Onet.pl
KtoKogo.pl
Kto kogo reprezentuje wg KRS
Imię Nazwisko 
  
przy współpracy: Infoveriti
Legenda:
*) Liczba w nawiasie po nazwisku to dwie pierwsze cyfry numeru PESEL
**) Osoby współwystępujące w KRS to osoby, które w tym samym czasie występują się w zapisie KRS dotyczącym tego samego podmiotu, zgodnie z definicjami w Regulaminie Serwisu KtoKogo.pl. Jedna z nich może być członkiem Zarządu, inna członkiem Rady Nadzorczej lub prokurentem, syndykiem, kuratorem itd.

Znaleziono kilka osób nazywających się „Sławomir Adamczyk”

  1. Sławomir Czesław Adamczyk (’33)
  2. Sławomir Adamczyk (’36)
  3. Sławomir Adamczyk (’55) Członek Zarządu Aeroklub Polski - Aeroklub Gliwicki (Gliwice)
  4. Sławomir Stanisław Adamczyk (’58)
  5. Sławomir Jerzy Adamczyk (’60)
  6. Sławomir Ireneusz Adamczyk (’62) Prezes Zarządu Biuro Techniczno-Handlowe "Akwa" Sp. z o.o. (Lublin)
  7. Sławomir Adamczyk (’64)
  8. Sławomir Jerzy Adamczyk (’66)
  9. Sławomir Adamczyk (’68)
  10. Sławomir Adamczyk (’69)
  11. Sławomir Adamczyk (’70)
  12. Sławomir Adamczyk (’78)
  13. Sławomir Maciej Adamczyk (’81) Członek Zarządu Artvinyl-Pol Sp. z o.o. (Kalwaria Zebrzydowska)
  1. Sławomir Czesław Adamczyk (’33)*

    Siedziby powiązanych firm
    wg województw
    skala odpowiada liczbie

      Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

      1. Przedsiębiorstwo "Wody Mineralne" Sp. z o.o. Zabrze, KRS 0000207382 napoje; Spis firm wg. branży: Napoje
      2. "Rytm-L" Sp. z o.o. Tychy, KRS 0000063121 materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane

      Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

      1. "A2 Strada Sp. z o.o." (Pruszków, wykreślona z rejestru 2013-10-01), KRS 0000207803
      2. "Bargas" Sp. z o.o. Nowa Ruda, KRS 0000133208
      3. Towarzystwo Budownictwa Społecznego "Tbs" Sp. z o.o. Kamienna Góra, KRS 0000126532 biura nieruchomości; Spis firm wg. branży: Biura nieruchomości
      4. Fabryka Porcelany "Wałbrzych" S.A. (Wałbrzych, wykreślona z rejestru 2014-02-05), KRS 0000078058
      5. "Sarta" Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej (Bielawa, wykreślona z rejestru 2013-08-02), KRS 0000075926
      6. Zakłady Bawełniane "Dall" Sp. z o.o. (Głuszyca, wykreślona z rejestru 2009-03-20), KRS 0000056994
      7. Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A. Wałbrzych, KRS 0000056561 narzędzia ręczne, wyroby metalowe; Spis firm wg. branży: Narzędzia ręczne, wyroby metalowe
      8. Bytomska Spółka Restrukturyzacji Kopalń Sp. z o.o. (Bytom, wykreślona z rejestru 2009-05-07), KRS 0000049089
      9. Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A. Bytom, KRS 0000027497 przemysł wydobywczy; Spis firm wg. branży: Przemysł wydobywczy
      10. "Wgw" Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej (Świdnica, wykreślona z rejestru 2012-09-05), KRS 0000212980
    1. początek strony ↑

    2. Sławomir Adamczyk (’36)*

      1. początek strony ↑

      2. Sławomir Adamczyk (’55)*

        Siedziby powiązanych firm
        wg województw
        skala odpowiada liczbie

        1. Firma: Aeroklub Polski - Aeroklub Gliwicki Gliwice () od 2002-01-11 do teraz aerokluby; Spis firm wg. branży: Aerokluby
          1. Stanowisko: Członek Zarządu od 2002-01-11 do teraz

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
          Franciszek Baraniuk, Edmund Bester, Henryk Białek, Dawid Bielecki, Grzegorz Burszta, Romuald Chruściel, Donat Dubiel, Tadeusz Goraj, Tomasz Górski, Agnieszka Grześlak, Jerzy Guca, Józef Gumienny, Jan Isielenis, Zbigniew Jezierski, Antoni Klimek, Krzysztof Kubiec, Stanisław Kubit, Sławomir Lach, Tadeusz Lewicki, Jacek Marszałek, Ewa Mokrosz, Roman Ostapiuk, Grzegorz Pancek, Stanisław Paździorek, Krzysztof Piekarczyk, Przemysław Piekarski, Danuta Polewska, Ireneusz Przywuski, Ryszard Ptaszek, Witold Setkowicz, Jan Strzałkowski, Andrzej Szafrański, Wojciech Szumiński, Leszek Wlazło, Dariusz Wocka, Stanisław Wołczyk, Tomasz Włoczyk i Marian Ławecki.

