Onet.pl
KtoKogo.pl
Kto kogo reprezentuje wg KRS
Imię Nazwisko 
  
przy współpracy: Infoveriti
Legenda:
*) Liczba w nawiasie po nazwisku to dwie pierwsze cyfry numeru PESEL
**) Osoby współwystępujące w KRS to osoby, które w tym samym czasie występują się w zapisie KRS dotyczącym tego samego podmiotu, zgodnie z definicjami w Regulaminie Serwisu KtoKogo.pl. Jedna z nich może być członkiem Zarządu, inna członkiem Rady Nadzorczej lub prokurentem, syndykiem, kuratorem itd.

Znaleziono dokładnie jedną osobę nazywającą się „Jacek Drelich”.

  1. Jacek Drelich (’62)*

    Siedziby powiązanych firm
    wg województw
    skala odpowiada liczbie

    1. Firma:
      1. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Józef Dziki, Krzysztof Gąsiorowski, Stanisław Kajdas, Eugeniusz Kalita, Zygmunt Kasprowicz, Mieczysław Kiełbasa, Grażyna Kraweć, Henryk Lisaj, Roman Prusakowski, Sebastian Raczyński, Mariusz Rowiński, Elżbieta Rudnicka, Mieczysław Rutkowski, Irena Socha, Wiesław Szmigiel, Wiesław Szulc, Marian Waruszewski, Wiesława Wrzodak i Kazimierz Żmuda.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      Maria Abramska, Lech Golubiewski, Romuald Głodkowski, Piotr Rutkowski, Ewa Rzodkiewicz i Halina Włoch.

    Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

    1. Zakłady Przemysłu Ziemniaczanego "Iława" S.A. Iława, KRS 0000019585 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
    2. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "Termobud" Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Olsztyn, KRS 0000129782 roboty budowlane; Spis firm wg. branży: Roboty budowlane
    3. "Rola" Sp. z o.o. Człuchów, KRS 0000128583 nawozy, środki ochrony roślin; Spis firm wg. branży: Nawozy, środki ochrony roślin
    4. "Motor-Centrum" Sp. z o.o. Olsztyn, KRS 0000115355 stacje paliw > inne; Spis firm wg. branży: Stacje Paliw > Inne
    5. "Fabryka Śrub i Elementów Złącznych Nowa Orneta Sp. z o.o." Orneta, KRS 0000107162 narzędzia ręczne, wyroby metalowe; Spis firm wg. branży: Narzędzia ręczne, wyroby metalowe
    6. M3 Pachucki, Zawadka Sp.J. Olsztyn, KRS 0000101282 materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane
    7. "Silomet" Sp. z o.o. Olsztyn, KRS 0000161645
    8. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Mołtajny" w Mołtajnach w Upadłości Likwidacyjnej Mołtajny, KRS 0000248857 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    9. Humdrex Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Mszanowo, KRS 0000231116 materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane
    10. Hodowla Roślin Strzelce Sp. z o.o. - Grupa Ihar. Strzelce, KRS 0000204722 uprawy rolne; Spis firm wg. branży: Uprawy rolne
    11. Ekovita Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Miłakowo, KRS 0000007993
    12. Iławska Fundacja Rozwoju Gospodarczego Iława, KRS 0000088352 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
    13. Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Warmińsko-Mazurski Oddział Regionalny Olsztyn, KRS 0000056409 organizacje pozarządowe; Spis firm wg. branży: Organizacje pozarządowe
    14. Zakłady Mięsne "Łmeat-Łuków" S.A. Łuków, KRS 0000052346 przetwórstwo mięsa; Spis firm wg. branży: Przetwórstwo mięsa

    Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

    1. Towarzystwo Finansowe Echo Leasing Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej (Olsztyn, wykreślona z rejestru 2011-02-04), KRS 0000012072 leasing; Spis firm wg. branży: Leasing
    2. Olsztyńska Korporacja Budowlana Sp. z o.o. Olsztyn, KRS 0000176191 budownictwo przemysłowe; Spis firm wg. branży: Budownictwo przemysłowe
    3. "Futrex" Sp. z o.o. Olsztyn, KRS 0000157676 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe
    4. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000134177 hurtownie spożywcze; Spis firm wg. branży: Hurtownie spożywcze
    5. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Ostródzie Ostróda, KRS 0000129011 elektrociepłownie; Spis firm wg. branży: Elektrociepłownie
    6. Ctl Północ Sp. z o.o. Gdynia, KRS 0000110891 spedycja; Spis firm wg. branży: Spedycja
    7. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Współpraca" w Olsztynie (Olsztyn, wykreślona z rejestru 2012-07-20), KRS 0000106583 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    8. Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. Olsztyn, KRS 0000097877 instytucje samorządowe; Spis firm wg. branży: Instytucje samorządowe
    9. Orneta-Energia Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej (Orneta, wykreślona z rejestru 2010-02-17), KRS 0000086068 elektrociepłownie; Spis firm wg. branży: Elektrociepłownie
    10. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Podmar-Sp.J.": Stanisław Markowski i Grzegorz Markowski Ostróda, KRS 0000084700
    11. Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy Sp. z o.o. w Ciechocinku Ciechocinek, KRS 0000074422 fizjoterapeuci, sanatoria; Spis firm wg. branży: Sanatoria
    12. Felgex Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej (Dobre Miasto, wykreślona z rejestru 2009-06-24), KRS 0000056501
    13. "Olsztyńskie Fabryki Mebli" Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej (Działdowo, wykreślona z rejestru 2013-02-08), KRS 0000050230 meble; Spis firm wg. branży: Meble
    14. "Polkar Warmia" Sp. z o.o. w Młynarach Młynary, KRS 0000015109 przetwórstwo owocowo-warzywne; Spis firm wg. branży: Przetwórstwo owocowo-warzywne
    15. Zespół Uzdrowisk Krakowskich S.A. (Kraków - komunikacja Kraków, wykreślona z rejestru 2007-08-20), KRS 0000012264 reumatolodzy; Spis firm wg. branży: Reumatolodzy
  2. początek strony ↑

© 2009-2011 Grupa Onet.pl S.A. - Regulamin serwisu - Kontakt - Zobacz firmy wg. GUS