Partner Przy współpracy
Znaleziono następujące osoby nazywające się

Izabela Krawczyk w KRS

:

Izabela Magdalena Krawczyk (’67)*

Siedziby powiązanych firm:

  1. Firma: Polska Grupa Słoń Torbalski Sp. z o.o. Kraków - komunikacja Kraków () od 2006-09-28 do teraz kaletnictwo; Spis firm wg. branży: Kaletnictwo
    1. Stanowisko: Członek Zarządu od 2006-09-28 do teraz

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Tomasz Janikowski, Aleksandra Jaworowska, Agnieszka Plata i Tomasz Plata.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    Marek Brejta.

Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

  1. Polska Grupa Słoń Torbalski Sp. z o.o. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000148628 kaletnictwo; Spis firm wg. branży: Kaletnictwo

Izabela Krawczyk (’74)*

Siedziby powiązanych firm:

  1. Firma: "Rimian" Sp. z o.o. Zabrze () od 2006-03-01 do teraz usługi drobne; Spis firm wg. branży: Usługi drobne
    1. Stanowisko: Członek Zarządu od 2006-03-01 do teraz

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Norbert Bort, Wanda Dudzińska, Janina Grajnert, Anton Kandzia, Malwina Perka, Sabina Pytel, Danuta Wójcik, Irena Włosek i Gerard Zdrzałek.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    (brak osób)

  2. Firma:
    1. Stanowisko:

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Tadeusz Bałaziński, Teresa Dadak, Anton Kandzia, Rita Kandzia, Krzysztof Markusik, Damian Pradela, Marek Spychalski, Irena Włosek, Gerard Zdrzałek i Henryk Zygma.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    Thomas Abbas, Agnieszka Babel, Norbert Bort, Jan Brzęczek, Janusz Buski, Dominik Cichoń, Karol Dudij, Barbara Ferduła, Iwona Gąska, Tomasz Gnieździński, Krzysztof Goss, Janina Grajnert, Włodzimierz Głąbik, Robert Hutnik, Artur Jankowski, Leszek Jarno, Tomasz Kozyra, Magdalena Krynke, Adam Mizerski, Michał Nowacki, Jan Olek, Bogusław Peczela, Grzegorz Piekarczyk, Albert Polak, Mirosław Redisz, Romuald Rolnik, Jarosław Rzytka, Katarzyna Stanisławska, Renata Suchomska, Ryszard Szczeszek, Marcin Szeliga, Andrzej Urbanek, Robert Żymiec i Radosław Łodziato.

Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

  1. "Quinto" Sp. z o.o. Łódź - komunikacja Łódź, KRS 0000099205 narzędzia ręczne, wyroby metalowe; Spis firm wg. branży: Narzędzia ręczne, wyroby metalowe
  2. "Rimian" Sp. z o.o. Zabrze, KRS 0000097081 usługi drobne; Spis firm wg. branży: Usługi drobne
  3. Heintzmann-Silesia Sp. z o.o. Gliwice, KRS 0000098935 usługi dla górnictwa; Spis firm wg. branży: Usługi dla górnictwa
  4. Famur Machinery Sp. z o.o. Katowice, KRS 0000145823 automatyka przemysłowa; Spis firm wg. branży: Automatyka przemysłowa

Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

  1. Blasberg Sp. z o.o. Katowice, KRS 0000167893 firma, przemysł maszynowy; Spis firm wg. branży: Przemysł maszynowy

Izabela Krawczyk (’76)*

Siedziby powiązanych firm:

  1. Firma:
    1. Stanowisko:

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Anna Bednarczyk, Joanna Bednarska, Monika Bernaś, Agata Bodziak, Danuta Braciak, Jarosław Chomiak, Wanda Dera, Grażyna Drejko, Ryszard Drejko, Antoni Droszczak, Henr Dryglas, Krzysztof Dzikowski, Helena Dziurdzik, Halina Dłubak, Joanna Fedor, Dagmara Janik, Wiesław Jaremko, Sylwester Jastrzębski, Barbara Klonowska, Eugeniusz Korkuś, Mateusz Kołda, Magdalena Kupaj, Dariusz Kuriata, Alfred Lech, Maria Majkowska, Teesa Maroń, Anna Michniewicz, Monika Miśkowicz, Danuta Nowak, Krystyna Nowak, Beata Nowicka, Beata Pasternak, Franciszek Paszkowski, Piotr Paszkowski, Józef Patryło, Anita Połchowska, Wiesława Reszke, Stefania Rogal, Urszula Rogalska Ćwietków, Monika Romaniuk, Justyna Sajan, Bożena Sieradzka, Wiesława Siwek, Ryszard Skiera, Zygmunt Smoła, Bożena Świeboda, Cecylia Szydłowska, Anna Szymańska, Piotr Tadeusiak, Irena Wilk, Joanna Wiszniewska, Beata Zdeb, Mariola Zys i Joanna Łobczowska.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    Anna Capaja, Bogusław Czajkowski, Iwona Mijas, Krystyna Najdek, Ireneusz Nowicki, Łucja Różyło, Bogumiła Strach, Bożena Wasilewska, Józef Wolak i Tadeusz Łaskarzewski.

Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

  1. Bank Spółdzielczy w Kobierzycach Kobierzyce, KRS 0000155482 banki; Spis firm wg. branży: Banki
  2. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" Kobierzyce, KRS 0000065041 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
  3. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Jordanowie Śl. Jordanów Śląski, KRS 0000121436 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
  4. "Pes" Sp. z o.o. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000282125 organizacja imprez, ośrodki naukowo-badawcze; Spis firm wg. branży: Ośrodki naukowo-badawcze
Legenda: