Partner Przy współpracy
Znaleziono następujące osoby nazywające się

Ryszard Białek w KRS

:

Ryszard Edward Białek (’36)*

Siedziby powiązanych firm:

  1. Firma:
    1. Stanowisko:
    2. Stanowisko:

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Wiesław Chodkowski, Ryszard Ludwig, Zbigniew Marczakiewicz, Joanna Przybysz, Henryk Sieradzki i Hanna Łagowska.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    (brak osób)

Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

  1. Spółdzielnia Budownictwa Jednorodzinnego w Likwidacji (Warszawa - komunikacja Warszawa, wykreślona z rejestru 2012-08-22), KRS 0000149980 budownictwo przemysłowe; Spis firm wg. branży: Budownictwo przemysłowe

Ryszard Czesław Białek (’45)*

Siedziby powiązanych firm:

  1. Firma:
    1. Stanowisko:

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Stanisław Bisko, Roman Nowoszewski i Małgorzata Rybicka.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    Iwona Broniarek i Iwona Gościńska.

Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

  1. Spółdzielnia "Rozrywka" w Likwidacji (Warszawa - komunikacja Warszawa, wykreślona z rejestru 2010-04-09), KRS 0000032211 agencje rozrywkowe; Spis firm wg. branży: Agencje rozrywkowe

Ryszard Białek (’48)*

Siedziby powiązanych firm:

  1. Firma: Spółdzielnia Mieszkaniowa "Warmia" Lidzbark Warmiński () od 2001-12-13 do teraz spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    1. Stanowisko: Członek Zarządu od 2001-12-13 do teraz

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Zdzisław Biedrzycki, Kazimierz Borkowski, Stanisław Dowejko, Stanisław Gajewski, Władysław Huczak, Zofia Jakubowska, Scholastyka Litwin, Zdzisław Maciejewski, Andrzej Orzeł, Alicja Pietkiewicz, Wiesław Piotrowicz, Stanisław Rynkiewicz, Stefania Skrodzka, Joanna Tarasewicz i Jan Wasylkiewicz.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    (brak osób)

  2. Firma:
    1. Stanowisko:

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Wiktoria Bartkowska, Andrzej Boruszewski, Bożena Czerniewska, Wanda Dowejko, Zenon Gajdamowicz, Teresa Gobis, Gizela Grochowalska, Jolanta Kachel, Regina Lewandowska, Mirosław Lipniewicz, Krystyna Moniuszko, Grażyna Nowakowska, Ewa Staszkiewicz, Iwona Szczepura i Józefa Wiśniewska.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    (brak osób)

Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

  1. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Warmia" Lidzbark Warmiński, KRS 0000072466 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
  2. Metalowa Spółdzielnia Inwalidów "Gwarancja" Olsztyn, KRS 0000121637 organizacje, instytucje gospodarcze; Spis firm wg. branży: Organizacje, instytucje gospodarcze
  3. Spółdzielnia Inwalidów "Synteza" Gutkowo, KRS 0000015159 folie, tworzywa sztuczne; Spis firm wg. branży: Folie, tworzywa sztuczne
  4. Spółdzielnia Handlowo-Usługowa Inka Olsztyn, KRS 0000058654 sprzątanie; Spis firm wg. branży: Sprzątanie
  5. Metalowa Spółdzielnia Inwalidów Barczewo, KRS 0000033666 organizacje, instytucje gospodarcze; Spis firm wg. branży: Organizacje, instytucje gospodarcze
  6. Rp Resort Sp. z o.o. w Likwidacji Olsztyn, KRS 0000394578 nieruchomości; Spis firm wg. branży: Nieruchomości
  7. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Jarzębina" w Rynie Ryn, KRS 0000173756 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
  8. Spółdzielnia Inwalidów "Pokój" Ryn, KRS 0000138091 oświetlenie; Spis firm wg. branży: Oświetlenie
  9. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Jonkowie Jonkowo, KRS 0000122648 piekarnie; Spis firm wg. branży: Piekarnie
  10. Administracja Budynków Komunalnych Sp. z o.o. Lidzbark Warmiński, KRS 0000108539 zarządzanie nieruchomościami; Spis firm wg. branży: Zarządzanie nieruchomościami
  11. Stowarzyszenie "Dom Rodzinny Nasze Dzieci" Gdańsk, KRS 0000014996 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia

Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

  1. Spółdzielnia Warmińska (Lidzbark Warmiński, wykreślona z rejestru 2012-10-04), KRS 0000025386 organizacje, instytucje gospodarcze; Spis firm wg. branży: Organizacje, instytucje gospodarcze
  2. Spółdzielcze Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego "Inex" Sp. z o.o. w Likwidacji (Gliwice, wykreślona z rejestru 2011-12-23), KRS 0000047542 organizacje, instytucje gospodarcze; Spis firm wg. branży: Organizacje, instytucje gospodarcze
  3. Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Wulkan Sp. z o.o. w Likwidacji (Olsztyn, wykreślona z rejestru 2007-11-26), KRS 0000137545 fizjoterapeuci; Spis firm wg. branży: Fizjoterapeuci
  4. Spółdzielnia Transportu Wiejskiego w Lidzbarku Warmińskim (Lidzbark Warmiński, wykreślona z rejestru 2009-06-26), KRS 0000264772 spedycja; Spis firm wg. branży: Spedycja
  5. "Przedsiębiorstwo Robót Drogowych" Sp. z o.o. Lidzbark Warmiński, KRS 0000188681 budowa dróg; Spis firm wg. branży: Budowa dróg
  6. Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Likwidacji (Barczewo, wykreślona z rejestru 2014-04-24), KRS 0000180358 elektrociepłownie; Spis firm wg. branży: Elektrociepłownie
  7. Krajowa Izba Gospodarczo - Rehabilitacyjna (Warszawa - komunikacja Warszawa, wykreślona z rejestru 2010-09-10), KRS 0000170595 adwokaci; Spis firm wg. branży: Adwokaci
  8. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Lidzbark Warmiński, KRS 0000164583 leśnictwo; Spis firm wg. branży: Leśnictwo
  9. Mazurska Żywność S.A. Miasto Stołeczne Warszawa, KRS 0000155417 leśnictwo; Spis firm wg. branży: Leśnictwo
  10. Dalkia "Północ" Sp. z o.o. Świecie, KRS 0000111425 instalacje budowlane; Spis firm wg. branży: Instalacje budowlane
  11. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, Sp. z o.o. Lidzbark Warmiński, KRS 0000092536 wodociągi, kanalizacja; Spis firm wg. branży: Wodociągi, kanalizacja
  12. Zakłady Sieci Rybackich S.A. w Likwidacji Korsze, KRS 0000036687 projektowanie i administracja siecią; Spis firm wg. branży: Projektowanie i administracja siecią
  13. "Zakład Energetyki Cieplnej" Sp. z o.o. w Lidzbarku Warmińskim w Likwidacji (Lidzbark Warmiński, wykreślona z rejestru 2013-08-01), KRS 0000323909 elektrociepłownie; Spis firm wg. branży: Elektrociepłownie

Ryszard Józef Białek (’48)*

Siedziby powiązanych firm:

  1. Firma: Legnickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Legnica () od 2002-07-26 do teraz przemysł chemiczny; Spis firm wg. branży: Przemysł chemiczny
    1. Stanowisko: Prezes od 2002-07-26 do teraz

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Marian Domański, Lubomir Gliniecki, Witold Juszczak, Ryszard Kiełbus, Jan Kleban, Maria Kolasa, Marek Kowalik, Ludmiła Kubicka Sopel, Ryszard Pańczyniak, Jerzy Świderski, Adam Urbaniak, Józef Wasinkiewicz, Zdzisław Woźniak i Barbara Zagroba.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    (brak osób)

  2. Firma:
    1. Stanowisko:

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Zdzisław Bakinowski, Janusz Dulik, Andrzej Kijek, Wiesława Kmiotek, Ludwik Knapek, Stanisław Kot, Waldemar Maciejczyk, Stefan Maciejowski, Jarosław Romanowski, Maria Sasińska, Grażyna Stehlik, Łukasz Wereszczyński, Zbigniew Włodarczak i Franciszek Łoś.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    Wiesław Cieśla, Zbigniew Fudali, Grzegorz Haber, Jarosław Kuczyk, Zdzisław Malowany, Artur Mały i Wacław Sautycz.

Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

  1. Legnickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Legnica, KRS 0000124337 przemysł chemiczny; Spis firm wg. branży: Przemysł chemiczny
  2. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. Legnica, KRS 0000056511 komunikacja miejska; Spis firm wg. branży: Komunikacja miejska
  3. Oddział Pttk Przy Hucie Miedzi "Legnica" Kunice, KRS 0000097750 organizacje pozarządowe; Spis firm wg. branży: Organizacje pozarządowe
  4. Pks Myślenice Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Myślenice, KRS 0000217072 biura podróży, transport samochodowy; Spis firm wg. branży: Transport samochodowy
  5. "Sterenergo Projekt" Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie, KRS 0000332597 linie energetyczne; Spis firm wg. branży: Linie energetyczne
  6. Przedsiębiorstwo Serwisu Automatyki i Urządzeń Elektrycznych El Pak Sp. z o.o. Konin, KRS 0000083598 automatyka przemysłowa; Spis firm wg. branży: Automatyka przemysłowa
  7. Kghm Polska Miedź S.A. Lubin, KRS 0000023302 przemysł wydobywczy; Spis firm wg. branży: Przemysł wydobywczy
  8. Przedsiębiorstwo Budowlano - Montażowe "Remus" Sp. z o.o. Lubin, KRS 0000074351 roboty ogólnobudowlane; Spis firm wg. branży: Roboty ogólnobudowlane
  9. "Axis" Sp. z o.o. Głogów, KRS 0000076829 firma; Spis firm wg. branży: Firma

Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

  1. Solaris Bus & Coach S.A. Bolechowo - Osiedle, KRS 0000236619 autobusy, busy; Spis firm wg. branży: Autobusy, busy
  2. Solaris Components Sp. z o.o. w Likwidacji (Bolechowo-Osiedle, wykreślona z rejestru 2010-12-17), KRS 0000219067 firma; Spis firm wg. branży: Firma
  3. "Tem" Sp. z o.o. Jelenia Góra, KRS 0000178301 firma; Spis firm wg. branży: Firma
  4. Polskie Centrum Promocji Miedzi Sp. z o.o. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000166369 agencje reklamowe; Spis firm wg. branży: Agencje reklamowe
  5. In-Tech Service Sp. z o.o. Legnica, KRS 0000135191 firma; Spis firm wg. branży: Firma
  6. Młodzieżowa Mieszkaniowa Spółdzielnia Własnościowa "Przystań" Legnica, KRS 0000088207 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
  7. Inova Centrum Innowacji Technicznych Sp. z o.o. Lubin, KRS 0000057475 oświetlenie; Spis firm wg. branży: Oświetlenie
  8. Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Legnica, KRS 0000033018 organizacje, instytucje gospodarcze, zarządzanie nieruchomościami; Spis firm wg. branży: Zarządzanie nieruchomościami
  9. "Strefa Aktywności Gospodarczej" Sp. z o.o. Legnica, KRS 0000029353 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
  10. Kghm Ecoren S.A. (Lubin, wykreślona z rejestru 2014-03-26), KRS 0000026115 materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane
  11. Centrum Modelowania Sylwetki Dona Sp. z o.o. w Likwidacji Lubin, KRS 0000298548 spa; Spis firm wg. branży: SPA

Ryszard Wiesław Białek (’56)*

Siedziby powiązanych firm:

  1. Firma:
    1. Stanowisko:
    2. Stanowisko:

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Elżbieta Chendoszko, Marian Ciunel, Anna Drzewiecka, Marek Dudziński, Tadeusz Kamiński, Andrzej Lipko, Włodzimierz Maciaszek, Antoni Matwiejko, Waldemar Michniewicz, Mariola Pasznicka, Andrzej Staszewski, Małgorzata Szady, Mieczysław Szczotka, Mirosław Zagórski i Krystyna Zając.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    Radosław Berliński, Andrzej Korchut, Wiesław Kwaśniewski, Krzysztof Sala, Andrzej Sroka, Regina Szkibiel, Andrzej Wojtowicz, Andrzej Wysocki, Jan Wyszyński i Rafał Zasadziński.

Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

  1. Spółdzielnia Mieszkaniowa Bogatynia, KRS 0000047079 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
  2. Gminne Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. Bogatynia, KRS 0000133820 wywóz śmieci; Spis firm wg. branży: Wywóz śmieci

Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

  1. "Towarzystwo Budownictwa Społecznego" Sp. z o.o. Bogatynia, KRS 0000097297 zarządzanie nieruchomościami; Spis firm wg. branży: Zarządzanie nieruchomościami
  2. Przedsiębiorstwo Zarządu Nieruchomościami Sp. z o.o. Zgorzelec, KRS 0000141594 biura nieruchomości; Spis firm wg. branży: Biura nieruchomości

Ryszard Białek (’57)*


    Ryszard Białek (’65)*

    Siedziby powiązanych firm:

    1. Firma:
      1. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Jerzy Biela, Barbara Bogdanowicz, Janusz Borowy, Dariusz Ciosek, Robert Czarnecki, Zbigniew Fijołek, Agnieszka Hajduk, Tadeusz Hawrot, Marian Jadwiszczok, Olga Jakubowska, Marek Kotlarz, Waldemar Machura, Zygmunt Markiewicz, Waldemar Ogrodowczyk, Ewa Raczkowska, Halina Szulakowska, Alina Słocińska i Bożena Łyżwa.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      Alojzy Grzesiek, Piotr Heine, Grzegorz Kemona, Tadeusz Kończak, Longina Kula, Jan Machura, Michał Marzec, Jerzy Niestrój, Stanisław Patrzałek i Grażyna Pietrek.

    Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

    1. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Siemion" Siemianowice Śląskie, KRS 0000057254 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    2. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Poldom" Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie, KRS 0000194698 specjalistyczne prace budowlane; Spis firm wg. branży: Specjalistyczne prace budowlane
    3. Katowickie Wodociągi S.A. Katowice, KRS 0000270143 wodociągi, kanalizacja; Spis firm wg. branży: Wodociągi, kanalizacja

    Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

    1. Trader Dariusz Bogdanowicz Sp.J. Drogomyśl, KRS 0000229631 pożyczki, kredyty; Spis firm wg. branży: Pożyczki, kredyty
    2. Śląskie Towarzystwo Budowlane Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej M. Siemianowice Śląskie, KRS 0000234527 deweloperzy; Spis firm wg. branży: Deweloperzy
    Legenda: