Partner Przy współpracy
Znaleziono następujące osoby nazywające się

Irena Włodarczyk w KRS

:

Irena Włodarczyk (’34)*

Siedziby powiązanych firm:

  1. Firma:
    1. Stanowisko:
    2. Stanowisko:

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Monika Malicka Matyaszczyk, Paweł Matyaszczyk, Aleksandra Molińska, Damian Stachowiak, Kazimierz Włodarczyk i Piotr Włodarczyk.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    (brak osób)

Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

  1. Master-Pharm Matyaszczyk Sp.J. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000095576 homeopatia; Spis firm wg. branży: Homeopatia

Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

  1. "Qatro" Sp. z o.o. Kołobrzeg, KRS 0000035142 materiały opałowe; Spis firm wg. branży: Materiały opałowe

Irena Janina Włodarczyk (’41)*

Siedziby powiązanych firm:

  1. Firma: Spółdzielczy Bank Rzemiosła i Rolnictwa Wołomin () od 2001-10-15 do teraz banki; Spis firm wg. branży: Banki
    1. Stanowisko: Członek Zarządu od 2001-10-15 do teraz

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Monika Antoniak, Jan Bajno, Radosław Bala, Beata Banasiak, Andrzej Bańkowski, Izabela Barycka, Małgorzata Barżał, Anna Białek, Jan Białek, Marta Białek, Waldemar Borek, Dorota Borzestowska, Tadeusz Cieśla, Anna Ciok, Jadwiga Czarnowska, Tomasz Czechowski, Małgorzata Denis, Genowefa Dobrzeniecka Piękoś, Anna Domaszczeńska, Renata Dub, Rafał Dybczyński, Adam Gasik, Marlena Gietka, Edyta Gorczyńska, Beata Gołaś, Michał Grochocki, Robert Gryglas, Sylwia Hadzińska, Aneta Hofman, Mirosław Iwanek, Wanda Jaworska, Beata Kaczyńska, Anna Kielczyk, Artur Klein, Ignacy Kobus, Ewa Konca, Tomasz Kołakowski, Elżbieta Kubuj, Anna Kuczera Przybylik, Agata Kulma, Kamilla Kurowska, Ryszard Kusiak, Zenon Laskowiak, Magdalena Laskowska, Jacek Lis, Iwona Macarthur, Joanna Mądra, Barbara Maksimczuk, Krzysztof Malc, Henryk Malinowski, Grażyna Markowicz, Elżbieta Matusiak, Ewa Mędrek, Magdalena Mielnicka Prabucka, Marcin Miętus, Katarzyna Milczarek, Józef Milewski, Sebastian Milewski, Anna Miloch, Jan Myśliwiec, Cezary Młynarski, Barbara Naglak Demiańczuk, Beata Nobis, Alina Opłotna, Ewa Owsiejko, Aneta Ołdak, Monika Panuszewska, Małgorzata Parzyszek, Marzena Piec, Katarzyna Piechocka, Regina Piechota, Jerzy Pietruchowski, Krzysztof Plesiński, Ewa Pluta, Izabela Pokuta, Ewa Popińska, Witold Połeć, Mieczysław Pruszyński, Elżbieta Pyra, Agnieszka Radomska, Anna Radzio, Agnieszka Radzka, Joanna Rapacka, Piotr Roczek, Hanna Roguska, Janina Roguska, Jolanta Roguska, Czesław Rosa, Beata Rutkowska, Agnieszka Sabaj, Wioletta Simińska, Adriana Sitarek, Mariusz Sobczak, Elżbieta Sobiczewska, Małgorzata Stankiewicz, Agnieszka Stasińska, Rafał Stawski, Dorota Suchocka, Małgorzata Surdyn, Joanna Świderska, Mariola Szymańska, Elżbieta Szyszko, Łukasz Tarsała, Tadeusz Tomczuk, Jarosław Tomczyk, Krzysztof Wawrzyniak, Katarzyna Więckiewicz, Ewelina Wojsław Zielińska, Danuta Włodarczyk, Jan Włodarek, Janina Zach, Aldona Zasuń, Magdalena Żelazowska, Marcin Zieliński, Rafał Zieliński, Wioletta Ziemińska, Krzysztof Zimoląg, Mirosław Żołędowski, Urszula Zug, Patrycja Żukowska Żarko, Sylwia Łach i Wiesław Łukasiewicz.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    (brak osób)

Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

  1. Spółdzielczy Bank Rzemiosła i Rolnictwa Wołomin, KRS 0000051692 banki; Spis firm wg. branży: Banki
  2. Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000069229 banki; Spis firm wg. branży: Banki
  3. Polski Bank Spółdzielczy w Wyszkowie Wyszków, KRS 0000156687 banki; Spis firm wg. branży: Banki
  4. Bank Spółdzielczy w Skierniewicach Skierniewice, KRS 0000105572 banki; Spis firm wg. branży: Banki
  5. Podkarpacki Bank Spółdzielczy Sanok, KRS 0000047309 banki, pożyczki, kredyty; Spis firm wg. branży: Pożyczki, kredyty
  6. Powiatowa Izba Gospodarcza w Legionowie Legionowo, KRS 0000079943 organizacje pozarządowe; Spis firm wg. branży: Organizacje pozarządowe
  7. Destylarnie Polskie S.A. Legionowo, KRS 0000022271 napoje; Spis firm wg. branży: Napoje
  8. Rebud-Sp. z o.o. Wołomin, KRS 0000206263 roboty budowlane; Spis firm wg. branży: Roboty budowlane
  9. Partnet Sp. z o.o. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000243636 firma; Spis firm wg. branży: Firma
  10. Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Agro S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000264352 fundusze inwestycyjne; Spis firm wg. branży: Fundusze inwestycyjne
  11. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Domhut" Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000031897 zarządzanie nieruchomościami; Spis firm wg. branży: Zarządzanie nieruchomościami
  12. Szpital Powiatowy Sp. z o.o. Chełmża, KRS 0000011647 szpitale ogólne; Spis firm wg. branży: Szpitale ogólne
  13. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Osiedle Młodych" Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000005530 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
  14. Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa "Grenadierów" Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000179583 zarządzanie nieruchomościami; Spis firm wg. branży: Zarządzanie nieruchomościami
  15. Bank Spółdzielczy w Sochaczewie Sochaczew, KRS 0000166084 banki; Spis firm wg. branży: Banki
  16. Bank Spółdzielczy w Limanowej Limanowa, KRS 0000081900 banki; Spis firm wg. branży: Banki
  17. Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej Biała Rawska, KRS 0000072736 banki; Spis firm wg. branży: Banki
  18. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Wołominie Wołomin, KRS 0000058860 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
  19. Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Duczkach Duczki, KRS 0000127836 stacje paliw > inne; Spis firm wg. branży: Stacje Paliw > Inne
  20. Bank Spółdzielczy w Aleksandrowie Łódzkim Aleksandrów Łódzki, KRS 0000142918 fundusze inwestycyjne; Spis firm wg. branży: Fundusze inwestycyjne
  21. Bank Spółdzielczy w Wisznicach Wisznice, KRS 0000148724 banki; Spis firm wg. branży: Banki
  22. Miejski Klub Sportowy "Wicher" Kobyłka Kobyłka, KRS 0000025333 ośrodki sportowe; Spis firm wg. branży: Ośrodki sportowe

Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

  1. "Poręczenia Kredytowe Ziemi Łódzkiej Sp. z o.o." w Likwidacji (Radomsko, wykreślona z rejestru 2013-12-13), KRS 0000318310 pożyczki, kredyty; Spis firm wg. branży: Pożyczki, kredyty
  2. It Card Centrum Technologii Płatniczych S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000262496 komputery; Spis firm wg. branży: Komputery
  3. Bank Spółdzielczy w Grodzisku Mazowieckim (Grodzisk Mazowiecki, wykreślona z rejestru 2014-06-03), KRS 0000165555 banki; Spis firm wg. branży: Banki
  4. "Kobus" Sp. z o.o. Kobyłka, KRS 0000099958 piekarnie; Spis firm wg. branży: Piekarnie
  5. Bank Spółdzielczy w Brodnicy Brodnica, KRS 0000051818 banki; Spis firm wg. branży: Banki
  6. "Wydawnictwo Juka-91 Sp. z o.o." Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000046570 wydawnictwa; Spis firm wg. branży: Wydawnictwa
  7. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe "Bias" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000029228 stacje paliw > inne, zajazdy; Spis firm wg. branży: Zajazdy

