Onet.pl
KtoKogo.pl
Kto kogo reprezentuje wg KRS
Imię Nazwisko 
  
przy współpracy: Infoveriti
Legenda:
*) Liczba w nawiasie po nazwisku to dwie pierwsze cyfry numeru PESEL
**) Osoby współwystępujące w KRS to osoby, które w tym samym czasie występują się w zapisie KRS dotyczącym tego samego podmiotu, zgodnie z definicjami w Regulaminie Serwisu KtoKogo.pl. Jedna z nich może być członkiem Zarządu, inna członkiem Rady Nadzorczej lub prokurentem, syndykiem, kuratorem itd.

Znaleziono kilka osób nazywających się „Magdalena Adamkiewicz”

  1. Magdalena Żaneta Adamkiewicz (’71)
  2. Magdalena Małgorzata Adamkiewicz (’77)
  3. Magdalena Maria Adamkiewicz (’78) Wiceprezes Zarządu "Sita Północ" Sp. z o.o. (Gdańsk)
  1. Magdalena Żaneta Adamkiewicz (’71)*

    Siedziby powiązanych firm
    wg województw
    skala odpowiada liczbie

    1. Firma:
      1. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Halina Bajerska, Krzysztof Bąk, Jerzy Barski, Włodzimierz Basiński, Krzysztof Bellon, Małgorzata Berbecka, Halina Białobrzeska, Paweł Bochiński, Władysław Borowicz, Edward Borycki, Krystyna Buchman Konarska, Waldemar Budzyński, Adam Buszko, Tadeusz Cała, Kazimierz Chwedoruk, Elżbieta Dąbrowska, Krzysztof Dąbrowski, Paweł Dąbrowski, Beata Dominik, Jadwiga Dorula, Tadeusz Drabarek, Sylwester Dzięgielewski, Jan Fink Finowicki, Adam Flaga, Krzysztof Franiewski, Andrzej Gawlik, Małgorzata Gozdowska, Grzegorz Gołaszewski, Jan Gołębiewski, Agnieszka Grabicka, Marek Gronau, Grażyna Grondzka, Konrad Guzowski, Jakub Gwóźdź, Elżbieta Hałas, Jerzy Hałas, Alicja Jabłońska, Zenona Jackowska, Kalina Jakóbkiewicz, Jacek Jankowski, Bogusław Józiuk, Grzegorz Kądziela, Kazimierz Kajka, Maciej Kapciuch, Jadwiga Karlicka, Zdzisław Karski, Teresa Kieliszek, Jacek Koczyk, Marta Kondej, Aurelia Konopacka, Krzysztof Kordek, Krzysztof Kościołek, Włodzimierz Kosiński, Cezary Kozakiewicz, Aleksandra Kozłowska, Krystyna Kołodziejczyk, Stanisław Krasowski, Jerzy Krysiński, Elżbieta Krzemińska, Beata Kunstetter, Artur Kwiatkowski, Krystyna Leska, Alicja Małecka, Małgorzata Mierzwa, Krystyna Migdalska, Tadeusz Miller, Andrzej Misztela, Tadeusz Molenda, Michał Moliński, Henryka Molska, Czesław Nowicki, Tomasz Obłucki, Zdzisław Olszewski, Krystyna Ossolińska, Renata Pacześniak Witczak, Stanisław Parzyński, Andrzej Paziewski, Jacek Pełka, Aleksander Piekarski, Piotr Pilaciński, Katarzyna Radźko, Henryk Rewerski, Adam Romaniuk, Jan Rutkowski, Tadeusz Rynkiewicz, Krzysztof Sieklucki, Małgorzata Sikora Antkowiak, Wojciech Siporski, Małgorzata Siwak, Wiesław Skrzyński, Halina Śnitowska, Teresa Snopkiewicz, Ewa Sobecka, Wanda Stańczak, Stefan Stelmasiak, Marek Stępień, Barbara Stępniewska, Izabella Stoga, Jolanta Stolarska, Jerzy Stremski, Zbigniew Świderski, Jadwiga Szczepkowska, Barbara Tazbir, Dorota Tchorek, Edwarda Tkaczyk, Krzysztof Trojanowski, Elżbieta Tyszkiewicz, Barbara Wasilewska, Joanna Wieczorek, Hanna Wnuk, Danuta Wójcicka, Ryszard Wojciechowski, Włodzimierz Wójcik, Zofia Wojdyno Pejda, Krystyna Wyszkowska, Elżbieta Zabłocka, Bohdan Zagórski, Elżbieta Zając, Renata Zakrzewska, Adam Zawistowski, Jerzy Zieliński, Dariusz Zielonka, Zyta Ziętek, Dorota Ziomek i Kazimierz Zych.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      Grażyna Bednarska, Grażyna Binkiewicz, Michał Borzymiński, Stanisław Dobrzyński, Waldemar Gajowy, Jan Godlewski, Waldemar Górniak, Euzebiusz Gutkiewicz, Waldemar Gwiazda, Janina Jachimiak, Aleksander Kapciuch, Janusz Komorowski, Euzebiusz Kośla, Henryk Krawczyk, Stanisław Kurzac, Dariusz Leszczyński, Janina Marcin Kowska, Czesław Mazurek, Czesław Okrasa, Zbigniew Olbrych, Wiesława Owczarek, Marianna Pachocka, Leszek Pacocha, Genowefa Parjaszewska, Stanisław Parys, Bogusław Pełka, Bożenna Rybacka, Danuta Rychwalska, Wanda Rzeszotarska, Anna Sawczyc, Zygmunt Stolarski, Stanisław Strzałkowski, Franciszek Świderski, Jerzy Tajchman, Jerzy Uryga i Zdzisław Wojciechowski.

    Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

    1. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Jelonki" Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000069548 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    2. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Przy Metrze" Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000033334 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    3. Zespół Folklorystyczny "Lazurki" Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000018454 organizacje pozarządowe, zespoły muzyczne, dj; Spis firm wg. branży: Zespoły muzyczne, DJ
    4. Wojskowa Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego "Atena" Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000115755 zarządzanie nieruchomościami; Spis firm wg. branży: Zarządzanie nieruchomościami
    5. Przedsiębiorstwo Geologiczne Polgeol S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000092557 biura geodezyjne; Spis firm wg. branży: Biura geodezyjne
    6. Spółdzielnia Mieszkaniowo - Budowlana "Osiedle Kabaty" Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000056262 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    7. "Gkj - Profil" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000051073
    8. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Miła" Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000041402 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe

    Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

    1. Spółdzielnia Mieszkaniowo-Budowlana "Społem" Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000024541 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    2. Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego "Ursynów" Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000011826 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    3. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Szaserów" Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000210965 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    4. Spółdzielnia Mieszkaniowa Marymont Potok Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000176147 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    5. Federacja Związków Zawodowych Pracowników Kultury i Sztuki Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000122711 ofe; Spis firm wg. branży: OFE
    6. Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa "Techniczna" Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000107963 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    7. Polaris Engineering Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000106359
    8. "Ad Novum" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000063543 wydawnictwa; Spis firm wg. branży: Wydawnictwa
    9. "Kates" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000061208 hotele; Spis firm wg. branży: Hotele
    10. A.M.E. Polska Południe Sp. z o.o. (Sułoszowa, wykreślona z rejestru 2010-03-11), KRS 0000059423
    11. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Stawki" Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000055749 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    12. Pracownicza Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Pan "Akademia" Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000055027 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    13. A.M.E. Polska Sp. z o.o. Blizne Łaszczyńskiego, KRS 0000027077
    14. Spółdzielnia Mieszkaniowa w Piastowie Piastów, KRS 0000024169 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    15. Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa "Dom" Warszawa-Włochy, KRS 0000017484 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    16. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Wąwozowa" Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000261554 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
  2. początek strony ↑

  3. Magdalena Małgorzata Adamkiewicz (’77)*

    Siedziby powiązanych firm
    wg województw
    skala odpowiada liczbie

    1. Firma:
      1. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Marianna Didych i Jacob Marrs.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      Katarzyna Churas.

    Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

    1. Recroot Pl Sp. z o.o. Opole, KRS 0000200878
  4. początek strony ↑

  5. Magdalena Maria Adamkiewicz (’78)*

    Siedziby powiązanych firm
    wg województw
    skala odpowiada liczbie

    1. Firma: "Sita Północ" Sp. z o.o. Gdańsk () od 2012-03-05 do teraz recycling, wywóz śmieci; Spis firm wg. branży: Wywóz śmieci
      1. Stanowisko:
      2. Stanowisko:
      3. Stanowisko: Wiceprezes Zarządu od 2014-01-24 do teraz

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Michael Annez De Taboada, Mariusz Bogusz, Andrzej Dziewanowski, Stephane Heddesheimer, Jean Kaleta, Piotr Karczewski, Andrzej Penk i Joanna Ramczykowska.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      Tadeusz Bęben, Krzysztof Bernatowicz, Leon Cyrzan, Stephane Feldmann, Stephane Heddesheimer, Jean-Michel Kaleta, Zbigniew Kleszczewski, Henryk Klimaszewski, Tadeusz Książek, Bolesław Navus Wysocki, Henryk Rohde, Ireneusz Wierzba, Krystyna Wiśniewska i Edmund Woyda.

    Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

    1. "Sita Północ" Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000119181 recycling, wywóz śmieci; Spis firm wg. branży: Wywóz śmieci
    2. Sita Zakład Oczyszczania Miasta S.A. Bielsko-Biała, KRS 0000033616 recycling; Spis firm wg. branży: Recycling
    3. Sita Południe Sp. z o.o. Częstochowa, KRS 0000059596 recycling; Spis firm wg. branży: Recycling
    4. Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Skarszewy, KRS 0000098289 wywóz śmieci; Spis firm wg. branży: Wywóz śmieci

    Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

    1. Sita Zachód Sp. z o.o. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000102891 recycling, wywóz śmieci; Spis firm wg. branży: Wywóz śmieci
    2. Przedsiębiorstwo Robót Sanitarno-Porządkowych S.A. Gdańsk, KRS 0000125196 asenizacja; Spis firm wg. branży: Asenizacja
    3. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000222420 komunikacja miejska; Spis firm wg. branży: Komunikacja miejska
  6. początek strony ↑

© 2009-2011 Grupa Onet.pl S.A. - Regulamin serwisu - Kontakt - Zobacz firmy wg. GUS