Onet.pl
KtoKogo.pl
Kto kogo reprezentuje wg KRS
Imię Nazwisko 
  
przy współpracy: Infoveriti
Legenda:
*) Liczba w nawiasie po nazwisku to dwie pierwsze cyfry numeru PESEL
**) Osoby współwystępujące w KRS to osoby, które w tym samym czasie występują się w zapisie KRS dotyczącym tego samego podmiotu, zgodnie z definicjami w Regulaminie Serwisu KtoKogo.pl. Jedna z nich może być członkiem Zarządu, inna członkiem Rady Nadzorczej lub prokurentem, syndykiem, kuratorem itd.

Znaleziono kilka osób nazywających się „Jerzy Lis”

  1. Jerzy Lis
  2. Jerzy Lis (’47)
  3. Jerzy Władysław Lis (’47)
  4. Jerzy Lis (’48)
  5. Jerzy Lis (’49)
  6. Jerzy Stanisław Lis (’50)
  7. Jerzy Lis (’51)
  8. Jerzy Lis (’51)
  9. Jerzy Krzysztof Lis (’52)
  10. Jerzy Lis (’52) Prezes Zarządu Spółdzielnia Osób Prawnych Ineksplo (Sopot)
  11. Jerzy Józef Lis (’52) Prezes Zarządu Przedsiębiorstwo Budownictwa Górniczego Pbk-Sanbud Sp. z o.o. (Piekary Śląskie)
  12. Jerzy Lis (’53)
  13. Jerzy Tadeusz Lis (’54)
  14. Jerzy Lis (’55) Wiceprezes Zarządu Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa "Czechnica" (Siechnice)
  15. Jerzy Lis (’56) Prezes Zarządu Bumadex Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej (Poznań - komunikacja Poznań)
  16. Jerzy Michał Lis (’56)
  17. Jerzy Lis (’57)
  18. Jerzy Krzysztof Lis (’58) Agencja Budowlana "Abj" Danuta i Jerzy Lis Sp.J. (Chełmiec)
  1. Jerzy Lis

    Siedziby powiązanych firm
    wg województw
    skala odpowiada liczbie

    1. Firma:
      1. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Stanisław Adamczyk, Łukasz Chojecki, Krzysztof Dziedzic, Andrzej Filipek, Jakub Gardziel, Roman Jonas, Krzysztof Kościółek, Piotr Ogiński, Andrzej Rachwalski, Konrad Rudnik, Dariusz Samek i Bożena Wojciechowska.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      (brak osób)

    Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

    1. Chłopięcy Chór Pueri Cantores Sancti Nicolai Bochnia, KRS 0000060038 organizacje pozarządowe; Spis firm wg. branży: Organizacje pozarządowe
  2. początek strony ↑

  3. Jerzy Lis (’47)*

    Siedziby powiązanych firm
    wg województw
    skala odpowiada liczbie

    1. Firma:
      1. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Zbigniew Adamczyk, Jadwiga Falkiewicz, Halina Giermakowska, Andrzej Kaczkowski, Jan Kowalczyk, Krystyna Madej, Mirosław Nogaj, Teresa Pacholec, Danuta Rozwadowska, Jadwiga Rychlicka, Jerzy Wólczyński, Czesław Łukasiewicz i Waldemar Łukasiewicz.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      (brak osób)

    Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

    1. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Skaryszewie Skaryszew, KRS 0000188433 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
  4. początek strony ↑

  5. Jerzy Władysław Lis (’47)*

    Siedziby powiązanych firm
    wg województw
    skala odpowiada liczbie

    1. Firma:
      1. Stanowisko:
      2. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Ryszard Kopycki i Dariusz Taciak.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      Dorota Taciak.

    Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

    1. "Kolita" d I d Taciak Sp.J. (Śrem, wykreślona z rejestru 2012-10-22), KRS 0000256267 meble metalowe; Spis firm wg. branży: Meble metalowe
  6. początek strony ↑

  7. Jerzy Lis (’48)*

    Siedziby powiązanych firm
    wg województw
    skala odpowiada liczbie

    1. Firma:
      1. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Wiesław Piasecki, Renata Pieńkowska, Elżbieta Pijarowska Połeć i Jadwiga Pondel.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      Jerzy Czernek, Halina Gierak, Mariusz Jurczyk, Anna Kobiałka, Janusz Rudnicki, Andrzej Szkolnicki i Józef Łuczyński.

    2. Firma:
      1. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Andrzej Rojek.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      Andrzej Bohdziewicz, Jorg Heinzerling, Wiesław Piasecki i Klaus Vockeroth.

    3. Firma:
      1. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Tadeusz Baczmański, Dariusz Chudy, Jerzy Czernek, Bożena Dawidziuk, Jerzy Grabski, Zdzisław Jańdzio, Mariusz Jurczyk, Aleksander Pezowicz, Celina Pezowicz, Irena Pezowicz, Wiesław Piasecki, Renata Pieńkowska, Elżbieta Pijarowska Połeć, Janusz Rudnicki i Jadwiga Szymanowicz.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      (brak osób)

    Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

    1. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "Mont-Instal" Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Polkowice, KRS 0000059419 instalacje hydrauliczne; Spis firm wg. branży: Instalacje hydrauliczne
    2. "Legnicka Cmb" Sp. z o.o. w Likwidacji Lubin, KRS 0000194297 materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane
    3. D & Tb System Sp. z o.o. w Upadłości Układowej Milicz Sławoszowice, KRS 0000007769 surowce wtórne; Spis firm wg. branży: Surowce wtórne
    4. Prb Metal System - Sp. z o.o. w Likwidacji Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000032917 narzędzia ręczne, wyroby metalowe; Spis firm wg. branży: Narzędzia ręczne, wyroby metalowe
    5. Prb "Metal-Bud" Sp. z o.o. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000235733 deweloperzy; Spis firm wg. branży: Deweloperzy
    6. "Stocznia Konstal-Wrocław" Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000236809 stocznie; Spis firm wg. branży: Stocznie
    7. "Sed Lex" Sp. z o.o. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000236608 biura rachunkowe, doradztwo podatkowe; Spis firm wg. branży: Biura rachunkowe, doradztwo podatkowe
    8. "Dar-Jan" Sp. z o.o. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000313197 roboty rozbiórkowe; Spis firm wg. branży: Roboty rozbiórkowe
    9. Fdm Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Lubin, KRS 0000271602
    10. Bio Dom Sp. z o.o. Sławoszowice, KRS 0000284688 drewno; Spis firm wg. branży: Drewno
    11. "Fundacja Pomocy Pracownikom Clinico Medical Sp. z O.O. Pro-Climed" Błonie, KRS 0000317140 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
    12. Super-Krusz Sp. z o.o. Koszyce, KRS 0000122200 materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane
    13. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "Lonkas" Sp. z o.o. Głubczyce, KRS 0000118347 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
    14. Zbm-Remzak Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle, KRS 0000074899
    15. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Biuro-Serwis Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000041344 zarządzanie nieruchomościami; Spis firm wg. branży: Zarządzanie nieruchomościami
    16. "Clinico Medical" Sp. z o.o. Błonie, KRS 0000037010 sprzęt i materiały medyczne; Spis firm wg. branży: Sprzęt i materiały medyczne
    17. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowe "Hemiz" Sp. z o.o. w Upadłości Układowej Prochowice, KRS 0000133554 instalacje budowlane; Spis firm wg. branży: Instalacje budowlane
    18. "Heltron" Sp. z o.o. w Upadłości Układowej Legnica, KRS 0000203641

    Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

    1. Tako Armatura Rurociągi Sp. z o.o. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000201862 materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane
    2. Abonet Sp. z o.o. w Likwidacji Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000200416 bazy danych, przetwarzanie danych; Spis firm wg. branży: Bazy danych, przetwarzanie danych
    3. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Krzyki" We Wrocławiu Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000182620 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    4. "Hobex" - Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej (Wrocław - komunikacja Wrocław, wykreślona z rejestru 2013-06-21), KRS 0000179507 kominki; Spis firm wg. branży: Kominki
    5. "Ines" Sp. z o.o. Radwanice, KRS 0000161189 materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane
    6. Energomiar Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000008342 elektronarzędzia; Spis firm wg. branży: Elektronarzędzia
    7. Towarzystwo Budownictwa Społecznego "Tbs" Sp. z o.o. Kamienna Góra, KRS 0000126532 biura nieruchomości; Spis firm wg. branży: Biura nieruchomości
    8. Kępińska Fabryka Mebli Sp. z o.o. Kepno, KRS 0000076853 meble; Spis firm wg. branży: Meble
    9. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "Erar" Sp. z o.o. Różan, KRS 0000065242 podłogi, ściany; Spis firm wg. branży: Podłogi, ściany
    10. Towarzystwo Budownictwa Społecznego "Inwestor" S.A. Góra, KRS 0000020527 usługi budowlane; Spis firm wg. branży: Usługi budowlane
  8. początek strony ↑

  9. Jerzy Lis (’49)*

    Siedziby powiązanych firm
    wg województw
    skala odpowiada liczbie

    1. Firma:
      1. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Jan Błoński, Edwarda Chołody, Stanisław Ciapciński, Konstanty Czajkowski, Małgorzata Denuszek, Adam Frątczak, Władysław Kraszewski, Władysław Krawczyk, Włodzimierz Majcherski, Teresa Pacholec, Janusz Perliński, Stanisław Rasowski, Wiesław Rębacz, Edmund Sobala, Jerzy Stankiewicz, Tomasz Szymański i Kazimierz Tokarek.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      Teresa Chodak, Irena Kozłowska, Antoni Mielczarek, Henryk Piestrzyński i Zdzisław Ratuszny.

    Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

    1. Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Sędziejowicach Sędziejowice, KRS 0000160482 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
    2. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" Sędziejowice Kozuby, KRS 0000158279 instytucje samorządowe; Spis firm wg. branży: Instytucje samorządowe
  10. początek strony ↑

  11. Jerzy Stanisław Lis (’50)*

    1. początek strony ↑

    2. Jerzy Lis (’51)*

      Siedziby powiązanych firm
      wg województw
      skala odpowiada liczbie

      1. Firma:
        1. Stanowisko:
        2. Stanowisko:
        3. Stanowisko:

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
        Elżbieta Filipowska, Justyna Gruszczyńska, Piotr Gruszczyński, Paweł Jerszyński, Agnieszka Kubacka, Przemysław Lis, Barbara Malik, Mirosław Miętka, Jacek Pszon, Zbigniew Suliga i Kazimierz Ziembiński.

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
        (brak osób)

      2. Firma:
        1. Stanowisko:
        2. Stanowisko:

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
        Stanisław Jończyk, Jerzy Marzęda, Alicja Świtaj i Zdzisław Szendzielorz.

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
        Przemysław Lis, Maciej Makula, Anna Marzęda, Maria Marzęda, Witold Marzęda i Kornelia Nowak.

      Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

      1. "Alcopper-Trans" Spółka z Ograniczoną Odpowiedizalnością w Likwidacji Katowice, KRS 0000070333
      2. "Set - Trans" Sp. z o.o. w Likwidacji Katowice, KRS 0000139784 transport samochodowy; Spis firm wg. branży: Transport samochodowy
      3. Alcopper Trans Logistics Sp. z o.o. Katowice, KRS 0000256718 transport samochodowy; Spis firm wg. branży: Transport samochodowy
      4. Atl Sp. z o.o. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000132347
      5. Add Asfalt Sp. z o.o. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000223116 materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane
      6. Temperi 1 Sp. z o.o. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000207109 transport samochodowy; Spis firm wg. branży: Transport samochodowy
      7. Przedsiębiorstwo Robót Zmechanizowanych "Limba" Sp. z o.o. Jaworzno, KRS 0000203356 inżynieria budowlana; Spis firm wg. branży: Inżynieria budowlana
      8. "Armando Vidale Poland" Sp. z o.o. w Likwidacji Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000242660
      9. Systrade Sp. z o.o. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000398656 telefony komórkowe; Spis firm wg. branży: Telefony komórkowe
      10. Transres Sp. z o.o. Rzeszów, KRS 0000335685 maszyny budowlane; Spis firm wg. branży: Maszyny budowlane
      11. Temperi Sp. z o.o. w Likwidacji Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000318519 spedycja; Spis firm wg. branży: Spedycja
      12. Zasław Tss Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Andrychów, KRS 0000302116 przyczepy, naczepy; Spis firm wg. branży: Przyczepy, naczepy
      13. Tss Sp. z o.o. Andrychów, KRS 0000275740
      14. Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa w Brzesku Brzesko, KRS 0000051281 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
      15. Polski Dostawca Internetu Nastec S.A. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000043235 projektowanie i administracja siecią; Spis firm wg. branży: Projektowanie i administracja siecią
      16. "Majus M.P. Bryndza J.B. Stuglik" Sp.J. Wadowice, KRS 0000009567
      17. Międzynarodowy Transport Drogowy i Spedycja "Olma" Elżbieta Mastalerz Marek Mastalerz Sp.J. Nowy Sącz, KRS 0000008692 spedycja; Spis firm wg. branży: Spedycja
      18. Fabryka Elektrofiltrów "Elwo" S.A. Pszczyna, KRS 0000053646 wywóz śmieci; Spis firm wg. branży: Wywóz śmieci
      19. Bio Solid Sp. z o.o. Dębno, KRS 0000054612 wywóz śmieci; Spis firm wg. branży: Wywóz śmieci
      20. Events Group Sp. z o.o. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000123647
      21. "Komin-Flex" Sp. z o.o. Pszczyna, KRS 0000091948 klimatyzacji, wentylacja; Spis firm wg. branży: Klimatyzacji, wentylacja
      22. Huta Baildon S.A. w Upadłości Katowice, KRS 0000071208 hutnictwo; Spis firm wg. branży: Hutnictwo
      23. Lokator Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Mysłowice, KRS 0000065622
      24. Retrans T. Baran, M. Kapcia Sp.J. Regulice, KRS 0000007633

      Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

      1. "Zasław Zakład Przyczep i Naczep" Sp. z o.o. Zagórz, KRS 0000016875 przyczepy, naczepy; Spis firm wg. branży: Przyczepy, naczepy
      2. "Eko-Sauber" Sp. z o.o. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000134753 folie, tworzywa sztuczne; Spis firm wg. branży: Folie, tworzywa sztuczne
      3. Fertrans Sp. z o.o. Skawina, KRS 0000164325
      4. Leś Transport Sp. z o.o. Brzesko, KRS 0000295594 spedycja; Spis firm wg. branży: Spedycja
      5. "Kuptv.Pl" Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej (Kraków - komunikacja Kraków, wykreślona z rejestru 2014-07-22), KRS 0000317757 sprzęt rtv; Spis firm wg. branży: Sprzęt RTV
      6. Chemia Wizów Sp. z o.o. Łąka, KRS 0000321569 przemysł chemiczny; Spis firm wg. branży: Przemysł chemiczny
      7. Łukasik i Kropka Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa Katowice, KRS 0000124948 porady prawne; Spis firm wg. branży: Porady prawne
      8. Ekohut Sp. z o.o. w Likwidacji (Dąbrowa Górnicza, wykreślona z rejestru 2011-01-10), KRS 0000101734 hutnictwo; Spis firm wg. branży: Hutnictwo
      9. Miejskie Przedsiębiorstwo Taksówkowe Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000101427 taksówki; Spis firm wg. branży: Taksówki
    3. początek strony ↑

    4. Jerzy Lis (’51)*

      Siedziby powiązanych firm
      wg województw
      skala odpowiada liczbie

      1. Firma:
        1. Stanowisko:

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
        Irena Banach, Tadeusz Filipczak, Emilia Iżykowska, Barbara Jakubczyk, Beata Kopaczewska, Andrzej Śmiłek, Maria Łuczak i Marian Łyczewski.

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
        (brak osób)

      Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

      1. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna im. 1000-Lecia Państwa Polskiego Wiśniowa, KRS 0000164815 uprawy rolne; Spis firm wg. branży: Uprawy rolne
    5. początek strony ↑

    6. Jerzy Krzysztof Lis (’52)*

      Siedziby powiązanych firm
      wg województw
      skala odpowiada liczbie

      1. Firma:
        1. Stanowisko:
        2. Stanowisko:

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
        Ewa Lis.

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
        (brak osób)

      Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

      1. Przedsiębiorstwo Wdrażania Postępu Techniczno - Organizacyjnego "Tonel" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000121890 art. papiernicze i biurowe; Spis firm wg. branży: Art. Papiernicze i biurowe
    7. początek strony ↑

    8. Jerzy Lis (’52)*

      Siedziby powiązanych firm
      wg województw
      skala odpowiada liczbie

      1. Firma: Spółdzielnia Osób Prawnych Ineksplo Sopot () od 2002-08-02 do teraz porady prawne; Spis firm wg. branży: Porady prawne
        1. Stanowisko:
        2. Stanowisko: Prezes Zarządu od 2010-04-21 do teraz

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
        Tadeusz Dorobek, Henryk Gajcy, Mirosław Hołda, Leszek Jaskuła, Janusz Kaczmarek, Waldemar Limar, Henryk Purzycki, Tadeusz Rudnicki, Mirosław Turnowski i Adolf Zackiewicz.

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
        (brak osób)

      Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

      1. Spółdzielnia Osób Prawnych Ineksplo Sopot, KRS 0000120216 porady prawne; Spis firm wg. branży: Porady prawne
      2. Międzyzakładowa Lokatorsko-Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlanych "Kokoszki" Gdańsk, KRS 0000132614 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
      3. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Wiczlino" Gdynia, KRS 0000129600 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
      4. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Stoczniowiec" Gdynia, KRS 0000029569 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
      5. Jf Ventures Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000311641 doradztwo finansowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo finansowe
      6. Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa "Kolejarz Gdańsk, KRS 0000107790 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
      7. Gdyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdyni, KRS 0000079298 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
      8. Pomorskie Towarzystwo Rzeczoznawców Majątkowych Gdańsk, KRS 0000061405 badania rynku; Spis firm wg. branży: Badania rynku
      9. Powszechna Spółdzielnia Mieszkaniowa "Przymorze" Gdańsk, KRS 0000059746 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
      10. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Młyniec" Gdańsk, KRS 0000059153 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
      11. Pomorskie Biuro Projektów "Gel" Sp. z o.o. Sopot, KRS 0000037140 biura architektonicze; Spis firm wg. branży: Biura architektonicze
    9. początek strony ↑

    10. Jerzy Józef Lis (’52)*

      Siedziby powiązanych firm
      wg województw
      skala odpowiada liczbie

      1. Firma: Przedsiębiorstwo Budownictwa Górniczego Pbk-Sanbud Sp. z o.o. Piekary Śląskie () od 2006-06-19 do teraz usługi dla górnictwa; Spis firm wg. branży: Usługi dla górnictwa
        1. Stanowisko: Prezes Zarządu od 2006-06-19 do teraz

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
        Robert Grzyb, Marek Kuziorowicz i Helena Marcinek.

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
        (brak osób)

      2. Firma:
        1. Stanowisko:

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
        Adam Baran, Marian Bydłosz, Józef Cempulik, Robert Grzyb, Krzysztof Kowalski, Marek Kuziorowicz, Bogusław Marchewka, Lesław Niedbała, Renata Niedbała, Jerzy Sarata, Grzegorz Sotoła, Patrycja Strączkowska i Ireneusz Strączkowski.

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
        Bronisław Gaj, Andrzej Lebiedzki i Ryszard Sarwa.

      Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

      1. Przedsiębiorstwo Górnicze Pebeka Sp. z o.o. Piekary Śląskie, KRS 0000146024 usługi budowlane; Spis firm wg. branży: Usługi budowlane
      2. Przedsiębiorstwo Budownictwa Górniczego Pbk-Sanbud Sp. z o.o. Piekary Śląskie, KRS 0000258919 usługi dla górnictwa; Spis firm wg. branży: Usługi dla górnictwa
      3. Apteka Propolis Sp. z o.o. Bytom, KRS 0000208127 apteki; Spis firm wg. branży: Apteki
      4. Suche Tynki Sp. z o.o. Piekary Śląskie, KRS 0000311526 remonty; Spis firm wg. branży: Remonty
      5. Przedsiębiorstwo Włókiennicze "Opoltex" Sp. z o.o. Łubniany, KRS 0000050507 przędza, wełna; Spis firm wg. branży: Przędza, wełna

      Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

      1. Pryzmat Sp. z o.o. Chorzów, KRS 0000066826
      2. Pharma - Trade Sp. z o.o. Łomianki, KRS 0000302124 deweloperzy; Spis firm wg. branży: Deweloperzy
      3. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Górnik" Jaworzno, KRS 0000155948 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
      4. Conbelts Bytom S.A. Bytom, KRS 0000125837 budowa dróg, sklepy przemysłowe; Spis firm wg. branży: Sklepy przemysłowe
    11. początek strony ↑

    12. Jerzy Lis (’53)*

      Siedziby powiązanych firm
      wg województw
      skala odpowiada liczbie

      1. Firma:
        1. Stanowisko:

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
        Ryszard Arkit, Andrzej Gacia, Jerzy Kapelusz, Stanisław Kowalczyk, Zenon Lis, Marian Olczyk, Marian Orzeł, Marianna Skrocka, Kazimierz Wosiński i Jerzy Żmuda.

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
        Agnieszka Jarczyńska i Jarosław Przepióra.

      Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

      1. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Olesznie Oleszno, KRS 0000146932 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
      2. Bank Spółdzielczy We Włoszczowie Włoszczowa, KRS 0000073854 banki; Spis firm wg. branży: Banki
    13. początek strony ↑

    14. Jerzy Tadeusz Lis (’54)*

      Siedziby powiązanych firm
      wg województw
      skala odpowiada liczbie

      1. Firma:
        1. Stanowisko:

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
        Janusz Bira, Wojciech Daniel, Sławomir Kłósek, Leon Marciniec, Leszek Piczak, Robert Siwiec, Grzegorz Ubysz, Wiesława Walczyk, Stanisław Wójcik, Dariusz Załocha i Maria Znamirowska Gilek.

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
        Łucja Skiba, Barbara Skop, Marian Urbaniak i Lesław Wojtas.

      2. Firma:
        1. Stanowisko:

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
        Roman Adamczyk, Elżbieta Bodio, Antoni Bojarski, Jan Choczaj, Magdalena Doniec, Michał Du Vall, Wojciech Froncisz, Tamara Garlej Styczyńska, Jacek Jankowski, Dariusz Kister, Krzysztof Klęczar, Mariola Kocon, Wiesława Kornaś Kita, Teresa Korycińska, Jacek Krupa, Krzysztof Krzysztofiak, Stanisław Kuta, Karol Musioł, Elżbieta Nachlik, Andrzej Oklejak, Leszek Preisner, Anna Stackiewicz i Marek Szarzyński.

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
        Jakub Czerwiński, Andrzej Duda, Andrzej Dziewałtowski, Paweł Jastrzębski, Magdalena Jaworska, Sławomir Kopeć, Piotr Mueck, Zbigniew Mularzuk, Krzysztof Poradzisz, Adam Sąsiadek, Jerzy Sładek, Zbigniew Wojciechowski, Mieczysław Zając, Agnieszka Zielińska i Rafał Żyła.

      3. Firma:
        1. Stanowisko:

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
        Elżbieta Chrzan Wiśniewska, Marian Darłak, Robert Duszkiewicz, Adam Górecki, Ewa Gregorczyk, Kostyanty Lytvynov, Leon Marciniec, Krzysztof Mazur, Bogdan Małachwiej, Oleksandr Pylypenko, Zbigniew Rodak, Józef Siwiec, Kazimierz Sondej, Katarzyna Stawarz Cyzio, Grzegorz Ubysz, Jacek Waśniewski, Roman Wenc, Ryszard Wojnowski, Lesław Wojtas i Małgorzata Wypychowska.

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
        Jacek Adrjanowski, Rafał Albiński, Leszek Bucior, Tomasz Bukowski, Wojciech Grzybowski, Zdzisław Ingielewicz, Andrzej Krawczyk, Sławomir Kłósek, Robert Rafał, Beata Suchocka, Andrzej Szydło, Marek Tymkiewicz, Danuta Walczyk, Stanisław Wójcik, Dariusz Wojda i Andrzej Wyglądała.

      Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

      1. Krakowski Park Technologiczny-Sp. z o.o. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000058058 organizacje, instytucje gospodarcze, zarządzanie nieruchomościami; Spis firm wg. branży: Zarządzanie nieruchomościami
      2. Zakłady Magnezytowe "Ropczyce" S.A. Ropczyce, KRS 0000036048 materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane
      3. Zm Invest S.A. Ropczyce, KRS 0000144836 ceramika budowlana; Spis firm wg. branży: Ceramika budowlana
      4. Zm Service Sp. z o.o. Ropczyce, KRS 0000040591
      5. Starhedge S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000017849 przemysł drzewny; Spis firm wg. branży: Przemysł drzewny
      6. Mostostal - Energomontaż Gliwice S.A. Ropczyce, KRS 0000307101 mosty, wiadukty; Spis firm wg. branży: Mosty, wiadukty
      7. Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000212725 doradztwo biznesowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo biznesowe
      8. Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Materiałów Budowlanych Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000054989 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
      9. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000058452 klimatyzacji, wentylacja; Spis firm wg. branży: Klimatyzacji, wentylacja
      10. Fundacja Zespołu Pieśni i Tańca "Krakus" Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000108988 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
      11. Zdania Sp. z o.o. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000168989 instalacje alarmowe; Spis firm wg. branży: Instalacje alarmowe
      12. Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Legnica, KRS 0000033018 organizacje, instytucje gospodarcze; Spis firm wg. branży: Organizacje, instytucje gospodarcze
      13. Synthos S.A. Oświęcim, KRS 0000038981 sklepy przemysłowe; Spis firm wg. branży: Sklepy przemysłowe
      14. Impera Capital S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000020690 doradztwo finansowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo finansowe
      15. Podkarpacki Bank Spółdzielczy Sanok, KRS 0000047309 banki, pożyczki, kredyty; Spis firm wg. branży: Pożyczki, kredyty
      16. Aiton Caldwell S.A. Gdańsk, KRS 0000313046 projektowanie i administracja siecią; Spis firm wg. branży: Projektowanie i administracja siecią
      17. Fruity Tree Sp. z o.o. Janowice, KRS 0000316103 oprogramowanie; Spis firm wg. branży: Oprogramowanie
      18. Remet S.A. Stalowa Wola, KRS 0000320443 specjalistyczne prace budowlane; Spis firm wg. branży: Specjalistyczne prace budowlane
      19. Omega Bis Sp. z o.o. Sanok, KRS 0000252313 apteki; Spis firm wg. branży: Apteki
      20. Solbet Stalowa Wola S.A. Stalowa Wola, KRS 0000296248
      21. Hutnicza Izba Przemysłowo-Handlowa Katowice, KRS 0000057553 hutnictwo; Spis firm wg. branży: Hutnictwo
      22. Sygnity S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000008162 oprogramowanie; Spis firm wg. branży: Oprogramowanie
      23. Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "Invest-Park" Sp. z o.o. Wałbrzych, KRS 0000059084 doradztwo finansowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo finansowe
      24. "Kostrzyńsko - Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna" S.A. Kostrzyn Nad Odrą, KRS 0000066104 organizacje, instytucje gospodarcze; Spis firm wg. branży: Organizacje, instytucje gospodarcze
      25. Fundacja Nauka i Tradycje Górnicze Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000066481 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
      26. Autosan S.A. w Upadłości Likwidacyjnej Sanok, KRS 0000067912 surowce wtórne; Spis firm wg. branży: Surowce wtórne
      27. Pbs Finanse S.A. Sanok, KRS 0000069391 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
      28. Fundacja Dla Uniwersytetu Jagiellońskiego Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000077648 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
      29. "Access Sp. z o.o." Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000051978 doradztwo finansowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo finansowe
      30. Fpm S.A. Mikołów, KRS 0000015844 przemysł maszynowy; Spis firm wg. branży: Przemysł maszynowy
      31. Apator Control Sp. z o.o. Toruń - komunikacja Toruń, KRS 0000016020 urządzenia pomiarowe, urządzenia precyzyjne; Spis firm wg. branży: Urządzenia pomiarowe, urządzenia precyzyjne
      32. Fundacja Pomocy Edukacyjnej Dla Młodzieży im. Heleny i Tadeusza Zielińskich w Jarosławiu Jarosław, KRS 0000020427 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
      33. Kghm Polska Miedź S.A. Lubin, KRS 0000023302 przemysł wydobywczy; Spis firm wg. branży: Przemysł wydobywczy
      34. "Budostal - 2" S.A. w Upadłości Likwidacyjnej Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000031375 glazura, terakota, materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane
      35. Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego "Chemobudowa - Kraków" S.A. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000035770 usługi budowlane; Spis firm wg. branży: Usługi budowlane
      36. Grupa Ożarów S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000038326 materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane
      37. Spółdzielnia Mieszkaniowa Podgórze Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000039687 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
      38. Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000050974 materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane
      39. Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000094881 ubezpieczenia; Spis firm wg. branży: Ubezpieczenia
      40. "Węglokoks" S.A. Katowice, KRS 0000095342 materiały opałowe; Spis firm wg. branży: Materiały opałowe
      41. Krakodlew S.A. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000189762 przemysł maszynowy; Spis firm wg. branży: Przemysł maszynowy
      42. Apollo Film Sp. z o.o. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000195528 kina; Spis firm wg. branży: Kina
      43. Magnezyty "Grochów" S.A. Grochowa, KRS 0000206889
      44. Ec Systems Sp. z o.o. Krakowie, KRS 0000228622 projektowanie i administracja siecią; Spis firm wg. branży: Projektowanie i administracja siecią
      45. Ec Electronics Sp. z o.o. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000247843 oprogramowanie; Spis firm wg. branży: Oprogramowanie
      46. Fundacja Rozwoju Kina Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000249475 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
      47. Sapere Auso - Małopolska Fundacja Stypendialna Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000182507 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
      48. "Corvus Corporate Finance" Sp. z o.o. Józefosław, KRS 0000171166 doradztwo biznesowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo biznesowe
      49. Polska Ceramika Ogniotrwała "Żarów" S.A. Żarów, KRS 0000099276 szklarz; Spis firm wg. branży: Szklarz
      50. Jachtklub Stoczni Gdańskiej Gdańsk, KRS 0000102521 organizacje pozarządowe; Spis firm wg. branży: Organizacje pozarządowe
      51. Związek Banków Polskich Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000104695 banki; Spis firm wg. branży: Banki
      52. "Polskie Tatry" S.A. Zakopane, KRS 0000105395 kluby fitness; Spis firm wg. branży: Kluby fitness
      53. Solbet Kolbuszowa S.A. Kolbuszowa, KRS 0000105923 materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane
      54. Fundacja Rozwoju Bankowości Spółdzielczej Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000107490 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
      55. Cermet-Bud Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Inżynierskie Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000117361 biura architektonicze; Spis firm wg. branży: Biura architektonicze

      Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

      1. Mostostal-Energomontaż S.A. (Gliwice, wykreślona z rejestru 2013-03-15), KRS 0000074150 mosty, wiadukty; Spis firm wg. branży: Mosty, wiadukty
      2. Chrzanowskie Zakłady Materiałów Ogniotrwałych S.A. (Chrzanów, wykreślona z rejestru 2011-02-21), KRS 0000140298 artykuły bhp i poż; Spis firm wg. branży: Artykuły BHP i POŻ
      3. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Ropczycach Sp. z o.o. Ropczyce, KRS 0000064818 elektrociepłownie; Spis firm wg. branży: Elektrociepłownie
      4. "Mostostal Kraków-Produkcja" Sp. z o.o. (Katowice, wykreślona z rejestru 2008-06-04), KRS 0000230958 meble metalowe; Spis firm wg. branży: Meble metalowe
      5. Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" S.A. Łubiana, KRS 0000063845 upominki, prezenty; Spis firm wg. branży: Upominki, prezenty
      6. Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. z o.o. Sopot, KRS 0000033744 biura nieruchomości, kursy i szkolenia; Spis firm wg. branży: Kursy i szkolenia
      7. Skystone Capital S.A. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000029456 energetyka; Spis firm wg. branży: Energetyka
      8. Belos - Plp S.A. Bielsko-Biała, KRS 0000050404
      9. Datera Sp. z o.o. (Gdańsk, wykreślona z rejestru 2007-09-07), KRS 0000173032 operatorzy telefonii stacjonarnej; Spis firm wg. branży: Operatorzy telefonii stacjonarnej
      10. New Gym Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000181766 kluby fitness; Spis firm wg. branży: Kluby fitness
      11. "Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin Sp. z o.o." Nowy Dwór Mazowiecki, KRS 0000184990 transport lotniczy; Spis firm wg. branży: Transport lotniczy
      12. Kirchhoff Polska Assembly Sp. z o.o. (Mielec, wykreślona z rejestru 2009-12-29), KRS 0000192802 części i akcesoria samochodowe; Spis firm wg. branży: Części i akcesoria samochodowe
      13. Zakłady Chemiczne "Organika-Azot" S.A. Jaworzno, KRS 0000143044 nawozy, środki ochrony roślin; Spis firm wg. branży: Nawozy, środki ochrony roślin
      14. Zakład Produkcyjno-Handlowy "Cerplast" Sp. z o.o. Ropczyce, KRS 0000124189 meble do sypialni, opakowania; Spis firm wg. branży: Opakowania
      15. Sanwil Holding S.A. Lublin, KRS 0000119088 doradztwo biznesowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo biznesowe
      16. Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Sanoku Sanok, KRS 0000112635 zarządzanie nieruchomościami; Spis firm wg. branży: Zarządzanie nieruchomościami
      17. Kci S.A. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000112631 biura nieruchomości; Spis firm wg. branży: Biura nieruchomości
      18. "Eurotel" S.A. Gdańsk, KRS 0000258070 operatorzy telefonii komórkowej; Spis firm wg. branży: Operatorzy telefonii komórkowej
      19. Wypychowska Błeszyńska-Wysocka Banasik Wołoch Sp.J. (Warszawa - komunikacja Warszawa, wykreślona z rejestru 2008-12-17), KRS 0000193799
      20. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Hollywood" Adam Konieczkowski, Renata Konieczkowska Sp.J. (Sierpc, wykreślona z rejestru 2012-12-31), KRS 0000305985 pralnie, farbiarnie; Spis firm wg. branży: Pralnie, farbiarnie
      21. Eventspot.Net Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000302621 oprogramowanie; Spis firm wg. branży: Oprogramowanie
      22. Sointeractive Sp. z o.o. (Kraków - komunikacja Kraków, wykreślona z rejestru 2012-01-13), KRS 0000298936 reklama; Spis firm wg. branży: Reklama
      23. Dom Inwestycyjny Kalkusiński Sadlej S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000293229 doradztwo biznesowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo biznesowe
      24. Dullek Biuro Inżynierskie Sp. z o.o. Gdynia, KRS 0000276724 biura architektonicze; Spis firm wg. branży: Biura architektonicze
      25. "Eko-Brykiet" Sp. z o.o. Brzozów, KRS 0000216499 biura nieruchomości; Spis firm wg. branży: Biura nieruchomości
      26. "Eurocash" S.A. Komorniki, KRS 0000213765 chemia gospodarcza, hurtownie spożywcze; Spis firm wg. branży: Hurtownie spożywcze
      27. Podkarpacki Lokalny Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Likwidacji (Dukla, wykreślona z rejestru 2009-06-23), KRS 0000204483 pożyczki, kredyty; Spis firm wg. branży: Pożyczki, kredyty
      28. "Eurosnack" Sp. z o.o. (Świętochłowice, wykreślona z rejestru 2008-10-21), KRS 0000203857 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
      29. Centrum Kongresowo-Targowe Politechnika Sp. z o.o. w Likwidacji (Kraków - komunikacja Kraków, wykreślona z rejestru 2012-10-01), KRS 0000106653 uczelnie wyższe; Spis firm wg. branży: Uczelnie wyższe
      30. Lpp S.A. Gdańsk, KRS 0000000778 agencje reklamowe, obuwie, odzież dziecięca, odzież, tekstylia, sklepy bieliźniarskie, sklepy odzieżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy odzieżowe
      31. Wydawnictwo Jagiellonia S.A. (Kraków - komunikacja Kraków, wykreślona z rejestru 2013-04-30), KRS 0000047660 biura podróży; Spis firm wg. branży: Biura podróży
      32. Apator Metrix S.A. Tczew, KRS 0000046259
      33. Zakład Infrastruktury Miejskiej Sp. z o.o. w Likwidacji Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000043414 instalacje budowlane; Spis firm wg. branży: Instalacje budowlane
      34. Zakłady Mechaniczne "Pzl-Wola" S.A. (Warszawa - komunikacja Warszawa, wykreślona z rejestru 2009-12-28), KRS 0000041959
      35. Rafineria Nafty Jedlicze S.A. Jedlicze, KRS 0000041877 przemysł wydobywczy; Spis firm wg. branży: Przemysł wydobywczy
      36. Agencja Rozwoju Gospodarczego Kraków-Wschód Sp. z o.o. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000040815 biura nieruchomości; Spis firm wg. branży: Biura nieruchomości
      37. Infinity Capital Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000037403 biura geodezyjne; Spis firm wg. branży: Biura geodezyjne
      38. Rafako S.A. Racibórz, KRS 0000034143 medycyna pracy, przemysł maszynowy, usługi budowlane; Spis firm wg. branży: Usługi budowlane
      39. Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000033198 szkolenia zawodowe; Spis firm wg. branży: Szkolenia zawodowe
      40. Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Katowice, KRS 0000106403 biura rachunkowe, doradztwo podatkowe, organizacje, instytucje gospodarcze; Spis firm wg. branży: Organizacje, instytucje gospodarcze
      41. Zakład Produkcji Konstrukcji "Mostostal Ropczyce" Sp. z o.o. Gliwice, KRS 0000098116 mosty, wiadukty; Spis firm wg. branży: Mosty, wiadukty
      42. Zakłady Automatyki "Polna" S.A. Przemyśl, KRS 0000090173 automatyka przemysłowa; Spis firm wg. branży: Automatyka przemysłowa
      43. Erg S.A. Dąbrowa Górnicza, KRS 0000085389 opakowania; Spis firm wg. branży: Opakowania
      44. Pomorskie Hurtowe Centrum Rolno-Spożywcze S.A. Gdańsk, KRS 0000083121 hurtownie spożywcze; Spis firm wg. branży: Hurtownie spożywcze
      45. Wgt S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000075360 bazary, targowiska; Spis firm wg. branży: Bazary, targowiska
      46. "Specjalna Strefa Ekonomiczna Małej Przedsiębiorczości" S.A. Kamienna Góra, KRS 0000072790 organizacje, instytucje gospodarcze; Spis firm wg. branży: Organizacje, instytucje gospodarcze
      47. Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. Jastrzębie-Zdrój, KRS 0000072093 przemysł wydobywczy; Spis firm wg. branży: Przemysł wydobywczy
      48. Fundacja Karpacka - Polska Sanok, KRS 0000071731 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
      49. "Mifam" S.A. w Upadłości Likwidacyjnej Milanówek, KRS 0000071250 sprzęt i materiały stomatologiczne; Spis firm wg. branży: Sprzęt i materiały stomatologiczne
      50. Koszalińskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego S.A. Szczecinek, KRS 0000059703 okna i drzwi, wyposażanie łazienek; Spis firm wg. branży: Wyposażanie łazienek
    15. początek strony ↑

    16. Jerzy Lis (’55)*

      Siedziby powiązanych firm
      wg województw
      skala odpowiada liczbie

      1. Firma: Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa "Czechnica" Siechnice () od 2004-04-23 do teraz spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
        1. Stanowisko:
        2. Stanowisko: Wiceprezes Zarządu od 2005-04-27 do teraz

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
        Krzysztof Bernacki, Leszek Ciepka, Piotr Cieślak, Krystyna Janus, Ryszard Karpiczenko, Dariusz Kliszewski, Dorota Kwiatkowska, Leszek Piecyk, Radosław Pietrzyk, Henryk Poturała, Ryszard Skierski, Czesław Stanik, Marek Strzyżewski, Mirosław Stys, Krzysztof Szumski, Mariusz Teodorowicz, Jacek Tyc, Jan Wieczorek, Jacek Witka, Beata Wojciechowska, Renata Wojciechowska, Ewa Zalewska, Andrzej Zalewski, Tomasz Zapała i Krystyna Zjawiona.

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
        (brak osób)

      Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

      1. Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa "Czechnica" Siechnice, KRS 0000204790 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
      2. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Skarbowiec" Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000115614 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
      3. Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Święta Katarzyna, KRS 0000133275 wywóz śmieci; Spis firm wg. branży: Wywóz śmieci
      4. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Inco" We Wrocławiu Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000175292 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe

      Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

      1. Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich Kogeneracja S.A. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000001010 elektrociepłownie; Spis firm wg. branży: Elektrociepłownie
      2. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Komunalnik" Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000121698 nieruchomości; Spis firm wg. branży: Nieruchomości
    17. początek strony ↑

    18. Jerzy Lis (’56)*

      Siedziby powiązanych firm
      wg województw
      skala odpowiada liczbie

      1. Firma: Bumadex Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Poznań - komunikacja Poznań () od 2002-11-07 do teraz roboty ziemne; Spis firm wg. branży: Roboty ziemne
        1. Stanowisko:
        2. Stanowisko: Prezes Zarządu od 2002-11-07 do teraz
        3. Stanowisko:

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
        Małgorzata Brożek Lis, Krzysztof Gorczyński i Maciej Sierżant.

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
        (brak osób)

      2. Firma:
        1. Stanowisko:

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
        Barbara Brzuszczak i Magdalena Stachowiak.

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
        Marta Kochman, Maciej Sierżant i Remigiusz Szrama.

      Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

      1. Betonet Sp. z o.o. Komorniki, KRS 0000369077 materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane
      2. Bumadex Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000137460 roboty ziemne; Spis firm wg. branży: Roboty ziemne
      3. Górażdże Cement S.A. Chorula, KRS 0000013474 materiały budowlane, pomoc drogowa; Spis firm wg. branży: Pomoc drogowa
      4. Bt Topbeton Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski, KRS 0000030769 materiały budowlane, mosty, wiadukty, schody, poręcze; Spis firm wg. branży: Schody, poręcze
      5. Modern Construction Design Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000199763 biura architektonicze; Spis firm wg. branży: Biura architektonicze
      6. "Italpol Moda" Sp. z o.o. Janikowo, KRS 0000215589
      7. Arabud Sp. z o.o. Swarzędz, KRS 0000245728 materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane
      8. Poznańska Szkółka Piłkarska "Poznaniak" Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000249422 organizacje pozarządowe; Spis firm wg. branży: Organizacje pozarządowe
      9. Stowarzyszenie Współpracy Polska-Ukraina "Nadwórna" Opole, KRS 0000259774 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
      10. Drogbet Sp. z o.o. Suchy Las, KRS 0000029082 budowa dróg; Spis firm wg. branży: Budowa dróg
      11. Cemet S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000060950 spedycja; Spis firm wg. branży: Spedycja
      12. Górażdże Kruszywa Sp. z o.o. Chorula, KRS 0000026495 przemysł wydobywczy; Spis firm wg. branży: Przemysł wydobywczy
      13. "Infrabud" Sp. z o.o. Suchy Las, KRS 0000098502 usługi budowlane; Spis firm wg. branży: Usługi budowlane

      Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

      1. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "Inbudex" S.A. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000018460 usługi budowlane; Spis firm wg. branży: Usługi budowlane
      2. "Górażdże Trans" Sp. z o.o. w Likwidacji (Chorula, wykreślona z rejestru 2012-07-16), KRS 0000022758
      3. Poznańska Korporacja Budowlana Pekabex S.A. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000109717 budownictwo przemysłowe; Spis firm wg. branży: Budownictwo przemysłowe
      4. Ekocem Sp. z o.o. (Dąbrowa Górnicza, wykreślona z rejestru 2011-11-17), KRS 0000122567 materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane
      5. Górażdże Beton Sp. z o.o. Chorula, KRS 0000051234 materiały budowlane, usługi budowlane; Spis firm wg. branży: Usługi budowlane
      6. Fabrykacja Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000124035 usługi budowlane; Spis firm wg. branży: Usługi budowlane
      7. Przedsiębiorstwo Francusko-Polskie "Kra-B" Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej (Poznań - komunikacja Poznań, wykreślona z rejestru 2012-08-16), KRS 0000164387 krawiectwo; Spis firm wg. branży: Krawiectwo
      8. Przedsiębiorstwo Handlowe "Progres-Blu" Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej (Nowy Tomyśl, wykreślona z rejestru 2011-10-25), KRS 0000203668
      9. Aramis Sp. z o.o. Swarzędz, KRS 0000217640 zarządzanie nieruchomościami; Spis firm wg. branży: Zarządzanie nieruchomościami
      10. "Transforte" Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej (Poznań - komunikacja Poznań, wykreślona z rejestru 2013-09-09), KRS 0000230230 transport wodny; Spis firm wg. branży: Transport wodny
      11. Mf Konstrukcje Budowlane Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej (Komorniki, wykreślona z rejestru 2013-09-19), KRS 0000256491 usługi budowlane; Spis firm wg. branży: Usługi budowlane
      12. Centrum Technologiczne Betotech Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza, KRS 0000095010
      13. Zakłady Mięsne "Łmeat-Łuków" S.A. Łuków, KRS 0000052346 przetwórstwo mięsa; Spis firm wg. branży: Przetwórstwo mięsa
      14. "Pekabud-Morasko" Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000049050 roboty budowlane; Spis firm wg. branży: Roboty budowlane
      15. "Novtrans" Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Oborniki Wielkopolskie, KRS 0000256835
    19. początek strony ↑

    20. Jerzy Michał Lis (’56)*

      1. początek strony ↑

      2. Jerzy Lis (’57)*

        Siedziby powiązanych firm
        wg województw
        skala odpowiada liczbie

        1. Firma:
          1. Stanowisko:

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
          Stefania Anszperger, Andrzej Bacławski, Roman Bielecki, Marian Bratuś, Aleksandra Ciesielska, Andrzej Daszuta, Mieczysław Grzegorczuk, Jan Gurzęda, Ryszard Janas, Marek Kęsik, Tadeusz Kochaniewicz, Jan Kuszmar, Adam Marszałek, Aleksandra Organiszczak, Zbigniew Pesta, Bogdan Śpica, Orest Sroka, Andrzej Staciwa, Jerzy Szocik, Anna Wolny, Krzysztof Zelga i Marek Zwierzyński.

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
          Stanisław Ruszkowski.

        2. Firma:
          1. Stanowisko:

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
          Tomasz Bobin, Jerzy Buziałkowski, Mariusz Hewelt, Andrzej Pancewicz, Waldemar Śmigielski, Małgorzata Tepurska, Krzysztof Wandas, Krzysztof Wałków, Wojciech Wiśniowski i Zbigniew Łazarewicz.

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
          Maciej Jabłoński, Wiesław Kamiński, Lech Pieczyński, Jarosław Sasin, Ferdynand Siwicki, Wiesława Szymczak i Jerzy Zaniewski.

        3. Firma:
          1. Stanowisko:

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
          Barbara Bińkowska, Jarosław Chyliński, Stanisław Figiel, Józef Gajewski, Barbara Grześkowiak, Mirosław Keller, Jacek Kisielewski, Paweł Ksiądz, Maciej Lankiewicz, Zdzisław Lebowiecki, Marian Ludkiewicz, Eugenia Mikołajczyk, Zbigniew Niemiec, Zdzisław Rygiel, Jerzy Siodłak, Dorota Swieca, Andrzej Synoś, Zdzisław Szubert, Piotr Tomczak, Lucyna Walawska, Zenon Wąsik, Zofia Wiecha i Olgierd Wojciechowicz.

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
          Waldemar Gil, Zbigniew Grodziński, Ryszard Hadryś, Leszek Kaczmar, Eliza Kamińska, Jadwiga Kaźmierczak Kobylińska, Mirosław Kozłowski, Dorota Marynowska, Janusz Myszkowski, Jerzy Pasieka, Sebastian Szwajlik, Adam Ziemski i Roman Żyduch.

        Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

        1. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Stargard Szczeciński, KRS 0000033245 usługi pogrzebowe, wodociągi, kanalizacja; Spis firm wg. branży: Wodociągi, kanalizacja
        2. Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Koszalinie Koszalin, KRS 0000023583 komunikacja miejska; Spis firm wg. branży: Komunikacja miejska
        3. "Zarząd Portu Morskiego Darłowo" Sp. z o.o. Darłowo, KRS 0000116150
        4. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Darłowo, KRS 0000024924 wywóz śmieci; Spis firm wg. branży: Wywóz śmieci
        5. Stargardzkie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Stargard Szczeciński, KRS 0000168283 roboty budowlane; Spis firm wg. branży: Roboty budowlane
        6. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Darłowo, KRS 0000036889 elektrociepłownie; Spis firm wg. branży: Elektrociepłownie
        7. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej Szczecin - komunikacja Szczecin, KRS 0000048068 fundacje, stowarzyszenia, pomoc społeczna; Spis firm wg. branży: Pomoc społeczna
        8. Przedsiębiorstwo Inwestycyjno-Usługowe "Gazopol Ltd" Sp. z o.o. Koszalin, KRS 0000054937 warsztaty samochodowe; Spis firm wg. branży: Warsztaty samochodowe

        Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

        1. Energa-Operator Techniczna Obsługa Odbiorców Sp. z o.o. Koszalin, KRS 0000007426 doradztwo biznesowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo biznesowe
        2. Przedsiębiorstwo Rybackie Sp. z o.o. Szczecinek, KRS 0000147201 rybołówstwo; Spis firm wg. branży: Rybołówstwo
        3. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Związkowiec" w Likwidacji Koszalin, KRS 0000143603 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
        4. Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o. w Koszalinie Koszalin, KRS 0000134671 telewizja; Spis firm wg. branży: Telewizja
        5. Koszalińska Spółdzielnia Mieszkaniowa "Przylesie" Koszalin, KRS 0000124767 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
        6. Zakład Transportu Energetyki Sp. z o.o. w Likwidacji (Koszalin, wykreślona z rejestru 2013-06-17), KRS 0000120257 energetyka, stacje kontroli pojazdów; Spis firm wg. branży: Stacje kontroli pojazdów
        7. "Kemipol" Sp. z o.o. Police, KRS 0000119127 przemysł chemiczny; Spis firm wg. branży: Przemysł chemiczny
        8. "Kwg" S.A. w Upadłości Układowej Szczecin - komunikacja Szczecin, KRS 0000111320 wodociągi, kanalizacja; Spis firm wg. branży: Wodociągi, kanalizacja
        9. Zakład Oświetlenia Drogowego "Północ" Sp. z o.o. (Karlino, wykreślona z rejestru 2010-09-14), KRS 0000099324 energetyka; Spis firm wg. branży: Energetyka
        10. "Automatika" Usługi Kontrolno-Pomiarowe Sp. z o.o. Police, KRS 0000095833 serwis komputerowy; Spis firm wg. branży: Serwis komputerowy
        11. Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej w Świdwinie (Świdwin, wykreślona z rejestru 2009-07-15), KRS 0000095659 transport pasażerski; Spis firm wg. branży: Transport pasażerski
        12. Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej w Szczecinku (Szczecinek, wykreślona z rejestru 2008-08-28), KRS 0000069212 transport pasażerski; Spis firm wg. branży: Transport pasażerski
        13. Remor S.A. Recz, KRS 0000047460 wyposażanie łazienek; Spis firm wg. branży: Wyposażanie łazienek
        14. Zakład Wodociągowo-Kanalizacyjny Sp. z o.o. Unieście, KRS 0000291460 wodociągi, kanalizacja; Spis firm wg. branży: Wodociągi, kanalizacja
      3. początek strony ↑

      4. Jerzy Krzysztof Lis (’58)*

        Siedziby powiązanych firm
        wg województw
        skala odpowiada liczbie

        1. Firma: Agencja Budowlana "Abj" Danuta i Jerzy Lis Sp.J. Chełmiec () od 2002-02-01 do teraz elementy wykończeniowe; Spis firm wg. branży: Elementy wykończeniowe
          1. Stanowisko:
          2. Stanowisko: od 2002-02-01 do teraz

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
          Danuta Lis.

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
          (brak osób)

        Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

        1. Agencja Budowlana "Abj" Danuta i Jerzy Lis Sp.J. Chełmiec, KRS 0000081288 elementy wykończeniowe; Spis firm wg. branży: Elementy wykończeniowe
      5. początek strony ↑

      © 2009-2011 Grupa Onet.pl S.A. - Regulamin serwisu - Kontakt - Zobacz firmy wg. GUS