Onet.pl
KtoKogo.pl
Kto kogo reprezentuje wg KRS
Imię Nazwisko 
  
przy współpracy: Infoveriti
Legenda:
*) Liczba w nawiasie po nazwisku to dwie pierwsze cyfry numeru PESEL
**) Osoby współwystępujące w KRS to osoby, które w tym samym czasie występują się w zapisie KRS dotyczącym tego samego podmiotu, zgodnie z definicjami w Regulaminie Serwisu KtoKogo.pl. Jedna z nich może być członkiem Zarządu, inna członkiem Rady Nadzorczej lub prokurentem, syndykiem, kuratorem itd.

Znaleziono kilka osób nazywających się „Jarosław Szczęsny”

  1. Jarosław Szczęsny (’52) Prezes Zarządu Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Ślesinie (Ślesin)
  2. Jarosław Szczęsny (’65) Prezes Zarządu "Dom Książki" Sp. z o.o. (Częstochowa) Prezes Zarządu "Wikr Grupa Dystrybucyjna Wydawnictw Edukacyjnych" Sp. z o.o. (Łask)
  3. Jarosław Szczęsny (’68)
  4. Jarosław Szczęsny (’69)
  5. Jarosław Zbigniew Szczęsny (’69) Ludowy Klub Sportowy "Strzelec" (Gorzyczki)
  6. Jarosław Andrzej Szczęsny (’79) "Stalko-Przybysz i Wspólnicy Sp.J." (Zielonka) Członek Zarządu Toro Transport Sp. z o.o. (Warszawa - komunikacja Warszawa)
  1. Jarosław Szczęsny (’52)*

    Siedziby powiązanych firm
    wg województw
    skala odpowiada liczbie

    1. Firma: Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Ślesinie Ślesin () od 2001-10-31 do teraz sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe
      1. Stanowisko: Prezes Zarządu od 2001-10-31 do teraz

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Bogdan Andrzejczak, Wojciech Jagodziński, Janina Jasińska, Jan Kosmowski, Lech Kowalski, Włodzimierz Kołodziej, Wanda Lewandowska, Kazimierz Osiński, Urszula Rysztof, Paweł Waleriańczyk i Zdzisław Łukaszewski.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      (brak osób)

    Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

    1. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Ślesinie Ślesin, KRS 0000057975 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe
    2. Bank Spółdzielczy w Ślesinie Ślesin, KRS 0000105830 banki; Spis firm wg. branży: Banki
    3. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Strzałkowie Strzałkowo, KRS 0000039582 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe
    4. Grupa Mpt Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000039419 hurtownie spożywcze; Spis firm wg. branży: Hurtownie spożywcze
    5. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Golinie Golina, KRS 0000126891 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe
    6. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Trapex" S.A. Gniezno, KRS 0000014530
    7. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" Grabów, KRS 0000064418 części i akcesoria samochodowe; Spis firm wg. branży: Części i akcesoria samochodowe
    8. Mpt "Pik" Grzegorz Kasprowicz, Piotr Kasprowicz, Błażej Pawłowski Sp.J. Września, KRS 0000092221 napoje; Spis firm wg. branży: Napoje
    9. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Zagórowie Zagórów, KRS 0000138503 rolnictwo i leśnictwo; Spis firm wg. branży: Rolnictwo i Leśnictwo
    10. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Lądku Lądek, KRS 0000074125 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe
    11. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" Witkowo, KRS 0000105904 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe
    12. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Konin, KRS 0000162475 hodowla zwierząt; Spis firm wg. branży: Hodowla zwierząt
    13. "Społem" Poznańska Spółdzielnia Spożywców w Poznaniu Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000012323 sklepy przemysłowe, sklepy rtv, agd, sklepy spożywcze, zdrowa żywność; Spis firm wg. branży: Zdrowa żywność
    14. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Wierzbinku Wierzbinek, KRS 0000121497 handel; Spis firm wg. branży: Handel
    15. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Przedczu Przedecz, KRS 0000118223 materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane
    16. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" Ostrowite, KRS 0000114842 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
    17. "Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Puszczykowie Puszczykowo, KRS 0000166395 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
    18. Spółdzielnia Rolniczo - Handlowa "Rolnik" Murowana Goślina, KRS 0000110066 piekarnie; Spis firm wg. branży: Piekarnie
    19. Handlowo-Usługowa Spółdzielnia Osób Prawnych "Samopomoc Chłopska" w Warszawie Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000275133 szpitale; Spis firm wg. branży: Szpitale
    20. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Tęcza" w Turku Turek, KRS 0000136673 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    21. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Kostrzynie Wlkp. Kostrzyn, KRS 0000130806 instytucje samorządowe; Spis firm wg. branży: Instytucje samorządowe
    22. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Lwówku Lwówek, KRS 0000168849 instytucje samorządowe; Spis firm wg. branży: Instytucje samorządowe
    23. "Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Koninie Konin, KRS 0000188073 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
    24. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Obornikach Oborniki, KRS 0000128984 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe
    25. "Mpt Tabo" Sp. z o.o. Bogucin, KRS 0000227714 hurtownie spożywcze; Spis firm wg. branży: Hurtownie spożywcze
    26. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Koninie Konin, KRS 0000064506 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe
    27. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" Uniejów, KRS 0000002809 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe
    28. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" Kiszkowo Kiszkowo, KRS 0000046957 materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane
    29. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Pyzdrach Pyzdry, KRS 0000045720 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe
    30. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" Babiak, KRS 0000044651 handel; Spis firm wg. branży: Handel
    31. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Wielichowie Wielichowo, KRS 0000028549 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe
    32. "Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców Koło, KRS 0000025901 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
    33. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" Duszniki, KRS 0000019846 piekarnie; Spis firm wg. branży: Piekarnie
    34. Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni Spożywców "Społem" Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000054061 hotele; Spis firm wg. branży: Hotele
    35. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Czerwonaku Czerwonak, KRS 0000063847 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe
    36. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" Słupca, KRS 0000099345 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe
    37. "Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Mogilnie w Upadłości Likwidacyjnej Mogilno, KRS 0000093442 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
    38. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Kuślinie Kuślin, KRS 0000085661 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
    39. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Zaniemyślu Zaniemyśl, KRS 0000085498 handel; Spis firm wg. branży: Handel
    40. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Grodzisku Wlkp. Grodzisk Wlkp., KRS 0000077627 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
    41. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Kamieńcu Kamieniec, KRS 0000074205 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
    42. "Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Gnieźnie Gniezno, KRS 0000073724 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
    43. Towarzystwo im. Ks. Piotra Wawrzyniaka w Śremie Śrem, KRS 0000066331 organizacje pozarządowe; Spis firm wg. branży: Organizacje pozarządowe
    44. Spółdzielnia Usług Hodowlanych Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000004865 hodowla zwierząt; Spis firm wg. branży: Hodowla zwierząt

    Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

    1. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Kleczewie w Likwidacji (Kleczew, wykreślona z rejestru 2014-01-03), KRS 0000041781 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
    2. "Polpik-Detal" Sp. z o.o. Września, KRS 0000157625 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe
    3. "Matmax" Sp. z o.o. Września, KRS 0000269751
    4. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" Dominowo, KRS 0000184635 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
    5. Wielkopolska Agencja Handlowa "Społem" Sp. z o.o. w Likwidacji (Poznań - komunikacja Poznań, wykreślona z rejestru 2010-02-25), KRS 0000134447 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
    6. Ludowy Bank Spółdzielczy w Strzałkowie Strzałkowo, KRS 0000124657 banki; Spis firm wg. branży: Banki
    7. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Likwidacji w Malanowie (Malanów, wykreślona z rejestru 2009-02-26), KRS 0000123701 instytucje samorządowe; Spis firm wg. branży: Instytucje samorządowe
    8. Zakłady Mięsne "Wiwa" Sp. z o.o. w Likwidacji Dopiewo, KRS 0000098340 przetwórstwo mięsa; Spis firm wg. branży: Przetwórstwo mięsa
    9. "Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska" w Niechanowie Niechanowo, KRS 0000079770 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe
    10. Konińska Izba Gospodarcza Konin, KRS 0000056804 szkolenia zawodowe; Spis firm wg. branży: Szkolenia zawodowe
    11. "Wawrzyniak Ii" Sp. z o.o. w Likwidacji Kołaczkowo, KRS 0000306184
  2. początek strony ↑

  3. Jarosław Szczęsny (’65)*

    Siedziby powiązanych firm
    wg województw
    skala odpowiada liczbie

    1. Firma: "Dom Książki" Sp. z o.o. Częstochowa () od 2007-10-08 do teraz księgarnie; Spis firm wg. branży: Księgarnie
      1. Stanowisko:
      2. Stanowisko: Prezes Zarządu od 2007-10-08 do teraz

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Lena Czarnota, Weronika Świątkowska, Andrzej Szczepańczyk, Paweł Szczepańczyk i Anna Uzarek.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      Zofia Stochel.

    2. Firma: "Wikr Grupa Dystrybucyjna Wydawnictw Edukacyjnych" Sp. z o.o. Łask () od 2007-06-06 do teraz wydawnictwa; Spis firm wg. branży: Wydawnictwa
      1. Stanowisko:
      2. Stanowisko: Prezes Zarządu od 2007-06-06 do teraz

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Tadeusz Heliś, Paweł Kryst i Robert Witon.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      (brak osób)

    Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

    1. "Dom Książki" Sp. z o.o. Częstochowa, KRS 0000166168 księgarnie; Spis firm wg. branży: Księgarnie
    2. "Wikr Grupa Dystrybucyjna Wydawnictw Edukacyjnych" Sp. z o.o. Łask, KRS 0000282425 wydawnictwa; Spis firm wg. branży: Wydawnictwa
    3. Wikr Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000028531
    4. Wikr Konsorcjum Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000085806
    5. Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. Blachownia, KRS 0000275274 ośrodki sportowe; Spis firm wg. branży: Ośrodki sportowe
  4. początek strony ↑

  5. Jarosław Szczęsny (’68)*

    Siedziby powiązanych firm
    wg województw
    skala odpowiada liczbie

    1. Firma:
      1. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Wiktor Bąk, Wiktoria Bąk, Mikołaj Dietrich, Łukasz Greinke, Artur Jadeszko, Jacek Jerzemowski, Jarosław Leszczyszyn i Apolonia Piekart.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      Maciej Hyży, Marta Kamińska i Marcin Karczewski.

    Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

    1. "Atc Cargo" S.A. Gdynia, KRS 0000303741 transport wodny; Spis firm wg. branży: Transport wodny
    2. "Nls" S.A. Gdynia, KRS 0000386091 transport; Spis firm wg. branży: Transport
    3. Poltronic S.A. Siechnice, KRS 0000349566 naprawa sprzętu rtv; Spis firm wg. branży: Naprawa sprzętu RTV
    4. Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Greinke Mydlarski Nowak Zysk i Partnerzy Gdynia, KRS 0000323433 porady prawne; Spis firm wg. branży: Porady prawne
    5. Gasten S.A. Gdynia, KRS 0000094627
    6. C & t Elmech Sp. z o.o. Pruszcz Gdański, KRS 0000129068 sklepy przemysłowe; Spis firm wg. branży: Sklepy przemysłowe
    7. Kancelaria Ubezpieczeniowa Cp Brokers S.A. Gdańsk, KRS 0000130817 ubezpieczenia; Spis firm wg. branży: Ubezpieczenia
    8. "Gre" Sp. z o.o. Gdynia, KRS 0000199567
    9. "Klon" Sp. z o.o. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000211826
    10. Uniwersum 8 Sp. z O.O. Spółka Komandytowo-Akcyjna Gdańsk, KRS 0000247272 doradztwo biznesowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo biznesowe
    11. Irga Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000293578
    12. Inwestycje Alternatywne Profit S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000306830 artykuły metalowe; Spis firm wg. branży: Artykuły metalowe
    13. Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. Kartuzy, KRS 0000310917 odzież, tekstylia; Spis firm wg. branży: Odzież, tekstylia

    Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

    1. Getin Holding S.A. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000004335
    2. Polimeni International Przemyśl Sp. z o.o. Gdynia, KRS 0000257052
    3. Kcr S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000289542 instalacje elektryczne; Spis firm wg. branży: Instalacje elektryczne
    4. "Espirito Santo Investment" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000245977 doradztwo biznesowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo biznesowe
    5. "Konsultanci" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000224459 reklama; Spis firm wg. branży: Reklama
    6. "Tiga" S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000009057 pensjonaty; Spis firm wg. branży: Pensjonaty
    7. Concordia Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000009186
    8. Eurolinks S.A. Gdynia, KRS 0000012460 doradztwo biznesowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo biznesowe
    9. Arka Gdynia Sportowa S.A. Gdynia, KRS 0000012878 ośrodki sportowe; Spis firm wg. branży: Ośrodki sportowe
    10. Fota S.A. w Upadłości Układowej Gdynia, KRS 0000047702 części i akcesoria samochodowe; Spis firm wg. branży: Części i akcesoria samochodowe
    11. Lubmed Sp. z o.o. Lubin, KRS 0000063524
    12. Wilbo S.A. w Upadłości Układowej Gdynia, KRS 0000064401 rybołówstwo; Spis firm wg. branży: Rybołówstwo
    13. T.I.G.A. Yacht Marina Sp. z o.o. (Warszawa - komunikacja Warszawa, wykreślona z rejestru 2009-05-25), KRS 0000191717 transport wodny; Spis firm wg. branży: Transport wodny
    14. "Mikulicz" Sp. z o.o. Świebodzice, KRS 0000195850 medycyna; Spis firm wg. branży: Medycyna
    15. "Pałac w Sztynorcie" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000202467
    16. Emc Instytut Medyczny S.A. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000222636 medycyna pracy; Spis firm wg. branży: Medycyna pracy
  6. początek strony ↑

  7. Jarosław Szczęsny (’69)*

    1. początek strony ↑

    2. Jarosław Zbigniew Szczęsny (’69)*

      Siedziby powiązanych firm
      wg województw
      skala odpowiada liczbie

      1. Firma: Ludowy Klub Sportowy "Strzelec" Gorzyczki () od 2004-11-19 do teraz rozrywka i sport; Spis firm wg. branży: Rozrywka i sport
        1. Stanowisko: od 2004-11-19 do teraz
        2. Stanowisko:

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
        Grzegorz Dziewior, Karol Gawenda, Tomasz Glenc, Henryk Grzegoszczyk, Krzysztof Małek, Marek Oleksy, Ilona Procek, Zenon Przybyła, Tadeusz Pukowiec, Elżbieta Rebizak, Alfred Szczęsny, Robert Tomala, Dariusz Wierzgoń, Stanisław Wujec, Marek Wysłucha i Janusz Zientek.

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
        (brak osób)

      2. Firma:
        1. Stanowisko:

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
        Rudolf Capek, Urszula Ciwis, Witold Gruszka, Kazimierz Grzywacz, Michael Guzy, Alicja Głowacka Frączek, Aleksander Harnasz, Henryk Hubscher, Jan Jasiak, Roman Juzek, Zbigniew Klimek, Antoni Kohut, Józef Kowalski, Antoni Kozielski, Rajnold Mołdrzyk, Bernard Muszer, Zygmunt Ostrzołek, Bolesław Pardubicki, Danuta Piechaczek, Janina Placek, Czesław Pyszny, Andrzej Ryszka, Piotr Sanecznik, Bolesław Sitko, Tadeusz Sobala, Ewa Stańczak, Jerzy Świentek, Franciszek Tatarczyk, Jerzy Waltar, Tomasz Włodarczyk i Janusz Zientek.

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
        Bogusław Chłapek, Adam Cichy, Edyta Gola Staniczek, Michał Mika, Antoni Pawełek, Małgorzata Poławska, Antoni Rduch, Marian Salamon, Andrzej Śmietana, Grażyna Sobala, Eugeniusz Sycha, Józef Warzeszka, Jan Worek i Stanisław Zmuda.

      Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

      1. Cech Rzemieślników i Innych Przedsiębiorców w Wodzisławiu Śląskim Wodzisław Śląski, KRS 0000076929 szkolenia bhp; Spis firm wg. branży: Szkolenia BHP
      2. Ludowy Klub Sportowy "Strzelec" Gorzyczki, KRS 0000125314 rozrywka i sport; Spis firm wg. branży: Rozrywka i sport
      3. Spółdzielnia Rzemieślnicza Wielobranżowa w Wodzisławiu Śląskim Wodzisław Śląski, KRS 0000213065
      4. Izba Rzemieślnicza Oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach Katowice, KRS 0000061742 szkolenia bhp; Spis firm wg. branży: Szkolenia BHP
      5. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" Gorzyce, KRS 0000163494 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe
      6. Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Gorzycach Gorzyce, KRS 0000159896 rolnictwo i leśnictwo; Spis firm wg. branży: Rolnictwo i Leśnictwo
      7. Miejski Klub Sportowy "Odra" Wodzisław Śląski w Wodzisławiu Wodzisław Śląski, KRS 0000001120 ośrodki sportowe; Spis firm wg. branży: Ośrodki sportowe
      8. Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju Jastrzębie-Zdrój, KRS 0000100602 banki; Spis firm wg. branży: Banki
      9. G.T.Sobala Sp.J. Wodzisław Śląski, KRS 0000100186 piekarnie; Spis firm wg. branży: Piekarnie
      10. Ochotnicza Straż Pożarna w Łaziskach Gmina Godów Łaziska, KRS 0000002646 państwowa straż pożarna; Spis firm wg. branży: Państwowa Straż Pożarna

      Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

      1. Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe "Ustroń" S.A. Ustroń, KRS 0000121219 fizjoterapeuci, sanatoria, stomatolodzy, protetycy; Spis firm wg. branży: Stomatolodzy, protetycy
    3. początek strony ↑

    4. Jarosław Andrzej Szczęsny (’79)*

      Siedziby powiązanych firm
      wg województw
      skala odpowiada liczbie

      1. Firma: Toro Transport Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa () od 2008-04-23 do teraz transport; Spis firm wg. branży: Transport
        1. Stanowisko: Członek Zarządu od 2008-04-23 do teraz

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
        Agnieszka Przybysz, Krzysztof Przybysz i Kinga Szczęsna.

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
        Robert Wiśniewski i Stanisław Wiśniewski.

      2. Firma: "Stalko-Przybysz i Wspólnicy Sp.J." Zielonka () od 2007-04-26 do teraz spedycja; Spis firm wg. branży: Spedycja
        1. Stanowisko:
        2. Stanowisko: od 2007-04-26 do teraz

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
        Agnieszka Przybysz, Krzysztof Przybysz i Kinga Szczęsna.

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
        (brak osób)

      Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

      1. "Stalko-Przybysz i Wspólnicy Sp.J." Zielonka, KRS 0000048814 spedycja; Spis firm wg. branży: Spedycja
      2. Toro Transport Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000277069 transport; Spis firm wg. branży: Transport

      Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

      1. Grupa Polska Stal Sp. z o.o. (Kraków - komunikacja Kraków, wykreślona z rejestru 2012-04-13), KRS 0000090934
      2. Polcynk Sp. z o.o. Radom, KRS 0000199614 ślusarstwo; Spis firm wg. branży: Ślusarstwo
      3. "Konsorcjum Stali" S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000279883 hutnictwo; Spis firm wg. branży: Hutnictwo
    5. początek strony ↑

    © 2009-2011 Grupa Onet.pl S.A. - Regulamin serwisu - Kontakt - Zobacz firmy wg. GUS