS 0000058686 zarządzanie nieruchomościami; Spis firm wg. branży: Zarządzanie nieruchomościami
    2. Zap Petro Sp. z o.o. w Upadłości Układowej Żory, KRS 0000026133 stacje paliw > inne, usługi budowlane; Spis firm wg. branży: Usługi budowlane
    3. Przedsiębiorstwo Budowlane "Specbud" Sp. z o.o. Chorzów, KRS 0000211334 budownictwo przemysłowe; Spis firm wg. branży: Budownictwo przemysłowe
    4. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Nasza" Sosnowiec, KRS 0000172807 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    5. "Gomat" Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Sosnowiec, KRS 0000157068 materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane
    6. Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych - Tbs Sp. z o.o. Sosnowiec, KRS 0000151922 instytucje samorządowe; Spis firm wg. branży: Instytucje samorządowe
    7. Przedsiębiorstwo Inwestycyjno-Techniczne "Intechkop" Sp. z o.o. Zabrze, KRS 0000126207 doradztwo biznesowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo biznesowe
    8. "Carbozbyt" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000120204 materiały opałowe; Spis firm wg. branży: Materiały opałowe
    9. Ksk Kompleksowe Systemy Komputerowe Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Katowice, KRS 0000053743 automatyka przemysłowa; Spis firm wg. branży: Automatyka przemysłowa

    Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

    1. Ic Polska Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej (Poznań - komunikacja Poznań, wykreślona z rejestru 2013-11-04), KRS 0000283172
    2. "For Help" Sp. z o.o. Sosnowiec, KRS 0000218694 przychodnie; Spis firm wg. branży: Przychodnie
    3. "Specol" Sp. z o.o. Chorzów, KRS 0000135496 sklepy motoryzacyjne; Spis firm wg. branży: Sklepy motoryzacyjne
    4. Zakład Remontów Mechanicznych Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza, KRS 0000129736 usługi budowlane; Spis firm wg. branży: Usługi budowlane
    5. Eko-War Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej (Łaziska Górne, wykreślona z rejestru 2013-10-07), KRS 0000120727 catering; Spis firm wg. branży: Catering
    6. Arcelormittal Poland S.A. Dąbrowa Górnicza, KRS 0000115891 hutnictwo; Spis firm wg. branży: Hutnictwo
    7. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Środula" Sosnowiec, KRS 0000113726 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    8. Kompania Węglowa S.A. Katowice, KRS 0000057506 przemysł wydobywczy; Spis firm wg. branży: Przemysł wydobywczy
  2. początek strony ↑

  3. Henryk Franciszek Kania (’42)*

    Siedziby powiązanych firm
    wg województw
    skala odpowiada liczbie

      Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

      1. Grupa Polskie Hurtownie Materiałów Budowlanych Sp. z o.o. Zielona Góra, KRS 0000004830 materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane
    1. początek strony ↑

    2. Henryk Zbigniew Kania (’46)*

      Siedziby powiązanych firm
      wg województw
      skala odpowiada liczbie

      1. Firma: Dom Henryk Kania Janusz Krawczyk Sp.J. Nowa Iwiczna () od 2002-03-05 do teraz
        1. Stanowisko:
        2. Stanowisko: od 2002-03-05 do teraz

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
        Janusz Krawczyk.

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
        (brak osób)

      Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

      1. Dom Henryk Kania Janusz Krawczyk Sp.J. Nowa Iwiczna, KRS 0000096476

      Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

      1. Cered Sp. z o.o. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000013347
      2. Polonia Tatry Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000181925 hotele; Spis firm wg. branży: Hotele
      3. Fc Parleza Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000293370 materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane
    3. początek strony ↑

    4. Henryk Kania (’46)*

      Siedziby powiązanych firm
      wg województw
      skala odpowiada liczbie

      1. Firma:
        1. Stanowisko:
        2. Stanowisko:
        3. Stanowisko:

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
        Jan Cymor, Henryk Dera, Tomasz Dominiak, Joanna Dziubek, Henryk Kania, Józefa Krześniak, Krzysztof Lewczuk, Marek Marszałkowski, Joachim Nowak, Stanisław Skrzypek, Danuta Strzała, Dawid Strzała, Wiesław Strzała, Magdalena Surowiec, Zbigniew Trafny, Marek Urbanik, Piotr Wiewióra, Piotr Żółtaszek i Ewa Łuczyk.

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
        (brak osób)

      2. Firma:
        1. Stanowisko:
        2. Stanowisko:
        3. Stanowisko:

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
        Maria Bujas, Jacek Dziełak, Joanna Dziubek, Małgorzata Janiszewska, Antoni Kania, Beata Kania, Henryk Kania, Urszula Kania, Aleksandra Kowalik, Włodzimierz Kurek, Andrzej Matuszek, Wiesława Nowak, Damian Pawęska, Władysław Piasecki, Jolanta Szewczyk, Anna Warzecha i Piotr Wiewióra.

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
        Grzegorz Minczanowski, Paweł Sobków i Ewa Łuczyk.

      3. Firma:
        1. Stanowisko:

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
        Maria Fuchs, Ferdynand Kasprzyk, Kazimierz Kozielski, Włodzimierz Pyrchla i Jan Rataj.

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
        Anna Kasprzyk, Arkadiusz Rataj, Krzysztof Ziomek i Teresa Ziomek.

      Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

      1. Zakłady Mięsne "Euromeat" Sp. z o.o. Mokrsko, KRS 0000052157 przetwórstwo mięsa; Spis firm wg. branży: Przetwórstwo mięsa
      2. "Staropolskie Specjały" Sp. z o.o. Goczałkowice-Zdrój, KRS 0000125470 przetwórstwo mięsa; Spis firm wg. branży: Przetwórstwo mięsa
      3. Bomafar Sp. z o.o. Dąbrówka, KRS 0000274663
      4. "Bomadek" Sp. z o.o. Trzebiechów, KRS 0000176826 przetwórstwo mięsa; Spis firm wg. branży: Przetwórstwo mięsa
      5. Partner - Kędzia i Wspólnicy - Sp.J. Wolsztyn, KRS 0000097754 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
      6. "Inddrob" Sp. z o.o. Dąbrówka, KRS 0000281771
      7. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "W - D" Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Skwierzyna, KRS 0000035983 przetwórstwo mięsa; Spis firm wg. branży: Przetwórstwo mięsa
      8. "Tops" Sp. z o.o. w Likwidacji Czechowice-Dziedzice, KRS 0000139320 urządzenia biurowe; Spis firm wg. branży: Urządzenia biurowe
      9. "Karol" Sp. z o.o. Mokrsko, KRS 0000151371
      10. Zakłady Mięsne "Pamso" S.A. Pabianice, KRS 0000061058 hurtownie spożywcze, przetwórstwo mięsa, przetwórstwo owocowo-warzywne, sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
      11. West-Pol Sp. z o.o. Chojnice, KRS 0000229108 przetwórstwo mięsa; Spis firm wg. branży: Przetwórstwo mięsa
      12. Biel Sp. z o.o. Chojnice, KRS 0000285849 pralnie, farbiarnie; Spis firm wg. branży: Pralnie, farbiarnie
      13. Pol-Turist Sp. z o.o. Chojnice, KRS 0000282595 hotele; Spis firm wg. branży: Hotele
      14. Energetyka Wagon Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski, KRS 0000275711 elektrownie; Spis firm wg. branży: Elektrownie
      15. Animex Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000107949 przetwórstwo mięsa; Spis firm wg. branży: Przetwórstwo mięsa
      16. Zakłady Mięsne w Kępnie S.A. w Likwidacji Kępno, KRS 0000099273 przetwórstwo mięsa; Spis firm wg. branży: Przetwórstwo mięsa
      17. "Agraimpex" Sp. z o.o. M.St. Warszawa, KRS 0000055627 hurtownie spożywcze; Spis firm wg. branży: Hurtownie spożywcze
      18. Dotacje Uniwersalne Sp. z o.o. Cieszyn, KRS 0000161839 ubezpieczenia; Spis firm wg. branży: Ubezpieczenia
      19. Bio - Ten Sp. z o.o. Myszków, KRS 0000240401 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe
      20. M.S. "Meat" Sp. z o.o. Prusak, KRS 0000230286 przetwórstwo mięsa; Spis firm wg. branży: Przetwórstwo mięsa
      21. Westpol-Teeuwissen Sp. z o.o. Chojnice, KRS 0000224592 przetwórstwo mięsa; Spis firm wg. branży: Przetwórstwo mięsa
      22. Zakład Przemysłu Drzewnego "Las" Sp. z o.o. w Likwidacji Józefów, KRS 0000198250 przemysł drzewny; Spis firm wg. branży: Przemysł drzewny
      23. Chata Walichnowska Sp. z o.o. Prusak, KRS 0000186935 bary szybkiej obsługi; Spis firm wg. branży: Bary szybkiej obsługi
      24. "Werk-Land" Sp. z o.o. Myszków, KRS 0000180906

      Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

      1. Zakłady Przetwórstwa Mięsnego Henryk Kania S.A. (Pszczyna, wykreślona z rejestru 2013-01-18), KRS 0000074520 przetwórstwo mięsa; Spis firm wg. branży: Przetwórstwo mięsa
      2. Euro - Duda Sp. z o.o. w Likwidacji (Warszawa - komunikacja Warszawa, wykreślona z rejestru 2013-11-26), KRS 0000174484 przetwórstwo mięsa; Spis firm wg. branży: Przetwórstwo mięsa
      3. Visvitalis Sp. z o.o. Tychy, KRS 0000124339
      4. Zakłady Mięsne "Animex" S.A. (Ełk, wykreślona z rejestru 2009-11-30), KRS 0000073295 przetwórstwo mięsa; Spis firm wg. branży: Przetwórstwo mięsa
      5. "Ad Rem" Sp. z o.o. Chojnice, KRS 0000242524 projektowanie i administracja siecią; Spis firm wg. branży: Projektowanie i administracja siecią
      6. Grupa Animex S.A. (Morliny, wykreślona z rejestru 2011-04-29), KRS 0000177835 fizjoterapeuci, hurtownie spożywcze; Spis firm wg. branży: Hurtownie spożywcze
      7. Progress Pol Sp. z o.o. w Likwidacji (Chojnice, wykreślona z rejestru 2012-01-19), KRS 0000274627
      8. Grupa Animex S.A. (Morliny, wykreślona z rejestru 2012-04-02), KRS 0000016032 przetwórstwo mięsa, sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
      9. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "Mark'S" Sp. z o.o. Prusak, KRS 0000230447 przetwórstwo mięsa; Spis firm wg. branży: Przetwórstwo mięsa
      10. "Ms Beef" Sp. z o.o. w Likwidacji (Kalisz, wykreślona z rejestru 2012-10-01), KRS 0000231418 przetwórstwo mięsa; Spis firm wg. branży: Przetwórstwo mięsa
      11. Beskidzkie Biuro Consultingowe Center Sp. z o.o. (Bielsko-Biała, wykreślona z rejestru 2010-04-09), KRS 0000231781 doradztwo biznesowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo biznesowe
      12. "Nowa Energia" Sp. z o.o. Siedlce, KRS 0000233452
      13. Team Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000289218
      14. Ecoenergia Polska Sp. z o.o. Dębica, KRS 0000276390 energetyka; Spis firm wg. branży: Energetyka
      15. Beskidzkie Biuro Consultingowe Capital Sp. z o.o. (Bielsko-Biała, wykreślona z rejestru 2010-04-09), KRS 0000272965 doradztwo biznesowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo biznesowe
      16. Zec Energoservice Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice, KRS 0000038971 maszyny budowlane; Spis firm wg. branży: Maszyny budowlane
      17. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Marlex" Sp. z o.o. Dziardonice, KRS 0000049778 przetwórstwo mięsa; Spis firm wg. branży: Przetwórstwo mięsa
      18. Henkell & Co. Vinpol Polska Sp. z o.o. Toruń - komunikacja Toruń, KRS 0000060202 sklepy monopolowe; Spis firm wg. branży: Sklepy monopolowe
      19. Zakłady Mięsne "Marko Walichnowy" Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej (Prusak, wykreślona z rejestru 2013-07-29), KRS 0000072445 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe
      20. Zakłady Mięsne Polmeat Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej (Brodnica, wykreślona z rejestru 2012-05-28), KRS 0000081136 przetwórstwo mięsa; Spis firm wg. branży: Przetwórstwo mięsa
      21. Animex Holding Sp. z o.o. Morliny, KRS 0000101765 biura nieruchomości; Spis firm wg. branży: Biura nieruchomości
      22. "Dako" Sp. z o.o. (Kąty Walichnowskie, wykreślona z rejestru 2010-08-13), KRS 0000003396
      23. Moda Vito Vergelis Sp. z o.o. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000346785 odzież skórzana; Spis firm wg. branży: Odzież skórzana
    5. początek strony ↑

    6. Henryk Kania (’48)*

      Siedziby powiązanych firm
      wg województw
      skala odpowiada liczbie

      1. Firma:
        1. Stanowisko:
        2. Stanowisko:

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
        Eryk Klisz, Jan Kowalczyk, Jadwiga Wójcik, Danuta Wójtowicz i Klemens Żarnowski.

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
        (brak osób)

      2. Firma:
        1. Stanowisko:

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
        Stanisław Boczkowski, Bożena Byrdy, Wiesław Chabałowski, Danuta Chrobak, Radosław Cyran, Marek Drwiła, Janusz Gembala, Ludwik Hejny, Wiesława Jakubiec, Mariola Kantyka, Barbara Kiereś, Zygfryd Klajman, Janusz Knapczyk, Stefan Korzonkiewicz, Grzegorz Kowalewski, Danuta Kołodziej, Ilona Kumorek, Grzymisław Lempart, Andrzej Maciejczyk, Anna Musialska, Joanna Ozga, Bogusław Pysz, Andrzej Płaczek, Jacek Pławecki, Halina Rabinek, Aleksander Skwarna, Wiesław Więzik i Jacek Żołubak.

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
        Maria Biłeńki, Sabina Borowicz, Paweł Gromnicki, Andrzej Grzegorzek, Janusz Kantyka, Urszula Kiecza, Adam Kieliba, Paweł Kluska, Stanisława Kramarz, Józef Lach, Iwona Ochnik Płonka, Mariusz Pawlik, Elżbieta Rosińska, Marzena Skowrońska, Władysław Smoleń, Krystyna Stec, Halina Wójcik i Konrad Łoś.

      Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

      1. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Strzecha" w Bielsku-Białej Bielsko-Biała, KRS 0000141418 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
      2. Krepol - Sp. z o.o. Bielsko-Biała, KRS 0000286148 hafciarstwo, tkactwo; Spis firm wg. branży: Hafciarstwo, tkactwo
      3. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Sarni Stok" w Bielsku-Białej Bielsko-Biała, KRS 0000107213 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
      4. Przedsiębiorstwo Wytwórczo-Usługowo-Handlowe Inter-Sigma Sp. z o.o. Bielsko-Biała, KRS 0000210918 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe
      5. Spedycja Międzynarodowa Chartwig - Silesia Sp. z o.o. Katowice, KRS 0000329236 transport samochodowy; Spis firm wg. branży: Transport samochodowy
      6. Przedsiębiorstwo Eksploatacyjno-Usługowo-Handlowe Zespołu Elektrociepłowni Bielsko-Biała "Carbon-Bielsko" Sp. z o.o. Bielsko-Biała, KRS 0000141963 elektrociepłownie; Spis firm wg. branży: Elektrociepłownie
      7. Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000099464 organizacje, instytucje gospodarcze; Spis firm wg. branży: Organizacje, instytucje gospodarcze

      Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

      1. Fsm Wytwórnia Wyrobów Różnych S.A. w Likwidacji (Bielsko-Biała, wykreślona z rejestru 2010-04-13), KRS 0000083568
      2. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Diament" Piekary Śląskie, KRS 0000093751 zarządzanie nieruchomościami; Spis firm wg. branży: Zarządzanie nieruchomościami
      3. "Auto-Art Serwis" Sp. z o.o. w Likwidacji (Bielsko-Biała, wykreślona z rejestru 2012-05-28), KRS 0000160958
    7. początek strony ↑

    8. Henryk Kania (’52)*

      Siedziby powiązanych firm
      wg województw
      skala odpowiada liczbie

      1. Firma: Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Dolnik () od 2002-10-01 do teraz uprawy rolne; Spis firm wg. branży: Uprawy rolne
        1. Stanowisko: Prezes Zarządu od 2002-10-01 do teraz

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
        Zenona Grygiel, Antoni Gryz, Franciszek Kowalski, Jerzy Maj, Bożena Prokop i Adam Zamojdzik.

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
        (brak osób)

      2. Firma:
        1. Stanowisko:

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
        C) Aleksiewicz-Pasisz, Marzena Augszpurger, Stanisław Bąbiński, Jan Balcerzyk, Ewa Brewka, Małgorzata Bronakowska, Magdalena Brzezińska, Chrystian Brzeziński, Tadeusz Brzeziński, Maria Cackowska, Jerzy Chodera, Ryszard Ciepielewski, Krystyna Czerniawska, Jan Furyk, Karolina Górska, Genowefa Goździejewska, Bożena Gruszyńska, Elżbieta Gryta, Halina Grzywna, Grzegorz Karbowiak, Jerzy Książek, Iwona Kubat, Maria Kulbicka, Ewa Matuszewska, Zdzisława Mroczkowska, C)Pełnomocnictwo Nowecka, Stanisław Pasisz, Andrzej Pietruszka, Zbigniew Plak, Rafał Płaczek, Małgorzata Rybak, Anna Sieg, Lucyna Sitarska, Irena Skowiera, Renata Smętek, Elżbieta Smodis, Agnieszka Sydonowicz, Helena Sypniewska, Krzysztof Teusz, Angelika Wełniak, Joanna Wielga, Ewa Wiśniewska, Urszula Ząbek, Anna Żamojcin, Ewa Zdanowicz, Agata Żmuda, Paweł Łański i Teresa Łodkowska.

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
        Barbara Aleksiewicz, Franciszek Banach, Brygida Baran, Andrzej Bator, Zygfryd Dobber, Andrzej Guhs, Ryszard Kowalski, Bogdan Kurcin, Zofia Pawlak, Józef Spychała i Stefan Strzyżewski.

      3. Firma:
        1. Stanowisko:

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
        Marek Adamczewski, Tomasz Ajchler, Zenon Bahyrycz, Wojciech Bociański, Ryszard Borowiak, Antoni Borucki, Mariusz Frankowski, Henryk Glapa, Stefan Jaskulski, Jan Kalka, Damian Karnowski, Leszek Kępiński, Jędrzej Koźma, Jan Kupidura, Wojciech Michalski, Małgorzata Musiał, Roman Nowacki, Zenon Pawłowski, Andrzej Pisarek, Stefan Rzetelny, Marian Smorawski, Andrzej Sosnowski, Edward Stawny, Katarzyna Stefaniak, Olgierd Szulc, Sławomir Szysz, Jan Wilk, Zygmunt Wiśniewski i Zbigniew Ziętara.

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
        (brak osób)

      Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

      1. Spółdzielczy Bank Ludowy w Złotowie Złotów, KRS 0000107610 banki; Spis firm wg. branży: Banki
      2. Rejonowy Związek Lustracyjny Spółdzielni Produkcji Rolnej "Rcoop" w Chodzieży Chodzież, KRS 0000013828 organizacje pozarządowe; Spis firm wg. branży: Organizacje pozarządowe
      3. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Dolnik, KRS 0000133461 uprawy rolne; Spis firm wg. branży: Uprawy rolne
      4. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna "Zgoda" Jeziorki Kosztowskie, KRS 0000189282 uprawy rolne; Spis firm wg. branży: Uprawy rolne
      5. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Likwidacji Złotów, KRS 0000119873 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
      6. Spółdzielnia "Adorol" w Adolfowie Adolfowo, KRS 0000129790 hodowla zwierząt; Spis firm wg. branży: Hodowla zwierząt
      7. Spółdzielnia Produkcji Rolnej Sławno, KRS 0000155716 hodowla zwierząt; Spis firm wg. branży: Hodowla zwierząt
      8. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Siedleczku Siedleczko, KRS 0000150835 uprawy rolne; Spis firm wg. branży: Uprawy rolne
      9. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Stołężyn, KRS 0000115965 uprawy rolne; Spis firm wg. branży: Uprawy rolne
      10. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna "Świt" Róża Wielka, KRS 0000192587 uprawy rolne; Spis firm wg. branży: Uprawy rolne
      11. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Chrustowie Chrustowo, KRS 0000197959 uprawy rolne; Spis firm wg. branży: Uprawy rolne
      12. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Bzowo Bzowo, KRS 0000127251 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
      13. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Dąbrowie Dąbrowa, KRS 0000094613 uprawy rolne; Spis firm wg. branży: Uprawy rolne
      14. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Otylin Białośliwie, KRS 0000186533 uprawy rolne; Spis firm wg. branży: Uprawy rolne
      15. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna "Odnowa" w Kamieniu Kamień, KRS 0000181213 uprawy rolne; Spis firm wg. branży: Uprawy rolne
      16. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna "Przyszłość" w Wiardunkach Wiardunki, KRS 0000179226 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
      17. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Stróżewie Stróżewo, KRS 0000175979 uprawy rolne; Spis firm wg. branży: Uprawy rolne
      18. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Łukowo, KRS 0000141579 uprawy rolne; Spis firm wg. branży: Uprawy rolne
      19. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Łaziska, KRS 0000140965 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
      20. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Przybychowie Przybychowo, KRS 0000130322 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia

      Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

      1. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna "Równość" w Likwidacji Wełna, KRS 0000107588 uprawy rolne; Spis firm wg. branży: Uprawy rolne
      2. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Gminy Złotów Sp. z o.o. Złotów, KRS 0000143526 wodociągi, kanalizacja; Spis firm wg. branży: Wodociągi, kanalizacja
      3. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Rudnicze Z/s w Rudniczynie Rudniczyn, KRS 0000176326 uprawy rolne; Spis firm wg. branży: Uprawy rolne
      4. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Osówka - Piecewo w Likwidacji (Osówka, wykreślona z rejestru 2014-05-23), KRS 0000203536 uprawy rolne; Spis firm wg. branży: Uprawy rolne
      5. Spółdzielcza Grupa Producentów Roślin Oleistych z Siedzibą w Świerkówkach Świerkówki, KRS 0000277920 uprawy rolne; Spis firm wg. branży: Uprawy rolne
      6. Spółdzielnia Producentów Ziarna Zbóż i Nasion Roślin Oleistych "Agro-Łan" w Likwidacji Sławno, KRS 0000304150 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
    9. początek strony ↑

    10. Henryk Kania (’53)*

      Siedziby powiązanych firm
      wg województw
      skala odpowiada liczbie

        Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

        1. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Trimex" Sp. z o.o. Kartuzy, KRS 0000355537 spedycja; Spis firm wg. branży: Spedycja
      1. początek strony ↑

      2. Henryk Kania (’59)*

        Siedziby powiązanych firm
        wg województw
        skala odpowiada liczbie

        1. Firma:
          1. Stanowisko:

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
          Andrzej Gdaniec, Henryk Kobyliński, Fryderyk Kochański, Krzysztof Kunkel, Wanda Machowiec i Ryszard Łapa.

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
          Kazimierz Guliński, Piotr Skorupa i Tadeusz Szućko.

        Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

        1. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna "Zwycięstwo" Lichnowy, KRS 0000201237 uprawy rolne; Spis firm wg. branży: Uprawy rolne
      3. początek strony ↑

      4. Henryk Marek Kania (’72)*

        Siedziby powiązanych firm
        wg województw
        skala odpowiada liczbie

        1. Firma:
          1. Stanowisko:

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
          Joanna Dziubek, Henryk Kania, Marek Marszałkowski, Stanisław Skrzypek, Danuta Strzała, Dawid Strzała, Wiesław Strzała, Magdalena Surowiec, Zbigniew Trafny, Marek Urbanik, Piotr Wiewióra, Piotr Żółtaszek i Ewa Łuczyk.

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
          Jan Cymor, Henryk Dera, Tomasz Dominiak, Józefa Krześniak, Krzysztof Lewczuk i Joachim Nowak.

        2. Firma:
          1. Stanowisko:
          2. Stanowisko:
          3. Stanowisko:

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
          Maria Bujas, Jacek Dziełak, Joanna Dziubek, Małgorzata Janiszewska, Antoni Kania, Beata Kania, Henryk Kania, Urszula Kania, Aleksandra Kowalik, Włodzimierz Kurek, Andrzej Matuszek, Grzegorz Minczanowski, Wiesława Nowak, Damian Pawęska, Władysław Piasecki, Paweł Sobków, Jolanta Szewczyk, Anna Warzecha, Piotr Wiewióra i Ewa Łuczyk.

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
          (brak osób)

        3. Firma:
          1. Stanowisko:

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
          Piotr Dudek, Joanna Dziubek, Damian Pawęska i Anna Warzecha.

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
          Danuta Lotko, Zygmunt Lotko, Anna Lotko Habdas, Aleksandra Minczanowska, Grzegorz Minczanowski i Ewa Łuczyk.

        Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

        1. Zakłady Mięsne "Euromeat" Sp. z o.o. Mokrsko, KRS 0000052157 przetwórstwo mięsa; Spis firm wg. branży: Przetwórstwo mięsa
        2. "Staropolskie Specjały" Sp. z o.o. Goczałkowice-Zdrój, KRS 0000125470 przetwórstwo mięsa; Spis firm wg. branży: Przetwórstwo mięsa
        3. "Werk-Land" Sp. z o.o. Myszków, KRS 0000180906
        4. "Zastal" S.A. Zielona Góra, KRS 0000067681 biura nieruchomości; Spis firm wg. branży: Biura nieruchomości
        5. Csy S.A. Iława, KRS 0000367655 części i akcesoria samochodowe; Spis firm wg. branży: Części i akcesoria samochodowe
        6. "Karol" Sp. z o.o. Mokrsko, KRS 0000151371
        7. Bio - Ten Sp. z o.o. Myszków, KRS 0000240401 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe
        8. West-Pol Sp. z o.o. Chojnice, KRS 0000229108 przetwórstwo mięsa; Spis firm wg. branży: Przetwórstwo mięsa
        9. "Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Ustroniu - Sp. z o.o." Ustroń, KRS 0000140682 organizacje pozarządowe; Spis firm wg. branży: Organizacje pozarządowe
        10. Dotacje Uniwersalne Sp. z o.o. Cieszyn, KRS 0000161839 ubezpieczenia; Spis firm wg. branży: Ubezpieczenia
        11. Stowarzyszenie "Dziedzictwo Świętego Jana Sarkandra" Cieszyn, KRS 0000063101 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
        12. "Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o." Cieszyn, KRS 0000347288 wodociągi, kanalizacja; Spis firm wg. branży: Wodociągi, kanalizacja
        13. Telemedycyna Polska S.A. Katowice, KRS 0000352918 kardiolodzy; Spis firm wg. branży: Kardiolodzy
        14. Speed Up Innovation Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000359409 pożyczki, kredyty; Spis firm wg. branży: Pożyczki, kredyty
        15. Odmet S.A. Siedlce, KRS 0000387788 dachy, hutnictwo; Spis firm wg. branży: Hutnictwo
        16. Kanon-Ubezpieczenia i Finanse Sp. z o.o. Katowice, KRS 0000104407 ubezpieczenia; Spis firm wg. branży: Ubezpieczenia
        17. Introl S.A. Katowice, KRS 0000100575 pożyczki, kredyty; Spis firm wg. branży: Pożyczki, kredyty
        18. Zakłady Mięsne w Kępnie S.A. w Likwidacji Kępno, KRS 0000099273 przetwórstwo mięsa; Spis firm wg. branży: Przetwórstwo mięsa
        19. Impera Consulting Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000094350 doradztwo biznesowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo biznesowe
        20. "Kdj" Sp. z o.o. w Likwidacji Gorzów Wielkopolski, KRS 0000075018
        21. Animex Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000107949 przetwórstwo mięsa; Spis firm wg. branży: Przetwórstwo mięsa
        22. "At Invest" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000130049 doradztwo biznesowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo biznesowe
        23. Przedsiębiorstwo Techniczno-Usługowe "Techmar" Sp. z o.o. Olsztyn, KRS 0000120219 usługi budowlane; Spis firm wg. branży: Usługi budowlane
        24. "Dap-Dom Aukcyjno-Powierniczy" Sp. z o.o. Olsztyn, KRS 0000118682 ubezpieczenia; Spis firm wg. branży: Ubezpieczenia
        25. "M.G.Centrum" Sp. z o.o. Katowice, KRS 0000070004 salony samochodowe; Spis firm wg. branży: Salony samochodowe
        26. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "Fazi" Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice, KRS 0000066502
        27. Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno - Kartograficzne Sp. z o.o. Olsztyn, KRS 0000021832 biura geodezyjne; Spis firm wg. branży: Biura geodezyjne
        28. Superpack Box Sp. z o.o. Tczew, KRS 0000016098 opakowania; Spis firm wg. branży: Opakowania
        29. "Ragn-Sells Polska" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000042887 wywóz śmieci; Spis firm wg. branży: Wywóz śmieci
        30. Kupiec Poznański S.A. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000002051 centra handlowe, sklepy bieliźniarskie; Spis firm wg. branży: Sklepy bieliźniarskie
        31. Ircom Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Gdańsk, KRS 0000057458 hurtownie spożywcze; Spis firm wg. branży: Hurtownie spożywcze
        32. "Agraimpex" Sp. z o.o. M.St. Warszawa, KRS 0000055627 hurtownie spożywcze; Spis firm wg. branży: Hurtownie spożywcze
        33. Biuro Projektów "Bpbw" Sp. z o.o. Olsztyn, KRS 0000055104 biura architektonicze; Spis firm wg. branży: Biura architektonicze
        34. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Katowicach S.A. Katowice, KRS 0000052910 transport samochodowy; Spis firm wg. branży: Transport samochodowy
        35. Mr Hamburger S.A. Dąbrowa Górnicza, KRS 0000044100 restauracje; Spis firm wg. branży: Restauracje
        36. Mni S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000003901 reklama; Spis firm wg. branży: Reklama
        37. "Inddrob" Sp. z o.o. Dąbrówka, KRS 0000281771
        38. Pani Teresa-Medica S.A. Gutowo Małe, KRS 0000280074
        39. T2 Investment S.A. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000276511 zarządzanie nieruchomościami; Spis firm wg. branży: Zarządzanie nieruchomościami
        40. Bomafar Sp. z o.o. Dąbrówka, KRS 0000274663
        41. Pol-Turist Sp. z o.o. Chojnice, KRS 0000282595 hotele; Spis firm wg. branży: Hotele
        42. Blumerang Investors S.A. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000284645 doradztwo finansowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo finansowe
        43. Blu Pre Ipo S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000296255 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
        44. "Billbank" Sp. z o.o. Gdynia, KRS 0000286064 banki; Spis firm wg. branży: Banki
        45. Biel Sp. z o.o. Chojnice, KRS 0000285849 pralnie, farbiarnie; Spis firm wg. branży: Pralnie, farbiarnie
        46. M.S. "Meat" Sp. z o.o. Prusak, KRS 0000230286 przetwórstwo mięsa; Spis firm wg. branży: Przetwórstwo mięsa
        47. Auguri S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000180634 pożyczki, kredyty; Spis firm wg. branży: Pożyczki, kredyty
        48. "Bomadek" Sp. z o.o. Trzebiechów, KRS 0000176826 przetwórstwo mięsa; Spis firm wg. branży: Przetwórstwo mięsa
        49. Beskidzki Klub Motorowy Bielsko-Biała, KRS 0000151760 organizacje pozarządowe; Spis firm wg. branży: Organizacje pozarządowe
        50. "Net-Media" Sp. z o.o. Olsztyn, KRS 0000150654 projektowanie i administracja siecią; Spis firm wg. branży: Projektowanie i administracja siecią
        51. Chata Walichnowska Sp. z o.o. Prusak, KRS 0000186935 bary szybkiej obsługi; Spis firm wg. branży: Bary szybkiej obsługi
        52. Westpol-Teeuwissen Sp. z o.o. Chojnice, KRS 0000224592 przetwórstwo mięsa; Spis firm wg. branży: Przetwórstwo mięsa
        53. Techmar-Audyt Sp. z o.o. Olsztyn, KRS 0000215618 biura rachunkowe, doradztwo podatkowe; Spis firm wg. branży: Biura rachunkowe, doradztwo podatkowe
        54. Depony Serwis Sp. z o.o. Nowe Kurowo, KRS 0000214523 wywóz śmieci; Spis firm wg. branży: Wywóz śmieci
        55. "Eko - Development" Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000212932
        56. Zakład Przemysłu Drzewnego "Las" Sp. z o.o. w Likwidacji Józefów, KRS 0000198250 przemysł drzewny; Spis firm wg. branży: Przemysł drzewny
        57. Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa "Rodzina" Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000193565 nieruchomości; Spis firm wg. branży: Nieruchomości
        58. Rotary Klub Poznań - Starówka Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000148358 organizacje pozarządowe; Spis firm wg. branży: Organizacje pozarządowe

        Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

        1. Zakłady Przetwórstwa Mięsnego Henryk Kania S.A. (Pszczyna, wykreślona z rejestru 2013-01-18), KRS 0000074520 przetwórstwo mięsa; Spis firm wg. branży: Przetwórstwo mięsa
        2. Visvitalis Sp. z o.o. Tychy, KRS 0000124339
        3. "Tops" Sp. z o.o. w Likwidacji Czechowice-Dziedzice, KRS 0000139320 urządzenia biurowe; Spis firm wg. branży: Urządzenia biurowe
        4. Zakłady Mięsne "Animex" S.A. (Ełk, wykreślona z rejestru 2009-11-30), KRS 0000073295 przetwórstwo mięsa; Spis firm wg. branży: Przetwórstwo mięsa
        5. Progress Pol Sp. z o.o. w Likwidacji (Chojnice, wykreślona z rejestru 2012-01-19), KRS 0000274627
        6. "Miejska Spółka Sko-Eko Sp. z o.o." Skoczów, KRS 0000347303 wywóz śmieci; Spis firm wg. branży: Wywóz śmieci
        7. "Ad Rem" Sp. z o.o. Chojnice, KRS 0000242524 projektowanie i administracja siecią; Spis firm wg. branży: Projektowanie i administracja siecią
        8. Grupa Animex S.A. (Morliny, wykreślona z rejestru 2012-04-02), KRS 0000016032 przetwórstwo mięsa, sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
        9. Euro - Duda Sp. z o.o. w Likwidacji (Warszawa - komunikacja Warszawa, wykreślona z rejestru 2013-11-26), KRS 0000174484 przetwórstwo mięsa; Spis firm wg. branży: Przetwórstwo mięsa
        10. Grupa Animex S.A. (Morliny, wykreślona z rejestru 2011-04-29), KRS 0000177835 fizjoterapeuci, hurtownie spożywcze; Spis firm wg. branży: Hurtownie spożywcze
        11. "Ruch" S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000020446 kioski, kosmetyki, perfumy, telefony komórkowe; Spis firm wg. branży: Telefony komórkowe
        12. "De Molen Trade" Sp. z o.o. (Baranowo, wykreślona z rejestru 2011-05-19), KRS 0000161301 części i akcesoria samochodowe; Spis firm wg. branży: Części i akcesoria samochodowe
        13. Colinss Sp. z o.o. Zawiercie, KRS 0000206482 agencje reklamowe; Spis firm wg. branży: Agencje reklamowe
        14. Impera Seed Fund Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000284811 fundusze inwestycyjne; Spis firm wg. branży: Fundusze inwestycyjne
        15. Hydrobudowa 9 S.A. (Wysogotowo, wykreślona z rejestru 2012-02-22), KRS 0000270917 inżynieria wodna, wodociągi, kanalizacja; Spis firm wg. branży: Wodociągi, kanalizacja
        16. Genesis Energy S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000267611 komputery; Spis firm wg. branży: Komputery
        17. Plastic Components And Modules Poland S.A. Sosnowiec, KRS 0000265468 części i akcesoria samochodowe; Spis firm wg. branży: Części i akcesoria samochodowe
        18. "Ms Beef" Sp. z o.o. w Likwidacji (Kalisz, wykreślona z rejestru 2012-10-01), KRS 0000231418 przetwórstwo mięsa; Spis firm wg. branży: Przetwórstwo mięsa
        19. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "Mark'S" Sp. z o.o. Prusak, KRS 0000230447 przetwórstwo mięsa; Spis firm wg. branży: Przetwórstwo mięsa
        20. "Holicon" Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000216714 agencje reklamowe; Spis firm wg. branży: Agencje reklamowe
        21. Aprowizacja Sp. z o.o. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000352390 restauracje; Spis firm wg. branży: Restauracje
        22. "Logzact" Sp. z o.o. (Poznań - komunikacja Poznań, wykreślona z rejestru 2011-10-20), KRS 0000301369 automatyka przemysłowa; Spis firm wg. branży: Automatyka przemysłowa
        23. Aztec International S.A. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000311478 artykuły metalowe; Spis firm wg. branży: Artykuły metalowe
        24. Pbo "Anioła" S.A. Kostrzyn Wlkp., KRS 0000316682 roboty ogólnobudowlane; Spis firm wg. branży: Roboty ogólnobudowlane
        25. Niepubliczny ZOZ "Szpital w Puszczykowie im. Prof. Stefana Tytusa Dąbrowskiego" Sp. z o.o. Puszczykowo, KRS 0000195442 stomatolodzy, protetycy, szpitale ogólne; Spis firm wg. branży: Szpitale ogólne
        26. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "W - D" Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Skwierzyna, KRS 0000035983 przetwórstwo mięsa; Spis firm wg. branży: Przetwórstwo mięsa
        27. Globenerga Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000040432 instalacje grzewcze; Spis firm wg. branży: Instalacje grzewcze
        28. Zakłady Przemysłu Pasmanteryjnego "Pasmanta" S.A. (Halickie, wykreślona z rejestru 2013-12-31), KRS 0000045185 sklepy odzieżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy odzieżowe
        29. Powszechne Towarzystwo Inwestycyjne Sp. z o.o. (Poznań - komunikacja Poznań, wykreślona z rejestru 2009-01-28), KRS 0000050407 wycena majątkowa; Spis firm wg. branży: Wycena majątkowa
        30. "Net Soft" S.A. Gdańsk, KRS 0000053087 oprogramowanie; Spis firm wg. branży: Oprogramowanie
        31. Henkell & Co. Vinpol Polska Sp. z o.o. Toruń - komunikacja Toruń, KRS 0000060202 sklepy monopolowe; Spis firm wg. branży: Sklepy monopolowe
        32. Technopark 2 Sp. z o.o. (Poznań - komunikacja Poznań, wykreślona z rejestru 2007-03-26), KRS 0000035525 zarządzanie nieruchomościami; Spis firm wg. branży: Zarządzanie nieruchomościami
        33. Dom Maklerski Idm S.A. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000004483 biura maklerskie; Spis firm wg. branży: Biura maklerskie
        34. Cd Projekt S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000006865 komputery; Spis firm wg. branży: Komputery
        35. "Famor" S.A. Bydgoszcz - komunikacja Bydgoszcz, KRS 0000006916 oświetlenie; Spis firm wg. branży: Oświetlenie
        36. Starhedge S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000017849 przemysł drzewny; Spis firm wg. branży: Przemysł drzewny
        37. Impera Capital S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000020690 doradztwo finansowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo finansowe
        38. "Inwest" Sp. z o.o. Rybnik, KRS 0000120661 materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane
        39. "Pc Guard" S.A. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000137173 komputery; Spis firm wg. branży: Komputery
        40. Armada Development S.A. Bytom, KRS 0000144185
        41. Wielkopolski Związek Pracodawców Prywatnych Imienia Cyryla Ratajskiego Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000152203 związki zawodowe; Spis firm wg. branży: Związki zawodowe
        42. "Blumerang" Sp. z o.o. (Poznań - komunikacja Poznań, wykreślona z rejestru 2008-07-09), KRS 0000170954
        43. Animex Holding Sp. z o.o. Morliny, KRS 0000101765 biura nieruchomości; Spis firm wg. branży: Biura nieruchomości
        44. Auto-Form Sp. z o.o. Mysłowice, KRS 0000186014 autobusy, busy; Spis firm wg. branży: Autobusy, busy
        45. Partner - Kędzia i Wspólnicy - Sp.J. Wolsztyn, KRS 0000097754 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
        46. Zakłady Mięsne "Marko Walichnowy" Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej (Prusak, wykreślona z rejestru 2013-07-29), KRS 0000072445 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe
        47. Lexus Katowice Sp. z o.o. Katowice, KRS 0000073348 salony samochodowe; Spis firm wg. branży: Salony samochodowe
        48. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Izoterm Sp. z o.o. (Pszczyna, wykreślona z rejestru 2012-06-14), KRS 0000080739 okna i drzwi; Spis firm wg. branży: Okna i drzwi
        49. Towarzystwo Sportowe Bbts Bielsko-Biała Bielsko-Biała, KRS 0000081853 organizacje pozarządowe; Spis firm wg. branży: Organizacje pozarządowe
        50. Radio Warmia - Mazury "Wa-Ma" S.A. (Warszawa - komunikacja Warszawa, wykreślona z rejestru 2011-04-19), KRS 0000095900 radio; Spis firm wg. branży: Radio
        51. Społeczne Towarzystwo Edukacyjne w Katowicach (Katowice, wykreślona z rejestru 2005-04-22), KRS 0000096101 organizacje pozarządowe; Spis firm wg. branży: Organizacje pozarządowe
        52. "Dako" Sp. z o.o. (Kąty Walichnowskie, wykreślona z rejestru 2010-08-13), KRS 0000003396
      5. początek strony ↑

      © 2009-2011 Grupa Onet.pl S.A. - Regulamin serwisu - Kontakt - Zobacz firmy wg. GUS