Onet.pl
KtoKogo.pl
Kto kogo reprezentuje wg KRS
Imię Nazwisko 
  
przy współpracy: Infoveriti
Legenda:
*) Liczba w nawiasie po nazwisku to dwie pierwsze cyfry numeru PESEL
**) Osoby współwystępujące w KRS to osoby, które w tym samym czasie występują się w zapisie KRS dotyczącym tego samego podmiotu, zgodnie z definicjami w Regulaminie Serwisu KtoKogo.pl. Jedna z nich może być członkiem Zarządu, inna członkiem Rady Nadzorczej lub prokurentem, syndykiem, kuratorem itd.

Znaleziono kilka osób nazywających się „Krzysztof Ogórek”

  1. Krzysztof Tadeusz Ogórek (’58)
  2. Krzysztof Mariusz Ogórek (’74)
  3. Krzysztof Ogórek (’77)
  4. Krzysztof Ogórek (’86) Członek Zarządu Klub Sportowy "Sparta" Grabik (Grabik)
  1. Krzysztof Tadeusz Ogórek (’58)*

    Siedziby powiązanych firm
    wg województw
    skala odpowiada liczbie

    1. Firma:
      1. Stanowisko:
      2. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      (brak osób)

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      Grzegorz Grzelak, Mariusz Jurkowski, Konrad Marchlewski, Jacek Michalak, Roman Rojek, Henryk Siodmok, Tomasz Skalski i Andrzej Walczak.

    2. Firma:
      1. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Lucyna Andrzejewska, Lolita Bemhena, Uwe Birkkjaer, Krzysztof Brzozowski, Detlef Dinsel, Pal Jahren, Knut Johannessen, Atle Johansen, Kjell Johansen, Per Klavenes, Monika Kolano Wysokińska, Jan Larsen, Waldemar Mlonek, Robert Niczyporuk, Irena Niewiadomska, Tomasz Niewiadomski, Andrzej Nowak, Anders Petersson, Gabriele Schallegger, Iwona Smater, Grzegorz Świderski i Robert Waszkiewicz.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      Jacek Dziekoński, Bronisław Furmanek, Elżbieta Furmanek, Jarosław Furmanek, Wojciech Furmanek, Piotr Grzegorczyk, Dariusz Masny, Grzegorz Sadowski i Artur Węgłowski.

    3. Firma:
      1. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Lucyna Andrzejewska, Maria Bekier, Uwe Birkkjaer, Jarosław Dobrzyński, Jacek Dziekoński, Pal Jahren, Paul Jordahl, Per Klavenes, Jan Larsen, Waldemar Mlonek, Roland Początek, Iwona Smater, Grzegorz Świderski i Paweł Wasielewski.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      Krzysztof Brzozowski, Piotr Dukowski, Justyna Frankowska, Sławomir Galik, Ewa Grudnik Siemińska, Bo Gullberg, Jonny Hoffman, Knut Johannessen, Atle Johansen, Robert Koniuszy, Katarzyna Kowalska, Bogusław Kowalski, Piotr Kowalski, Wojciech Krause, Dariusz Masny, Dariusz Mikołajczyk, Grzegorz Odrobina, Andrzej Soroka, Jan Stróżyna, Wojciech Stróżyna, Zbigniew Stróżyna, Grzegorz Strzelczyk, Dorota Szlachetko Reiter, Piotr Torłop, Paweł Tuliński, Robert Wijata, Jarosław Zawadzki i Wiesław Łatała.

    4. Firma:
      1. Stanowisko:
      2. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Maria Bekier, Krzysztof Brzozowski, Jacek Dziekoński, Zbigniew Hadrzyński, Pol Jahren, Knut Johannessen, Atle Johansen, Paul Jordahl, Monika Kolano Wysokińska, Jan Larsen, Romuald Makowski, Radosław Osiński, Roland Początek, Iwona Smater, Grzegorz Świderski, Paweł Wasielewski i Michał Łączny.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      Hakon Andersen, Lolita Bemhena, Uwe Birkkjaer, Pal Eikeland, Bo Gullberg, Sven Gunnarsson, Jonny Hoffman, Lars Holmstrom, Kjell Johansen, Jon Klafstad, Per Klavenes, Dariusz Komorek, Soren Lauridsen, Sylwester Matłoka, Irena Niewiadomska, Tadeusz Niewiadomski, Tomasz Niewiadomski, Andrzej Nowak, Borre Opsahl, Erhard Puschautz, Gabriele Schallegger, Alexandros Sidiropoulos, Wojciech Stróżyna i Paweł Tuliński.

