Partner Przy współpracy
Znaleziono następujące osoby nazywające się

Tadeusz Zawadzki w KRS

:

Tadeusz Zawadzki (’30)*


    Tadeusz Władysław Zawadzki (’33)*

    Siedziby powiązanych firm:

    1. Firma:
      1. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Marianna Bartecka, Agata Baś, Barbara Bednarek, Izabela Biczysko, Marian Biel, Ewelina Biela, Elżbieta Brąś, Agnieszka Braun, Wiesława Bryłka, Irena Budkiewicz, Leszek Błaszczyk, Andrzej Chałupka, Longina Chwałek, Iwona Czekaj, Agnieszka Czerwińska, Barbara Cłapa, Magdalena Cłapka, Agnieszka Dąbrowska, Anna Dębska, Wiesław Dębski, Zygmunt Depta, Halina Dera, Magdalena Dobras, Grażyna Dobruchowska, Alfreda Domańska, Grażyna Dudka, Gabriela Dujka, Marian Fita, Kazimierz Gaj, Józef Gaweł, Ewa Gierak, Hanna Glińska, Izabela Gnych, Sylwia Grela, Krystyna Gryszkiewicz, Jolanta Grzegorek, Józef Grzegorek, Maria Hącel, Halina Haladyn, Grażyna Ignasiak, Marta Ignasiak, Kazimierz Jadwiszczak, Leszek Jeziorny, Franciszek Jodłowski, Aleksandra Kania, Małgorzata Kaniewska, Janusz Kapelańczyk, Marek Kapica, Jerzy Karsznia, Mariola Kędzia, Tomasz Klimecki, Iwona Kończak, Czesław Konieczny, Renata Kośmider, Sabina Kowalczyk, Anna Kowalewska, Agata Kozłowska, Anna Kołodziejczyk, Patrycja Krawczyk, Karolina Krawiec, Wiesława Krysiak, Ewa Kubiak, Anna Kucharczyk, Danuta Kumor, Elżbieta Kupis, Zofia Kupis, Barbara Kurczewska, Anna Kurek, Krzysztof Kurp, Sylwia Kurzaj, Mirosława Kusiak, Ewa Kłobut, Szymon Leśnik, Iwona Leszczyńska, Rafał Lipa, Czesława Matusiak, Joanna Matusiak, Maria Matusiak, Magdalena Merta, Wioletta Mikołajczyk, Monika Mlchalak, Tomasz Mocek, Anna Mrowińska, Krystyna Obrzud, Mariola Oszczęda, Halina Owczarek, Krystyna Paprota, Marianna Pawłowska, Małgorzata Pietrzak, Wanda Pilarska, Stanisław Pogonowicz, Justyna Polewiak, Joanna Prędka, Magdalena Przysiewek, Małgorzata Salamon, Irena Skibińska, Edyta Ślązak, Małgorzata Śniatecka, Małgorzata Sobczak, Małgorzata Sowijak, Hubert Stasier-Ski, Ryszard Strzelczyk, Anna Szczecina, Dagmara Szczepaniak, Aleksandra Szczepańska, Anna Tokarek, Henryka Tomczyk, Kamila Tomczyk, Danuta Trzeciak, Zofia Trzeciak, Kazimierz Turek, Dorota Waligóra, Łukasz Waligóra, Czesław Warszawski, Aneta Wcisło, Marcelina Weber, Magdalena Wieczorek, Andźelika Wlazła, Michalina Wójciak, Gabriela Wojciech, Arkadiusz Wojtaszek, Sławomira Wojtaszek, Marzena Woszczyk, Emilia Wróbel, Elżbieta Włodarczyk, Wacław Żbikowski, Janusz Zieliński, Barbara Łacina, Katarzyna Łakoma, Renata Ługowska, Zofia Łukomska i Jerzy Łuszczek.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      (brak osób)

    Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

    1. Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie Lututów, KRS 0000126783 banki; Spis firm wg. branży: Banki
    2. Spółdzielnia Dostawców Mleka w Wieluniu Wieluń, KRS 0000067670 hodowla zwierząt; Spis firm wg. branży: Hodowla zwierząt
    3. Sgb-Bank S.A. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000058205 banki; Spis firm wg. branży: Banki
    4. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Ostrówku Ostrówek, KRS 0000151495 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia

    Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

    1. Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000116212 organizacje pozarządowe, państwowa straż pożarna; Spis firm wg. branży: Państwowa Straż Pożarna
    2. Wieruszowski Klub Sportowy "Prosna" Wieruszów, KRS 0000142965 ośrodki sportowe; Spis firm wg. branży: Ośrodki sportowe
    3. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" Złoczew, KRS 0000202953 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe
    4. Wieluńska Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości (Wieluń, wykreślona z rejestru 2009-07-30), KRS 0000218828 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia

    Tadeusz Zawadzki (’36)*

    Siedziby powiązanych firm:

    1. Firma:
      1. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Anna Bednarz, Krystyna Bronowska, Ireneusz Butkiewicz, Ewa Czarnecka, Kazimiera Dybikowska, Adam Dłuski, Piotr Ejsmont, Michał Frankowski, Józef Haponiuk, Ewa Janakowska, Stanisława Jasińska, Danuta Jaworska, Lucyna Kaczmarek, Krystyna Kapuścińska, Andrzej Krawczyk, Irena Krzysztofiak, Ewa Kuchcińska, Tomasz Kulikowski, Ewa Kwiatkowska, Mirosław Laszuk, Mieczysław Lewkowicz, Zygmunt Lidzbarski, Magdalena Lis Tarnówka, Genowefa Machulska, Halina Maciejewska, Stanisław Mackiewicz, Mirosław Malicki, Andrzej Malinowski, Hanna Malottke, Józef Masternak, Anita Matyskiel, Jarosław Mazur, Małgorzata Mazur, Janusz Mierzwicki, Krystyna Mińska, Leszek Oktaba, Marek Olczyk, Ryszard Pajdowski, Waldemar Pazio, Irena Pietlicka, Eugeniusz Piwowar, Sławomir Polański, Michał Rembiszewski, Agnieszka Rotta Zwiernik, Teresa Rożej, Jolanta Rzymkowska Burnat, Michał Sałata, Władysław Sidor, Beata Skalska, Grażyna Smolarek, Jerzy Sokołowski, Władysław Straszewicz, Władysława Struzik, Piotr Szczucki, Aleksandra Szudzińska Kempa, Jan Trawiński, Bronisław Tulko, Regina Turska, Grażyna Walczak Bober, Danuta Waszczuk, Witold Willamowicz i Andrzej Żmijewski.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      Eugeniusz Banaszek, Teresa Furmann, Edwin Kannenberg, Zofia Krause, Apolonia Mionskowska, Czesław Szymczak i Bogusław Zandrowicz.

    Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

    1. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Osiedle Młodych" Gdańsk, KRS 0000041517 zarządzanie nieruchomościami; Spis firm wg. branży: Zarządzanie nieruchomościami
    2. Architektura Budownictwo Komputeryzacja Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000231327 biura architektonicze; Spis firm wg. branży: Biura architektonicze
    3. "Sgl" International - Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000200792 elektrownie; Spis firm wg. branży: Elektrownie
    4. Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa im. A.Mickiewicza Sopot, KRS 0000173046 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    5. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Radunia" Pruszcz Gdański, KRS 0000157799 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    6. Gdańska Fundacja Oświatowa Gdańsk, KRS 0000069788 fundacje, stowarzyszenia, przedszkola; Spis firm wg. branży: Przedszkola
    7. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "Magnet" Sp. z o.o. Niestępowo, KRS 0000025859 instalacje grzewcze; Spis firm wg. branży: Instalacje grzewcze

    Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

    1. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Chełm" Gdańsk, KRS 0000110000 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    2. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Żabianka" Gdańsk, KRS 0000077115 zarządzanie nieruchomościami; Spis firm wg. branży: Zarządzanie nieruchomościami
    3. Akademicka Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk, KRS 0000196444 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    4. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Południe" Gdańsk, KRS 0000110690 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    5. Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Komuny Paryskiej w Gdyni Gdynia, KRS 0000011455 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    6. Lokatorsko Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa "Zaspa" Gdańsk-Wrzeszcz, KRS 0000070340 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    7. Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Telsystem Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000035328 biura architektonicze; Spis firm wg. branży: Biura architektonicze

    Tadeusz Edward Zawadzki (’46)*

    Siedziby powiązanych firm:

    1. Firma:
      1. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Marian Szcześniak.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      Teresa Bielecka, Grażyna Blicharz, Janusz Czarnocki, Bogdan Grzegorzewski, Grażyna Karłowicz Stoma, Władysław Krasuski, Małgorzata Kryszkiewicz, Zbigniew Kłoda, Krzysztof Mamiński, Kazimierz Muszyński, Bożena Ogrodowczyk, Henryk Pawłowski, Jan Piechel, Arkadiusz Ramęda, Stanisław Rybak, Jerzy Siemko, Barbara Stachurska, Andrzej Wciórka, Anna Zabłocka i Zbigniew Zegarski.

    Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

    1. "Cs Szkolenie i Doradztwo" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000123315 szkolenia zawodowe; Spis firm wg. branży: Szkolenia zawodowe

    Tadeusz Zawadzki (’47)*

    Siedziby powiązanych firm:

    1. Firma:
      1. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Florian Adamczak, Ryszard Basinski, Ryszard Bukowski, Edward Dominiak, Wanda Grudzińska, Jacek Kokornaczyk, Mieczysław Krakowiak, Jan Oleśniewicz, Weronika Skowronek, Bogusław Smalec i Elżbieta Szymczak.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      Renata Chodak, Władysław Fizyczak, Barbara Jankowska, Bogusława Jędrzejczak, Jan Makała, Jan Mleczko, Robert Smoter, Ewa Sosnowska, Jacek Tomaszewski, Maria Werner, Beata Woźna, Zbigniew Woźniak i Kazimierz Zientek.

    Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

    1. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Zalesie" Konotop, KRS 0000224184 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe

    Tadeusz Michał Zawadzki (’48)*

    Siedziby powiązanych firm:

      Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

      1. Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Nina-Novum Sp. z o.o. Sochaczew, KRS 0000048534 przemysł chemiczny; Spis firm wg. branży: Przemysł chemiczny
      2. Trans Bng Sp. z o.o. Pińczów, KRS 0000135419 meble; Spis firm wg. branży: Meble

      Tadeusz Karol Zawadzki (’48)*

      Siedziby powiązanych firm:

      1. Firma:
        1. Stanowisko:

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
        Bogdan Forenc, Roman Forenc, Zbigniew Garbaty, Mieczysław Pawlisiak i Andrzej Ratajczak.

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
        Mariusz Grzybalski, Mirosława Malik Taberska, Andrzej Ostrowski, Zdzisław Pietroń, Agnieszka Ratajczak, Tomasz Sulich, Bogdan Taberski, Tomasz Tkaczyk i Kazimierz Woś.

      Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

      1. Logistic Mega Spółka z Ograniczoną Odopowiedzialnością Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000027643 roboty rozbiórkowe; Spis firm wg. branży: Roboty rozbiórkowe
      2. Edukacja i Logistyka Sp. z o.o. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000003276 szkolenia zawodowe; Spis firm wg. branży: Szkolenia zawodowe

      Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

      1. Iglotex Poznań Sp. z o.o. (Dąbrowa, wykreślona z rejestru 2013-07-05), KRS 0000021700 firma; Spis firm wg. branży: Firma
      2. "Dom-Invest" Sp. z o.o. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000003772 deweloperzy; Spis firm wg. branży: Deweloperzy
      3. Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Nr 2 "Wrobis" S.A. w Upadłości Likwidacyjnej Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000032628 roboty ogólnobudowlane; Spis firm wg. branży: Roboty ogólnobudowlane
      4. Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane Elsbud Sp. z o.o. w Likwidacji (Wrocław - komunikacja Wrocław, wykreślona z rejestru 2009-01-13), KRS 0000080457 roboty ogólnobudowlane; Spis firm wg. branży: Roboty ogólnobudowlane

      Tadeusz Zawadzki (’49)*

      Siedziby powiązanych firm:

      1. Firma:
        1. Stanowisko:

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
        Władysław Gorzelak, Aleksander Kozłowski, Eugeniusz Kuduk, Maria Mikołajczak, Rafał Mucha, Lilianna Ochmańska, Mieczysław Potocki i Tadeusz Wegner.

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
        Rafał Ciszkiewicz, Ewelina Fabisiak, Władysław Gadomski, Mariusz Kamiński, Rafał Kiełt, Beata Kordowska, Henryk Kowalski, Joanna Muszalska, Paweł Nikitiński, Barbara Okrój-Łacny, Dariusz Pasik, Paweł Racinowski, Waldemar Wawrzyniak i Jarosław Wilczyński.

      2. Firma:
        1. Stanowisko:

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
        Danuta Bus, Waldemar Mejna, Bronisław Mela, Mirosław Rak i Józef Ruciński.

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
        Robert Balbus, Tadeusz Fabisiak, Zbigniew Krakowiak, Jerzy Miler, Elżbieta Mokrzecka, Paweł Racinowski i Jan Ragan.

      Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

      1. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. Gryfino, KRS 0000133946 asenizacja; Spis firm wg. branży: Asenizacja
      2. Gryfińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Gryfino, KRS 0000113206 roboty ogólnobudowlane; Spis firm wg. branży: Roboty ogólnobudowlane
      3. Przedsiębiorstwo Robót Technicznych "Energet" Sp. z o.o. Nowe Czarnowo, KRS 0000222359 narzędzia ręczne, wyroby metalowe; Spis firm wg. branży: Narzędzia ręczne, wyroby metalowe
      4. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Regalica" Gryfino, KRS 0000162784 zarządzanie nieruchomościami; Spis firm wg. branży: Zarządzanie nieruchomościami
      5. "Szpital Powiatowy w Gryfinie" Sp. z o.o. Gryfino, KRS 0000304531 szpitale ogólne; Spis firm wg. branży: Szpitale ogólne
      6. Zrzeszenie Związków Zawodowych Energetyków Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000123596 związki zawodowe; Spis firm wg. branży: Związki zawodowe

      Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

      1. Zakład Usług Medycznych Dolna Odra Sp. z o.o. (Nowe Czarnowo, wykreślona z rejestru 2011-04-28), KRS 0000104999 pogotowie ratunkowe, przychodnie; Spis firm wg. branży: Przychodnie
      2. Pge Zespół Elektrowni Dolna Odra S.A. (Nowe Czarnowo, wykreślona z rejestru 2011-12-30), KRS 0000010171 remonty; Spis firm wg. branży: Remonty
      3. Ke-Dolna Odra Sp. z o.o. w Likwidacji (Nowe Czarnowo, wykreślona z rejestru 2012-10-24), KRS 0000064130 firma; Spis firm wg. branży: Firma
      4. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. (Gryfino, wykreślona z rejestru 2012-01-11), KRS 0000117166 elektrociepłownie; Spis firm wg. branży: Elektrociepłownie
      5. Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Pomerania Szczecin - komunikacja Szczecin, KRS 0000005393 organizacje pozarządowe; Spis firm wg. branży: Organizacje pozarządowe
      6. "Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Gryfinie Gryfino, KRS 0000138618 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze

      Tadeusz Leszek Zawadzki (’51)*

      Siedziby powiązanych firm:

      1. Firma: Towarzystwo Przyjaciół Żarek Letniska im. Hrabiny Stefanii Raczyńskiej Żarki Letnisko () od 2008-02-08 do teraz organizacje pozarządowe; Spis firm wg. branży: Organizacje pozarządowe
        1. Stanowisko: od 2008-02-08 do teraz

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
        Andrzej Będkowski, Krystyna Bodnar Miler, Henryka Chołdyk, Feliks Dryjski, Jadwiga Dulias, Jolanta Holi, Piotr Kowalik, Marian Nowak, Barbara Trząskowska Szcześniak, Barbara Woźniak i Lech Zemanek.

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
        (brak osób)

      Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

      1. Towarzystwo Przyjaciół Żarek Letniska im. Hrabiny Stefanii Raczyńskiej Żarki Letnisko, KRS 0000298334 organizacje pozarządowe; Spis firm wg. branży: Organizacje pozarządowe

      Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

      1. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "Cerber" P.Mazur Sp.J. w Likwidacji Częstochowa, KRS 0000083393 instalacje alarmowe; Spis firm wg. branży: Instalacje alarmowe

      Tadeusz Józef Zawadzki (’53)*

      Siedziby powiązanych firm:

      1. Firma:
        1. Stanowisko:

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
        Wiktor Karol, Jan Olak, Urszula Romańczukiewicz i Katarzyna Taraszkiewicz Sirocka.

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
        Rafał Biernat, Krzysztof Jachimowski, Romuald Jankowski, Stanisław Jarzyna, Wiesława Kluk, Marcin Kudyba, Tadeusz Lisiecki, Agnieszka Marczyńska, Wiesław Pszonka, Bożena Rynkowska, Piotr Sierzputowski, Krystian Sosnowski, Stanisław Stolarczyk, Grzegorz Świątek, Andrzej Szczepański i Olga Zdanowicz.

      2. Firma:
        1. Stanowisko:

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
        Irena Beck, Janusz Brzozowski, Teresa Czeladko, Bernard Czerny, Tadeusz Gochnio, Lucyna Jaroch, Agnieszka Kryszkowska, Janusz Pezda i Ryszard Rakowski.

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
        Marianna Boniecka, Mirosław Ciućman, Wiesław Dębski, Karl Ganshirt, Zbigniew Janik, Alicja Jerka, Robert Kowalski, Zbigniew Lukas, Agnieszka Mańkowska, Andrzej Modzelewski, Sebastian Okoń, Robert Pietryszyn, Izabella Polańska, Marek Rysztak, Mieczysław Siuda, Władysław Soboń, Zbigniew Świst, Maria Szczepkowska, Paweł Szczepkowski, Piotr Szczepkowski, Stanisław Szczepkowski, Małgorzata Szlichcińska, Jerzy Szyszak, Paweł Wiśniewski i Andrzej Wrzesień.