Irena Włodarczyk (’45)*


    Irena Włodarczyk (’52)*

    Siedziby powiązanych firm:

    1. Firma:
      1. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Bożena Chorobik, Agata Dańska, Zbigniew Engel, Krystyna Hołuj, Marek Kostecki, Tadeusz Książek, Marta Maj, Barbara Miśkowiec, Krzysztof Nowak, Bogusław Skolarus, Marek Sobieraj i Tadeusz Windak.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      (brak osób)

    Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

    1. Zakład Tworzyw Sztucznych "Wielplast" Spółdzielnia Pracy Wieliczka, KRS 0000108388 folie, tworzywa sztuczne; Spis firm wg. branży: Folie, tworzywa sztuczne
    2. Wielicka Lokalna Oranizacja Turystyczna Wieliczka, KRS 0000180721 organizacje pozarządowe; Spis firm wg. branży: Organizacje pozarządowe
    3. Efi Krakowska Sp. z o.o. Wieliczka, KRS 0000248164 firma; Spis firm wg. branży: Firma
    4. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Dolomit Sp. z o.o. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000149272 kamieniarstwo; Spis firm wg. branży: Kamieniarstwo

    Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

    1. Auto Stop Bary i Hotele Polskie Sp. z o.o. Morawica, KRS 0000007040 hotele; Spis firm wg. branży: Hotele
    2. Ndn S.A. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000242935 firma, usługi biurowe; Spis firm wg. branży: Usługi biurowe
    3. Browary Wielickie Sp. z o.o. w Likwidacji (Wieliczka, wykreślona z rejestru 2011-05-04), KRS 0000233233 gorzelnie, browary; Spis firm wg. branży: Gorzelnie, browary
    4. Orlen Petro Tank Sp. z o.o. Widełka, KRS 0000126258
    5. Ipr Polska Sp. z o.o. (Kraków - komunikacja Kraków, wykreślona z rejestru 2013-03-13), KRS 0000108278 nieruchomości; Spis firm wg. branży: Nieruchomości
    6. Service Estate Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000076817 firma; Spis firm wg. branży: Firma
    7. Kambud Kraków Sp. z o.o. w Likwidacji (Kraków - komunikacja Kraków, wykreślona z rejestru 2012-09-20), KRS 0000063759 roboty budowlane; Spis firm wg. branży: Roboty budowlane
    8. Hawełka Na Wiejskiej Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000051502 catering; Spis firm wg. branży: Catering
    9. Iso-Max S.A. (Kraków - komunikacja Kraków, wykreślona z rejestru 2008-11-17), KRS 0000045278 materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane
    10. Hawełka Sp. z o.o. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000032558 catering, restauracje; Spis firm wg. branży: Restauracje

    Irena Włodarczyk (’52)*

    Siedziby powiązanych firm:

    1. Firma:
      1. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Halina Gnap, Kazimierz Grabowski, Urszula Jankowska, Adam Kramarz, Janusz Kremza, Krystyna Krygiel, Agnieszka Nowakowska, Ewa Pienio, Grzegorz Pyrkowski, Stanisław Pyrkowski, Janina Rokicka, Witold Trenkiel i Maria Łotycka.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      Władysław Gąsior, Antoni Gierus, Agnieszka Gnap, Zofia Hołubka, Barbara Małecka, Lidia Piątek, Helena Pietrzak, Anna Roguszna, Stanisława Łacina i Antoni Łużny.

    Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

    1. Handlowo-Produkcyjna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" Twardogóra, KRS 0000135324 napoje; Spis firm wg. branży: Napoje
    Legenda: