Onet.pl
KtoKogo.pl
Kto kogo reprezentuje wg KRS
Imię Nazwisko 
  
przy współpracy: Infoveriti
Legenda:
*) Liczba w nawiasie po nazwisku to dwie pierwsze cyfry numeru PESEL
**) Osoby współwystępujące w KRS to osoby, które w tym samym czasie występują się w zapisie KRS dotyczącym tego samego podmiotu, zgodnie z definicjami w Regulaminie Serwisu KtoKogo.pl. Jedna z nich może być członkiem Zarządu, inna członkiem Rady Nadzorczej lub prokurentem, syndykiem, kuratorem itd.

Znaleziono dokładnie jedną osobę nazywającą się „Magdalena Pietryga”.

  1. Magdalena Pietryga (’80)*

    Siedziby powiązanych firm
    wg województw
    skala odpowiada liczbie

    1. Firma:
      1. Stanowisko:
      2. Stanowisko:
      3. Stanowisko:
      4. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Ewa Andruszkiewicz, Beata Andrzejczak, Joanna Anyszkiewicz, Agnieszka Bąk, Joanna Bandurska, Joanna Barszcz, Hanna Bartkowiak, Ilona Bartkowiak Zdzierak, Ewelina Bartosik, Izabela Barłóg, Sylwia Bernal, Kinga Białczyk Przybysz, Dominik Białecki, Agata Bober, Edyta Borowiak, Natalia Brętkowska, Bernard Budniak, Hanna Budnik, Joanna Budziszewska, Agnieszka Burzyńska, Dominika Caban, Celestyna Chachowska, Monika Chmielecka, Agnieszka Chmielewska, Elwira Chołżyńska, Ewa Chrzanowska, Justyna Chrzanowska, Maria Chudzińska, Joanna Cichocka, Magdalena Cichy, Marlena Ciesielska, Dorota Ciężkowska, Joanna Czajka Mikołajczak, Joanna Czarnomska, Marzena Czeszyńska, Urszula Dampc, Magdalena Dereń, Ewa Dewicka, Hieronim Dolata, Justyna Dolata, Ilona Domadej, Bernadeta Dorczyk, Katarzyna Drajkowska, Anna Draszczyk, Magdalena Dreas Skibicka, Elżbieta Drobnik, Agata Drozdowska, Julia Drytkiewicz, Diana Duda, Agata Dudek Golińska, Małgorzata Dudzic Biskupska, Marek Duszyński, Ewa Dwulit, Dorota Dykert, Przemysław Dysarz, Monika Dziedzic, Iwona Dziegieć, Agata Dzielska, Anna Dziudziel, Martyna Dłubała, Joanna Eggebrecht, Magdalena Falkowska, Magdalena Fibich Nowak, Mariusz Fidelus, Magdalena Fornalczyk, Waldemar Francik, Urszula Franczak, Ewelina Gajewicz Szoda, Iwona Garstkiewicz, Maria Garstkiewicz, Agnieszka Gawarecka, Hanna Gawlik, Natalia Geremek, Krystyna Golda, Agnieszka Gondek Początko, Anna Górecka, Joanna Gołyźniak, Agnieszka Grabia, Izabela Grabowska, Andrzej Graczykowski, Agnieszka Gromanowska, Anna Grudkowska, Izabela Grusznis, Anna Grygier, Paweł Grzelak, Magdalena Gwizdek, Magdalena Głodkowska, Magdalena Hoppel, Joanna Hossa, Agnieszka Hyblewska, Joanna Hyża, Justyna Hyżyk, Monika Jacyno, Joanna Jagodzińska, Iwona Jakubowska, Anna Janas, Anna Janiak, Joanna Janik, Anna Jankowska, Marlena Jankowska, Agnieszka Janusz, Beata Jarmuszkiewicz, Anna Jasiak, Marta Jasik, Katarzyna Jelonek, Urszula Jóźwiak, Krzysztof Kaczanowski, Anna Kaczmarek, Hanna Kaczmarek, Paulina Kaczmarek, Kamila Kaczor, Judyta Kadoch, Beata Kąkolewska, Joanna Kamińska, Cezary Kamiński, Maria Kaniewska, Katarzyna Kapiszka, Katarzyna Kapturska, Hanna Karaśkiewicz, Agnieszka Karmowska, Paulina Karolczak, Tomasz Karolewski, Renata Kasperczak, Agnieszka Kasperska, Iwona Kasprowicz, Anna Kasztelan, Zbyszko Kasztelan, Aleksandra Kawecka, Maciej Kawka, Marta Kaźmierczak, Monika Kaźmierczak, Natalia Kałek, Jolanta Kierzek, Barbara Kiełbowska, Justyna Kiełczyńska Bald, Kinga Klimczak, Krystyna Kokot, Anna Komincz, Agnieszka Kondola, Anna Konopczyńska, Marcin Kopacz, Anna Korczak, Monika Kordys, Katarzyna Korneluk, Natalia Kosmala, Karolina Kotarska, Agnieszka Kotowicz, Katarzyna Kowalewska, Karolina Kowalska, Katarzyna Kowalska, Ewa Kownacka, Wojciech Kozanecki, Agnieszka Kozłowska, Anna Kołodziej, Katarzyna Kołodziejczyk, Paulina Kroczewska, Żaneta Kruk, Natalia Kruszyńska, Marlena Kubasik, Karolina Kujawa, Karolina Kulesza, Dagmara Kupczak, Sylwia Kurasz, Agnieszka Kusz, Janusz Labrenc, Magdalena Lamberti, Ewelina Langa, Małgorzata Lasia, Marta Laskowska, Izabela Lemańska, Ewelina Lenarczyk, Karolina Lesińska, Beata Linkiewicz, Anna Litwin, Aleksandra Lorenz, Katarzyna Lossy Dzierżawczyk, Sebastian Maciaszczyk, Dominika Maciejewska, Dorota Maciołek, Iwona Madajewska, Kornelia Magdziarz, Anita Majchrzak Stypa, Beata Majewska, Joanna Majewska, Małgorzata Majewska, Agnieszka Makowiak, Natalia Malcher, Anita Malinowska, Monika Marchewka, Ewa Marciniak, Anna Matyjasik, Anna Małecka, Milena Mendyk, Justyna Menz, Ewelina Michalak, Paulina Michałowicz, Marta Mikołajczak, Marta Mikuła, Agnieszka Minc, Magdalena Misiołek, Krzysztof Mizielski, Kamila Miłosz, Przemysław Miłosz, Agnieszka Miłoszewska, Małgorzata Muller, Joanna Musielak, Paulina Muzia, Łukasz Naskręt, Natalia Niemasz, Magdalena Niemczyk, Anna Nowacka, Anna Nowak, Kamila Nowak, Monika Nowak, Natalia Nowak, Magdalena Nowakowska, Wioleta Nowińska, Magdalena Ogonowska, Agata Olejniczak Szcześniak, Joanna Olejnik, Natalia Orzeł Hojan, Marlena Orłowska, Joanna Pabińska, Hanna Paciorkowska, Agnieszka Pacucha, Aleksandra Padusińska, Natalia Pakuła, Ewa Pankowska Tworek, Anna Pankowska Żałabowska, Daria Paszkiewicz, Daria Pawlik, Joanna Pawłowska, Violetta Pers, Katarzyna Pełczyńska, Aleksandra Piechnik, Honorata Piekarska, Emilia Pieprzka, Beata Pietrusewicz, Izabela Pietrzak, Magdalena Pietrzak, Marcin Pietrzak, Monika Piwowarek, Dagmara Podemska, Dorota Podgórska, Maria Pol, Kinga Polaczyk, Ewelina Polańska, Natalia Poleszak, Magdalena Pruchniewska, Joanna Prusak, Michał Prusak, Edyta Prywata, Magdalena Przybecka Kotz, Kamila Przybylska, Angelika Przybysz, Marta Przywarta, Patrycja Pściuk, Iwona Pyzik, Anna Płatek, Żanetta Radajewska, Renata Radecka, Inga Radzińska, Dominika Rafacz, Agnieszka Rajmann, Michalina Ratajszczak, Magdalena Rędzikowska, Monika Rembicka, Beata Rogowska, Iwona Rogowska, Agnieszka Rospendowska, Celina Rudzik, Violetta Rybka, Małgorzata Rychlik, Karolina Rychlińska, Aneta Rzanna Czechowska, Sebastian Rzepka, Małgorzata Sabała, Angelika Sadzy, Damian Samek, Joanna Sałatowicz, Beata Serwatkiewicz, Anna Siałkowska, Leszek Sieracki, Izabela Skrzypniak, Sandra Śliwa, Aleksandra Śliwka, Agnieszka Smektała, Joanna Śmielecka, Jerzy Smierzchała, Agnieszka Śmigaj, Karolina Smolarska, Marta Smorawińska, Anita Smus Kaźmierczak, Elżbieta Snela, Kornelia Sobierańska, Agnieszka Solarczyk, Iwona Solarz, Natalia Sotek, Katarzyna Sołtysiak, Małgorzata Sołtysiak, Antoni Sołtysik, Izabela Spiliszewska, Mariola Stachowiak, Magdalena Stanisławiak, Lidia Stankowska, Katarzyna Staszak, Małgorzata Stawicka, Dorota Stawska Nazdrowicz, Agnieszka Stefańczyk, Karolina Stefańska, Ewa Stelmachowska, Paulina Sternal, Agnieszka Stężyńska, Henryka Strugarek, Agnieszka Strzelewicz, Aleksandra Styperek, Karolina Styrylska, Jagoda Surdyk, Anna Sury, Monika Sury Walterowicz, Marta Świątek, Barbara Świder, Bernadeta Świerczyńska, Ewa Świerkosz, Marzena Szablewska, Piotr Szafałowicz, Marek Szczepański, Małgorzata Szewczyk, Karolina Szóstak, Dorota Szulc, Agata Szymańska, Milena Szymańska, Angelika Szymczak, Joanna Szymkowiak, Romana Sławeta, Barbara Słomczyńska, Zenon Talarczyk, Magdalena Tamulska, Katarzyna Tomczak, Aleksandra Tomczyk, Monika Tomczyk, Katarzyna Tonder, Anna Trembasiewicz, Agnieszka Troinska, Beata Truszewska, Monika Tuzimska, Lidia Tyszkiewicz, Sylwia Unr Ath, Magdalena Urbaniak, Anna Urbanowicz, Anna Urbańska, Alina Wachowiak, Anna Walczak, Patrycja Waliś, Lidia Walkowiak, Sylwia Walkowiak, Martyna Warzyńska, Paulina Waścińska, Natalia Wędzikowska, Monika Wiatrak, Julia Wieczorek, Iwona Winiarczyk, Daria Winkel Guzikowska, Katarzyna Wiśniewska, Katarzyna Wojtas Maciczak, Małgorzata Wojtowicz, Agnieszka Wolkiewicz, Magdalena Wolna Kwiatkowska, Małgorzata Wolniewicz, Mariusz Wolny, Katarzyna Woźnicka, Dioniza Wszołek, Piotr Wykrętowicz, Alina Wyrwicka, Paulina Wysocka Czyżo, Magdalena Wyszyńska, Monika Włodek, Katarzyna Ząbek, Anna Zaleska, Agnieszka Zarębska, Magdalena Zawada, Paulina Zawarty, Katarzyna Zdrojewska, Marta Zięba, Monika Zielińska, Wojciech Zieliński, Sylwia Zielonka, Weronika Zimna, Andrzej Ziółkowski, Magdalena Żowciuk Dubiel, Anna Zubczyńska, Aleksandra Żurek, Anna Zygmann, Katarzyna Żyto i Monika Łastowska.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      Tadeusz Chudy.

    Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

    1. Wielkopolski Bank Spółdzielczy Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000087833 banki; Spis firm wg. branży: Banki
    2. Arator Sp. z o.o. w Likwidacji Fałkowo, KRS 0000316424 biura nieruchomości; Spis firm wg. branży: Biura nieruchomości
    3. Spółdzielnia Łubowo Fałkowo, KRS 0000064799 sprzęt ogrodniczy; Spis firm wg. branży: Sprzęt ogrodniczy
    4. Spółdzielnia Usług Rolniczych w Łubowie Łubowo, KRS 0000071494 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
    5. Bank Spółdzielczy w Kórniku Kórnik, KRS 0000005114 banki; Spis firm wg. branży: Banki
    6. Bank Spółdzielczy w Gnieźnie Gniezno, KRS 0000094874 banki; Spis firm wg. branży: Banki
    7. Fundacja "Rak 'N' Roll - Wygraj Życie" Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000338803 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
    8. Bank Spółdzielczy w Siedlcu Siedlec, KRS 0000131603 banki; Spis firm wg. branży: Banki
    9. Grupa Inwestycyjna Faro Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000240994 doradztwo biznesowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo biznesowe
    10. "Euromat" Sp. z o.o. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000191214 artykuły bhp i poż; Spis firm wg. branży: Artykuły BHP i POŻ
    11. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Metalowiec" Gorzów Wlkp, KRS 0000089122 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    12. Park Nauki i Rozrywki w Kletnie Sp. z o.o. Kletno, KRS 0000016351 inżynieria budowlana; Spis firm wg. branży: Inżynieria budowlana

    Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

    1. Beneficial Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000343064 roboty ogólnobudowlane; Spis firm wg. branży: Roboty ogólnobudowlane
    2. Pleszewskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Pleszew, KRS 0000117258 organizacje pozarządowe; Spis firm wg. branży: Organizacje pozarządowe
    3. "Pro-Inwestycje Sp. z o.o." Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000258885 biura nieruchomości; Spis firm wg. branży: Biura nieruchomości
    4. Darkan Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000273240
  2. początek strony ↑

© 2009-2011 Grupa Onet.pl S.A. - Regulamin serwisu - Kontakt - Zobacz firmy wg. GUS