      3. Firma:
        1. Stanowisko:

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
        Maciej Biardzki, Jarosław Duda, Tomasz Dymyt, Ryszard Kurek, Andrzej Morawski i Elżbieta Palej.

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
        Wojciech Braszczok, Jan Bylczyński, Dariusz Dębicki, Józef Dudziak, Ludwika Duszeńko Klancko, Tadeusz Figiel, Marcin Fortuński, Teodor Habura, Florian Jenek, Marian Kołodziej, Krzysztof Kubiak, Witold Kulesza, Mieczysław Maksimczyk, Anna Mikoda, Andrzej Moszczyński, Jan Młynarczyk, Stanisław Obertaniec, Krzysztof Pawłowski, Wiesław Płuska, Ryszard Ryk, Edward Schmidt, Marek Ścieszka, Paweł Śliwski, Stanisław Smolaga, Cecylia Stankiewicz, Mieczysław Stembalski, Piotr Szyber, Irena Szykowna, Bogusław Szyszka, Wojciech Trzeciak, Piotr Wodziczko, Bronisław Zabielski i Mirosław Zembala.

      Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

      1. Dolfamex Sp. z o.o. Jelenia Góra, KRS 0000013120 artykuły metalowe; Spis firm wg. branży: Artykuły metalowe
      2. "Miedziowe Centrum Zdrowia" S.A. Lubin, KRS 0000049529 szpitale; Spis firm wg. branży: Szpitale
      3. Majątek Ziemski Stary Jaworów Sp. z o.o. Milikowice, KRS 0000135230 uprawy rolne; Spis firm wg. branży: Uprawy rolne
      4. "Zakład Wodociągów i Kanalizacji" Sp. z o.o. Świebodzice, KRS 0000146255 wodociągi, kanalizacja; Spis firm wg. branży: Wodociągi, kanalizacja
      5. Świdnicki Klub Piłki Ręcznej "Świdnica" Świdnica, KRS 0000151203 organizacje pozarządowe, ośrodki sportowe; Spis firm wg. branży: Ośrodki sportowe
      6. Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Dolnośląski Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000198933 organizacje pozarządowe; Spis firm wg. branży: Organizacje pozarządowe
      7. 4med Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000214772 medycyna, medycyna pracy, przychodnie; Spis firm wg. branży: Przychodnie
      8. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne "Świdnica" Sp. z o.o. Świdnica, KRS 0000217735 transport pasażerski; Spis firm wg. branży: Transport pasażerski
      9. "Europejskie Centrum Promocji Produktów - Technology" Sp. z o.o. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000228249 zarządzanie nieruchomościami; Spis firm wg. branży: Zarządzanie nieruchomościami
      10. Dolnośląskie Centrum Medyczne Dolmed S.A. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000242837 pogotowie ratunkowe; Spis firm wg. branży: Pogotowie ratunkowe
      11. Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa w Ożarowie Mazowieckim S.A. w Upadłości Układowej Ożarów Mazowiecki, KRS 0000302704 nawozy, środki ochrony roślin, usługi ogrodnicze; Spis firm wg. branży: Usługi ogrodnicze
      12. 24med Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000313027 pielęgniarki, pomoc medyczna; Spis firm wg. branży: Pielęgniarki, pomoc medyczna
      13. Milickie Centrum Medyczne Sp. z o.o. Milicz, KRS 0000367386 szpitale; Spis firm wg. branży: Szpitale
      14. Zw. Zaw. Pracowników Przemysłu Miedziowego Lubin, KRS 0000143025 związki zawodowe; Spis firm wg. branży: Związki zawodowe
      15. Legrand Polska Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie, KRS 0000142835 sklepy elektroniczne; Spis firm wg. branży: Sklepy elektroniczne
      16. Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne Opgk Wrocław Sp. z o.o. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000065751 biura geodezyjne; Spis firm wg. branży: Biura geodezyjne
      17. Uzdrowisko Lądek - Długopole S.A. Lądek-Zdrój, KRS 0000067163 pediatrzy, przychodnie, sanatoria; Spis firm wg. branży: Sanatoria
      18. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Kłodzku S.A. Kłodzko, KRS 0000074657 transport samochodowy; Spis firm wg. branży: Transport samochodowy
      19. Zagłębie Lubin S.A. Lubin, KRS 0000083600 ośrodki sportowe; Spis firm wg. branży: Ośrodki sportowe
      20. Plus Bank S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000096937 banki; Spis firm wg. branży: Banki
      21. Polska Ceramika Ogniotrwała "Żarów" S.A. Żarów, KRS 0000099276 szklarz; Spis firm wg. branży: Szklarz
      22. Rolno-Przemysłowy Rynek Hurtowy "Giełda Hurtowa" S.A. Legnica, KRS 0000103624 bazary, targowiska; Spis firm wg. branży: Bazary, targowiska
      23. "Uzdrowisko Szczawno-Jedlina" S.A. Szczawno-Zdrój, KRS 0000110745 fizjoterapeuci, pielęgniarki, pomoc medyczna, sanatoria; Spis firm wg. branży: Sanatoria
      24. Mex-Holding Sp. z o.o. w Likwidacji Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000029665 firma; Spis firm wg. branży: Firma

      Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

      1. Zakłady Ceramiczne "Bolesławiec" w Bolesławcu Sp. z o.o. Bolesławiec, KRS 0000114136 przychodnie; Spis firm wg. branży: Przychodnie
      2. Pol-Miedź Trans Sp. z o.o. Lubin, KRS 0000117031 tabor kolejowy; Spis firm wg. branży: Tabor kolejowy
      3. Wirbet S.A. Ostrów Wielkopolski, KRS 0000130875 oświetlenie; Spis firm wg. branży: Oświetlenie
      4. "Finepharm" Sp. z o.o. Jelenia Góra, KRS 0000139777 sprzęt i materiały medyczne; Spis firm wg. branży: Sprzęt i materiały medyczne
      5. Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Kowarach Kowary, KRS 0000177927 instytucje samorządowe; Spis firm wg. branży: Instytucje samorządowe
      6. "Ośrodek Inicjatyw Obywatelskich" (Wrocław - komunikacja Wrocław, wykreślona z rejestru 2009-09-22), KRS 0000216357 organizacje pozarządowe; Spis firm wg. branży: Organizacje pozarządowe
      7. Fundacja Przyjazny Dom Imienia Stanisława Jabłonki (Wrocław - komunikacja Wrocław, wykreślona z rejestru 2010-12-02), KRS 0000228691 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
      8. Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Lubinpex" Sp. z o.o. Lubin, KRS 0000073453 bary szybkiej obsługi; Spis firm wg. branży: Bary szybkiej obsługi
      9. Kghm Polska Miedź S.A. Lubin, KRS 0000023302 przemysł wydobywczy; Spis firm wg. branży: Przemysł wydobywczy
      10. "Zarządzanie Nieruchomościami" Sp. z o.o. (Poznań - komunikacja Poznań, wykreślona z rejestru 2014-03-14), KRS 0000024976 nieruchomości; Spis firm wg. branży: Nieruchomości
      11. Przedsiębiorstwo Przemysłu Paszowego "Bacutil" Sp. z o.o. w Bedlnie Radzyńskim Bedlno Radzyńskie, KRS 0000029828 firma; Spis firm wg. branży: Firma
      12. "Rafin" Sp. z o.o. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000032218 deweloperzy, zarządzanie nieruchomościami; Spis firm wg. branży: Zarządzanie nieruchomościami
      13. Fabryka Szlifierek "Jotes" S.A. w Upadłości Likwidacyjnej (Łódź - komunikacja Łódź, wykreślona z rejestru 2013-08-30), KRS 0000044941 artykuły metalowe; Spis firm wg. branży: Artykuły metalowe
      14. Strzegomskie Zakłady Mechaniczne "Zremb" S.A. w Upadłości Likwidacyjnej Strzegom, KRS 0000059104 przemysł maszynowy; Spis firm wg. branży: Przemysł maszynowy
      15. Dolnośląska Organizacja Turystyczna (Wrocław - komunikacja Wrocław, wykreślona z rejestru 2012-01-11), KRS 0000062136 organizacje pozarządowe; Spis firm wg. branży: Organizacje pozarządowe

      Tadeusz Marian Zawadzki (’53)*

      Siedziby powiązanych firm:

        Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

        1. "Ekoservice" Podlaskie Inwestycje Budowlane Jan Grzechnik i Inni S.A. Siedlce, KRS 0000031884 budownictwo przemysłowe; Spis firm wg. branży: Budownictwo przemysłowe
        2. Best Construction Sp. z o.o. Rzeszów, KRS 0000287526 usługi budowlane; Spis firm wg. branży: Usługi budowlane
        3. Developres Sp. z o.o. Rzeszów, KRS 0000252339 deweloperzy; Spis firm wg. branży: Deweloperzy
        4. Karpat-Bud Sp. z o.o. Rzeszów, KRS 0000241447 roboty budowlane; Spis firm wg. branży: Roboty budowlane
        5. "Abm Solid" S.A. w Upadłości Układowej Tarnów, KRS 0000054847 budownictwo pod klucz, ślusarstwo, usługi budowlane; Spis firm wg. branży: Usługi budowlane

        Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

        1. Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe "Brow-Bud" Sp. z o.o. (Brzesko, wykreślona z rejestru 2007-05-11), KRS 0000013052 budownictwo przemysłowe; Spis firm wg. branży: Budownictwo przemysłowe
        2. "Petro-Oil Seewax" Sp. z o.o. (Sulejówek, wykreślona z rejestru 2009-04-06), KRS 0000021037 stacje paliw > inne; Spis firm wg. branży: Stacje Paliw > Inne
        3. "Interagro" Sp. z o.o. (Pruszyn, wykreślona z rejestru 2010-01-13), KRS 0000027597 spedycja; Spis firm wg. branży: Spedycja
        4. "Infostrady Polskie" Sp. z o.o. Wola Dębińska, KRS 0000056816 budownictwo przemysłowe, operatorzy telefonii stacjonarnej; Spis firm wg. branży: Operatorzy telefonii stacjonarnej
        5. Resbud S.A. Płock, KRS 0000090954 roboty budowlane; Spis firm wg. branży: Roboty budowlane
        6. Spółdzielnia Mieszkaniowa "3 Maja" Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000096755 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
        7. Dominium Novum Sp. z o.o. Niepołomice, KRS 0000157481 sklepy monopolowe; Spis firm wg. branży: Sklepy monopolowe
        8. Stowarzyszenie Sportowe "Okocimski Klub Sportowy" Brzesko, KRS 0000161901 ośrodki sportowe; Spis firm wg. branży: Ośrodki sportowe

        Tadeusz Zawadzki (’53)*

        Siedziby powiązanych firm:

        1. Firma:
          1. Stanowisko:
          2. Stanowisko:

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
          Teresa Deniziak i Jerzy Dobrowolski.

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
          (brak osób)

        Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

        1. Przedsiębiorstwo Spedycji Krajowej Sp. z o.o. w Likwidacji (Białystok, wykreślona z rejestru 2012-10-18), KRS 0000110726 spedycja; Spis firm wg. branży: Spedycja

        Tadeusz Zawadzki (’54)*

        Siedziby powiązanych firm:

        1. Firma:
          1. Stanowisko:
          2. Stanowisko:
          3. Stanowisko:

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
          Dariusz Kożuch i Dariusz Tarczyński.

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
          (brak osób)

        2. Firma:
          1. Stanowisko:

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
          Henryk Rawicki, Łukasz Rawicki i Grzegorz Wróblewski.

          Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
          Piotr Kin, Piotr Rawicki i Arkadiusz Szczytkowski.

        Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

        1. Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego Wras Sp. z o.o. Łódź - komunikacja Łódź, KRS 0000286600 budownictwo przemysłowe; Spis firm wg. branży: Budownictwo przemysłowe
        2. Argil Spa Sp. z o.o. Świebodzin, KRS 0000336654 kosmetyki, perfumy; Spis firm wg. branży: Kosmetyki, perfumy
        3. "Autoprofi-Serwis" Sp. z o.o. Ostrzeszów, KRS 0000295930 firma; Spis firm wg. branży: Firma
        4. "Hexeline" Sp. z o.o. Łódź - komunikacja Łódź, KRS 0000340456 sklepy odzieżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy odzieżowe
        5. Visionsoft Wierzbik i Wspólnicy Sp.J. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000257287 firma; Spis firm wg. branży: Firma
        6. Medyczne Centrum Specjalistyczne "Polimed" Sp. z o.o. Katowice, KRS 0000112176 interniści, medycyna pracy, ratownictwo medyczne; Spis firm wg. branży: Ratownictwo medyczne
        7. Dolnośląski Fundusz Gospodarczy Sp. z o.o. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000099043 pożyczki, kredyty; Spis firm wg. branży: Pożyczki, kredyty
        8. "Park Miniatur" S.A. Łódź - komunikacja Łódź, KRS 0000063205 parki rozrywki; Spis firm wg. branży: Parki rozrywki
        9. "Pol-Scan Cooper. Co." Sp. z o.o. w Likwidacji Łódź - komunikacja Łódź, KRS 0000029092 firma; Spis firm wg. branży: Firma
        10. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "Simplex" S.A. Mikołów, KRS 0000163422 firma; Spis firm wg. branży: Firma
        11. Modio Sp. z o.o. Baranowo, KRS 0000164455 firma; Spis firm wg. branży: Firma
        12. World Sms R.Żołędziewski Spółka Komandytowa Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000240672 reklama; Spis firm wg. branży: Reklama
        13. Mazowiecki Regionalny Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000224180 pożyczki, kredyty; Spis firm wg. branży: Pożyczki, kredyty
        14. Alopak Sp. z o.o. Ostrzeszów, KRS 0000178512 opakowania; Spis firm wg. branży: Opakowania
        15. Vsoft S.A. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000167032 oprogramowanie; Spis firm wg. branży: Oprogramowanie
        16. Plazmatronika Nt Sp. z o.o. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000003185 firma; Spis firm wg. branży: Firma

        Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

        1. Virtualconnect Sp. z o.o. w Likwidacji (Łódź - komunikacja Łódź, wykreślona z rejestru 2013-05-27), KRS 0000312365 bazy danych, przetwarzanie danych; Spis firm wg. branży: Bazy danych, przetwarzanie danych
        2. Lsi Software S.A. Łódź - komunikacja Łódź, KRS 0000059150 projektowanie i administracja siecią, serwis komputerowy; Spis firm wg. branży: Serwis komputerowy
        3. Partner In Pet Food Polska Sp. z o.o. (Warszawa - komunikacja Warszawa, wykreślona z rejestru 2012-07-17), KRS 0000017154 firma; Spis firm wg. branży: Firma
        4. Wielkopolska Wytwórnia Żywności "Profi" S.A. (Grabów Nad Prosną, wykreślona z rejestru 2009-01-19), KRS 0000205967 przetwórstwo mięsa, stacje kontroli pojazdów; Spis firm wg. branży: Stacje kontroli pojazdów
        5. Columbus Factoring Solutions Sp. z o.o. (Łódź - komunikacja Łódź, wykreślona z rejestru 2010-12-23), KRS 0000210993 doradztwo finansowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo finansowe
        6. Sophit Sp. z o.o. w Likwidacji (Kraków - komunikacja Kraków, wykreślona z rejestru 2013-03-19), KRS 0000216585 oprogramowanie; Spis firm wg. branży: Oprogramowanie
        7. Ediver Dariusz Kożuch Sp.J. w Likwidacji (Kraków - komunikacja Kraków, wykreślona z rejestru 2012-03-21), KRS 0000279864 kursy nurkowania; Spis firm wg. branży: Kursy nurkowania
        8. Przedsiębiorstwo Chemii Gospodarczej "Pollena" S.A. (Ostrzeszów, wykreślona z rejestru 2012-05-30), KRS 0000281816 chemia gospodarcza; Spis firm wg. branży: Chemia gospodarcza
        9. "Simplex" Sp. z o.o. Mikołów, KRS 0000149876 opakowania; Spis firm wg. branży: Opakowania
        10. Wielkopolska Wytwórnia Żywności "Profi" Sp. z o.o. (Grabów Nad Prosną, wykreślona z rejestru 2004-08-17), KRS 0000120166 przetwórstwo mięsa; Spis firm wg. branży: Przetwórstwo mięsa
        11. Regionalne Fundusze Inwestycji Sp. z o.o. (Katowice, wykreślona z rejestru 2009-11-10), KRS 0000077915 doradztwo biznesowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo biznesowe
        12. "Dworek" Sp. z o.o. Ostrzeszów, KRS 0000055727 obsługa techniczna imprez; Spis firm wg. branży: Obsługa techniczna imprez
        13. Fundacja Studiów Europejskich - Instytut Europejski w Łodzi Łódź - komunikacja Łódź, KRS 0000019438 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia

        Tadeusz Janusz Zawadzki (’58)*


          Tadeusz Zawadzki (’64)*

          Siedziby powiązanych firm:

          1. Firma: "Kantor Wymiany Walut" Danuta Dolińska, Tadeusz Zawadzki Sp.J. Leśna () od 2001-04-20 do teraz doradztwo finansowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo finansowe
            1. Stanowisko:
            2. Stanowisko: od 2001-04-20 do teraz

            Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
            Danuta Dolińska.

            Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
            (brak osób)

          Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

          1. "Kantor Wymiany Walut" Danuta Dolińska, Tadeusz Zawadzki Sp.J. Leśna, KRS 0000006286 doradztwo finansowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo finansowe
          Legenda: