Onet.pl
KtoKogo.pl
Kto kogo reprezentuje wg KRS
Imię Nazwisko 
  
przy współpracy: Infoveriti
Legenda:
*) Liczba w nawiasie po nazwisku to dwie pierwsze cyfry numeru PESEL
**) Osoby współwystępujące w KRS to osoby, które w tym samym czasie występują się w zapisie KRS dotyczącym tego samego podmiotu, zgodnie z definicjami w Regulaminie Serwisu KtoKogo.pl. Jedna z nich może być członkiem Zarządu, inna członkiem Rady Nadzorczej lub prokurentem, syndykiem, kuratorem itd.

Znaleziono kilka osób nazywających się „Monika Jakubczyk”

  1. Monika Jakubczyk (’70)
  2. Monika Jakubczyk (’74)
  3. Monika Jakubczyk (’80)
  1. Monika Jakubczyk (’70)*

    Siedziby powiązanych firm
    wg województw
    skala odpowiada liczbie

    1. Firma:
      1. Stanowisko:
      2. Stanowisko:
      3. Stanowisko:
      4. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Zbigniew Adamczyk, Danuta Czapla, Zbigniew Jakubczyk, Marek Kozłowski, Jacek Maciejewski, Andrzej Michalak, Eugeniusz Pastuszka, Jacek Sajecki, Andrzej Siewierski, Anna Skorża, Jolanta Sokołowska, Artur Szymański, Henryk Żak i Ryszard Łuczyński.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      Norbert Krawczyk.

    Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

    1. "Korej" Sp. z o.o. Radom, KRS 0000116641

    Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

    1. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Siewierski Sp.J. Radom, KRS 0000122419
  2. początek strony ↑

  3. Monika Jakubczyk (’74)*

    Siedziby powiązanych firm
    wg województw
    skala odpowiada liczbie

    1. Firma:
      1. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Grzegorz Król i Zbigniew Maliszewski.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      (brak osób)

    Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

    1. "Eko-Boner" Sp. z o.o. Lublin, KRS 0000178651
    2. Komandor Lublin S.A. Lublin, KRS 0000049473 sklepy meblowe; Spis firm wg. branży: Sklepy meblowe
    3. K.J.G. Company Sp. z o.o. Częstochowa, KRS 0000315052 oprogramowanie; Spis firm wg. branży: Oprogramowanie
    4. "Orien" Sp. z o.o. Brzeźno, KRS 0000310806 stacje paliw > inne; Spis firm wg. branży: Stacje Paliw > Inne
    5. Petro-Oil Sp. z o.o. Szczecin - komunikacja Szczecin, KRS 0000285715 materiały opałowe; Spis firm wg. branży: Materiały opałowe
    6. Petro-Transcard-Naft Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000285789 materiały opałowe; Spis firm wg. branży: Materiały opałowe
    7. West-Oil Dystrybucja Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000292977
    8. Ankord-Trade Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000296372 materiały opałowe; Spis firm wg. branży: Materiały opałowe
    9. Gamex - Oil Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000304503 materiały opałowe; Spis firm wg. branży: Materiały opałowe
    10. Isotherm Polska Sp. z o.o. Lublin, KRS 0000304808 materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane
  4. początek strony ↑

  5. Monika Jakubczyk (’80)*

    Siedziby powiązanych firm
    wg województw
    skala odpowiada liczbie

    1. Firma:
      1. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Jerzy Adam, Monika Adamek, Karolina Bartkowska, Wojciech Bednarczyk, Andrzej Betlej, Mieczysław Bieda, Wojciech Brajta, Anna Budek, Anna Błaż, Wojciech Błaż, Lidia Cieślak, Jolanta Czebieniak, Anna Czuryło, Anna Dąbrowska, Bożena Dubiel, Andrzej Dubis, Iwona Dudek, Joanna Duplaga, Edyta Dziadosz, Krzysztof Dziuban, Marek Ekiert, Wacław Ferenc, Krzysztof Florko, Tadeusz Franczyk, Maciej Frankiewicz, Agata Gorazd Soluch, Anna Górczyk, Bożena Górecka, Anna Górz, Renata Grzebień, Edyta Guzik, Agnieszka Głuszko, Beata Haduch, Agnieszka Haluk Bury, Marek Hędrzak, Zofia Janik, Małgorzata Janora, Magdalena Jasik Suzańska, Ewelina Kaczmarska, Jacek Klaus, Dorota Klimek, Joanna Klimkowska, Wanda Kobiałka, Krystyna Kocaj, Agnieszka Koczera Ataman, Kazimierz Konieczny, Krystyna Kot, Lidia Kowal, Edyta Kozłowska, Paweł Kołodziejczyk, Bożena Krakowska, Mateusz Krok, Wojciech Krzysiak, Agnieszka Kubicka Skubel, Piotr Kuchta, Iwona Kudła, Maria Kurpiel, Anna Kus, Jacek Kusiak, Wiesław Kuzio, Leszek Kwaśniewski, Alicja Lasek, Jerzy Lawera, Alfreda Lis, Klara Majka, Dorota Makarewicz, Lidia Maliczowska Andruch, Maria Masłyk, Janusz Matusz, Antoni Mazur, Krzysztof Mazur, Magdalena Mazur, Jolanta Mehal, Magdalena Miklicz, Janina Milczanowska, Adriana Miłoś, Stanisław Nastał, Lucyna Nawrocka, Krystyna Niedziela, Agata Niemczyk, Alina Niemiec, Jan Nowak, Agnieszka Ogrodnik, Bożena Olszowy, Kazimiera Paściak, Ewa Pałacka, Tomasz Pałęcki, Anna Piczak, Wiesław Pietryka, Iwona Plesnar, Sylwia Pokorska, Tadeusz Polański, Wacław Polański, Katarzyna Połojko, Mariola Rachwalska, Maria Rachwał, Joanna Rauch Betleja, Jacek Rudy, Rafał Ryba, Marcin Rząca, Jan Rząsa, Katarzyna Sadrakuła, Joanna Sanocka Bolek, Elżbieta Sawczuk, Wojciech Schmidt, Jadwiga Skoczółek, Elżbieta Skrzypek Kąsek, Sabina Śnieżek, Elżbieta Solecka, Bogusław Stabryła, Alicja Stec, Krzysztof Stec, Agnieszka Suchorabska, Irena Szadkowska, Andrzej Szarek, Konrad Szarek, Renata Szałankiewicz, Tadeusz Szałankiewicz, Wiktoria Szerszeń, Elżbieta Szewczyk, Halina Szmyd Różycka, Michał Tabisz, Lucyna Tarnawska Róg, Wojciech Teleżyński, Aneta Trzpis, Małgorzata Wasłowicz, Andrzej Winiarczyk, Magdalena Witalec, Sabina Wojdanowska, Jan Wojdyła, Janusz Wojtas, Lesław Wojtas, Agnieszka Wojtoń, Halina Wojtoń, Monika Wojtoń, Władysław Wojtowicz, Łucjan Wota, Piotr Woźniak, Jan Włodyka, Iwona Żabińska, Krzysztof Zając, Ewa Zgłobicka, Ewa Ziemska, Adam Żmuda, Mariola Żmuda, Tadeusz Żmuda, Edward Zubik, Małgorzata Zwierzyńska, Irena Zych, Edyta Łobaza, Natalia Łobaza, Stanisław Łobodziński i Anna Łuczyńska.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      Zofia Bek, Bernadetta Bereś, Roman Bień, Stanisław Fuksa, Wanda Jara, Bogdan Knuth, Anna Kosiarska, Tadeusz Kruczkiewicz, Wojciech Lorenc, Genowefa Lubecka, Leon Myrdak, Helena Sąsiadek, Paweł Szczygieł, Jakub Szmit, Czesława Szyszlak, Barbara Warchoł, Dariusz Warchoł, Sylwia Węgrzyn, Jerzy Wisełka, Grażyna Wituszyńska, Teresa Ząbek, Bronisław Żółkiewicz i Beata Łuczycka.

    Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

    1. Podkarpacki Bank Spółdzielczy Sanok, KRS 0000047309 banki, pożyczki, kredyty; Spis firm wg. branży: Pożyczki, kredyty
    2. Pbs Finanse S.A. Sanok, KRS 0000069391 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
    3. Fundacja Karpacka - Polska Sanok, KRS 0000071731 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
    4. Zakłady Magnezytowe "Ropczyce" S.A. Ropczyce, KRS 0000036048 materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane
    5. Podkarpacka Izba Gospodarcza Krosno, KRS 0000052505 szkoły językowe; Spis firm wg. branży: Szkoły językowe
    6. Przedsiębiorstwo "Ekw" Sp. z o.o. Sanok, KRS 0000240858
    7. Mansard Sp. z o.o. Sanok, KRS 0000239427 dachy; Spis firm wg. branży: Dachy
    8. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Grabownica Starzeńska Grabownica Starzeńska, KRS 0000217835 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
    9. Spółdzielnia Kółek Rolniczych Haczów Haczów, KRS 0000217152 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
    10. Spółdzielcza Grupa Producentów Roślin Energetycznych "Agroenergia" Boguchwała, KRS 0000267998 uprawy rolne; Spis firm wg. branży: Uprawy rolne
    11. Remet S.A. Stalowa Wola, KRS 0000320443 specjalistyczne prace budowlane; Spis firm wg. branży: Specjalistyczne prace budowlane
    12. Hortino Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Leżajsk Sp. z o.o. Leżajsk, KRS 0000024290 przetwórstwo owocowo-warzywne; Spis firm wg. branży: Przetwórstwo owocowo-warzywne
    13. Żywieckie Zakłady Papiernicze "Solali" S.A. Żywiec, KRS 0000032069 art. papiernicze i biurowe; Spis firm wg. branży: Art. Papiernicze i biurowe
    14. Autosan S.A. w Upadłości Likwidacyjnej Sanok, KRS 0000067912 surowce wtórne; Spis firm wg. branży: Surowce wtórne
    15. Zakłady Automatyki "Polna" S.A. Przemyśl, KRS 0000090173 automatyka przemysłowa; Spis firm wg. branży: Automatyka przemysłowa
    16. Spółdzielnia Transportu Wiejskiego w Brzozowie Brzozów, KRS 0000117743 złom; Spis firm wg. branży: Złom
    17. Spółdzielnia Mieszkaniowa w Dębicy Dębica, KRS 0000120549 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    18. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Krośnie Krosno, KRS 0000123288 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
    19. Spółdzielnia Handlowa Grastar Grabownica Starzeńska, KRS 0000130627 zabawki dla dzieci; Spis firm wg. branży: Zabawki dla dzieci
    20. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" Domaradz, KRS 0000139763 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe

    Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

    1. Podkarpacki Lokalny Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Likwidacji (Dukla, wykreślona z rejestru 2009-06-23), KRS 0000204483 pożyczki, kredyty; Spis firm wg. branży: Pożyczki, kredyty
    2. Regionalna Izba Gospodarcza Sanok, KRS 0000066732 organizacje, instytucje gospodarcze; Spis firm wg. branży: Organizacje, instytucje gospodarcze
    3. Pbspartner Sp. z o.o. Sanok, KRS 0000171485 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe
    4. "Eko-Brykiet" Sp. z o.o. Brzozów, KRS 0000216499 biura nieruchomości; Spis firm wg. branży: Biura nieruchomości
    5. Omega Bis Sp. z o.o. Sanok, KRS 0000252313 apteki; Spis firm wg. branży: Apteki
    6. San Development Sp. z o.o. Gliwice, KRS 0000256399
    7. Nowa Energetyka Podkarpacie Szałankiewicz Kikta Sp.J. (Sanok, wykreślona z rejestru 2013-12-05), KRS 0000288170 elektrownie; Spis firm wg. branży: Elektrownie
    8. Ventus Sp. z o.o. Zabłotce, KRS 0000301234
    9. Mostostal - Energomontaż Gliwice S.A. Ropczyce, KRS 0000307101 mosty, wiadukty; Spis firm wg. branży: Mosty, wiadukty
    10. Zm Invest S.A. Ropczyce, KRS 0000144836 ceramika budowlana; Spis firm wg. branży: Ceramika budowlana
    11. Mostostal-Energomontaż S.A. (Gliwice, wykreślona z rejestru 2013-03-15), KRS 0000074150 mosty, wiadukty; Spis firm wg. branży: Mosty, wiadukty
    12. Sanocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Sanok, KRS 0000082546 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    13. Zakład Produkcji Konstrukcji "Mostostal Ropczyce" Sp. z o.o. Ropczyce, KRS 0000098116 mosty, wiadukty; Spis firm wg. branży: Mosty, wiadukty
    14. Związek Banków Polskich Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000104695 banki; Spis firm wg. branży: Banki
    15. Fundacja Rozwoju Bankowości Spółdzielczej Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000107490 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
    16. Bank Spółdzielczy w Jarosławiu Jarosław, KRS 0000107948 banki; Spis firm wg. branży: Banki
    17. Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Sanoku Sanok, KRS 0000112635 zarządzanie nieruchomościami; Spis firm wg. branży: Zarządzanie nieruchomościami
    18. "Park Wodny w Sanoku" Sp. z o.o. Sanok, KRS 0000326845 boiska i stadiony; Spis firm wg. branży: Boiska i stadiony
  6. początek strony ↑

© 2009-2011 Grupa Onet.pl S.A. - Regulamin serwisu - Kontakt - Zobacz firmy wg. GUS