    5. Firma:
      1. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      (brak osób)

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      Anna Chojnowska, Rafał Chojnowski, Anna Gogół, Wojciech Gogół, Piotr Grzelak, Krzysztof Jordanek i Konrad Marchlewski.

    Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

    1. "Elbro" Sp. z o.o. Kotlin, KRS 0000125038
    2. "Kotlin" Sp. z o.o. w Likwidacji (Kotlin, wykreślona z rejestru 2010-07-05), KRS 0000060677
    3. "Superfish" S.A. Kukinia, KRS 0000011001
    4. "Agros Nova" Sp. z o.o. (Warszawa - komunikacja Warszawa, wykreślona z rejestru 2012-04-05), KRS 0000012443 przetwórstwo owocowo-warzywne; Spis firm wg. branży: Przetwórstwo owocowo-warzywne
    5. "Sonda" S.A. (Zduńska Wola, wykreślona z rejestru 2010-09-13), KRS 0000105456
    6. Agros Nova Brands Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000329431 przetwórstwo owocowo-warzywne; Spis firm wg. branży: Przetwórstwo owocowo-warzywne
    7. Pracownicze Towarzystwo Emerytalne Nestle Polska S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000124509 organizacje pozarządowe; Spis firm wg. branży: Organizacje pozarządowe
    8. Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000160077 sprzęt i materiały medyczne; Spis firm wg. branży: Sprzęt i materiały medyczne
    9. "Harper Hygienics S.A." Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000289345 drogerie; Spis firm wg. branży: Drogerie
    10. Adminex Polska Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000224080 biura rachunkowe, doradztwo podatkowe; Spis firm wg. branży: Biura rachunkowe, doradztwo podatkowe
    11. "Gmw" Sp. z o.o. Wadowice, KRS 0000000636
    12. Intergest Poland Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000004531 biura rachunkowe, doradztwo podatkowe; Spis firm wg. branży: Biura rachunkowe, doradztwo podatkowe
    13. "Bols" Sp. z o.o. (Oborniki Wielkopolskie, wykreślona z rejestru 2011-01-24), KRS 0000013113
    14. Ivax Pharma Poland Sp. z o.o. w Likwidacji Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000058020
    15. "Brown-Forman Polska Sp. z o.o." Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000055791 sklepy monopolowe; Spis firm wg. branży: Sklepy monopolowe
    16. Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000157319 ofe; Spis firm wg. branży: OFE
    17. Avon Emea Finance Service Centre Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000240134 biura rachunkowe, doradztwo podatkowe; Spis firm wg. branży: Biura rachunkowe, doradztwo podatkowe
    18. Bunge Polska Sp. z o.o. Karczew, KRS 0000190447
    19. Jutrzenka Colian Sp. z o.o. Opatówek, KRS 0000269526 piekarnie; Spis firm wg. branży: Piekarnie
    20. Avon Cosmetics Polska Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000028712 kosmetyki, perfumy; Spis firm wg. branży: Kosmetyki, perfumy
    21. Alima-Gerber S.A. (Warszawa - komunikacja Warszawa, wykreślona z rejestru 2011-03-10), KRS 0000060732 zdrowa żywność; Spis firm wg. branży: Zdrowa żywność
    22. Kujawskie Zakłady Przemysłu Owocowo-Warzywnego Włocławek Sp. z o.o. (Włocławek, wykreślona z rejestru 2012-02-07), KRS 0000107855
    23. Kopalnia Soli "Wieliczka" S.A. Wieliczka, KRS 0000278401 przemysł wydobywczy; Spis firm wg. branży: Przemysł wydobywczy
    24. Zakłady Tytoniowe w Lublinie S.A. Lublin, KRS 0000037545 używki; Spis firm wg. branży: Używki
    25. Zakłady Chemiczne "Rudniki" S.A. Rudniki, KRS 0000132241
    26. Wolsztyńska Fabryka Okuć "Wolmet" Sp. z o.o. (Wolsztyn, wykreślona z rejestru 2012-12-05), KRS 0000108116 akcesoria meblowe; Spis firm wg. branży: Akcesoria meblowe
    27. Grupa Budowlano Inwestycyjna Alu-Bud Sp. z o.o. (Warszawa - komunikacja Warszawa, wykreślona z rejestru 2011-08-30), KRS 0000123813 budownictwo przemysłowe; Spis firm wg. branży: Budownictwo przemysłowe
    28. "Galwanizer" Sp. z o.o. Dzierżoniów, KRS 0000134984 przemysł chemiczny; Spis firm wg. branży: Przemysł chemiczny
    29. Pge Electra S.A. (Warszawa - komunikacja Warszawa, wykreślona z rejestru 2011-06-01), KRS 0000139517 instalacje elektryczne; Spis firm wg. branży: Instalacje elektryczne
    30. "Truck - Company" Sp. z o.o. Kalisz, KRS 0000145665 transport samochodowy; Spis firm wg. branży: Transport samochodowy
    31. Ap-Logic Sp. z o.o. Zduńska Wola, KRS 0000171791 wywóz śmieci; Spis firm wg. branży: Wywóz śmieci
    32. "Heute Polska" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000179634 przemysł maszynowy; Spis firm wg. branży: Przemysł maszynowy
    33. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko - Własnościowa w Kotlinie Kotlin, KRS 0000196252 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    34. Heute Service Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000330235 usługi drobne; Spis firm wg. branży: Usługi drobne
  2. początek strony ↑

  3. Krzysztof Mariusz Ogórek (’74)*

    Siedziby powiązanych firm
    wg województw
    skala odpowiada liczbie

    1. Firma:
      1. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Wojciech Kucharski, Edward Trykacz, Halina Trykacz i Wojciech Trykacz.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      Tadeusz Fita i Małgorzata Kucharska.

    Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

    1. Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne "Ognies" Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Lublin, KRS 0000095868
    2. Hurtownia Zaopatrzenia Rzemiosła Spółdzielnia Osób Prawnych i Fizycznych w Likwidacji Lublin, KRS 0000131070 sklepy przemysłowe; Spis firm wg. branży: Sklepy przemysłowe
    3. Imperhouse Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000183509 biura rachunkowe, doradztwo podatkowe; Spis firm wg. branży: Biura rachunkowe, doradztwo podatkowe
  4. początek strony ↑

  5. Krzysztof Ogórek (’77)*

    Siedziby powiązanych firm
    wg województw
    skala odpowiada liczbie

    1. Firma:
      1. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Anna Affelska Jercha i Ireneusz Marcinkiewicz.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      Ireneusz Dudek, Adam Jercha i Waldemar Kińczyk.

    Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

    1. "Adimax" Sp. z o.o. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000238156 materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane
  6. początek strony ↑

  7. Krzysztof Ogórek (’86)*

    1. Firma: Klub Sportowy "Sparta" Grabik Grabik () od 2010-02-04 do ośrodki sportowe; Spis firm wg. branży: Ośrodki sportowe
      1. Stanowisko: Członek Zarządu od 2010-02-04 do teraz

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      (brak osób)

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      Czesław Alechno, Stanisław Andrzejko, Jan Bagiński, Jan Banaszkiewicz, Sylwester Blicharz, Józef Bondarenko, Wiesław Bondarenko, Ireneusz Brusiło, Piotr Chmielewski, Mikołaj Femlak, Ryszard Fijałek, Andrzej Flaga, Czesław Flaga, Przemysław Flaga, Stanisław Gałus, Krzysztof Golec, Tadeusz Grabowski, Michał Horaczy, Janusz Hołodiuk, Antoni Jurec, Stanisław Kisilewicz, Jan Kubiak, Józef Kubiak, Grzegorz Leiks, Jan Leiks, Tomasz Lenczyk, Stanisław Lesiak, Piotr Makowski, Walerian Niedzielski, Bogusław Olbryś, Jarosław Olbryś, Waldemar Olbryś, Zbigniew Piechocki, Andrzej Pompka, Marek Salamon, Roman Starobrzyński, Andrzej Szymański i Andrzej Taracki.

  8. początek strony ↑

© 2009-2011 Grupa Onet.pl S.A. - Regulamin serwisu - Kontakt - Zobacz firmy wg. GUS