Partner Przy współpracy
Znaleziono następujące osoby nazywające się

Iwona Krawczyk w KRS

:

Iwona Krawczyk


Iwona Krawczyk (’64)*

Siedziby powiązanych firm:

  1. Firma:
    1. Stanowisko:
    2. Stanowisko:
    3. Stanowisko:

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Ilona Copik, Roman Copik i Krzysztof Krawczyk.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    (brak osób)

Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

  1. Przedsiębiorstwo Turystyczno-Rekreacyjne "Kajnar" Krawczyk - Copik Sp.J. Gliwice, KRS 0000017138 sklepy odzieżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy odzieżowe

Iwona Małgorzata Krawczyk (’65)*

Siedziby powiązanych firm:

  1. Firma: "Specjalna Strefa Ekonomiczna Małej Przedsiębiorczości" S.A. Kamienna Góra () od 2009-07-08 do teraz organizacje, instytucje gospodarcze; Spis firm wg. branży: Organizacje, instytucje gospodarcze
    1. Stanowisko: Prezes Zarządu od 2009-07-08 do teraz

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Magdalena Błaszczyk, Jerzy Germata, Zbigniew Jurczyk, Eugeniusz Kleśta, Anna Krawiec, Jarosław Kruger, Szymon Madera, Grzegorz Odzimek, Piotr Róg, Ryszard Ryk, Ewa Swędrowska Dziankowska, Adam Ugrewicz i Bogusław Wyszomirski.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    Elżbieta Bodio, Jarosław Gęborys, Tomasz Gorzeński, Józef Kata, Kazimierz Kawa, Jan Lelental, Igor Mitroczuk, Piotr Nachmann, Marek Proskura, Grzegorz Rychter, Andrzej Skowron, Andrzej Wolny, Krystyna Wotkiewicz Szmigiel, Zdzisław Wołyniec i Andrzej Łękawa.

Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

  1. "Specjalna Strefa Ekonomiczna Małej Przedsiębiorczości" S.A. Kamienna Góra, KRS 0000072790 organizacje, instytucje gospodarcze; Spis firm wg. branży: Organizacje, instytucje gospodarcze
  2. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Kamienna Góra, KRS 0000144485 wodociągi, kanalizacja; Spis firm wg. branży: Wodociągi, kanalizacja
  3. Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "Invest-Park" Sp. z o.o. Wałbrzych, KRS 0000059084 doradztwo finansowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo finansowe
  4. "Wolf - Agro" Sp. z o.o. Bolesławiec, KRS 0000146911 firma; Spis firm wg. branży: Firma
  5. "Saksońsko-Śląska Unia Betonowa" Sp. z o.o. Gliwice, KRS 0000168579 materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane
  6. Cech Rzemiosł Różnych Oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości Kamienna Góra, KRS 0000197811 organizacje, instytucje gospodarcze; Spis firm wg. branży: Organizacje, instytucje gospodarcze
  7. Aquadrom Sp. z o.o. Ruda Śląska, KRS 0000252866 baseny; Spis firm wg. branży: Baseny
  8. Kopalnia Soli "Wieliczka" S.A. Wieliczka, KRS 0000278401 przemysł wydobywczy; Spis firm wg. branży: Przemysł wydobywczy
  9. Gks Gieksa Katowice S.A. Katowice, KRS 0000336380 ośrodki sportowe; Spis firm wg. branży: Ośrodki sportowe
  10. Wałbrzyski Rynek Hurtowy S.A. Wałbrzych, KRS 0000108417 hurtownie spożywcze; Spis firm wg. branży: Hurtownie spożywcze
  11. Uzdrowisko Cieplice Sp. z o.o. - Grupa Pgu Jelenia Góra, KRS 0000041979 sanatoria; Spis firm wg. branży: Sanatoria
  12. Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział We Wrocławiu Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000064668 organizacje pozarządowe; Spis firm wg. branży: Organizacje pozarządowe
  13. Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Jelfa S.A. Jelenia Góra, KRS 0000066687 apteki; Spis firm wg. branży: Apteki
  14. E-Media Investment Sp. z o.o. Łaziska Górne, KRS 0000090277 firma; Spis firm wg. branży: Firma
  15. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agropol Sp. z o.o. Sokołowo, KRS 0000094504 uprawy rolne; Spis firm wg. branży: Uprawy rolne

Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

  1. "Lubańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego" Sp. z o.o. Lubań, KRS 0000103029 nieruchomości; Spis firm wg. branży: Nieruchomości
  2. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji "Wodnik" Sp. z o.o. Jelenia Góra, KRS 0000150045 wodociągi, kanalizacja; Spis firm wg. branży: Wodociągi, kanalizacja
  3. Gsu Pomoc Górniczy Klub Ubezpieczonych S.A. Gliwice, KRS 0000157268 ubezpieczenia; Spis firm wg. branży: Ubezpieczenia
  4. Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe "Kanbud" Sp. z o.o. (Jarocin, wykreślona z rejestru 2010-11-04), KRS 0000169885 roboty budowlane; Spis firm wg. branży: Roboty budowlane
  5. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Jelenia Góra, KRS 0000186967 urządzenia czyszczące; Spis firm wg. branży: Urządzenia czyszczące
  6. Energetyka Cieplna w Kamiennej Górze Sp. z o.o. (Kamienna Góra, wykreślona z rejestru 2012-10-18), KRS 0000189517 elektrociepłownie; Spis firm wg. branży: Elektrociepłownie
  7. Biuro Obsługi Szkód i Windykacji Wierzytelności "Interlex" Sp. z o.o. Legnica, KRS 0000197615 porady prawne, windykacja; Spis firm wg. branży: Windykacja
  8. Kamiennogórski Klub Sportowy "Olimpia" Kamienna Góra, KRS 0000204860 ośrodki sportowe; Spis firm wg. branży: Ośrodki sportowe
  9. Karkonoski System Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Bukowiec, KRS 0000234031 wodociągi, kanalizacja; Spis firm wg. branży: Wodociągi, kanalizacja
  10. "Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego" S.A. Jelenia Góra, KRS 0000073772 organizacje, instytucje gospodarcze; Spis firm wg. branży: Organizacje, instytucje gospodarcze
  11. Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Alba S.A. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000001350 wywóz śmieci; Spis firm wg. branży: Wywóz śmieci
  12. Dolnośląskie Konsorcjum Handlowo-Finansowe S.A. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000016853 doradztwo finansowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo finansowe
  13. Eco Jelenia Góra Sp. z o.o. Jelenia Góra, KRS 0000034550 elektrociepłownie; Spis firm wg. branży: Elektrociepłownie
  14. "Miedziowe Centrum Zdrowia" S.A. Lubin, KRS 0000049529 szpitale; Spis firm wg. branży: Szpitale
  15. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo Usługowe "Zimmet" Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Miłków, KRS 0000049610 materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane
  16. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Lubań Sp. z o.o. Lubań, KRS 0000060384 elektrociepłownie; Spis firm wg. branży: Elektrociepłownie
  17. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. Kamienna Góra, KRS 0000071732 transport samochodowy; Spis firm wg. branży: Transport samochodowy
  18. "Extem Inwestycje" Sp. z o.o. Łaziska Górne, KRS 0000293099 roboty ogólnobudowlane; Spis firm wg. branży: Roboty ogólnobudowlane

Iwona Elżbieta Krawczyk (’67)*

Siedziby powiązanych firm:

  1. Firma:
    1. Stanowisko:
    2. Stanowisko:

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Tadeusz Kozioł, Danuta Kożuchowska i Grzegorz Rudek.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    (brak osób)

  2. Firma:
    1. Stanowisko:
    2. Stanowisko:

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Dominik Kozioł i Tadeusz Kozioł.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    (brak osób)

Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

  1. Lumiko Sp. z o.o. Łuków, KRS 0000243924 nabiał; Spis firm wg. branży: Nabiał
  2. Spółdzielnia Mleczarska w Łukowie Łuków, KRS 0000104895 organizacje, instytucje gospodarcze; Spis firm wg. branży: Organizacje, instytucje gospodarcze

Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

  1. Firma Handlowa Ja-Sp.J. Iwona Kozioł i Tadeusz Kozioł (Krzeszowice, wykreślona z rejestru 2009-01-22), KRS 0000022369 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze

Iwona Krawczyk (’71)*

Siedziby powiązanych firm:

  1. Firma:
    1. Stanowisko:
    2. Stanowisko:

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Stanisław Ardan, Zdzisław Badora, Anna Balazs, Seweryn Banasiak, Władysława Bodzak, Wanda Bożęcka, Paulina Brasiun, Agnieszka Brodzińska, Paweł Ciemniewski, Marietta Cieślik, Wioletta Czaboćko, Robert Czajkowski, Jan Czekaj, Edward Dunder, Iwona Ekiert, Krzysztof Garda, Zenon Grocholski, Marta Hippmann, Antoni Hryniewicz, Urszula Jędraszak, Marzena Jezierska, Jan Kaczmarek, Marta Kalinowska, Aleksandra Karwecka, Ewelina Kazimierska Pożoga, Ewa Kazubek, Maria Kędzior Zieziula, Agnieszka Kędziora, Anna Kowalewska, Waldemar Kujawski, Izabela Kulesza, Justyna Kulińska, Jan Maciążek, Krystyna Maciejewska, Łukasz Maciejewski, Kamila Malikowska Paszkiewicz, Wanda Manke, Łukasz Marszałek, Monika Matuszak, Beata Mazur, Jolanta Mejka, Teresa Michalska, Mirosław Mielniczuk, Kazimiera Mikołajczyk, Halina Nahorska, Łucja Pałubska, Natalia Piekarska, Kinga Pietraś, Katarzyna Pitucha, Grażyna Proszowska, Marta Płaza, Krystyna Romanowska, Małgorzata Romanowska, Ewa Rudyk, Eugeniusz Rura, Magdalena Rybińska, Kazimierz Sarnow, Barbara Śliwa, Magdalena Śliwińska, Marzena Spychalska, Szymon Szajner, Wacław Szajner, Iwona Szambelan, Marek Szaszkowski, Monika Szymańska, Małgorzata Szymkowiak, Danuta Słupecka, Teresa Trubiło, Zofia Tryścień, Ryszard Walczyk, Marianna Wanat, Elżbieta Wojciechowska, Anna Wolska, Joanna Wróbel, Agnieszka Wypijewska, Halina Zajfert, Małgorzata Zawadzka, Krystyna Zdunek, Lucyna Ziajka i Marzanna Łuczak.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    Zdzisław Chudziński, Ignacy Kostka i Edwarda Pesta.

Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

  1. Bank Spółdzielczy w Wolinie Wolin, KRS 0000042690 banki; Spis firm wg. branży: Banki
  2. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Gryf" w Płotach Płoty, KRS 0000201114 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
  3. Spółdzielnia Kółek Rolniczych Wolin Recław, KRS 0000150193 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
  4. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Brzask" Rymań, KRS 0000131348 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
  5. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" Będzino, KRS 0000048984 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
  6. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "Bajgiel" Wiesław Reichert,jan Wodecki Sp.J. Będzino, KRS 0000225994 piekarnie; Spis firm wg. branży: Piekarnie
  7. Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Płotach Płoty, KRS 0000264675 uprawy rolne; Spis firm wg. branży: Uprawy rolne
  8. Spółdzielnia Producentów Ziarna Zbóż i Nasion Roślin Oleistych z Siedzibą w Kotłowie Kotłowo, KRS 0000282858 uprawy rolne; Spis firm wg. branży: Uprawy rolne
  9. "Pauladrob - Bachorowska&Bachorowski" Sp.J. Świdwin, KRS 0000190572 przetwórstwo mięsa; Spis firm wg. branży: Przetwórstwo mięsa
  10. Energetyka Cieplna Sp. z o.o. Karlino, KRS 0000183985 energetyka; Spis firm wg. branży: Energetyka
  11. Środkowopomorska Rada Naczelnej Organizacji Technicznej Koszalin, KRS 0000178925 organizacje pozarządowe; Spis firm wg. branży: Organizacje pozarządowe
  12. Spółdzielnia Rzemieślnicza "Budowlana" Gryfice, KRS 0000108619 roboty ogólnobudowlane; Spis firm wg. branży: Roboty ogólnobudowlane
  13. Spółdzielnia Kółek Rolniczych Gościno, KRS 0000114145 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
  14. Spółdzielnia Kółek Rolniczych Będzino, KRS 0000148692 uprawy rolne; Spis firm wg. branży: Uprawy rolne
  15. Izba Rzemieślnicza Małej i Średniej Przedsiębiorczości Szczecin - komunikacja Szczecin, KRS 0000008022 organizacje pozarządowe; Spis firm wg. branży: Organizacje pozarządowe
  16. "Agrozbyt-Gryf" Sp. z o.o. w Likwidacji Płoty, KRS 0000165156 firma; Spis firm wg. branży: Firma

Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

  1. Bank Spółdzielczy w Międzyzdrojach (Międzyzdroje, wykreślona z rejestru 2013-01-25), KRS 0000098182 banki; Spis firm wg. branży: Banki
  2. Sgb-Bank S.A. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000058205 banki; Spis firm wg. branży: Banki
  3. Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Czaplinku (Czaplinek, wykreślona z rejestru 2013-06-10), KRS 0000173096 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
  4. Bałtycki Bank Regionalny S.A. (Koszalin, wykreślona z rejestru 2001-05-09), KRS 0000011169 banki; Spis firm wg. branży: Banki
  5. Centrum Wyszkolenia Jeździeckiego Hipodrom Wola Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000159246 ośrodki jeździeckie; Spis firm wg. branży: Ośrodki jeździeckie
  6. "Agro-Max" Sp. z o.o. Szczecin - komunikacja Szczecin, KRS 0000139298 firma; Spis firm wg. branży: Firma
  7. Sec Połczyn Zdrój Sp. z o.o. Połczyn-Zdrój, KRS 0000117106 energetyka; Spis firm wg. branży: Energetyka
  8. Zarząd Nieruchomościami Miejskimi Sp. z o.o. Czaplinek, KRS 0000105809 zarządzanie nieruchomościami; Spis firm wg. branży: Zarządzanie nieruchomościami
  9. Bank Spółdzielczy w Białogardzie Białogard, KRS 0000104491 banki; Spis firm wg. branży: Banki
  10. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Likwidacji (Gościno, wykreślona z rejestru 2013-09-03), KRS 0000084611 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe
  11. "Investon" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000031611 hotele; Spis firm wg. branży: Hotele
  12. "Poręczenia Kredytowe" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000233310 pożyczki, kredyty; Spis firm wg. branży: Pożyczki, kredyty

Iwona Krawczyk (’73)*

Siedziby powiązanych firm:

  1. Firma:
    1. Stanowisko:

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Hanna Habdas, Magdalena Iskierka, Grażyna Iwańczyk, Lidia Rokicka, Barbara Skarżyńska Kosińska i Wiesława Szugajew.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    Barbara Baykowska Kaczmarek, Piotr Kulbat, Aleksandra Samborska i Alicja Stankiewicz Mroczko.

Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

  1. Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów (Skierniewice, wykreślona z rejestru 2013-01-21), KRS 0000045318 organizacje, instytucje gospodarcze; Spis firm wg. branży: Organizacje, instytucje gospodarcze

Iwona Krawczyk (’78)*

    Legenda: