Onet.pl
KtoKogo.pl
Kto kogo reprezentuje wg KRS
Imię Nazwisko 
  
przy współpracy: Infoveriti
Legenda:
*) Liczba w nawiasie po nazwisku to dwie pierwsze cyfry numeru PESEL
**) Osoby współwystępujące w KRS to osoby, które w tym samym czasie występują się w zapisie KRS dotyczącym tego samego podmiotu, zgodnie z definicjami w Regulaminie Serwisu KtoKogo.pl. Jedna z nich może być członkiem Zarządu, inna członkiem Rady Nadzorczej lub prokurentem, syndykiem, kuratorem itd.

Znaleziono kilka osób nazywających się „Magdalena Adamkiewicz”

  1. Magdalena Żaneta Adamkiewicz (’71)
  2. Magdalena Małgorzata Adamkiewicz (’77)
  3. Magdalena Maria Adamkiewicz (’78) Wiceprezes Zarządu "Sita Północ" Sp. z o.o. (Gdańsk)
  1. Magdalena Żaneta Adamkiewicz (’71)*

    Siedziby powiązanych firm
    wg województw
    skala odpowiada liczbie

    1. Firma:
      1. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Halina Bajerska, Krzysztof Bąk, Jerzy Barski, Włodzimierz Basiński, Krzysztof Bellon, Małgorzata Berbecka, Halina Białobrzeska, Paweł Bochiński, Władysław Borowicz, Edward Borycki, Krystyna Buchman Konarska, Waldemar Budzyński, Adam Buszko, Tadeusz Cała, Kazimierz Chwedoruk, Elżbieta Dąbrowska, Krzysztof Dąbrowski, Paweł Dąbrowski, Beata Dominik, Jadwiga Dorula, Tadeusz Drabarek, Sylwester Dzięgielewski, Jan Fink Finowicki, Adam Flaga, Krzysztof Franiewski, Andrzej Gawlik, Małgorzata Gozdowska, Grzegorz Gołaszewski, Agnieszka Grabicka, Marek Gronau, Grażyna Grondzka, Konrad Guzowski, Jakub Gwóźdź, Elżbieta Hałas, Jerzy Hałas, Alicja Jabłońska, Zenona Jackowska, Kalina Jakóbkiewicz, Jacek Jankowski, Bogusław Józiuk, Grzegorz Kądziela, Kazimierz Kajka, Maciej Kapciuch, Jadwiga Karlicka, Zdzisław Karski, Teresa Kieliszek, Jacek Koczyk, Marta Kondej, Aurelia Konopacka, Krzysztof Kordek, Krzysztof Kościołek, Włodzimierz Kosiński, Cezary Kozakiewicz, Aleksandra Kozłowska, Krystyna Kołodziejczyk, Stanisław Krasowski, Jerzy Krysiński, Elżbieta Krzemińska, Beata Kunstetter, Artur Kwiatkowski, Krystyna Leska, Alicja Małecka, Małgorzata Mierzwa, Krystyna Migdalska, Tadeusz Miller, Andrzej Misztela, Tadeusz Molenda, Michał Moliński, Henryka Molska, Czesław Nowicki, Tomasz Obłucki, Zdzisław Olszewski, Krystyna Ossolińska, Renata Pacześniak Witczak, Genowefa Parjaszewska, Stanisław Parzyński, Andrzej Paziewski, Jacek Pełka, Aleksander Piekarski, Piotr Pilaciński, Katarzyna Radźko, Henryk Rewerski, Adam Romaniuk, Jan Rutkowski, Tadeusz Rynkiewicz, Wanda Rzeszotarska, Krzysztof Sieklucki, Małgorzata Sikora Antkowiak, Wojciech Siporski, Małgorzata Siwak, Wiesław Skrzyński, Halina Śnitowska, Teresa Snopkiewicz, Ewa Sobecka, Wanda Stańczak, Stefan Stelmasiak, Marek Stępień, Barbara Stępniewska, Izabella Stoga, Jolanta Stolarska, Zygmunt Stolarski, Jerzy Stremski, Zbigniew Świderski, Jadwiga Szczepkowska, Barbara Tazbir, Dorota Tchorek, Edwarda Tkaczyk, Krzysztof Trojanowski, Elżbieta Tyszkiewicz, Barbara Wasilewska, Joanna Wieczorek, Hanna Wnuk, Danuta Wójcicka, Ryszard Wojciechowski, Włodzimierz Wójcik, Zofia Wojdyno Pejda, Krystyna Wyszkowska, Elżbieta Zabłocka, Bohdan Zagórski, Elżbieta Zając, Renata Zakrzewska, Adam Zawistowski, Jerzy Zieliński, Dariusz Zielonka, Zyta Ziętek i Dorota Ziomek.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      Grażyna Bednarska, Grażyna Binkiewicz, Michał Borzymiński, Stanisław Dobrzyński, Waldemar Gajowy, Jan Godlewski, Waldemar Górniak, Jan Gołębiewski, Euzebiusz Gutkiewicz, Waldemar Gwiazda, Janina Jachimiak, Aleksander Kapciuch, Janusz Komorowski, Euzebiusz Kośla, Henryk Krawczyk, Stanisław Kurzac, Dariusz Leszczyński, Janina Marcin Kowska, Czesław Mazurek, Czesław Okrasa, Zbigniew Olbrych, Wiesława Owczarek, Marianna Pachocka, Leszek Pacocha, Stanisław Parys, Bogusław Pełka, Bożenna Rybacka, Danuta Rychwalska, Anna Sawczyc, Stanisław Strzałkowski, Franciszek Świderski, Jerzy Tajchman, Jerzy Uryga, Zdzisław Wojciechowski i Kazimierz Zych.

    Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

    1. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Jelonki" Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000069548 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    2. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Przy Metrze" Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000033334 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    3. Zespół Folklorystyczny "Lazurki" Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000018454 organizacje pozarządowe, zespoły muzyczne, dj; Spis firm wg. branży: Zespoły muzyczne, DJ
    4. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Szaserów" Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000210965 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    5. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Wąwozowa" Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000261554 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    6. Federacja Związków Zawodowych Pracowników Kultury i Sztuki Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000122711 ofe; Spis firm wg. branży: OFE
    7. Spółdzielnia Mieszkaniowa w Piastowie Piastów, KRS 0000024169 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    8. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Miła" Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000041402 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    9. "Gkj - Profil" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000051073
    10. Spółdzielnia Mieszkaniowo - Budowlana "Osiedle Kabaty" Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000056262 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    11. Przedsiębiorstwo Geologiczne Polgeol S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000092557 biura geodezyjne; Spis firm wg. branży: Biura geodezyjne
    12. Polaris Engineering Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000106359
    13. Wojskowa Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego "Atena" Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000115755 zarządzanie nieruchomościami; Spis firm wg. branży: Zarządzanie nieruchomościami

    Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

    1. Spółdzielnia Mieszkaniowo-Budowlana "Społem" Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000024541 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    2. Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego "Ursynów" Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000011826 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    3. Spółdzielnia Mieszkaniowa Marymont Potok Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000176147 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    4. Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa "Techniczna" Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000107963 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    5. "Ad Novum" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000063543 wydawnictwa; Spis firm wg. branży: Wydawnictwa
    6. "Kates" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000061208 hotele; Spis firm wg. branży: Hotele
    7. A.M.E. Polska Południe Sp. z o.o. (Sułoszowa, wykreślona z rejestru 2010-03-11), KRS 0000059423
    8. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Stawki" Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000055749 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    9. Pracownicza Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Pan "Akademia" Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000055027 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    10. A.M.E. Polska Sp. z o.o. Blizne Łaszczyńskiego, KRS 0000027077
    11. Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa "Dom" Warszawa-Włochy, KRS 0000017484 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
  2. początek strony ↑

  3. Magdalena Małgorzata Adamkiewicz (’77)*

    Siedziby powiązanych firm
    wg województw
    skala odpowiada liczbie

    1. Firma:
      1. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Marianna Didych i Jacob Marrs.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      Katarzyna Churas.

    Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

    1. Recroot Pl Sp. z o.o. Opole, KRS 0000200878
  4. początek strony ↑

  5. Magdalena Maria Adamkiewicz (’78)*

    Siedziby powiązanych firm
    wg województw
    skala odpowiada liczbie

    1. Firma: "Sita Północ" Sp. z o.o. Gdańsk () od 2012-03-05 do teraz recycling, wywóz śmieci; Spis firm wg. branży: Wywóz śmieci
      1. Stanowisko:
      2. Stanowisko:
      3. Stanowisko: Wiceprezes Zarządu od 2014-01-24 do teraz

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Michael Annez De Taboada, Tadeusz Bęben, Mariusz Bogusz, Andrzej Dziewanowski, Stephane Heddesheimer, Jean Kaleta, Piotr Karczewski, Aleksander Morozowski, Andrzej Penk, Barbara Racławska Daniluk i J Ramczykowska.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      Krzysztof Bernatowicz, Leon Cyrzan, Stephane Feldmann, Stephane Heddesheimer, Jean-Michel Kaleta, Zbigniew Kleszczewski, Henryk Klimaszewski, Tadeusz Książek, Bolesław Navus Wysocki, Henryk Rohde, Ireneusz Wierzba, Krystyna Wiśniewska i Edmund Woyda.

    Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

    1. "Sita Północ" Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000119181 recycling, wywóz śmieci; Spis firm wg. branży: Wywóz śmieci
    2. Sita Płocka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o.. Płock, KRS 0000098586 recycling; Spis firm wg. branży: Recycling
    3. Sita Polska Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000008195 recycling, wywóz śmieci; Spis firm wg. branży: Wywóz śmieci
    4. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Sam" Sp. z o.o. Tczew, KRS 0000179501 usługi budowlane; Spis firm wg. branży: Usługi budowlane
    5. Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Skarszewy, KRS 0000098289 wywóz śmieci; Spis firm wg. branży: Wywóz śmieci
    6. Sita Południe Sp. z o.o. Częstochowa, KRS 0000059596 recycling; Spis firm wg. branży: Recycling
    7. Sita Zakład Oczyszczania Miasta S.A. Bielsko-Biała, KRS 0000033616 recycling; Spis firm wg. branży: Recycling

    Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

    1. Przedsiębiorstwo Robót Sanitarno-Porządkowych S.A. Gdańsk, KRS 0000125196 asenizacja; Spis firm wg. branży: Asenizacja
    2. Sita Jantra Sp. z o.o. Szczecin - komunikacja Szczecin, KRS 0000009383 recycling, wywóz śmieci; Spis firm wg. branży: Wywóz śmieci
    3. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000222420 komunikacja miejska; Spis firm wg. branży: Komunikacja miejska
    4. Recykling Centrum System Sp. z o.o. w Likwidacji (Radom, wykreślona z rejestru 2010-01-28), KRS 0000118555 surowce wtórne; Spis firm wg. branży: Surowce wtórne
    5. Przemyska Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. Przemyśl, KRS 0000113913 wywóz śmieci; Spis firm wg. branży: Wywóz śmieci
    6. Sita Wschód Sp. z o.o. Lublin, KRS 0000106317 recycling; Spis firm wg. branży: Recycling
    7. Sita Zachód Sp. z o.o. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000102891 recycling, wywóz śmieci; Spis firm wg. branży: Wywóz śmieci
    8. Polski System Recyklingu - Organizacja Odzysku S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000095226 recycling; Spis firm wg. branży: Recycling
    9. "Sita Tczew" Sp. z o.o. (Tczew, wykreślona z rejestru 2011-03-07), KRS 0000084533 recycling; Spis firm wg. branży: Recycling
    10. Sita Kraków Sp. z o.o. (Kraków - komunikacja Kraków, wykreślona z rejestru 2009-12-31), KRS 0000064079 wywóz śmieci; Spis firm wg. branży: Wywóz śmieci
    11. Enap Sp. z o.o. (Wilczkowice Górne, wykreślona z rejestru 2010-02-23), KRS 0000059689
    12. Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. Szczecin - komunikacja Szczecin, KRS 0000033986 recycling; Spis firm wg. branży: Recycling
    13. Mpo Sita Lublin S.A. (Lublin, wykreślona z rejestru 2012-07-02), KRS 0000029849 recycling; Spis firm wg. branży: Recycling
    14. Sita Starol Sp. z o.o. Chorzów, KRS 0000015423 recycling; Spis firm wg. branży: Recycling
  6. początek strony ↑

© 2009-2011 Grupa Onet.pl S.A. - Regulamin serwisu - Kontakt - Zobacz firmy wg. GUS