Partner Przy współpracy
Znaleziono następujące osoby nazywające się

Marek Dec w KRS

:

Marek Dec (’64)*

Siedziby powiązanych firm:

  1. Firma: Kolejowy Klub Sportowy "Sygnał" Lublin () od 2006-02-22 do teraz ośrodki sportowe; Spis firm wg. branży: Ośrodki sportowe
    1. Stanowisko: od 2006-02-22 do teraz

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Jerzy Boguciński, Janusz Dec, Mariusz Filip, Piotr Gawryszczak, Henryk Kochaniec, Tadeusz Lemieszek, Jerzy Milewski, Jerzy Myśliwiec, Marcin Pawlak, Wiesław Pawłat, Tadeusz Pęcak, Kazimierz Persona, Jerzy Piskor, Stanisław Pyszniak, Andrzej Styżej, Bożydar Taźbirek, Włodzimierz Welman, Paweł Wojtysiak, Paweł Żołędziowski i Mariusz Żyszkiewicz.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    Wojciech Dąbała, Stefan Kociołek i Bogdan Rzążewski.

Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

  1. Kolejowy Klub Sportowy "Sygnał" Lublin, KRS 0000228658 ośrodki sportowe; Spis firm wg. branży: Ośrodki sportowe
  2. Navigator International Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000343263 szkolenia zawodowe; Spis firm wg. branży: Szkolenia zawodowe
  3. "Zawex" Sp. z o.o. Lublin, KRS 0000006800 gorzelnie, browary; Spis firm wg. branży: Gorzelnie, browary
  4. "Piwex" Sp.J. Andrzej Styżej, Zbigniew Sobstyl Lublin, KRS 0000078201 spedycja; Spis firm wg. branży: Spedycja

Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

  1. Lubelska Fundacja Odnowy Zabytków Lublin, KRS 0000073451 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia

Marek Dec (’65)*

Siedziby powiązanych firm:

  1. Firma: Energa Kogeneracja Sp. z o.o. Elbląg () od 2006-06-20 do teraz elektrociepłownie; Spis firm wg. branży: Elektrociepłownie
    1. Stanowisko:
    2. Stanowisko:
    3. Stanowisko: Prezes Zarządu od 2011-10-19 do teraz

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Michał Behnke, Witold Bohdziewicz, Jerzy Brzozowski, Stanisław Cora, Magdalena Czajka, Jacek Garbol, Sławomir Gaul, Alina Grzeszkiewicz, Jacek Kozerski, Mariola Linkiewicz, Piotr Litwin, Andrzej Malinowski, Janusz Nowak, Lucjan Nowakowski, Łukasz Piśkiewicz, Tadeusz Romaszko, Leszek Rożek, Lucyna Rzanna, Edward Siurnicki, Eugeniusz Sosnowski, Grzegorz Szafirowicz, Robert Szaj, Jacek Szczutowski, Jolanta Szydłowska, Wojciech Topolnicki, Jarosław Wachowicz, Dariusz Zieliński i Halina Łokucijewska.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    Bogusław Kuliś, Tadeusz Matys i Wiesław Sawicki.

  2. Firma:
    1. Stanowisko:
    2. Stanowisko:

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Marcin Biniaś, Zenobia Gadomska, Jacek Garbol, Jerzy Grec, Andrzej Lisowski, Danuta Małkowska, Ewa Mirońska, Piotr Mrozek, Jan Nabiałek, Mirosław Nejman, Stanisław Nerek, Robert Nosorowski, Tadeusz Romanowski, Edward Siurnicki, Grażyna Skrajnowska, Tadeusz Śniadała, Henryk Stojke i Anna Trzeciak.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    Tadeusz Florczyk, Jan Grala, Jarosław Harasimczuk, Włodzimierz Janczewski, Józef Mikłosz, Stanisław Mioduszewski, Witold Noll i Jędrzej Nowak.

  3. Firma:
    1. Stanowisko:

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Bartosz Duzinkiewicz, Wiesław Galikowski, Andrzej Gorwa, Marian Kłos, Szczepan Lewna, Teresa Mizeraczyk, Barbara Stanuch i Ryszard Włodarski.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    Edward Atanasiu, Ryszard Duda, Piotr Dwojacki, Zbigniew Dymek, Krzysztof Herdzik, Adam Jaśkowski, Mirosława Kędzierska, Cezary Knaś, Marek Kozikowski, Mariusz Krzych, Jerzy Leoniuk, Marcin Lewandowski, Ryszard Lidzbarski, Krzysztof Lipka, Tadeusz Pasik, Piotr Potulski, Roman Rosiński, Thomas Schroter, Jarosław Stokłosa, Tomasz Szpilman, Tomasz Tandeck i Jan Wojciechowski.

  4. Firma:
    1. Stanowisko:

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Bernard Beszczyński, Zdzisław Dalach, Anna Jakób, Cezary Jakubowski, Marek Kozikowski, Thomas Schroeter, Adam Stanyer i Elżbieta Turowiecka.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    Franck Genin, Hanna Górka, Krzysztof Herdzik, Patrick Labat, Marcin Lewandowski, Bożena Olejarczyk i Marie Pepin.

  5. Firma:
    1. Stanowisko:
    2. Stanowisko:

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Paweł Adamowicz, Uwe Albrecht, Edward Atanasiu, Iwona Bierut, Teresa Blacharska, Zdzisław Bogusz, Tadeusz Cyra, Jan Hałas, Joachim Hilla, Anna Jakób, Teresa Jakubowska, Adam Jaśkowski, Stanisław Kotyński, Marek Kozikowski, Bettina Kudla, Maciej Leśny, Szczepan Lewna, Krzysztof Lipka, Włodzimierz Machczyński, Jan Michalski, Raimund Otto, Thomas Schroter, Thomas Severin, Ryszard Smulewski, Adam Stanyer, Tomasz Szpilman, Jacek Teodorczyk, Holger Tschense, Anke Tuschek, Wolfgang Wille i Bożena Zawiślak.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    Lucyna Federowicz, Krzysztof Herdzik, Detlev Kruse, Marcin Lewandowski, Robert Menke, Volkmar Muller, Thomas Prause i Igor Wasilewski.

  6. Firma:
    1. Stanowisko:

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Wiesław Bednarek, Dariusz Biernacki, Witold Borkowski, Maciej Glamowski, Jan Hałas, Radosław Maziarka, Małgorzata Patelczyk, Robert Rogoziński, Antoni Rudoman i Witold Rytlewski.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    Krzysztof Brzeziński, Karolina Gościniak, Jolanta Jarmakowska, Andrzej Kapuściński, Iwona Kopeć, Władysław Kowalik, Jolanta Kołakowska Sochaczewska, Julian Skelnik i Edward Zambrzycki.

  7. Firma:
    1. Stanowisko:

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Eugeniusz Blicharski, Janusz Garłowicz, Jarosław Gos, Bogusław Grzelak, Stanisław Krystek, Celina Przybylska i Jacek Szczutowski.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    Ryszard Gawęcki, Agnieszka Grobicka, Beata Janus, Leszek Jędrzejczak, Piotr Kaczyński, Teresa Karpińska, Krzysztof Leśniewski, Katarzyna Malinowska, Krzysztof Nagórski, Krzysztof Peretko, Barbara Puto, Jacek Rakowski i Przemysław Zaremba.

Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

  1. Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000035784 instalacje grzewcze; Spis firm wg. branży: Instalacje grzewcze
  2. Energa Kogeneracja Sp. z o.o. Elbląg, KRS 0000207049 elektrociepłownie; Spis firm wg. branży: Elektrociepłownie
  3. Energa Opec Sp. z o.o. Ostrołęka, KRS 0000058898 elektrociepłownie; Spis firm wg. branży: Elektrociepłownie
  4. Gpec Serwis Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000012324 remonty; Spis firm wg. branży: Remonty
  5. Straż Ochrony Portu Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000187296 ochrona osób i mienia; Spis firm wg. branży: Ochrona osób i mienia
  6. Orchis Energia Sopot Sp. z o.o. Sopot, KRS 0000024536
  7. Energa-Operator S.A. Gdańsk, KRS 0000033455 elektrownie, energetyka, medycyna pracy, okuliści i optycy; Spis firm wg. branży: Okuliści i optycy
  8. Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. Gdańsk, KRS 0000040398 nieruchomości; Spis firm wg. branży: Nieruchomości
  9. Energa Elektrownie Ostrołęka S.A. Ostrołęka, KRS 0000061837 energetyka, fizjoterapeuci; Spis firm wg. branży: Fizjoterapeuci
  10. Energa Elektrociepłownia Kalisz S.A. Kalisz, KRS 0000059080 energetyka; Spis firm wg. branży: Energetyka
  11. Energa S.A. Gdańsk, KRS 0000271591 energetyka; Spis firm wg. branży: Energetyka
  12. Energa Wytwarzanie Sp. z o.o. Straszyn, KRS 0000162104 energetyka; Spis firm wg. branży: Energetyka
  13. Hala Gdańsk - Sopot Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000216102 ośrodki sportowe; Spis firm wg. branży: Ośrodki sportowe
  14. Zakład Energetyki Cieplnej Tczew Sp. z o.o. Tczew, KRS 0000053900 elektrociepłownie; Spis firm wg. branży: Elektrociepłownie
  15. Energa-Operator Eksploatacja Płock Sp. z o.o. Płock, KRS 0000095012 energetyka; Spis firm wg. branży: Energetyka
  16. Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o. (W Skrócie: Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z O.O. Oraz Giwk Sp. z O.O.) Gdańsk, KRS 0000216612 wodociągi, kanalizacja; Spis firm wg. branży: Wodociągi, kanalizacja
  17. Zpue Elektroinstal Sp. z o.o. Raciąż, KRS 0000026740 energetyka; Spis firm wg. branży: Energetyka
  18. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Łomży Sp. z o.o. Łomża, KRS 0000064803 elektrociepłownie; Spis firm wg. branży: Elektrociepłownie
  19. Port Lotniczy Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000075422 lotniska; Spis firm wg. branży: Lotniska
  20. "Oświetlenie Uliczne i Drogowe" Sp. z o.o. Kalisz, KRS 0000081004 oświetlenie; Spis firm wg. branży: Oświetlenie
  21. Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Słupsk, KRS 0000052733 organizacje, instytucje gospodarcze; Spis firm wg. branży: Organizacje, instytucje gospodarcze
  22. "Elbląskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej" Sp. z o.o. Elbląg, KRS 0000127954 elektrociepłownie; Spis firm wg. branży: Elektrociepłownie
  23. Zakład Komunikacji Miejskiej w Gdańsku Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000186615 komunikacja miejska; Spis firm wg. branży: Komunikacja miejska
  24. 2-Fast Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000205045 hurtownie spożywcze; Spis firm wg. branży: Hurtownie spożywcze
  25. Amicmed Sp. z o.o. Grudziądz, KRS 0000207001 przychodnie; Spis firm wg. branży: Przychodnie
  26. Związek Stowarzyszeń Pomorski Bank Żywności Gdańsk, KRS 0000224076 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
  27. Aval Consult Kancelaria Prawniczo-Ekonomiczna Sp. z o.o. Lębork, KRS 0000173431 porady prawne; Spis firm wg. branży: Porady prawne
  28. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Rolniczych Sp. z o.o. Ostrów Mazowiecka, KRS 0000187919 uprawy rolne; Spis firm wg. branży: Uprawy rolne
  29. Port Gdański Eksploatacja S.A. Gdańsk, KRS 0000365475 transport wodny; Spis firm wg. branży: Transport wodny
  30. Pomorska Kolej Metropolitalna S.A. Gdańsk, KRS 0000365210 roboty budowlane; Spis firm wg. branży: Roboty budowlane
  31. Pge Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Bełchatów, KRS 0000032334 elektrownie; Spis firm wg. branży: Elektrownie
  32. Zarządca Rozliczeń S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000292313 doradztwo finansowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo finansowe
  33. Biuro Inwestycji Euro Gdańsk 2012 Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000291830 biura architektonicze; Spis firm wg. branży: Biura architektonicze
  34. Aqua - Sopot Sp. z o.o. Sopot, KRS 0000286545 wodociągi, kanalizacja; Spis firm wg. branży: Wodociągi, kanalizacja
  35. Mni S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000003901 reklama; Spis firm wg. branży: Reklama
  36. Związek Regionalnych Portów Lotniczych z Siedzibą w Łodzi Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000040079 pogotowie ratunkowe; Spis firm wg. branży: Pogotowie ratunkowe
  37. Exatel S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000044577 linie telekomunikacyjne, providerzy; Spis firm wg. branży: Providerzy
  38. Stocznia Remontowa Nauta S.A. Gdynia, KRS 0000047582 stocznie; Spis firm wg. branży: Stocznie
  39. Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A. Gdańsk, KRS 0000038362 organizacja imprez; Spis firm wg. branży: Organizacja imprez
  40. Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. z o.o. Sopot, KRS 0000033744 biura nieruchomości, kursy i szkolenia; Spis firm wg. branży: Kursy i szkolenia
  41. Energetyka Cieplna Opolszczyzny S.A. Opole, KRS 0000014339 elektrociepłownie, energetyka; Spis firm wg. branży: Energetyka
  42. Partner Na Rynku Energii Sp. z o.o. w Likwidacji Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000030270 kosztorysy budowlane; Spis firm wg. branży: Kosztorysy budowlane
  43. "Eko Dolina" Sp. z o.o. Łężyce, KRS 0000030282 wywóz śmieci; Spis firm wg. branży: Wywóz śmieci
  44. Zakład Energetyki Cieplnej "Star-Pec" Sp. z o.o. Starogard Gdański, KRS 0000056847 elektrociepłownie; Spis firm wg. branży: Elektrociepłownie
  45. Track Tec S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000127565 materiały budowlane, roboty ogólnobudowlane; Spis firm wg. branży: Roboty ogólnobudowlane
  46. Pbm Saturn Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000135707 urządzenia grzewcze; Spis firm wg. branży: Urządzenia grzewcze
  47. Hipodrom Sopot Sp. z o.o. Sopot, KRS 0000147483 ośrodki jeździeckie; Spis firm wg. branży: Ośrodki jeździeckie
  48. "Jaga" Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000150770 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe
  49. Przedsiębiorstwo Rolne "Gros-Rol" Sp. z o.o. Małe Walichnowy, KRS 0000158075 uprawy rolne; Spis firm wg. branży: Uprawy rolne
  50. Eco Tarnobrzeg Sp. z o.o. Tarnobrzeg, KRS 0000120875 instalacje grzewcze; Spis firm wg. branży: Instalacje grzewcze
  51. Kancelaria Radców Prawnych "Cic" Danuta Pikor, Michał Behnke Spółka Partnerska Gdynia, KRS 0000114202 porady prawne; Spis firm wg. branży: Porady prawne
  52. Epw Energia Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000064717
  53. "Zakład Usług Technicznych i Recyklingu" S.A. Radom, KRS 0000065712 złom; Spis firm wg. branży: Złom
  54. Zakład Energetyki Cieplnej "Spec-Pec" Sp. z o.o. Kartuzy, KRS 0000065917 elektrociepłownie; Spis firm wg. branży: Elektrociepłownie
  55. Zakład Energetyczny Płock - Centrum Handlowe Sp. z o.o. Płock, KRS 0000074173 energetyka; Spis firm wg. branży: Energetyka
  56. "Elewacje" S.A. Gdańsk, KRS 0000093899 usługi budowlane; Spis firm wg. branży: Usługi budowlane
  57. Fusion Invest Polska S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000111446 transport pasażerski; Spis firm wg. branży: Transport pasażerski

Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

  1. Zakład Energetyczny Płock - Operator Sieci Rozdzielczej Sp. z o.o. w Likwidacji (Płock, wykreślona z rejestru 2012-09-14), KRS 0000062176 energetyka; Spis firm wg. branży: Energetyka
  2. Ekologiczne Materiały Grzewcze Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000220125 recycling; Spis firm wg. branży: Recycling
  3. Zep-Info Sp. z o.o. (Płock, wykreślona z rejestru 2012-03-23), KRS 0000069892 oprogramowanie; Spis firm wg. branży: Oprogramowanie
  4. Energa - Obrót S.A. Gdańsk, KRS 0000280916 elektrownie, energetyka; Spis firm wg. branży: Energetyka
  5. Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Biała Piska, KRS 0000126340 elektrociepłownie; Spis firm wg. branży: Elektrociepłownie
  6. Zep - Centrum Wykonawstwa Specjalistycznego Sp. z o.o. Płock, KRS 0000080567 energetyka; Spis firm wg. branży: Energetyka
  7. Swl Polska Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000232570 doradztwo biznesowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo biznesowe
  8. Energa Bio Sp. z o.o. (Pruszcz Gdański, wykreślona z rejestru 2013-04-23), KRS 0000110950 energetyka, instalacje elektryczne; Spis firm wg. branży: Instalacje elektryczne
  9. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Pisz, KRS 0000021769 elektrociepłownie; Spis firm wg. branży: Elektrociepłownie
  10. Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne "Elport" Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000018739 elektrownie; Spis firm wg. branży: Elektrownie
  11. Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Składowe "Port Północny" Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000073870 stocznie; Spis firm wg. branży: Stocznie
  12. Energa Oświetlenie Sp. z o.o. Sopot, KRS 0000109164 energetyka; Spis firm wg. branży: Energetyka
  13. Zakład Energetyczny Płock - Dystrybucja Zachód Sp. z o.o. w Likwidacji (Sierpc, wykreślona z rejestru 2014-02-17), KRS 0000052341 energetyka; Spis firm wg. branży: Energetyka
  14. Dalkia Warszawa S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000146143 elektrociepłownie, elektrownie; Spis firm wg. branży: Elektrownie
  15. "Eko-Ekspert" Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000144908
  16. Międzynarodowe Centrum Szkolenia Energetyki Sp. z o.o. w Likwidacji Straszyn, KRS 0000149615 hotele, szkolenia bhp; Spis firm wg. branży: Szkolenia BHP
  17. Agrogaz Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000241038
  18. "Zakład Energetyki Cieplnej w Łowiczu" - Sp. z o.o. Łowicz, KRS 0000115337 elektrociepłownie; Spis firm wg. branży: Elektrociepłownie
  19. Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Materiałowego Energetyki Słupsk - Sp. z o.o. (Słupsk, wykreślona z rejestru 2012-02-13), KRS 0000117168 energetyka; Spis firm wg. branży: Energetyka
  20. Zarząd Nieruchomości "Elzam-Dom" Sp. z o.o. Elbląg, KRS 0000120930 biura nieruchomości; Spis firm wg. branży: Biura nieruchomości
  21. Klub Strzelectwa Sportowego "Obrońca" (Troszyn, wykreślona z rejestru 2003-02-06), KRS 0000122834 ośrodki sportowe, strzelnice; Spis firm wg. branży: Strzelnice
  22. Grupa Doradczo-Inwestycyjna "Konsultant" Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000134977 leśnictwo; Spis firm wg. branży: Leśnictwo
  23. Górnośląska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. (Zabrze, wykreślona z rejestru 2013-11-14), KRS 0000138137 gazownie; Spis firm wg. branży: Gazownie
  24. Zakład Transportu Energetyki Entrans Słupsk - Sp. z o.o. w Likwidacji (Słupsk, wykreślona z rejestru 2013-07-29), KRS 0000138769 energetyka; Spis firm wg. branży: Energetyka
  25. Energa Wind Sp. z o.o. (Słupsk, wykreślona z rejestru 2013-04-19), KRS 0000139864 energetyka; Spis firm wg. branży: Energetyka
  26. Firma Consultingowo-Usługowa Biegłych Księgowych "Doradztwo" Sp. z o.o. Elbląg, KRS 0000153165 biura rachunkowe, doradztwo podatkowe; Spis firm wg. branży: Biura rachunkowe, doradztwo podatkowe
  27. Infrastruktura Kapuściska S.A. w Upadłości Likwidacyjnej Bydgoszcz - komunikacja Bydgoszcz, KRS 0000160179 przemysł chemiczny; Spis firm wg. branży: Przemysł chemiczny
  28. Soen Sp. z o.o. Grudziądz, KRS 0000166511 instalacje budowlane; Spis firm wg. branży: Instalacje budowlane
  29. Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Ostrołęce Ostrołęka, KRS 0000317956 transport pasażerski; Spis firm wg. branży: Transport pasażerski
  30. Eco Logistyka Sp. z o.o. Opole, KRS 0000334015 materiały opałowe; Spis firm wg. branży: Materiały opałowe
  31. Energa Innowacje Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000372150 energetyka; Spis firm wg. branży: Energetyka
  32. Geoprojekt Gdańsk Sp. z o.o. w Likwidacji Gdańsk, KRS 0000288643
  33. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Puck, KRS 0000194446 zarządzanie nieruchomościami; Spis firm wg. branży: Zarządzanie nieruchomościami
  34. Biuro Planowania Przestrzennego Sp. z o.o. w Likwidacji (Gdańsk, wykreślona z rejestru 2009-06-22), KRS 0000201598
  35. Elbląski Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Likwidacji (Elbląg, wykreślona z rejestru 2010-07-30), KRS 0000215122 pożyczki, kredyty; Spis firm wg. branży: Pożyczki, kredyty
  36. "Dagen" Sp. z o.o. Stalewo, KRS 0000251389 sklepy jubilerskie; Spis firm wg. branży: Sklepy jubilerskie
  37. "Sim" S.A. Zielona Góra, KRS 0000002849 wodociągi, kanalizacja; Spis firm wg. branży: Wodociągi, kanalizacja
  38. Sped-Pro S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000030630
  39. Energa Elektrownie Łyna S.A. (Wadąg, wykreślona z rejestru 2011-02-14), KRS 0000033303 elektrownie; Spis firm wg. branży: Elektrownie
  40. Eco Jelenia Góra Sp. z o.o. Jelenia Góra, KRS 0000034550 elektrociepłownie; Spis firm wg. branży: Elektrociepłownie
  41. Pge Energia Odnawialna S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000044915 energetyka; Spis firm wg. branży: Energetyka
  42. Mbank S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000025237 banki, kioski, ubezpieczenia; Spis firm wg. branży: Ubezpieczenia
  43. "Polcargo International" Sp. z o.o. Szczecin - komunikacja Szczecin, KRS 0000018304 stacje paliw > inne; Spis firm wg. branży: Stacje Paliw > Inne
  44. Pge Systemy S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000007353
  45. Apteki-Mgr Farm. Glamowska B., Dr Farm. Siedlecki B. Sp.J. (Grudziądz, wykreślona z rejestru 2014-03-24), KRS 0000007794 apteki; Spis firm wg. branży: Apteki
  46. Energomontaż - Północ S.A. (Warszawa - komunikacja Warszawa, wykreślona z rejestru 2011-03-21), KRS 0000008564 rurociągi; Spis firm wg. branży: Rurociągi
  47. "Siden - Systemy Informatyczne, Doradztwo, Energetyka - Sp. z o.o." Toruń - komunikacja Toruń, KRS 0000008937 projektowanie i administracja siecią; Spis firm wg. branży: Projektowanie i administracja siecią
  48. Kolegium Europy Wschodniej Im.Jana Nowaka-Jeziorańskiego We Wrocławiu (Wrocław - komunikacja Wrocław, wykreślona z rejestru 2013-02-15), KRS 0000013264 organizacje pozarządowe; Spis firm wg. branży: Organizacje pozarządowe
  49. Przedsiębiorstwo Usługowe "Znaki Wspólne" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000014804
  50. "Energomontaż-Północ Gdynia" Sp. z o.o. Gdynia, KRS 0000017026 usługi budowlane; Spis firm wg. branży: Usługi budowlane
  51. Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Gdynia, KRS 0000047173 usługi budowlane; Spis firm wg. branży: Usługi budowlane
  52. Energa Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000049425 energetyka; Spis firm wg. branży: Energetyka
  53. Towarzystwo Budownictwa Społecznego "Motława" Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000090406 nieruchomości; Spis firm wg. branży: Nieruchomości
  54. Abruko Sp. z o.o. Władysławowo, KRS 0000092245 brukarstwo; Spis firm wg. branży: Brukarstwo
  55. El-Pomiar Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000092808
  56. Zakład Energetyczny Płock - Centrum Techniki Energetycznej Sp. z o.o. (Płock, wykreślona z rejestru 2010-07-28), KRS 0000094691 energetyka; Spis firm wg. branży: Energetyka
  57. "Euro-Agro" Sp. z o.o. Starogard Gdański, KRS 0000100525
  58. Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000103233 energetyka; Spis firm wg. branży: Energetyka
  59. "Zakład Rehabilitacji" Sp. z o.o. Gdynia, KRS 0000103372 fizjoterapeuci; Spis firm wg. branży: Fizjoterapeuci
  60. Centrum Targowe Sp. z o.o. (Gdańsk, wykreślona z rejestru 2002-10-01), KRS 0000104020 bazary, targowiska; Spis firm wg. branży: Bazary, targowiska
  61. Energa - Nieruchomości S.A. w Likwidacji (Płock, wykreślona z rejestru 2011-06-06), KRS 0000078397 energetyka; Spis firm wg. branży: Energetyka
  62. Pge Polska Grupa Energetyczna S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000059307 elektrownie; Spis firm wg. branży: Elektrownie
  63. Destylarnia Sobieski S.A. Starogard Gdański, KRS 0000063761 sklepy monopolowe; Spis firm wg. branży: Sklepy monopolowe
  64. Centrum Usług Turystycznych Elzam-Krynica Sp. z o.o. Elbląg, KRS 0000066061 noclegi; Spis firm wg. branży: Noclegi
  65. Stora Enso Poland S.A. Ostrołęka, KRS 0000073313 przemysł drzewny; Spis firm wg. branży: Przemysł drzewny
  66. Energia Projektowanie Group Sp. z o.o. Płock, KRS 0000073541 energetyka; Spis firm wg. branży: Energetyka
  67. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego "Enbud" Słupsk - Sp. z o.o. Słupsk, KRS 0000113886 energetyka; Spis firm wg. branży: Energetyka

Marek Przemysław Dec (’74)*

    Legenda: