Onet.pl
KtoKogo.pl
Kto kogo reprezentuje wg KRS
Imię Nazwisko 
  
przy współpracy: Infoveriti
Legenda:
*) Liczba w nawiasie po nazwisku to dwie pierwsze cyfry numeru PESEL
**) Osoby współwystępujące w KRS to osoby, które w tym samym czasie występują się w zapisie KRS dotyczącym tego samego podmiotu, zgodnie z definicjami w Regulaminie Serwisu KtoKogo.pl. Jedna z nich może być członkiem Zarządu, inna członkiem Rady Nadzorczej lub prokurentem, syndykiem, kuratorem itd.

Znaleziono kilka osób nazywających się „Tadeusz Mazur”

  1. Tadeusz Mazur (’36)
  2. Tadeusz Mazur (’39)
  3. Tadeusz Adam Mazur (’43)
  4. Tadeusz Mazur (’43)
  5. Tadeusz Mazur (’45)
  6. Tadeusz Mazur (’46)
  7. Tadeusz Antoni Mazur (’46)
  8. Tadeusz Stanisław Mazur (’46)
  9. Tadeusz Mazur (’48)
  10. Tadeusz Mazur (’48)
  11. Tadeusz Ryszard Mazur (’49)
  12. Tadeusz Mazur (’49) Prezes "Conart" Sp. z o.o. (Katowice)
  13. Tadeusz Mazur (’49)
  14. Tadeusz Mazur (’49)
  15. Tadeusz Mazur (’51)
  16. Tadeusz Mazur (’53) Firma Tadeusz Mazur, Piotr Mazur "Smakosz" Sp.J. (Jelenia Góra) Tadeusz Mazur, Alicja Mazur Firma Handlowa "Mazury" Sp.J. (Jelenia Góra)
  17. Tadeusz Józef Mazur (’54) Prezes Zarządu "Geo-Protect" Sp. z o.o. (Sopot)
  18. Tadeusz Mazur (’55)
  19. Tadeusz Mazur (’55)
  20. Tadeusz Marian Mazur (’56) Prezes D/s Inwestycyjnych Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne "Uniwers" Sp. z o.o. (Zamość)
  21. Tadeusz Mazur (’57)
  22. Tadeusz Mazur (’58)
  23. Tadeusz Mazur (’58)
  24. Tadeusz Bogdan Mazur (’61)
  25. Tadeusz Stanisław Mazur (’64) Prezes Zarządu Traxis Sp. z o.o. (Wrocław - komunikacja Wrocław)
  1. Tadeusz Mazur (’36)*

    Siedziby powiązanych firm
    wg województw
    skala odpowiada liczbie

    1. Firma:
      1. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Tadeusz Baran, Renata Gigoń, Weronika Kossakowska, Emilia Król, Władysław Litwin, Janusz Lupa, Bogumiła Piejko, Zofia Pinkowicz, Franciszek Skupień i Kazimierz Włoch.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      Jadwiga Baszak, Józef Buczek, Maria Kuc, Jan Maksym, Jan Niedziałkowski, Joanna Pawlak, Urszula Piejko, Stanisław Rzeszótko, Jan Semków i Wanda Sroka.

    Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

    1. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Żurawicy Żurawica, KRS 0000154799 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe
    2. Bank Spółdzielczy w Żurawicy Żurawica, KRS 0000078339 banki; Spis firm wg. branży: Banki
  2. początek strony ↑

  3. Tadeusz Mazur (’39)*

    Siedziby powiązanych firm
    wg województw
    skala odpowiada liczbie

    1. Firma:
      1. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Zdzisława Białkowska, Małgorzata Borczon, Stanisław Bzymek, Emilia Cichocka, Mariola Dębska, Ewa Getter Lisowska, Jerzy Izbiński, Wojciech Jędrasik, Marek Kurczych, Wiesław Salwerowicz, Katarzyna Sawczuk, Barbara Ślusarczyk, Przemysław Staśko, Andrzej Stokłosa, Andrzej Strzelczyk, Elżbieta Sztanka, Kazimierz Trzpil i Ewa Turos.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      Zofia Nadulska, Łucja Stasiewicz i Krzysztof Słociak.

    Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

    1. Spółdzielnia Projektowania i Usług Inwestycyjnych "Inwestprojekt-Śląsk" w Likwidacji Katowice, KRS 0000198475 biura architektonicze; Spis firm wg. branży: Biura architektonicze
    2. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "Inwestprojekt-System" Sp. z o.o. Otwock, KRS 0000154401 druk, poligrafia; Spis firm wg. branży: Druk, poligrafia
    3. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Metalurg" Częstochowa, KRS 0000094774 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    4. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa "Wanacja" Starachowice, KRS 0000090120 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe

    Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

    1. Spółdzielczy Ośrodek Budownictwa "Inwestprojekt" w Likwidacji (Warszawa - komunikacja Warszawa, wykreślona z rejestru 2009-07-28), KRS 0000033473 deweloperzy; Spis firm wg. branży: Deweloperzy
    2. Otwocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Otwock, KRS 0000037902 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    3. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Polesie" Łódź - komunikacja Łódź, KRS 0000119084 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
  4. początek strony ↑

  5. Tadeusz Adam Mazur (’43)*

    Siedziby powiązanych firm
    wg województw
    skala odpowiada liczbie

    1. Firma:
      1. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Marek Błażków, Jacek Charążka, Andrzej Kubasiak, Jarosław Mazur, Piotr Nachmann, Janina Rabiej, Jerzy Rymarowicz, Roman Stąpor, Stanisław Tomkiewicz i Małgorzata Zabrzańska.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      (brak osób)

    Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

    1. "Elektromont" S.A. Jelenia Góra, KRS 0000318822
    2. "Polimex-Mostostal" S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000022460 artykuły metalowe, budowa dróg; Spis firm wg. branży: Budowa dróg
    3. "Valmont Polska" Sp. z o.o. Siedlce, KRS 0000017810 oświetlenie; Spis firm wg. branży: Oświetlenie
    4. "Pre-Fabrykat" Sp. z o.o. Miłków, KRS 0000195298 roboty ogólnobudowlane; Spis firm wg. branży: Roboty ogólnobudowlane
    5. "Adwokacka Spółka Partnerska Łuć, Nachmann, Nowakowski i Koksztys" Jelenia Góra, KRS 0000204023 porady prawne; Spis firm wg. branży: Porady prawne
    6. Centrum Medyczne Vita-Medica Sp. z o.o. Sulejówek, KRS 0000241865 pogotowie ratunkowe, urolodzy; Spis firm wg. branży: Urolodzy
    7. Polska Izba Konstrukcji Stalowych Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000132267
    8. Towarzystwo Budownictwa Społecznego "Tbs" Sp. z o.o. Kamienna Góra, KRS 0000126532 biura nieruchomości; Spis firm wg. branży: Biura nieruchomości
    9. "Ekomech" Sp. z o.o. Kłebowiec, KRS 0000038265 meble; Spis firm wg. branży: Meble
    10. Przedsiębiorstwo Remontowo - Usługowe "Mega - Rem" Sp. z o.o. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000042174 urządzenia grzewcze; Spis firm wg. branży: Urządzenia grzewcze
    11. Trakcja Prkii S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000084266 usługi budowlane; Spis firm wg. branży: Usługi budowlane

    Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

    1. Altrad - Pomorze Sp. z o.o. Szczecin - komunikacja Szczecin, KRS 0000183834 usługi alpinistyczne; Spis firm wg. branży: Usługi alpinistyczne
    2. Karkonoski System Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Bukowiec, KRS 0000234031 wodociągi, kanalizacja; Spis firm wg. branży: Wodociągi, kanalizacja
    3. "Polimex Hotele" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000193018 hotele; Spis firm wg. branży: Hotele
    4. Ag Budowa Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Smolec, KRS 0000237656 budownictwo przemysłowe; Spis firm wg. branży: Budownictwo przemysłowe
    5. Ag Sprzedaż Sp. z o.o. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000239311
    6. Polimex - Mostostal Development Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000260412 biura nieruchomości, mosty, wiadukty; Spis firm wg. branży: Mosty, wiadukty
    7. Sinopol Trade Center Sp. z o.o. Płock, KRS 0000336414 materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane
    8. Naftobudowa S.A. Spółka Może Używać Skrótu Firmy:naftobudowa S.A. (Kraków - komunikacja Kraków, wykreślona z rejestru 2011-02-04), KRS 0000002864 rurociągi; Spis firm wg. branży: Rurociągi
    9. Torpol Sp. z o.o. (Poznań - komunikacja Poznań, wykreślona z rejestru 2012-02-01), KRS 0000156087 budownictwo przemysłowe; Spis firm wg. branży: Budownictwo przemysłowe
    10. "Stalfa" Sp. z o.o. Sokołów Podlaski, KRS 0000124105 telekomunikacja; Spis firm wg. branży: Telekomunikacja
    11. Polimex-Mostostal Zut Sp. z o.o. Siedlce, KRS 0000041655 mosty, wiadukty; Spis firm wg. branży: Mosty, wiadukty
    12. Zakład Budowlano Instalacyjny "Turbud" Sp. z o.o. w Likwidacji Płock, KRS 0000054743 roboty ogólnobudowlane; Spis firm wg. branży: Roboty ogólnobudowlane
    13. "Lodom" Sp. z o.o. Szczecin - komunikacja Szczecin, KRS 0000063746 magazyny; Spis firm wg. branży: Magazyny
    14. "Specjalna Strefa Ekonomiczna Małej Przedsiębiorczości" S.A. Kamienna Góra, KRS 0000072790 organizacje, instytucje gospodarcze; Spis firm wg. branży: Organizacje, instytucje gospodarcze
    15. Fabryka Porcelany "Wałbrzych" S.A. (Wałbrzych, wykreślona z rejestru 2014-02-05), KRS 0000078058
  6. początek strony ↑

  7. Tadeusz Mazur (’43)*

    Siedziby powiązanych firm
    wg województw
    skala odpowiada liczbie

    1. Firma:
      1. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Józef Bulanda, Franciszek Chlipała, Stanisław Franczyk, Władysław Gierczyk, Władysław Kyrcz, Franciszek Majchrzak, Jan Majchrzak, Stefan Masiarz, Jan Mikołajczyk, Władysław Mikołajczyk, Maria Miśkowicz i Stanisław Śliwa.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      Stanisław Faron, Henryk Gancarczyk, Marek Majchrzak, Anna Opyd i Maria Opyd.

    Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

    1. Spółdzielnia Usług Rolniczych w Kamienicy Kamienica, KRS 0000148825 rolnictwo i leśnictwo; Spis firm wg. branży: Rolnictwo i Leśnictwo
  8. początek strony ↑

  9. Tadeusz Mazur (’45)*

    Siedziby powiązanych firm
    wg województw
    skala odpowiada liczbie

      Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

      1. Prajsnar i Matuszewski Sp.J. w Likwidacji Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000012835
      2. Ekotak Sp. z o.o. w Likwidacji Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000211711 media; Spis firm wg. branży: Media
      3. Producent Kotłów Grzewczych Neo-Tech Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000218233 urządzenia grzewcze; Spis firm wg. branży: Urządzenia grzewcze
      4. "Lider 2005" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000225210
      5. "Alkohole 24.Com" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000258735 sklepy monopolowe; Spis firm wg. branży: Sklepy monopolowe
      6. Tayco Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000271373
      7. Wild Engineering Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000298290 szkolenia ppoż; Spis firm wg. branży: Szkolenia PPOŻ
      8. Cartoon Planet S.A. w Upadłości Likwidacyjnej Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000333587 upominki, prezenty; Spis firm wg. branży: Upominki, prezenty
      9. Zakład Budowlano - Drogowy "Zawar" Sp. z o.o. w Likwidacji Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000169218 budowa dróg, mosty, wiadukty; Spis firm wg. branży: Mosty, wiadukty
      10. Palma Sola Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000166631 biura podróży; Spis firm wg. branży: Biura podróży
      11. Wis Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000057129
      12. "Aliant" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000061169 handel; Spis firm wg. branży: Handel
      13. "Frutim" S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000104473 hurtownie spożywcze; Spis firm wg. branży: Hurtownie spożywcze
      14. "Mrs - Grupa Inwestycyjna" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000128435 finanse i ubezpieczenia; Spis firm wg. branży: Finanse i ubezpieczenia
      15. Fanmedia Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000160037 handel; Spis firm wg. branży: Handel
      16. Good&Better Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000161392
      17. Euro-City Ii Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000164373 deweloperzy; Spis firm wg. branży: Deweloperzy

      Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

      1. Bersin Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000110348
      2. "Bilbud" Sp. z o.o. Piaseczno, KRS 0000208166 tynkowanie; Spis firm wg. branży: Tynkowanie
    1. początek strony ↑

    2. Tadeusz Mazur (’46)*

      Siedziby powiązanych firm
      wg województw
      skala odpowiada liczbie

      1. Firma:
        1. Stanowisko:

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
        Urszula Bartczak, Marianna Bałdyka, Zygmunt Gomółka, Jadwiga Grabowska, Maciej Kaźmierczak, Barbara Kostrzewa, Helena Kostrzewa, Eugenia Langiewicz i Mirosława Zalas.

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
        Zuzanna Kordylewska i Halina Perek.

      Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

      1. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" Kościelec, KRS 0000128059 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe
    3. początek strony ↑

    4. Tadeusz Antoni Mazur (’46)*

      Siedziby powiązanych firm
      wg województw
      skala odpowiada liczbie

      1. Firma:
        1. Stanowisko:

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
        Andrzej Cybulski, Jerzy Degórski, Marek Dietl, Jacek Dzięgielewski, Andrzej Fogg, Maciej Grabski, Henryk Lachowicz, Jan Macieja, Jan Mujżel, Dariusz Młynarczyk, Sylwester Porowski, Jerzy Rey, Aleksandra Rey Luft, Ludwik Styczyński, Romuald Wojtkowski i Monika Zbrowska.

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
        (brak osób)

      Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

      1. Cynel-Unipress Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000127570 narzędzia ręczne, wyroby metalowe; Spis firm wg. branży: Narzędzia ręczne, wyroby metalowe
      2. Hydron-Unipress Sp. z o.o. Łódź - komunikacja Łódź, KRS 0000161408 urządzenia pomiarowe, urządzenia precyzyjne; Spis firm wg. branży: Urządzenia pomiarowe, urządzenia precyzyjne
      3. "Ascor" S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000053945 sprzęt i materiały medyczne; Spis firm wg. branży: Sprzęt i materiały medyczne
      4. Top-Gan Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000029867
      5. Koncept - l S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000306428 usługi biurowe; Spis firm wg. branży: Usługi biurowe
      6. Varsovia Venture Partners Sp. z o.o. w Likwidacji Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000310185
      7. Atende S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000320991 projektowanie i administracja siecią, sprzęt i akcesoria komputerowe; Spis firm wg. branży: Sprzęt i akcesoria komputerowe
      8. Skyline Interim Management Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000304537 biura rachunkowe, doradztwo podatkowe; Spis firm wg. branży: Biura rachunkowe, doradztwo podatkowe
      9. Synerway S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000299924 projektowanie stron www; Spis firm wg. branży: Projektowanie stron www
      10. "Roy S.A." w Likwidacji Żywiec, KRS 0000298325 sklepy odzieżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy odzieżowe
      11. Stal Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000291711 usługi budowlane; Spis firm wg. branży: Usługi budowlane
      12. Port Lotniczy Lublin S.A. Lublin, KRS 0000092480 lotniska; Spis firm wg. branży: Lotniska
      13. Mała Spółdzielnia Mieszkaniowa "Sami" Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000071899 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
      14. "Fb - Finanse - Budownictwo Exclusive" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000067389 biura nieruchomości; Spis firm wg. branży: Biura nieruchomości
      15. Amplico Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000043539 organizacje pozarządowe; Spis firm wg. branży: Organizacje pozarządowe
      16. "Techmex" S.A. w Upadłości Likwidacyjnej Bielsko-Biała, KRS 0000041568 biura geodezyjne; Spis firm wg. branży: Biura geodezyjne
      17. Internetium Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000017300
      18. Skyline Development Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000283949
      19. Klub Sportowy Polonia Warszawa Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000208360 rozrywka i sport; Spis firm wg. branży: Rozrywka i sport
      20. "Polexpand" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000199581 usługi drobne; Spis firm wg. branży: Usługi drobne
      21. Skyline Investment S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000126306 doradztwo finansowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo finansowe

      Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

      1. Dom Maklerski Idm S.A. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000004483 biura maklerskie; Spis firm wg. branży: Biura maklerskie
      2. "Selbud Inwestycje" Sp. z o.o. (Warszawa - komunikacja Warszawa, wykreślona z rejestru 2009-06-01), KRS 0000153855 deweloperzy; Spis firm wg. branży: Deweloperzy
      3. Simon, Kucher & Partners Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000205481 agencje reklamowe; Spis firm wg. branży: Agencje reklamowe
      4. "Ntt System" S.A. Zakręt, KRS 0000220535 serwis komputerowy, sprzęt i akcesoria komputerowe; Spis firm wg. branży: Sprzęt i akcesoria komputerowe
      5. "Konsorcjum Stali" S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000279883 hutnictwo; Spis firm wg. branży: Hutnictwo
      6. Katalizator Sp. z o.o. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000110041 przemysł chemiczny; Spis firm wg. branży: Przemysł chemiczny
      7. Lubuskie Zakłady Aparatów Elektrycznych "Lumel" S.A. Zielona Góra, KRS 0000016472 instalacje elektryczne; Spis firm wg. branży: Instalacje elektryczne
      8. Centrum Badawczo-Produkcyjno-Usługowe Cecomm S.A. w Upadłości Likwidacyjnej Bydgoszcz - komunikacja Bydgoszcz, KRS 0000017803 biura nieruchomości; Spis firm wg. branży: Biura nieruchomości
      9. Mwealth Management S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000021519
      10. Atb Truck S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000022997
      11. "Libella" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000029042 wyposażanie wnętrz; Spis firm wg. branży: Wyposażanie wnętrz
      12. Comp S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000037706 komputery, internet, szkolenia zawodowe; Spis firm wg. branży: Szkolenia zawodowe
      13. W Investments S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000045531 doradztwo biznesowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo biznesowe
      14. Polski Koncern Mięsny Duda S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000094093 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
      15. Imc S.A. Winkowski Group (Warszawa - komunikacja Warszawa, wykreślona z rejestru 2013-07-04), KRS 0000103297 opakowania; Spis firm wg. branży: Opakowania
    5. początek strony ↑

    6. Tadeusz Stanisław Mazur (’46)*

      Siedziby powiązanych firm
      wg województw
      skala odpowiada liczbie

      1. Firma:
        1. Stanowisko:

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
        Jan Cichy, Elżbieta Czapik, Stanisław Duda, Dariusz Itner, Dariusz Kareta, Lucyna Kaszok, Grażyna Kołder, Ryszard Macura, Andrzej Mleczko, Bożena Nowakowska, Władysław Potaż, Gabriela Sitarz Fujak, Leszek Skudrzyk, Kazimierz Solowski, Roman Stekla, Henryk Słowiok, Marian Walek, Alicja Wlach i Józef Łukosz.

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
        Lucyna Bałandziuk, Władysław Blicharski, Marek Dróżdż, Bronisław Franek, Aleksandra Gawłowska, Marek Kochanowski, Jan Kokoszyński, Alina Matysiak, Alfred Owczarzy, Stanisław Putyra, Bogusław Rusnok, Irena Salachna, Zbigniew Tomanek i Władysław Wacławik.

      Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

      1. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Cieszynianka" w Cieszynie Cieszyn, KRS 0000137928 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
      2. Bank Spółdzielczy w Cieszynie Cieszyn, KRS 0000125979 banki; Spis firm wg. branży: Banki
    7. początek strony ↑

    8. Tadeusz Mazur (’48)*

      Siedziby powiązanych firm
      wg województw
      skala odpowiada liczbie

        Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

        1. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna "Tęcza" w Bielanach Bielany, KRS 0000106587 przemysł wydobywczy; Spis firm wg. branży: Przemysł wydobywczy
      1. początek strony ↑

      2. Tadeusz Mazur (’48)*

        Siedziby powiązanych firm
        wg województw
        skala odpowiada liczbie

        1. Firma:
          1. Stanowisko:

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
          Kazimierz Bachanek, Witold Całuch, Stanisław Jarmuł, Bogusław Jędrasik, Grzegorz Jędrasik, Józef Kruk, Alicja Tynecka i Jan Widz.

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
          Elżbieta Barwińska, Zbigniew Celiński, Jan Chabros, Tadeusz Dziura, Beata Hołub, Dorota Kniaź, Monika Kłopotowska, Andrzej Luterek, Jan Maciocha, Mieczysława Mazur, Elżbieta Migut, Edyta Nizioł Kurowska, Andrzej Śliwa, Stanisław Sowul, Mieczysław Szkulnik, Dariusz Uliczny, Agnieszka Witkowska, Kazimierz Wójcik, Jan Wołoszyn, Adam Żurek i Waldemar Łykus.

        2. Firma:
          1. Stanowisko:

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
          Grażyna Bednarczyk, Halina Bieżyca, Stanisław Jarmuł, Grzegorz Jędrasik, Ryszard Kowalczyk, Henryka Sochan i Leszek Woźniak.

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
          Ewa Białach, Elżbieta Citkowska, Henryk Czornik, Robert Dawidowicz, Robert Drozd, Agnieszka Dudziak, Tomasz Furgał, Andrzej Grabowski, Tomasz Kijek, Marek Kobzak, Anna Kożuszek, Zbigniew Kołsut, Anna Kurkiewicz, Jarosław Mąka, Elżbieta Markowska, Bożenna Mazur, Tomasz Małecki, Artur Melanowicz, Jerzy Moskowicz, Janusz Papiński, Grzegorz Pietrasiński, Sławomir Siedlanowski, Zbigniew Sienkiewicz, Artur Sośnicki, Marek Stanisławek, Mariusz Studziński, Marzena Świnarska, Wojciech Szukała, Monika Urbaś, Wojciech Wichrowski i Halina Wołos.

        Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

        1. Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa "Słoneczna" Świdnik, KRS 0000055188 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
        2. Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa "Kontakt" Lublin, KRS 0000049762 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
        3. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Agencja Ochrony "Protos" Sp. z o.o. Lublin, KRS 0000186115 ochrona osób i mienia; Spis firm wg. branży: Ochrona osób i mienia
        4. Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Usług Remontowo-Budowlanych i Handlowych "Mikołaj" w Lublinie Lublin, KRS 0000187174 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe

        Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

        1. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Nasz Dom" Lublin, KRS 0000124643 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
      3. początek strony ↑

      4. Tadeusz Ryszard Mazur (’49)*

        Siedziby powiązanych firm
        wg województw
        skala odpowiada liczbie

        1. Firma:
          1. Stanowisko:
          2. Stanowisko:

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
          Marian Pelc i Zbigniew Witkowski.

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
          Ewa Witkowska Kuśnierz.

        Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

        1. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "Pewima" E. i Z. Witkowscy Sp.J. Świętochłowice, KRS 0000088022 instalacje hydrauliczne; Spis firm wg. branży: Instalacje hydrauliczne
        2. Międzyzakładowa Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa "Perspektywa" Ruda Śląska, KRS 0000051542 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
      5. początek strony ↑

      6. Tadeusz Mazur (’49)*

        Siedziby powiązanych firm
        wg województw
        skala odpowiada liczbie

        1. Firma: "Conart" Sp. z o.o. Katowice () od 2003-01-07 do teraz szkolenia zawodowe; Spis firm wg. branży: Szkolenia zawodowe
          1. Stanowisko:
          2. Stanowisko: Prezes od 2003-01-07 do teraz

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
          Tomasz Bielecki, Mieczysław Olejniczak i Małgorzata Preisner Psurek.

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
          (brak osób)

        2. Firma:
          1. Stanowisko:
          2. Stanowisko:

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
          Jan Adamczak, Sławomir Cichoń, Dariusz Dziedzic, Norbert Gamoń, Artur Kozłowski, Mirosław Lakwa, Jiri Śebesta, Szymon Socha, Wojciech Sołtysik, Alicja Sołtysik Kozłowska, Bogdan Wędzicha i Stanisław Życiński.

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
          Daniel Buryś, Olga Domin, Jan Elsner, Henryk Filipowicz, Pavel Mrkva, Katarzyna Ruszkiewicz i Robert Żurawski.

        3. Firma:
          1. Stanowisko:

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
          Krzysztof Pala i Andrzej Siwek.

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
          (brak osób)

        Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

        1. Wpbp - Sterkovny "Kruszbet" Sp. z o.o. Wodzisław Śląski, KRS 0000113298 materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane
        2. "Conart" Sp. z o.o. Katowice, KRS 0000145983 szkolenia zawodowe; Spis firm wg. branży: Szkolenia zawodowe
        3. Śląskie Centrum Ochrony Pracy Sp. z o.o. Czeladź, KRS 0000102876 ośrodki naukowo-badawcze; Spis firm wg. branży: Ośrodki naukowo-badawcze
        4. Sine Qua Non Ts Centrum Telemarketingu Sp. z o.o. Sosnowiec, KRS 0000316541 doradztwo biznesowe i prawne; Spis firm wg. branży: Doradztwo biznesowe i prawne
        5. 4-Ever Dominik Matusiak Sp.J. Łódź - komunikacja Łódź, KRS 0000119293 telekomunikacja; Spis firm wg. branży: Telekomunikacja
        6. Firma Handlowo-Usługowa "Telkom-System" S.Szczeciński - K.Blachliński Sp.J. Będzin, KRS 0000121465 operatorzy telefonii komórkowej, telekomunikacja; Spis firm wg. branży: Telekomunikacja
        7. "Irb" Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Ogrodzieniec, KRS 0000246386
        8. Staton Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Siemianowice Śląskie, KRS 0000233671 specjalistyczne prace budowlane; Spis firm wg. branży: Specjalistyczne prace budowlane
        9. Polska Izba Firm Szkoleniowych Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000226497 szkolenia zawodowe; Spis firm wg. branży: Szkolenia zawodowe
        10. Acs Plast Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Ruda Śląska, KRS 0000206746
        11. Koster Sp. z o.o. Marklowice Górne, KRS 0000212128
        12. "Aliten" Sp.J. - A. Cabała Rybnik, KRS 0000002021 handel; Spis firm wg. branży: Handel
        13. Regnon S.A. Katowice, KRS 0000072586 komputery; Spis firm wg. branży: Komputery
        14. Przedsiębiorstwo Produkcji Kruszyw Mineralnych i Lekkich Sp. z o.o. Gliwice, KRS 0000077008 materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane
        15. Wielozakładowe Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych i Remontowych "Energopol-Wsk" S.A. Koziegłowy, KRS 0000044754 materiały opałowe; Spis firm wg. branży: Materiały opałowe
        16. Mysłowickie Zakłady Remontowe Sp. z o.o. w Upadłości Układowej Mysłowice, KRS 0000047694 serwis maszyn przemysłowych; Spis firm wg. branży: Serwis maszyn przemysłowych
        17. Górnośląskie Stowarzyszenie Przewoźników Drogowych Katowice, KRS 0000102625 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
        18. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "Rurex" Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Będzin, KRS 0000148467 budownictwo przemysłowe; Spis firm wg. branży: Budownictwo przemysłowe
        19. Europejskie Centrum Silesia Sp. z o.o. Katowice, KRS 0000162656 odzież, tekstylia; Spis firm wg. branży: Odzież, tekstylia
        20. "Saksońsko-Śląska Unia Betonowa" Sp. z o.o. Gliwice, KRS 0000168579 przemysł wydobywczy; Spis firm wg. branży: Przemysł wydobywczy
        21. Społeczne Stowarzyszenie Kardiologiczne w Likwidacji Zabrze, KRS 0000137125 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
        22. "Piec-Engineering" Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Gliwice, KRS 0000174015 instalacje hydrauliczne; Spis firm wg. branży: Instalacje hydrauliczne
        23. Indeco S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000141397 meble, sklepy meblowe, stolarstwo; Spis firm wg. branży: Stolarstwo
        24. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Kopernik" Gliwice, KRS 0000114469 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
        25. Firma Handlowo-Usługowa "Vega" Krzysztof i Robert Blachlińscy Sp.J. Sosnowiec, KRS 0000121955 chemia gospodarcza; Spis firm wg. branży: Chemia gospodarcza
        26. "Famous" Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Rybnik, KRS 0000128669 materiały opałowe; Spis firm wg. branży: Materiały opałowe

        Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

        1. Med Holding S.A. Katowice, KRS 0000357904 lekarze; Spis firm wg. branży: Lekarze
        2. Certpol Sp. z o.o. Zawiercie, KRS 0000211807 serwis komputerowy; Spis firm wg. branży: Serwis komputerowy
        3. Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Zawiercie, KRS 0000213560 wodociągi, kanalizacja; Spis firm wg. branży: Wodociągi, kanalizacja
        4. Hs Lubań Sp. z o.o. Lubań, KRS 0000214773 automatyka przemysłowa; Spis firm wg. branży: Automatyka przemysłowa
        5. "Videograf Ii" Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Chorzów, KRS 0000021666
        6. Ponar Corporate Center Sp. z o.o. (Wadowice, wykreślona z rejestru 2012-04-27), KRS 0000287754
        7. "Pro-2000" Sp. z o.o. Żory, KRS 0000208415
        8. Poldrut Sp. z o.o. (Zawiercie, wykreślona z rejestru 2011-11-17), KRS 0000164745 artykuły metalowe; Spis firm wg. branży: Artykuły metalowe
        9. "Eko-Serw" Sp. z o.o. Zabrze, KRS 0000161350 wywóz śmieci; Spis firm wg. branży: Wywóz śmieci
        10. Park Wodny w Krakowie - Sp. z o.o. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000081184 parki rozrywki, siłownie; Spis firm wg. branży: Siłownie
        11. Centralny Ośrodek Informatyki Górnictwa S.A. Katowice, KRS 0000092497 projektowanie stron www; Spis firm wg. branży: Projektowanie stron www
        12. "Archipax" Sp. z o.o. Zawiercie, KRS 0000099313
        13. "Centrum Kapitałowe-Modus" Sp. z o.o. (Katowice, wykreślona z rejestru 2011-01-19), KRS 0000112995 roboty ogólnobudowlane; Spis firm wg. branży: Roboty ogólnobudowlane
        14. "Walcownie Bruzdowe" Sp. z o.o. w Likwidacji Zawiercie, KRS 0000121846 hutnictwo; Spis firm wg. branży: Hutnictwo
        15. Medicolux Europe S.A. Bielsko-Biała, KRS 0000392826 sprzęt i materiały medyczne; Spis firm wg. branży: Sprzęt i materiały medyczne
      7. początek strony ↑

      8. Tadeusz Mazur (’49)*

        Siedziby powiązanych firm
        wg województw
        skala odpowiada liczbie

          Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

          1. "Budmar" Sp. z o.o. w Upadłości Układowej Nowa Ruda, KRS 0000200931
          2. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "Chwastek" Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Ptaszków-Borówno, KRS 0000148309 usługi budowlane; Spis firm wg. branży: Usługi budowlane
          3. Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Produkcyjne "Budujemy Dom" Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Świdnica, KRS 0000105971 materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane

          Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

          1. "Bud - Inwest" Sp. z o.o. Wałbrzych, KRS 0000201938
          2. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "Pentix" Sp. z o.o. Paczków, KRS 0000184509 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
          3. Przedsiębiorstwo Przemysłowe "Modest" Sp. z o.o. Wałbrzych, KRS 0000144954
          4. "Pak" Sp. z o.o. w Likwidacji (Polanica-Zdrój, wykreślona z rejestru 2012-07-25), KRS 0000100982 przemysł; Spis firm wg. branży: Przemysł
          5. "Teddy Smith Pologne" Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej (Wałbrzych, wykreślona z rejestru 2013-11-19), KRS 0000084997
          6. "Specjalna Strefa Ekonomiczna Małej Przedsiębiorczości" S.A. Kamienna Góra, KRS 0000072790 organizacje, instytucje gospodarcze; Spis firm wg. branży: Organizacje, instytucje gospodarcze
          7. "Mbw" Sp. z o.o. Kłodzko, KRS 0000247722 doradztwo biznesowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo biznesowe
        1. początek strony ↑

        2. Tadeusz Mazur (’49)*

          Siedziby powiązanych firm
          wg województw
          skala odpowiada liczbie

            Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

            1. Post-Tel Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000017658 wydawnictwa; Spis firm wg. branży: Wydawnictwa
            2. Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział Wojewódzki w Szczecinie Szczecin - komunikacja Szczecin, KRS 0000116323 organizacje, instytucje gospodarcze; Spis firm wg. branży: Organizacje, instytucje gospodarcze
            3. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Ster" Szczecin - komunikacja Szczecin, KRS 0000146018 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
            4. Stowarzyszenie Inżynierów Telekomunikacji Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000160090 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia

            Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

            1. Sgb Leasing Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000030473 leasing; Spis firm wg. branży: Leasing
          1. początek strony ↑

          2. Tadeusz Mazur (’51)*

            Siedziby powiązanych firm
            wg województw
            skala odpowiada liczbie

            1. Firma:
              1. Stanowisko:

              Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
              Kazimierz Antoszczyszyn, Zdzisław Bagiński, Zbigniew Bar, Stanisław Cierpisz, Mieczysław Drozd, Zenon Gądek, Bogusław Gąsiorowski, Marian Gołda, Czesław Greczyn, Zbigniew Jabłoński, Wiesław Jakubowiak, Zygmunt Jamny, Andrzej Jędrzejko, Beata Kąkol, Anna Kaśków, Leszek Kasprzak, Tadeusz Kulbat, Ryszard Olszewski, Zbigniew Piątkowski, Genowefa Prorok, Franciszek Raczyński, Stanisław Semelak, Sławomir Skarżyński, Jarosław Sudak, Jan Synowiecki, Adam Wądrzyk, Ryszard Wirga, Wojciech Wojciechowski, Jerzy Wróbel, Henryk Wujek i Waldemar Łużyński.

              Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
              Zbigniew Braksator, Krzysztof Grabowiecki, Ryszard Jakuszewski, Jacek Juchniewicz, Krzysztof Kordus, Paweł Kozik, Mariusz Polikowski, Krzysztof Silarski, Anna Suchorska, Bogdan Wieczorek i Kazimierz Łosiowski.

            Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

            1. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Zgoda" Brzeg, KRS 0000114438 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
            2. Przedsiębiorstwo Usługowe Opus Sp. z o.o. Opole, KRS 0000049929
            3. Opolskie Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej S.A. Opole, KRS 0000073447 stacje kontroli pojazdów, transport pasażerski; Spis firm wg. branży: Transport pasażerski
            4. Polski Związek Wędkarski Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000108423 prasa; Spis firm wg. branży: Prasa

            Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

            1. "Brzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego" Sp. z o.o. Brzeg, KRS 0000011059 usługi budowlane; Spis firm wg. branży: Usługi budowlane
            2. "Małapanew" Armatura Sp. z o.o. (Ozimek, wykreślona z rejestru 2011-12-13), KRS 0000012044 wyposażanie łazienek; Spis firm wg. branży: Wyposażanie łazienek
            3. Przedsiębiorstwo Wyrobów Cukierniczych "Odra" S.A. Brzeg, KRS 0000025808 kawiarnie, przychodnie; Spis firm wg. branży: Przychodnie
            4. "Oxo-Agh" Sp. z o.o. w Likwidacji Brzesko, KRS 0000059263
            5. Fundacja Partnerstwo Dla Środowiska (Kraków - komunikacja Kraków, wykreślona z rejestru 2004-09-02), KRS 0000098193 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
          3. początek strony ↑

          4. Tadeusz Mazur (’53)*

            Siedziby powiązanych firm
            wg województw
            skala odpowiada liczbie

            1. Firma: Tadeusz Mazur, Alicja Mazur Firma Handlowa "Mazury" Sp.J. Jelenia Góra () od 2003-05-10 do teraz solaria; Spis firm wg. branży: Solaria
              1. Stanowisko:
              2. Stanowisko: od 2003-05-10 do teraz

              Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
              Alicja Mazur.

              Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
              (brak osób)

            2. Firma: Firma Tadeusz Mazur, Piotr Mazur "Smakosz" Sp.J. Jelenia Góra () od 2002-05-15 do teraz
              1. Stanowisko:
              2. Stanowisko: od 2002-05-15 do teraz

              Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
              Roman Jaworski i Piotr Mazur.

              Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
              (brak osób)

            Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

            1. Firma Tadeusz Mazur, Piotr Mazur "Smakosz" Sp.J. Jelenia Góra, KRS 0000111762
            2. Tadeusz Mazur, Alicja Mazur Firma Handlowa "Mazury" Sp.J. Jelenia Góra, KRS 0000161123 solaria; Spis firm wg. branży: Solaria
          5. początek strony ↑

          6. Tadeusz Józef Mazur (’54)*

            Siedziby powiązanych firm
            wg województw
            skala odpowiada liczbie

            1. Firma: "Geo-Protect" Sp. z o.o. Sopot () od 2001-07-02 do teraz zarządzanie nieruchomościami; Spis firm wg. branży: Zarządzanie nieruchomościami
              1. Stanowisko:
              2. Stanowisko:
              3. Stanowisko: Prezes Zarządu od 2002-12-16 do teraz

              Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
              Marzena Sadowska.

              Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
              (brak osób)

            Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

            1. "Geo-Protect" Sp. z o.o. Sopot, KRS 0000024585 zarządzanie nieruchomościami; Spis firm wg. branży: Zarządzanie nieruchomościami

            Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

            1. "Geo-Kat" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000145939
            2. Ag Trade Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000229758
          7. początek strony ↑

          8. Tadeusz Mazur (’55)*

            Siedziby powiązanych firm
            wg województw
            skala odpowiada liczbie

            1. Firma:
              1. Stanowisko:

              Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
              Andrzej Babiarz, Barbara Bar, Gabriela Cisek, Wiesław Dedio, Ewa Dołęga, Stanisław Grad, Jacek Kruczek, Władysław Kurc, Krzysztof Kuźniar, Kazimierz Malach, Kazimierz Nykiel, Adam Piękny, Józef Rajzer, Krystyna Rzeszutek, Maria Strzępka, Tadeusz Szpunar, Ryszard Wanowicz, Ferdynand Żwan i Andrzej Łazarz.

              Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
              Józef Bartman, Artur Grzybowski, Janusz Jadwisiak, Adam Józefczyk, Marek Jucha, Zdzisława Jucha, Zbigniew Kiełbasa, Robert Kwolek, Danuta Lonc, Grażyna Malik, Andrzej Mierzwa, Kazimierz Rogowski, Anna Rozwód, Alicja Sochacka Żwan, Kazimierz Szpunar, Aleksander Szul, Ewa Ukarma i Stanisław Wilk.

            Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

            1. Spółdzielnia Inwalidów "Zgoda" Łańcut, KRS 0000066606 organizacje, instytucje gospodarcze; Spis firm wg. branży: Organizacje, instytucje gospodarcze
          9. początek strony ↑

          10. Tadeusz Mazur (’55)*

            Siedziby powiązanych firm
            wg województw
            skala odpowiada liczbie

            1. Firma:
              1. Stanowisko:
              2. Stanowisko:
              3. Stanowisko:
              4. Stanowisko:

              Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
              Adam Batura, Radosław Czajkowski, Wiesław Dopytała, Janina Frencel, Marian Gaczyński, Agnieszka Gwiazdowska, Piotr Gwiazdowski, Franciszek Jankowski, Karol Jankowski, Piotr Jankowski, Jan Kaczmarek, Krzysztof Kamiński, Ewa Kowalczyk, Stanisław Kołoszyc, Eugeniusz Kraus, Elżbieta Mazur, Teresa Puzacz, Jarosław Szafraniec, Tadeusz Wadowski i Krzysztof Zięba.

              Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
              (brak osób)

            Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

            1. Przedsiębiorstwo Drogowe "Kontrakt" Sp. z o.o. Krosno Odrzańskie, KRS 0000014433
            2. Przedsiębiorstwo Transportu i Maszyn Drogowych S.A. Jawor, KRS 0000309569 budownictwo; Spis firm wg. branży: Budownictwo

            Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

            1. "Usbor" Sp. z o.o. Zielona Góra, KRS 0000193955
          11. początek strony ↑

          12. Tadeusz Marian Mazur (’56)*

            Siedziby powiązanych firm
            wg województw
            skala odpowiada liczbie

            1. Firma: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne "Uniwers" Sp. z o.o. Zamość () od 2002-10-21 do teraz meble; Spis firm wg. branży: Meble
              1. Stanowisko:
              2. Stanowisko: Prezes D/s Inwestycyjnych od 2002-10-21 do teraz

              Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
              Jolanta Błaszczak, Waldemar Błaszczak, Urszula Mazur, Ewa Ostrowska i Marek Ostrowski.

              Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
              (brak osób)

            2. Firma:
              1. Stanowisko:

              Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
              Waldemar Błaszczak, Henryk Ostrowski i Marek Ostrowski.

              Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
              (brak osób)

            3. Firma:
              1. Stanowisko:

              Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
              Waldemar Błaszczak, Dariusz Klimczuk i Marzanna Klimczuk.

              Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
              (brak osób)

            Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

            1. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne "Uniwers" Sp. z o.o. Zamość, KRS 0000136024 meble; Spis firm wg. branży: Meble
            2. Unipal Sp.J. Marek Ostrowski, Waldemar Błaszczak, Tadeusz Mazur Zamość, KRS 0000017405 stacje paliw > inne; Spis firm wg. branży: Stacje Paliw > Inne
            3. Derkom Sp.J. Dariusz Klimczuk Zamość, KRS 0000019879 komputery, sprzęt i akcesoria komputerowe; Spis firm wg. branży: Sprzęt i akcesoria komputerowe
          13. początek strony ↑

          14. Tadeusz Mazur (’57)*

            Siedziby powiązanych firm
            wg województw
            skala odpowiada liczbie

            1. Firma:
              1. Stanowisko:
              2. Stanowisko:

              Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
              Elfryda Bismor, Krystian Gawliński, Alina Goclon, Waleria Leśniak, Henryk Makarowicz, Katarzyna Makarowicz, Zdzisława Marona, Czesław Pieniak, Janusz Różański i Krystyna Wujek.

              Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
              (brak osób)

            Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

            1. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "Komart" Sp. z o.o. Knurów, KRS 0000063290 wywóz śmieci; Spis firm wg. branży: Wywóz śmieci
            2. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Miasta Knurowa Knurów, KRS 0000039708 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
            3. Ekonomista Sp. z o.o. Gliwice, KRS 0000039763 organizacje, instytucje gospodarcze; Spis firm wg. branży: Organizacje, instytucje gospodarcze
          15. początek strony ↑

          16. Tadeusz Mazur (’58)*

            Siedziby powiązanych firm
            wg województw
            skala odpowiada liczbie

            1. Firma:
              1. Stanowisko:

              Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
              Irena Bełwon, Stanisław Gołuński, Janina Lehr, Ryszard Lehr, Jolanta Lewandowska, Ryszard Maluchnik, Bronisław Oleksy, Stanisław Piłka, Jan Szylka i Zdzisława Wiśniewska.

              Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
              Marian Błażejewski, Marian Grys i Łucjan Karolewski.

            Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

            1. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Likwidacji Więcbork, KRS 0000143160 instytucje samorządowe; Spis firm wg. branży: Instytucje samorządowe
            2. Spółdzielnia Usług "Jedność" w Runowie Runowo Krajeńskie, KRS 0000207744 sprzęt ogrodniczy; Spis firm wg. branży: Sprzęt ogrodniczy
          17. początek strony ↑

          18. Tadeusz Mazur (’58)*

            Siedziby powiązanych firm
            wg województw
            skala odpowiada liczbie

            1. Firma:
              1. Stanowisko:
              2. Stanowisko:

              Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
              Henryk Brzozowski, Agnieszka Czerwińska, Ryszard Heising, Tomasz Heising, Tadeusz Kwitek i Stefan Więcek.

              Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
              Dorota Przybyła, Martyna Przybyła, Piotr Walusiak, Elżbieta Więcek i Stanisław Wrona.

            Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

            1. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Mir Sp. z o.o. Rudnik Wielki, KRS 0000179252
            2. Ecddp Szkolenia Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000300545 szkolenia zawodowe; Spis firm wg. branży: Szkolenia zawodowe
            3. "Górnik Zabrze" Sportowa S.A. Zabrze, KRS 0000106227 ośrodki sportowe; Spis firm wg. branży: Ośrodki sportowe
            4. Huta Buczek Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Sosnowiec, KRS 0000224044 hutnictwo; Spis firm wg. branży: Hutnictwo
            5. "Emax" Sp. z o.o. Tarnowskie Góry, KRS 0000204516
            6. Kancelaria Prawnicza Dr Hab. Zygmunt Tobór, Mirosław Mozdżeń Sp.J. Katowice, KRS 0000226651 porady prawne; Spis firm wg. branży: Porady prawne
            7. "Kem" Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Dąbrowa Górnicza, KRS 0000239610 hutnictwo; Spis firm wg. branży: Hutnictwo
            8. Niezależny Zw. Zaw. "Solidarność-Andaluzja" w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie, KRS 0000279484 związki zawodowe; Spis firm wg. branży: Związki zawodowe
            9. Lenart i Wspólnicy Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000306463 porady prawne; Spis firm wg. branży: Porady prawne
            10. Zakład Usługowo-Handlowy "Roccia" Sp. z o.o. Katowice, KRS 0000073274 narzędzia ręczne, wyroby metalowe; Spis firm wg. branży: Narzędzia ręczne, wyroby metalowe
            11. Agencja Poszanowania Energii i Usług Energetyczno-Górniczych "Enmag-Eg" Sp. z o.o. Piekary Śląskie, KRS 0000060240 usługi dla górnictwa; Spis firm wg. branży: Usługi dla górnictwa
            12. Silesia Capital Fund S.A. Tarnowskie Góry, KRS 0000046315 doradztwo biznesowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo biznesowe
            13. "Developer i Recykling" Sp. z o.o. Zabrze, KRS 0000037155 malowanie; Spis firm wg. branży: Malowanie
            14. Fabryka Ceramiki Budowlanej "Wacław Jopek" Spółka z Ograniczoną Odpwiedzialnością w Upadłości Likwidacyjnej Sierakowice, KRS 0000079448 materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane
            15. Zw. Zaw. "Kadra" Kompania Węglowa S.A. Kwk "Piekary" w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie, KRS 0000001159 związki zawodowe; Spis firm wg. branży: Związki zawodowe
            16. Kancelaria Prawnicza Verbis P.Oleksy i Wspólnik Spółka Komandytowa Katowice, KRS 0000176406 porady prawne; Spis firm wg. branży: Porady prawne
            17. "Ecddp Sp. z o.o." M. Kraków, KRS 0000155849 biura rachunkowe, doradztwo podatkowe, szkolenia zawodowe; Spis firm wg. branży: Szkolenia zawodowe
            18. Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Bytomiu Bytom, KRS 0000137040 szkolenia zawodowe; Spis firm wg. branży: Szkolenia zawodowe
            19. Conbelts Bytom S.A. Bytom, KRS 0000125837 budowa dróg; Spis firm wg. branży: Budowa dróg
            20. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Załęska Hałda" Katowice, KRS 0000108878 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
            21. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Radbud" Sp. z o.o. Radzionków, KRS 0000011745

            Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

            1. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "Pro-Eko-Term" Sp. z o.o. Katowice, KRS 0000156730 elektrociepłownie; Spis firm wg. branży: Elektrociepłownie
            2. Agencja Zarządzania Przedsiębiorstwami Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie, KRS 0000012887 autokomisy, materiały opałowe; Spis firm wg. branży: Materiały opałowe
            3. Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Sp. z o.o. w Upadłości Układowej Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000271948
            4. Sts Inżynieria Sp. z o.o. Bytom, KRS 0000336003 budownictwo; Spis firm wg. branży: Budownictwo
            5. Bytomska Spółka Restrukturyzacji Kopalń Sp. z o.o. (Bytom, wykreślona z rejestru 2009-05-07), KRS 0000049089
            6. Zakład Budynków Miejskich Sp. z o.o. Bytom, KRS 0000062487 zarządzanie nieruchomościami; Spis firm wg. branży: Zarządzanie nieruchomościami
            7. Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Górnictwa Katowice, KRS 0000074163 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
            8. "Felix" Sp. z o.o. Radzionków, KRS 0000105261 stacje paliw > slovnaft; Spis firm wg. branży: Stacje Paliw > Slovnaft
            9. Bytomski Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. Zabrze, KRS 0000118779 roboty ogólnobudowlane; Spis firm wg. branży: Roboty ogólnobudowlane
          19. początek strony ↑

          20. Tadeusz Bogdan Mazur (’61)*

            1. początek strony ↑

            2. Tadeusz Stanisław Mazur (’64)*

              Siedziby powiązanych firm
              wg województw
              skala odpowiada liczbie

              1. Firma: Traxis Sp. z o.o. Wrocław - komunikacja Wrocław () od 2009-01-06 do teraz komputery; Spis firm wg. branży: Komputery
                1. Stanowisko:
                2. Stanowisko: Prezes Zarządu od 2009-01-06 do teraz

                Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
                Grzegorz Bednarczyk, Paweł Fabijan i Grażyna Niewiadomska.

                Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
                (brak osób)

              2. Firma:
                1. Stanowisko:

                Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
                Wioleta Matkowska i Dagmara Tracz.

                Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
                Krzysztof Gałańdziuk, Piotr Lemiszko, Andrzej Leoński, Jarosław Motyl, Marzenna Nowicka, Jan Nowicki, Iwona Wersty Łebkowska, Krzysztof Wojciechowski i Wojciech Łebkowski.

              3. Firma:
                1. Stanowisko:

                Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
                Irena Bartoszewicz, Jan Nowicki i Wojciech Łebkowski.

                Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
                Krzysztof Gałańdziuk.

              Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

              1. Traxis Sp. z o.o. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000321010 komputery; Spis firm wg. branży: Komputery
              2. "Pro-Fill" Sp. z o.o. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000022384 urządzenia biurowe; Spis firm wg. branży: Urządzenia biurowe
              3. Lambda Sp. z o.o. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000076303 sprzęt i akcesoria komputerowe; Spis firm wg. branży: Sprzęt i akcesoria komputerowe
              4. "Biuart" Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski, KRS 0000161518 art. papiernicze i biurowe; Spis firm wg. branży: Art. Papiernicze i biurowe

              Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

              1. "Lambda-1" Sp. z o.o. (Warszawa - komunikacja Warszawa, wykreślona z rejestru 2005-05-05), KRS 0000038045 sprzęt i akcesoria komputerowe; Spis firm wg. branży: Sprzęt i akcesoria komputerowe
              2. "Lambda 4" Sp. z o.o. (Szczecin - komunikacja Szczecin, wykreślona z rejestru 2005-04-12), KRS 0000052779
              3. Noviko Sp. z o.o. Lubin, KRS 0000102855 sklepy papiernicze; Spis firm wg. branży: Sklepy papiernicze
              4. Elektromontaż Wrocław Sp. z o.o. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000122303 biura architektonicze; Spis firm wg. branży: Biura architektonicze
            3. początek strony ↑

            © 2009-2011 Grupa Onet.pl S.A. - Regulamin serwisu - Kontakt - Zobacz firmy wg. GUS