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
          (brak osób)

        Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

        1. Aeroklub Polski - Aeroklub Gliwicki Gliwice, KRS 0000081061 aerokluby; Spis firm wg. branży: Aerokluby
        2. Aeroklub Polski Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000122672 aerokluby, badania specjalistyczne; Spis firm wg. branży: Badania specjalistyczne
        3. Fabryka Drutu Gliwice Sp. z o.o. Gliwice, KRS 0000291500 narzędzia ręczne, wyroby metalowe; Spis firm wg. branży: Narzędzia ręczne, wyroby metalowe
        4. Syncreon Polska Sp. z o.o. Gliwice, KRS 0000007910 spedycja; Spis firm wg. branży: Spedycja
        5. "Flytronic" Sp. z o.o. Gliwice, KRS 0000298330
        6. 2em Sp. z o.o. Gliwice, KRS 0000335873 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe
        7. Bus Service Center Sp. z o.o. Gliwice, KRS 0000251620 warsztaty samochodowe; Spis firm wg. branży: Warsztaty samochodowe
        8. Adwokaci Krzysztof Sawicki i Tomasz Włoczyk - Spółka Partnerska Gliwice, KRS 0000234375 adwokaci; Spis firm wg. branży: Adwokaci
        9. Alentex Sp. z o.o. Wilamowice, KRS 0000155398
        10. Letrona Polska Sp. z o.o. Chorzów, KRS 0000145982
        11. "Granit Strzegom Handel" Sp. z o.o. Strzegom, KRS 0000135014
        12. Granit Strzegom S.A. Strzegom, KRS 0000120088 schody, poręcze; Spis firm wg. branży: Schody, poręcze
        13. "Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Gliwicach Gliwice, KRS 0000081029 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
        14. "Afriso" Sp. z o.o. Szałsza, KRS 0000066141 usługi budowlane; Spis firm wg. branży: Usługi budowlane
        15. Śląskie Centrum Logistyki S.A. Gliwice, KRS 0000047612 sklepy monopolowe, spedycja; Spis firm wg. branży: Spedycja

        Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

        1. Syntal. Zbigniew, Urszula Jezierscy. Sp.J. (Gliwice, wykreślona z rejestru 2011-11-09), KRS 0000077013 stacje paliw > inne; Spis firm wg. branży: Stacje Paliw > Inne
        2. Zakład Usług Budowlano-Inżynieryjnych i Transportowych "Zubit" Sp. z o.o. (Gliwice, wykreślona z rejestru 2011-02-28), KRS 0000106302 usługi budowlane; Spis firm wg. branży: Usługi budowlane
        3. "Arp" Sp. z o.o. Szałsza, KRS 0000112438 remonty; Spis firm wg. branży: Remonty
        4. Przedsiębiorstwo Przemysłowo-Handlowo-Usługowe "Pog-Tech" Sp. z o.o. Gliwice, KRS 0000123552 stolarstwo; Spis firm wg. branży: Stolarstwo
        5. Sigma Trade Sp. z o.o. Bytom, KRS 0000143696
        6. Inwest-Region Sp. z o.o. Zabrze, KRS 0000207181 biura geodezyjne; Spis firm wg. branży: Biura geodezyjne
        7. "Db Schenker Rail Zabrze" S.A. (Zabrze, wykreślona z rejestru 2011-01-27), KRS 0000270770 tabor kolejowy; Spis firm wg. branży: Tabor kolejowy
        8. "Sol-Aero" Sp. z o.o. Bielsko-Biała, KRS 0000303785 przemysł maszynowy; Spis firm wg. branży: Przemysł maszynowy
      3. początek strony ↑

      4. Sławomir Stanisław Adamczyk (’58)*

        Siedziby powiązanych firm
        wg województw
        skala odpowiada liczbie

        1. Firma:
          1. Stanowisko:
          2. Stanowisko:

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
          Ludwik Kamiński, Anna Kończyk i Anna Marszałek Rozmus.

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
          (brak osób)

        Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

        1. "Dortrans" Sp. z o.o. Wilkowice, KRS 0000146649

        Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

        1. "Arneda-Makk" Sp. z o.o. w Likwidacji (Katowice, wykreślona z rejestru 2012-11-20), KRS 0000220674
      5. początek strony ↑

      6. Sławomir Jerzy Adamczyk (’60)*

        Siedziby powiązanych firm
        wg województw
        skala odpowiada liczbie

        1. Firma:
          1. Stanowisko:

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
          Zenon Brylewski, Zbigniew Czerniecki, Maciej Drzewucki, Maria Kukulska, Janusz Michalak, Jerzy Molęda, Dariusz Rubiński, Waldemar Szczepański, Iwona Wasilewska i Kazimierz Wojnowski.

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
          Maciej Adamczyk, Grzegorz Bielowicki, Sebastian Bogusławski, Zbigniew Bonderek, Krzysztof Dziewulski, Tomasz Filipiak, Tomasz Firczyk, Jan Godłowski, Kamil Górecki, Aleksander Grot, Paweł Hordyński, Zbigniew Janas, Piotr Janczewski, Leszek Jędrzejewski, Mirosław Kalicki, Wiesław Kalicki, Michał Kwiecień, Dariusz Leśniak, Grzegorz Leszczyński, Jarosław Litwiński, Marta Makarewicz, Mariusz Malinowski, Jacek Mazur, Kazimierz Mochol, Sławomir Pirsztuk, Artur Rawski, Andrzej Różycki, Grażyna Samulska, Jerzy Smagowski, Arkadiusz Śnieżko, Justyna Strysik Lewandowska, Leszek Szwedo, Paweł Tamborski, Jacek Tucharz, Rafał Twardowski, Andrzej Wróblewski, Dariusz Zieliński, Andrzej Zientara, Jerzy Zientara, Maciej Zientara i Jan Łożyński.

        Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

        1. Parkiet Mazury Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000142257
        2. Whc Service Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000342442 opieka nad dziećmi; Spis firm wg. branży: Opieka nad dziećmi

        Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

        1. Fam Grupa Kapitałowa S.A. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000065111 doradztwo finansowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo finansowe
        2. "Instal - Poznań" S.A. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000012606 klimatyzacji, wentylacja; Spis firm wg. branży: Klimatyzacji, wentylacja
        3. Polskie Zakłady Zbożowe "Pzz" w Krakowie S.A. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000092108 uprawy rolne; Spis firm wg. branży: Uprawy rolne
        4. Fabryka Form Metalowych "Formet" S.A. w Likwidacji w Upadłości Likwidacyjnej Bydgoszcz - komunikacja Bydgoszcz, KRS 0000080945 artykuły metalowe; Spis firm wg. branży: Artykuły metalowe
        5. Piotrkowska Fabryka Mebli S.A. (Radomsko, wykreślona z rejestru 2012-12-11), KRS 0000078660 meble; Spis firm wg. branży: Meble
        6. "Wamag" S.A. (Wałbrzych, wykreślona z rejestru 2012-10-09), KRS 0000060368 usługi dla górnictwa; Spis firm wg. branży: Usługi dla górnictwa
        7. Fund.1 Pierwszy Narodowy Fundusz Inwestycyjny S.A. (Warszawy, wykreślona z rejestru 2009-03-23), KRS 0000029370 doradztwo biznesowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo biznesowe
        8. Zakłady Mebli Giętych "Fameg" S.A. Radomsko, KRS 0000029339 meble; Spis firm wg. branży: Meble
        9. Pekaes S.A. Błonie, KRS 0000022906 meble, spedycja; Spis firm wg. branży: Spedycja
        10. Fam - Technika Odlewnicza Sp. z o.o. Chełmno, KRS 0000266071 hutnictwo; Spis firm wg. branży: Hutnictwo
      7. początek strony ↑

      8. Sławomir Ireneusz Adamczyk (’62)*

        Siedziby powiązanych firm
        wg województw
        skala odpowiada liczbie

        1. Firma: Biuro Techniczno-Handlowe "Akwa" Sp. z o.o. Lublin () od 2002-12-12 do teraz instalacje hydrauliczne; Spis firm wg. branży: Instalacje hydrauliczne
          1. Stanowisko:
          2. Stanowisko: Prezes Zarządu od 2002-12-12 do teraz

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
          Iwona Walczyna.

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
          (brak osób)

        2. Firma:
          1. Stanowisko:

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
          Aleksandra Demska, Tomasz Lewandowski, Krzysztof Lis, Dariusz Majchrzak, Marcin Polit, Paweł Rzeszotarski i Krzysztof Surdykowski.

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
          Rafał Bednarek, Eugeniusz Góreczny, Tomasz Graczyk, Marian Koziński, Renata Nieplujewska, Krzysztof Oczkoś, Edward Perlik, Leszek Pilarski, Zbigniew Pilarski i Andrzej Sowiński.

        Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

        1. Metron-Service Sp. z o.o. Toruń - komunikacja Toruń, KRS 0000124461
        2. Centrum Rozliczeniowe Metron Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000057651
        3. "Metron - Slet" Sp. z o.o. Katowice, KRS 0000104289
        4. Metron Akwa Sp. z o.o.hnatkowska w Likwidacji Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000139005 artykuły metalowe; Spis firm wg. branży: Artykuły metalowe
        5. Metron Fabryka Zintegrowanych Systemów Opomiarowania i Rozliczeń Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Toruń - komunikacja Toruń, KRS 0000135933 wyposażanie łazienek; Spis firm wg. branży: Wyposażanie łazienek
        6. Metron-Term Sp. z o.o. Toruń - komunikacja Toruń, KRS 0000166294 przekazy pieniężne; Spis firm wg. branży: Przekazy pieniężne
        7. Biuro Techniczno-Handlowe "Akwa" Sp. z o.o. Lublin, KRS 0000143106 instalacje hydrauliczne; Spis firm wg. branży: Instalacje hydrauliczne

        Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

        1. Biuro Techniczno-Handlowe Metron-Akwa Sp. z o.o. w Likidacji Lublin, KRS 0000157825 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe
        2. "Metron-Pomiar" Sp. z o.o. Szczecin - komunikacja Szczecin, KRS 0000012505
        3. "Metron-System"-Sp. z o.o. Olsztyn, KRS 0000164590
        4. Metron-Niga Spółkaz Ograniczoną Odpowiedzialnością Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000057827
        5. "Media Miar" Sp. z o.o. Łódź - komunikacja Łódź, KRS 0000215244 instalacje budowlane; Spis firm wg. branży: Instalacje budowlane
        6. "Capital Investment-Systemy Opomiarowania" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000261544 artykuły metalowe; Spis firm wg. branży: Artykuły metalowe
        7. Metron Clocks Fabryka Zegarów Sp. z o.o. w Likwidacji (Toruń - komunikacja Toruń, wykreślona z rejestru 2013-11-12), KRS 0000004696
      9. początek strony ↑

      10. Sławomir Adamczyk (’64)*

        Siedziby powiązanych firm
        wg województw
        skala odpowiada liczbie

        1. Firma:
          1. Stanowisko:

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
          Stanisław Cichy, Piotr Drzymała, Małgorzata Grześ, Ireneusz Knobel, Grzegorz Machnicki, Zbigniew Pozdrowicz, Marian Ratajczak, Sławomir Ruta, Zbigniew Świniarek, Józef Szczepaniak i Roman Wawrzyński.

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
          Mieczysław Adam, Jan Brojakowski, Grażyna Dulat, Szymon Hajduk, Jarosław Kmiecik, Ewa Kostecka, Stefan Lepka, Zygmunt Nowak, Sławomir Palicki, Jan Pernak, Kazimierz Piątek, Joanna Przybyła, Halina Rożek, Ignacy Śmigielski, Urszula Suda, Marian Sudzik i Krzysztof Szymkowiak.

        Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

        1. Spółdzielnia Mieszkaniowa w Rakoniewicach Rakoniewice, KRS 0000072785 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
        2. Bank Spółdzielczy w Grodzisku Wielkopolskim Grodzisk Wielkopolski, KRS 0000060484 banki; Spis firm wg. branży: Banki
      11. początek strony ↑

      12. Sławomir Jerzy Adamczyk (’66)*

        Siedziby powiązanych firm
        wg województw
        skala odpowiada liczbie

        1. Firma:
          1. Stanowisko:

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
          Jacek Adamczyk, Marek Czubak, Monika Mariańczyk i Jarosław Skarzyński.

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
          Wojciech Kulig.

        Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

        1. "Profisad" Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej (Bikówek, wykreślona z rejestru 2014-02-03), KRS 0000040502
      13. początek strony ↑

      14. Sławomir Adamczyk (’68)*

        Siedziby powiązanych firm
        wg województw
        skala odpowiada liczbie

        1. Firma:
          1. Stanowisko:

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
          Taida Ay Wyszomirska, Stanisława Janczyk, Krzysztof Kwieciński, Tomasz Lipiński, Rafał Rychel, Zenon Sarwiński, Krzysztof Stępiński, Sławomir Wojnarowski i Antoni Zarębski.

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
          Elżbieta Biernacka, Andrzej Dzięgielewski, Krzysztof Gołąb, Dariusz Korecki, Leon Ludkiewicz, Krzysztof Maciejewicz, Agata Obarzanek, Mieczysław Szymański, Mariusz Zientak i Bronisława Ziętarska.

        2. Firma:
          1. Stanowisko:

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
          Taida Ay Wyszomirska, Ilona Bańdura, Wojciech Błasiński, Robert Gawron, Tadeusz Graczyk, Jacek Konieczny, Ryszard Kosicki, Krzysztof Majchrzak, Zdzisława Michalska, Maciej Nowak, Wiesław Nowak, Małgorzata Oczkowska, Zbigniew Ostrzycki, Anna Sałata, Adam Smogór, Jacek Stirmer, Mieczysław Szymański, Marek Wawrzyniak, Wojciech Więckowski i Arkadiusz Wierciński.

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
          Grzegorz Polaczyk.

        Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

        1. Biuro Projektów Komunikacyjnych w Poznaniu Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000160302 biura architektonicze; Spis firm wg. branży: Biura architektonicze
        2. Biuro Projektów Kolejowych w Gdańsku Sp. z o.o. w Likwidacji Gdańsk, KRS 0000273363 biura architektonicze; Spis firm wg. branży: Biura architektonicze
        3. Zue S.A. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000135388 oświetlenie; Spis firm wg. branży: Oświetlenie
        4. Biuro Inżynieryjnych Usług Projektowych Sp. z o.o. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000332405 biura architektonicze; Spis firm wg. branży: Biura architektonicze
        5. Biuro Projektów Kolejowych i Usług Inwestycyjnych Sp. z o.o. Łódź - komunikacja Łódź, KRS 0000178367 biura architektonicze; Spis firm wg. branży: Biura architektonicze
        6. Roboty Kolejowe"Swietelsky Ltd" Sp. z o.o. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000100179
        7. Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Stróże, KRS 0000028676 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia

        Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

        1. "Tk Telekom" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000024788 linie telekomunikacyjne; Spis firm wg. branży: Linie telekomunikacyjne
        2. Zakład Robót Komunikacyjnych - Dom w Poznaniu Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000027669 budowa dróg; Spis firm wg. branży: Budowa dróg
        3. Pkp Polskie Linie Kolejowe S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000037568 komunikacja miejska, transport kolejowy; Spis firm wg. branży: Transport kolejowy
      15. początek strony ↑

      16. Sławomir Adamczyk (’69)*

        Siedziby powiązanych firm
        wg województw
        skala odpowiada liczbie

        1. Firma:
          1. Stanowisko:
          2. Stanowisko:

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
          Tomasz Onuszko.

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
          Joanna Kaczorowska i Izabela Kubaś.

        Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

        1. Elephant Finance Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000119134 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
      17. początek strony ↑

      18. Sławomir Adamczyk (’70)*

        Siedziby powiązanych firm
        wg województw
        skala odpowiada liczbie

          Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

          1. "Zakład Usług Komunalnych i Rolniczych" Sp. z o.o. Przysieka, KRS 0000024069 wywóz śmieci; Spis firm wg. branży: Wywóz śmieci
          2. "Semex Poland" Sp. z o.o. Osięciny, KRS 0000203185
        1. początek strony ↑

        2. Sławomir Adamczyk (’78)*

          1. początek strony ↑

          2. Sławomir Maciej Adamczyk (’81)*

            Siedziby powiązanych firm
            wg województw
            skala odpowiada liczbie

            1. Firma: Artvinyl-Pol Sp. z o.o. Kalwaria Zebrzydowska () od 2006-12-05 do teraz sklepy rtv, agd; Spis firm wg. branży: Sklepy RTV, AGD
              1. Stanowisko:
              2. Stanowisko:
              3. Stanowisko: Członek Zarządu od 2009-01-08 do teraz

              Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
              Jacek Adamczyk, Mariusz Adamczyk, Dmytro Ivanov i Oleksandr Ivanov.

              Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
              (brak osób)

            Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

            1. Artvinyl-Pol Sp. z o.o. Kalwaria Zebrzydowska, KRS 0000269079 sklepy rtv, agd; Spis firm wg. branży: Sklepy RTV, AGD
            2. "Merkury" Robert Tatarski,jacek Adamczyk,beata Tatarska Sp.J. Kalwaria Zebrzydowska, KRS 0000085501 akcesoria meblowe; Spis firm wg. branży: Akcesoria meblowe
          3. początek strony ↑

          © 2009-2011 Grupa Onet.pl S.A. - Regulamin serwisu - Kontakt - Zobacz firmy wg. GUS