Partner Przy współpracy
Znaleziono następujące osoby nazywające się

Maria Wojciechowska w KRS

:

Maria Wojciechowska (’38)*


    Maria Barbara Wojciechowska (’39)*


      Maria Krystyna Wojciechowska (’46)*

      Siedziby powiązanych firm:

        Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

        1. Rent4u Sp. z o.o. Gdynia, KRS 0000364034 sprzątanie; Spis firm wg. branży: Sprzątanie

        Maria Wojciechowska (’48)*

        Siedziby powiązanych firm:

        1. Firma:
          1. Stanowisko:
          2. Stanowisko:

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
          Piotr Dąbrowski, Andrzej Gardeła, Małgorzata Gawlik, Danuta Gieracka Pażucha, Wiesław Gozdecki, Sławomir Kapuśniak, Jerzy Kopeć, Maria Kubik, Grażyna Kubowicz, Krystyna Kuszlik Jochym, Mariusz Machynia, Anna Marczewska, Jan Mikołajczyk, Kinga Ogonowska, Zofia Ordys, Wojciech Pająk, Jerzy Pepera, Barbara Piekarska, Piotr Strzępek, Wojciech Szczepański, Jan Węgrzyniak i Renata Wiśniewska.

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
          (brak osób)

        Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

        1. Spółdzielnia Mieszkaniowa Pracowników Akademii Medycznej i Jednostek Podległych Eskulap Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000146987 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe

        Maria Wojciechowska (’51)*

        Siedziby powiązanych firm:

        1. Firma:
          1. Stanowisko:

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
          Zdzisław Bąkowski, Teresa Chludzińska, Wiesława Cudnik, Ewa Ejza, Jan Jasiński, Ewa Kowalewska, Waldemar Malinowski, Tadeusz Małachowski i Eugeniusz Niebrzydowski.

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
          Urszula Boguska, Maria Domitrz, Jan Dłużniewski, Aleksander Nowacki, Czesław Pieńkowski, Eugeniusz Wierzbowski i Lucjan Wiśniewski.

        Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

        1. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" Łomża, KRS 0000072869 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe

        Maria Wojciechowska (’51)*

        Siedziby powiązanych firm:

        1. Firma: Stowarzyszenie Persona Na Rzecz Promocji i Ochrony Zdrowia Psychicznego z Siedzibą w Raciborzu Racibórz () od 2005-02-22 do teraz fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
          1. Stanowisko: od 2005-02-22 do teraz

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
          Dawid Budek i Zygmunt Zippel.

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
          (brak osób)

        Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

        1. Stowarzyszenie Persona Na Rzecz Promocji i Ochrony Zdrowia Psychicznego z Siedzibą w Raciborzu Racibórz, KRS 0000004540 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia

        Maria Wojciechowska (’52)*


        Maria Teresa Wojciechowska (’54)*

        Siedziby powiązanych firm:

        1. Firma: Zakład Produkcji Dzianin "Luxpol - Bis" Sp. z o.o. Stargard Szczeciński () od 2001-07-20 do teraz tkaniny, dziewiarstwo; Spis firm wg. branży: Tkaniny, dziewiarstwo
          1. Stanowisko:
          2. Stanowisko: Wiceprezes od 2001-07-20 do teraz

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
          Zdzisław Konieczny, Tadeusz Suchecki i Bożenna Wieczorkowska.

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
          (brak osób)

        Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

        1. Zakład Produkcji Dzianin "Luxpol - Bis" Sp. z o.o. Stargard Szczeciński, KRS 0000027587 tkaniny, dziewiarstwo; Spis firm wg. branży: Tkaniny, dziewiarstwo

        Maria Wojciechowska (’54)*

        Siedziby powiązanych firm:

        1. Firma:
          1. Stanowisko:
          2. Stanowisko:
          3. Stanowisko:
          4. Stanowisko:

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
          Cecylia Adamiec, Paweł Andrzejewski, Renata Augustyn, Małgorzata Bajda, Alina Bajek, Alicja Bajorek, Helena Bartosz, Mirosław Biela, Mateusz Biś, Władysłwa Blak, Marzena Bodurka, Sylwia Bogacz, Iwona Bogusz, Magdalena Broniek, Barbara Brożek, Ewa Brożek, Joanna Brożek, Ewa Brylla, Tomasz Burza, Lesław Błaszak, Bożena Cader, Barbara Chajec, Helena Chmielarz, Jadwiga Chrzan Kaczówka, Barbara Chłopecka, Paweł Cich, Eugeniusz Cieśla, Magdalena Cieśla, Lucyna Ćwiklińska, Maria Czapla, Aneta Czarnik, Iwona Czerniak, Renata Dobek, Urszula Drwal, Ewa Duda, Monika Duda, Krystyna Dudek, Anna Dukat, Danuta Dura, Elżbieta Dybczak, Marek Dyląg, Barbara Dymacz, Izabela Dzięgielewska Żarska, Beata Dziobek, Sławomir Fido, Ewa Fiust, Maciej Frączek, Stanisław Franczyk, Maria Frankowska, Elżbieta Front, Ewa Fudalej, Zofia Furman, Bogumiła Gagatek, Bohdan Garus, Wiesława Gąsior, Monika Gąska, Damian Gaża, Anna Gaździcka, Alicja Gałat, Jolanta Gęgotek, Anna Gieracka, Ewa Godek, Wiesława Golec, Teresa Gorla, Maria Grela, Teresa Grybisz, Agnieszka Gutowicz, Monika Gwiazda Suchan, Katarzyna Gwizdała, Maria Gwizdała, Paulina Haberka, Anna Halastra, Krystyna Hanek, Edyta Hankus, Anna Huget, Teresa Iwaniec, Maria Jabłońska, Paulina Jacher, Wojciech Jacher, Iwona Jaglarz, Iwona Jakubowska, Ewa Jamróz, Maria Janicka, Małgorzata Janiga, Ewa Jarek Mikrut, Anna Jaskółka, Krystyna Jędo, Maria Józkowicz, Józefa Juda, Janina Kafel, Leokadia Kalata, Kazimiera Kalita, Teresa Kantor, Stanisław Karp, Janina Kępa, Jolanta Kiełbasa, Magdalena Klich Jaszczak, Urszula Klima, Anna Klimek, Agnieszka Knapik, Krystyna Knapik, Zofia Knych, Łucja Korbiel, Jolanta Korzeniowska, Małgorzata Kotarba, Agnieszka Kowalska, Marta Kozdrój, Maria Kozik, Waldemar Krakowski, Teresa Kramarska, Teresa Król, Maria Krupa, Krystyna Krzyżanowska, Małgorzata Kubik, Kinga Kuboń Kozioł, Aneta Kukla, Anna Kukla, Wiesław Kukla, Ewa Kulpa, Teresa Kurczaba, Bogusława Kuzera, Zbigniew Kwater, Bernard Kwiecień, Maria Kwiek, Grażyna Kłósek, Katarzyna Kłósek, Agnieszka Kłusek, Magdalena Lada Kizior, Monika Lasoń, Danuta Latała, Maria Lesiak, Stanisław Lesiński, Anna Limanówka, Maria Limanówka, Dominika Lis, Aneta Lorek, Ewa Maciuba, Agnieszka Malisz, Wanda Mamak, Krystyna Marcisz, Renata Mardyła, Anna Marmol, Iwona Marzec, Wioletta Matusik, Agnieszka Maziarz, Agnieszka Mazur, Lucyna Mazur, Jolanta Mielak, Maria Mielecka, Iwona Mróz, Małgorzata Mrożek, Wiesława Mrozowska, Monika Musiał, Katarzyna Młynarczyk, Jadwiga Natonek, Maria Niezabitowska, Stanisława Nizioł, Kazimiera Nosek, Anna Nowak, Bogumiła Nowak, Marcin Nowak, Maria Nowak, Marzena Nowak, Zofia Nowak, Teresa Obstalecka, Grażyna Ochmańska, Wioleta Pachołek, Joanna Pacut, Maria Pajor, Krystyna Papuga, Justyna Pastuszak, Małgorzata Pawłowicz, Maria Pawłowska, Andżelika Pędrak, Halina Pękala, Helena Piasecka, Maria Piegza, Józef Piekarczyk, Kazimiera Piękoś, Joanna Piętniewicz, Agnieszka Pilecka Ottenbreit, Lidia Pitala, Małgorzata Podgórni, Bożena Pogan, Małgorzata Pogan, Barbara Porębska Klasa, Maria Potocka, Maria Ptak, Zdzisław Płaneta, Zofia Radamska, Beata Rębacz Słabońska, Stanisława Rosa, Leszek Rozpądek, Marek Rudkowski, Dominika Rybałtowska, Bożena Sęk, Aneta Serafin, Krystyna Serwatka, Sabina Sitko, Barbara Siwy, Małgorzata Skalska, Kazimierz Skiba, Małgorzata Śledziona, Maria Ślisz, Elżbieta Śliwa, Renata Śliwa, Bożena Ślusarczyk, Lucyna Sobota, Dorota Sowa, Joanna Spisak Gorczyca, Włodzimierz Stachoń, Anna Stalmach, Łukasz Stawarski, Edyta Stawarz, Lucyna Stawarz, Anna Stefanik, Halina Stózik, Monika Strugała, Leokadia Studzińska, Krystyna Surdel, Marta Surówka, Małgorzata Suszyńska, Krystyna Sułkowska, Zofia Światłowska, Anna Święch, Maria Synowiec, Mieczysław Synowiec, Kazimierz Szafraniec, Edyta Szeliga, Laura Szewczyk, Anna Szot, Magdalena Szpilska, Beata Szponder, Anna Sztaba, Zofia Słota, Jadwiga Słowik, Katarzyna Słowińska, Edyta Tatara, Teresa Tatara, Kinga Toboła, Ewa Tokarska, Elżbieta Tokarz, Ryszard Tomaszewski, Wojciech Trzciński, Teresa Tucharz, Bogumiła Tuleja, Urszula Tuleja, Halina Turek, Marta Twaróg, Zofia Tworzydło, Marian Tyl, Marzena Tynka, Teresa Urbańska, Ryszard Wabik, Mirosław Wajda, Lucyna Warchał, Andrzej Wasylewicz, Barbara Wątkowska, Dorota Wątkowska, Danuta Wiącek, Dorota Wierzbicka, Elżbieta Wiśniewska, Kinga Witek, Danuta Wnęk Mazurek, Jakub Woch, Barbara Wójcik, Stanisława Woźniczka, Maria Wróbel, Andrzej Wrześniowski, Aneta Wydra, Aleksandra Wyszyńska, Danuta Włodarczyk, Anna Zabawa, Grażyna Ząbek, Jacek Zachara, Beata Zając, Małgorzata Zając, Gabriel Zastawnik, Ewa Zawicka, Urszula Zięć, Maria Ziemiańska, Anna Zimnal Proszek, Iwona Ziomek, Bogumiła Żurawska, Marta Żurek, Marta Zynar, Wojciech Łabęcki, Katarzyna Łagosz, Wojciech Łępa i Małgorzata Łukasik.

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
          Władysław Cymbor, Bernard Karasiewicz i Michał Karpiel.

        Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

        1. Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Krakowie Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000096040 banki; Spis firm wg. branży: Banki
        2. Partnet Sp. z o.o. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000243636 firma; Spis firm wg. branży: Firma
        3. Ngv Autogas Sp. z o.o. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000108877 warsztaty samochodowe; Spis firm wg. branży: Warsztaty samochodowe
        4. Zakłady Techniki Medycznej Sp. z o.o. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000114174 sprzęt ortopedyczny; Spis firm wg. branży: Sprzęt ortopedyczny
        5. Womar Sp. z o.o. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000119484 klimatyzacji, wentylacja; Spis firm wg. branży: Klimatyzacji, wentylacja
        6. Centrum Aspel Sp. z o.o. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000137102 sprzęt i materiały medyczne; Spis firm wg. branży: Sprzęt i materiały medyczne
        7. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Ryglicach Ryglice, KRS 0000193006 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe
        8. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Kocmyrzowie Kocmyrzów, KRS 0000199260 zarządzanie nieruchomościami; Spis firm wg. branży: Zarządzanie nieruchomościami

        Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

        1. Bank Spółdzielczy w Żabnie (Żabno, wykreślona z rejestru 2008-03-21), KRS 0000092908 banki; Spis firm wg. branży: Banki
        2. Softnet Serwis Sp. z o.o. w Likwidacji (Kraków - komunikacja Kraków, wykreślona z rejestru 2014-05-13), KRS 0000169025 oprogramowanie; Spis firm wg. branży: Oprogramowanie
        3. "Centermed" Sp. z o.o. Tarnów, KRS 0000038268 diabetolodzy, ginekolodzy, położnicy, medycyna pracy, okuliści i optycy, pogotowie ratunkowe, przychodnie, urolodzy; Spis firm wg. branży: Urolodzy
        4. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Agrotrak Sp. z o.o. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000166327 stacje lpg; Spis firm wg. branży: Stacje LPG
        5. Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000069229 banki; Spis firm wg. branży: Banki
        6. "Mielec-Diesel" Gaz Sp. z o.o. Mielec, KRS 0000060173 automatyka przemysłowa; Spis firm wg. branży: Automatyka przemysłowa

        Maria Wojciechowska (’55)*

        Siedziby powiązanych firm:

        1. Firma:
          1. Stanowisko:
          2. Stanowisko:
          3. Stanowisko:
          4. Stanowisko:

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
          Bolesław Andryszak, Wacław Besaraba, Bożena Bielińska, Krystyna Bujnowska, Grażyna Fluder, Irmina Hawełka, Łucja Józefiak, Urszula Kondracik, Wiesław Kozinoga, Felicja Kubiszyn, Barbara Lesiak, Jadwiga Markiewicz, Jan Maślakiewicz, Leszek Parzyjagła, Elżbieta Piórkowska, Andrzej Radecki, Piotr Radlicki, Ryszard Rękawek, Włodzimierz Rogowski, Natalia Skalska, Magdalena Smoczyk, Magdalena Szawelska, Ryszard Trzemżalski, Tomasz Woźniak, Janusz Zadworny i Wacław Żejmo.

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
          Jolanta Bazukiewicz, Kazimierz Białowąs, Franciszek Buchajczyk, Jerzy Glinka, Tadeusz Godlewski, Tadeusz Jankowski, Wiesława Jędrzejko, Wioletta Jurkiewicz, Stanisława Kisielewicz, Bogumiła Komarska, Agata Koryga, Janusz Kołodziński, Józef Kuta, Radosław Markiewicz, Jadwiga Mrówczyńska, Grażyna Olszewska, Stanisław Pastuszak, Barbara Pielak, Tomasz Przybył, Alicja Skwarek, Stefan Turowski, Elwira Ulma, Anna Widz, Józef Witkiewicz, Aleksandra Wojciechowska i Małgorzata Zator.

        Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

        1. Bank Spółdzielczy w Rzepinie Rzepin, KRS 0000114496 banki; Spis firm wg. branży: Banki
        2. Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem Oddział Terenowy w Zielonej Górze Zielona Góra, KRS 0000034979 organizacje pozarządowe; Spis firm wg. branży: Organizacje pozarządowe

        Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

        1. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Likwidacji (Rzepin, wykreślona z rejestru 2013-04-30), KRS 0000119374 instytucje samorządowe; Spis firm wg. branży: Instytucje samorządowe

        Maria Wojciechowska (’55)*


          Maria Helena Wojciechowska (’55)*

          Siedziby powiązanych firm:

          1. Firma:
            1. Stanowisko:
            2. Stanowisko:
            3. Stanowisko:

            Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
            Beata Biesiada Adamek, Grażyna Czarczyńska Kaja, Paulina Kaja, Grażyna Rasmus, Rafał Rasmus, Lucyna Rodziewicz, Seweryna Rodziewicz, Maria Roszatycka, Zbigniew Roszatycki, Jarosław Stępkowski, Krzysztof Stepokura i Jacek Wojciechowski.

            Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
            (brak osób)

          Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

          1. Media System Sp. z o.o. Bydgoszcz - komunikacja Bydgoszcz, KRS 0000030956 firma; Spis firm wg. branży: Firma
          2. Zakład Usług Technicznych "Teltronik" Sp. z o.o. Bydgoszcz - komunikacja Bydgoszcz, KRS 0000136384 oprogramowanie; Spis firm wg. branży: Oprogramowanie
          3. "Eurotel" S.A. Gdańsk, KRS 0000258070 operatorzy telefonii komórkowej; Spis firm wg. branży: Operatorzy telefonii komórkowej

          Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

          1. Polski Związek Firm Ochrony w Likwidacji (Warszawa - komunikacja Warszawa, wykreślona z rejestru 2008-06-09), KRS 0000183421 organizacje pozarządowe, organizacje, instytucje gospodarcze; Spis firm wg. branży: Organizacje, instytucje gospodarcze
          2. Żużlowy Klub Sportowy "Polonia Bydgoszcz" S.A. Bydgoszcz - komunikacja Bydgoszcz, KRS 0000267772 ośrodki sportowe; Spis firm wg. branży: Ośrodki sportowe
          3. Elektra - Comp Sp. z o.o. Bydgoszcz - komunikacja Bydgoszcz, KRS 0000197143 projektowanie i administracja siecią; Spis firm wg. branży: Projektowanie i administracja siecią
          4. Nst Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej (Bydgoszcz - komunikacja Bydgoszcz, wykreślona z rejestru 2012-05-24), KRS 0000216654 firma; Spis firm wg. branży: Firma

          Maria Wojciechowska (’56)*

          Siedziby powiązanych firm:

            Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

            1. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Nadarzynie w Likwidacji Nadarzyn, KRS 0000110401 nieruchomości; Spis firm wg. branży: Nieruchomości
            2. "Rol-Handel" Jaros Sp.J. Wolbórz, KRS 0000293979 stacje paliw > inne; Spis firm wg. branży: Stacje Paliw > Inne

            Maria Wojciechowska (’58)*

            Siedziby powiązanych firm:

            1. Firma:
              1. Stanowisko:

              Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
              Wiesław Błach, Jan Chmura, Marian Dobija, Andrzej Klarowicz, Paweł Korycki, Anna Kozanecka, Rafał Kubacki, Weronika Medyńska, Anna Paszyńska, Leszek Pedryc, Andrzej Rokita, Krzysztof Sokołowski, Andrzej Szumski, Arkadiusz Szymczak i Gabriel Łasiński.

              Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
              Ireneusz Cichy, Janusz Gaczkowski, Henryk Klecha, Marek Rożej, Małgorzata Sobera, Aneta Stosik, Kazimierz Witkowski i Grzegorz Żurek.

            Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

            1. Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego We Wrocławiu Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000028331 ośrodki sportowe; Spis firm wg. branży: Ośrodki sportowe
            2. "Pol - Dróg Gdańsk" Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000025312 mosty, wiadukty; Spis firm wg. branży: Mosty, wiadukty
            3. "Pol-Dróg Nakło Nad Notecią" Sp. z o.o. Paterek, KRS 0000130968 budowa dróg; Spis firm wg. branży: Budowa dróg
            4. "Pol-Dróg Człuchów" Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Człuchów, KRS 0000134413 budowa dróg; Spis firm wg. branży: Budowa dróg
            5. "Pol-Dróg Kościan" Sp. z o.o. Bonikowo, KRS 0000142672 budowa dróg; Spis firm wg. branży: Budowa dróg
            6. Wydawnictwo "Słowo Polskie" Sp. z o.o. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000174185 wydawnictwa; Spis firm wg. branży: Wydawnictwa
            7. Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe Delphinus Sport Promotion Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000228179 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
            8. Klub Seniora Judo We Wrocławiu Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000242532 szkoły sztuki walki; Spis firm wg. branży: Szkoły sztuki walki
            9. "Pol-Drog" Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000243138 firma; Spis firm wg. branży: Firma
            10. Agolma Sp. z o.o. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000245162 wydawnictwa; Spis firm wg. branży: Wydawnictwa
            11. Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000026162 organizacje pozarządowe; Spis firm wg. branży: Organizacje pozarządowe
            12. "Pol-Dróg Drawsko Pomorskie" S.A. Drawsko Pomorskie, KRS 0000032833 inżynieria budowlana; Spis firm wg. branży: Inżynieria budowlana
            13. "Pol-Dróg Białogard" S.A. Białogard, KRS 0000034276 brukarstwo; Spis firm wg. branży: Brukarstwo
            14. Wrocławskie Centrum Prasowe Sp. z o.o. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000048406
            15. "Prd Nowogard" S.A. Nowogard, KRS 0000051864 budowa dróg; Spis firm wg. branży: Budowa dróg
            16. "Pol-Dróg Piła" Sp. z o.o. Piła, KRS 0000055129 mosty, wiadukty; Spis firm wg. branży: Mosty, wiadukty
            17. "Jantar Sp. z o.o." Bielsko-Biała, KRS 0000082591 serwis urządzeń biurowych, urządzenia biurowe; Spis firm wg. branży: Urządzenia biurowe
            18. "Pol-Dróg Dolny Śląsk" S.A. w Upadłości Układowej Cieśle, KRS 0000107876 budowa dróg; Spis firm wg. branży: Budowa dróg

            Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

            1. Datageo S.A. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000033563 komputery; Spis firm wg. branży: Komputery
            2. "Iteco" Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnośią Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000188154 agencje reklamowe, introligatorstwo; Spis firm wg. branży: Introligatorstwo
            3. Dynamic Asfalt Sp. z o.o. (Toruń - komunikacja Toruń, wykreślona z rejestru 2011-10-04), KRS 0000158581 materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane
            4. "Pol-Dróg Słupca" S.A. (Słupca, wykreślona z rejestru 2010-04-07), KRS 0000133760 brukarstwo; Spis firm wg. branży: Brukarstwo
            5. Wydawnictwo "Polskie Drogi" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000133596 prasa; Spis firm wg. branży: Prasa
            6. "Pol-Dróg Wieluń" S.A. (Kamionka, wykreślona z rejestru 2009-11-27), KRS 0000111339 budowa dróg; Spis firm wg. branży: Budowa dróg
            7. "Pol-Dróg Chodzież" Sp. z o.o. (Chodzież, wykreślona z rejestru 2010-04-07), KRS 0000108623 budowa dróg; Spis firm wg. branży: Budowa dróg
            8. "Pol-Dróg Lębork" S.A. (Lebork, wykreślona z rejestru 2012-07-11), KRS 0000103873 budowa dróg; Spis firm wg. branży: Budowa dróg
            9. "Abm Pol-Dróg Legnica" Sp. z o.o. (Legnica, wykreślona z rejestru 2011-05-31), KRS 0000070758 inżynieria budowlana; Spis firm wg. branży: Inżynieria budowlana
            10. "Pol-Dróg Czarnków" S.A. (Czarnków, wykreślona z rejestru 2010-04-07), KRS 0000047284 budowa dróg; Spis firm wg. branży: Budowa dróg
            11. "Pol-Dróg Toruń" Sp. z o.o. (Toruń - komunikacja Toruń, wykreślona z rejestru 2011-02-23), KRS 0000199650 budowa dróg; Spis firm wg. branży: Budowa dróg

            Maria Weronika Wojciechowska (’58)*

            Siedziby powiązanych firm:

            1. Firma:
              1. Stanowisko:

              Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
              Ewa Dosz, Wiesław Kędzierski, Jacek Klecha, Zbigniew Kubiak, Marian Nowak, Aleksandra Rusek, Zofia Sieracka, Izabela Streubel, Elżbieta Szymańska i Ryszard Walachowski.

              Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
              Mieczysław Kowalczyk, Stanisław Kubiak i Mirosław Musielak.

            Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

            1. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Lipnie Lipno, KRS 0000132745 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe

            Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

            1. "Kombinat 2000" Sp. z o.o. Kłoda, KRS 0000162025 hodowla zwierząt; Spis firm wg. branży: Hodowla zwierząt

            Maria Wojciechowska (’60)*

            Siedziby powiązanych firm:

            1. Firma:
              1. Stanowisko:
              2. Stanowisko:
              3. Stanowisko:

              Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
              Joanna Bednarczyk, Dorota Bereżnicka, Mariola Bilińska, Katarzyna Bójko, Agnieszka Borbulak, Magdalena Buczyńska, Wiesława Burba, Reprezentowania Buśko Korniak, Aleksandra Błachaniec, Wiesław Błachaniec, Sylwia Chorbotowicz, Elżbieta Cielecka, Izabela Dolińska Malinowska, Ewa Dolny, Alina Draguła, Katarzyna Drozd, Ewa Duszkiewicz, Jolanta Dziębowska, Monika Ewiak, Katarzyna Ferkaluk, Jolanta Fudała, Bogusław Golec, Stanisław Gorzelak, Paulina Gołąb, Roman Gramza, Grażyna Greczyło, Bogusława Grzesiowska, Ewelina Haczkiewicz, Leon Haniszewski, Jan Idzikowski, Joanna Jadach, Małgorzata Jakubiak, Krystyna Jarosławska, Justyna Jaskuła, Henryk Joński, Agnieszka Jurkiewicz, Paweł Kalityński, Aleksandra Karg, Monika Kossowska, Maria Kotowska, Anna Kruk, Joanna Kuczmowska, Tobiasz Lechowicz, Patrycja Leja, Barbara Litowińska, Monika Macyszyn, Małgorzata Makowska, Agnieszka Markowska, Jacek Marmulewicz, Krzysztof Matyjewicz, Krystyna Mazur, Daniel Małek, Ewa Małek, Aleksandra Mendak, Agnieszka Michalak, Dorota Mokrynka, Joanna Nocek, Agnieszka Nowak, Aneta Nowak, Małgorzata Oltman, Wioletta Otocka, Jacek Październik, Beata Pikińska, Anna Polak Kołtowska, Jolanta Połomska, Wiesława Prałat, Danuta Płaza, Małgorzata Płoska, Aneta Robakowska, Aneta Rogińska, Andrzej Ryżak, Małgorzata Rzeczkowska, Mirosława Sapun, Agnieszka Seretna, Ewa Sikora, Bożena Siręga, Wioletta Skarbowska Gaj, Kamila Skorza, Sebastian Smoleń, Bartosz Sobiesiak, Paulina Sompolińska, Anna Sołtyńska, Joanna Stachowska Dudek, Rafał Stachurski, Renata Stasiowska, Grzegorz Steblewski, Maria Stępień, Jolanta Stracha, Katarzyna Stróż Laszuk, Wit Suchy, Małgorzata Supińska, Stefan Synowiec, Karolina Szałankiewicz, Magdalena Szczepkowska, Andrzej Szewczyk, Agata Tukaj Kruk, Monika Turek, Ewa Tyszecka, Krzysztof Urbańczyk, Edyta Wach, Katarzyna Wawrzoszek, Jadwiga Wieliczko, Bożena Wojtkowiak, Henryka Wojtyra, Hanna Wolf, Dominik Worwa, Dominika Zajęcka, Anna Zalewska, Jadwiga Zaremba, Renata Zdrenka, Maciej Zimowski, Dariusz Żuraw, Ryszard Żuraw, Katarzyna Żychlińska, Tomasz Łania i Agnieszka Łobas.

              Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
              Beata Koprowska.

            Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

            1. Bank Spółdzielczy w Oławie Oława, KRS 0000043208 pożyczki, kredyty; Spis firm wg. branży: Pożyczki, kredyty
            2. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko - Własnościowa "Odra" Oława, KRS 0000001779 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe

            Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

            1. "Dolnośląski Bank Regionalny S.A." (Wrocław - komunikacja Wrocław, wykreślona z rejestru 2003-02-19), KRS 0000093275 banki; Spis firm wg. branży: Banki
            2. Miejski Zakład Energetyki Cieplnej-Oława Sp. z o.o. Oława, KRS 0000101760 energetyka; Spis firm wg. branży: Energetyka
            3. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Oława" w Likwidacji (Oława, wykreślona z rejestru 2011-04-13), KRS 0000127639 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
            4. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000134177 hurtownie spożywcze; Spis firm wg. branży: Hurtownie spożywcze
            5. Międzyszkolny Klub Sportowy "Olavia" Oława, KRS 0000213334 ośrodki sportowe; Spis firm wg. branży: Ośrodki sportowe

            Maria Wojciechowska (’62)*

            Siedziby powiązanych firm:
            Legenda: