Onet.pl
KtoKogo.pl
Kto kogo reprezentuje wg KRS
Imię Nazwisko 
  
przy współpracy: Infoveriti
Legenda:
*) Liczba w nawiasie po nazwisku to dwie pierwsze cyfry numeru PESEL
**) Osoby współwystępujące w KRS to osoby, które w tym samym czasie występują się w zapisie KRS dotyczącym tego samego podmiotu, zgodnie z definicjami w Regulaminie Serwisu KtoKogo.pl. Jedna z nich może być członkiem Zarządu, inna członkiem Rady Nadzorczej lub prokurentem, syndykiem, kuratorem itd.

Znaleziono kilka osób nazywających się „Teresa Sienkiewicz”

  1. Teresa Sienkiewicz
  2. Teresa Sienkiewicz (’51)
  3. Teresa Sienkiewicz (’53) Wiceprezes Zarządu "Elektro-Lamp" Sp. z o.o. (Warszawa - komunikacja Warszawa)
  4. Teresa Sienkiewicz (’64) Członek Zarządu Ds.Franczyzy Mar-Ol Kapitał Sp. z o.o. (Poznań - komunikacja Poznań)
  5. Teresa Sienkiewicz (’64)
  1. Teresa Sienkiewicz

    Siedziby powiązanych firm
    wg województw
    skala odpowiada liczbie

      Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

      1. "El-Port" Sp. z o.o. Ustka, KRS 0000022597
      2. "Ekoenergia Wkm" Sp. z o.o." Orchówek, KRS 0000253254
      3. Mkj Sp. z o.o. Ustka, KRS 0000276731 stocznie; Spis firm wg. branży: Stocznie
      4. "Mkt" Sp. z o.o. Szczecin - komunikacja Szczecin, KRS 0000276755 biura nieruchomości; Spis firm wg. branży: Biura nieruchomości
      5. "Morpol Vap" Sp. z o.o. Szczecin - komunikacja Szczecin, KRS 0000276895 rybołówstwo; Spis firm wg. branży: Rybołówstwo
      6. "Epigon" S.A. Gdynia, KRS 0000293627 transport samochodowy; Spis firm wg. branży: Transport samochodowy
      7. Morpol S.A. Szczecin - komunikacja Szczecin, KRS 0000232673
      8. Carry Pet Food Sp. z o.o. Słupsk, KRS 0000228372 pośrednictwo pracy; Spis firm wg. branży: Pośrednictwo pracy
      9. Stowarzyszenie Mrożonej Żywności (Bydgoszcz - komunikacja Bydgoszcz, wykreślona z rejestru 2013-05-23), KRS 0000042821 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
      10. Przedsiębiorstwo Budowlane "Lammex" Sp. z o.o. Słupsk, KRS 0000119394 deweloperzy; Spis firm wg. branży: Deweloperzy
      11. Przetwórstwo Rybne "Łosoś" Sp. z o.o. Włynkówko, KRS 0000151028 rybołówstwo; Spis firm wg. branży: Rybołówstwo
      12. "Jantar Ltd" Sp. z o.o. Zdrada, KRS 0000171785 przetwórstwo mięsa; Spis firm wg. branży: Przetwórstwo mięsa
      13. "Euro-Industry" Sp. z o.o. Szczecin - komunikacja Szczecin, KRS 0000197913 przemysł maszynowy; Spis firm wg. branży: Przemysł maszynowy
      14. Laurin Seafood Sp. z o.o. Lębork, KRS 0000207737 biura nieruchomości; Spis firm wg. branży: Biura nieruchomości
      15. "Milarex" Sp. z o.o. Słupsk, KRS 0000209848 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
    1. początek strony ↑

    2. Teresa Sienkiewicz (’51)*

      Siedziby powiązanych firm
      wg województw
      skala odpowiada liczbie

      1. Firma:
        1. Stanowisko:

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
        Mariusz Borek, Stefan Chociej, Iwona Domin, Andrzej Falkowski, Grzegorz Gajowniczek, Teresa Gallas, Mirosława Gasperaniec, Damian Górniak, Jan Harasimowicz, Jacek Jasiukiewicz, Bogdan Kłubowicz, Jan Lusa, Robert Muszak, Antoni Niedźwiadek, Bożena Piotrowicz, Janusz Rzeczkowski, Janina Sierota, Halina Soliwoda, Wiesław Tusiński, Irena Ulewska, Stanisław Ulewski, Maria Watros, Janina Zalińska i Krystyna Żywiec.

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
        Mieczysław Borowik, Roman Górniak, Zdzisław Jurkiewicz, Józef Kajomof, Andrzej Kononiuk, Henryk Lewandowski, Jadwiga Małachowska i Czesław Michałowski.

      Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

      1. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Agros" w Dobrym Mieście Dobre Miasto, KRS 0000178846 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    3. początek strony ↑

    4. Teresa Sienkiewicz (’53)*

      Siedziby powiązanych firm
      wg województw
      skala odpowiada liczbie

      1. Firma: "Elektro-Lamp" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa () od 2003-04-03 do teraz hutnictwo; Spis firm wg. branży: Hutnictwo
        1. Stanowisko:
        2. Stanowisko: Wiceprezes Zarządu od 2003-04-03 do teraz

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
        Anna Rybarczyk i Grzegorz Sienkiewicz.

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
        (brak osób)

      Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

      1. "Elektro-Lamp" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000157451 hutnictwo; Spis firm wg. branży: Hutnictwo
      2. "Lojack" S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000054282 warsztaty samochodowe; Spis firm wg. branży: Warsztaty samochodowe
      3. Aft Capital Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000142554 doradztwo biznesowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo biznesowe
      4. Płocki ZOZ Sp. z o.o. Płock, KRS 0000214083 pielęgniarki, pomoc medyczna; Spis firm wg. branży: Pielęgniarki, pomoc medyczna
    5. początek strony ↑

    6. Teresa Sienkiewicz (’64)*

      Siedziby powiązanych firm
      wg województw
      skala odpowiada liczbie

      1. Firma: Mar-Ol Kapitał Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań () od 2012-12-19 do teraz
        1. Stanowisko: Członek Zarządu Ds.Franczyzy od 2012-12-19 do teraz

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
        Maciej Koralewski, Tomasz Kucharski, Barbara Machi, Sylwester Maćkowiak, Piotr Mrozek, Robert Siemiński, Piotr Sieńko, Tadeusz Sudoł i Jerzy Żałopa.

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
        Krystyna Jabłońska.

      2. Firma:
        1. Stanowisko:

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
        Piotr Kapinos, John Mcginley, Sławomir Stochniałek i Maciej Tokarzewski.

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
        Jadwiga Kasprzak, Leszek Kawka, Jerzy Kos, Jerzy Malek, Krzysztof Podniesiński, Tadeusz Szostek, Piotr Tomaszewski, Izabela Zielińska Barło-Żek i Michał Łukasiak.

      3. Firma:
        1. Stanowisko:

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
        Hubert De Bock, Jan Kidaj, William Longueville, Joanna Słomska i Johan Verstrepen.

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
        Peter Blijweert, Mieczysław Daniel, Wim Flo i Piotr Kalisiak.

      4. Firma:
        1. Stanowisko:

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
        Hubert De Bock, Jan Kidaj, William Longueville, Joanna Słomska i Johan Verstrepen.

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
        Wim Flo i Piotr Kalisiak.

      5. Firma:
        1. Stanowisko:

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
        Mariusz Pełka, Joao Rodriques, Jerzy Ruszkowski, Paweł Scholtyssek, Paweł Wolnicki, Teresa Włodarska, Paulina Włodarska Grodzińska, Leszek Włodarski i Wiesław Włodarski.

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
        Dominik Doliński, Marek Dyrek, Adam Frajtak, Konrad Gawlik, Dariusz Gałęzewski, Jacek Gołębiowski, Piotr Kaliciński, Jerzy Karney, Andrzej Kraszewski, Janusz Rubas, Piotr Szablowski i Elżbieta Włodarska.

      6. Firma:
        1. Stanowisko:

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
        Hans Andersson, Geir Asnes, Marcin Białobrzeski, Jan Biej, Aneta Bura, Ulf Jespersen, Maciej Kotowicz, Age Lie, Radosław Lisiecki, Tor Lund, Grzegorz Makowski, Ole Nesmoen, Ewa Nibelska Rabińska, Paweł Ogrodnik, Leszek Rabiega, Asbjorn Reinkind, Maria Rutkowska, Jakub Rutkowski, Piotr Sieńko, Jacek Sitko, Krzysztof Szymborski, Waldemar Topolski, Morten Vike, Halina Warzywoda, Mirosława Wysocka i Roman Zasada.

        Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
        Beata Adamiak, Anders Berglie, Peter Buchauer, Małgorzata Gołuchowska, Bjornar Gulliksen, Paul Jordahl, Frank Mohn, Are Nakkim, Nina Skage, Per Soderstrom, Niklas Stoltz, Paweł Szcześniak, Fredrik Witte i Jerzy Żałopa.

      Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

      1. Rieber Foods Polska S.A. Włocławek, KRS 0000039594 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
      2. Mar-Ol Kapitał Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000268106
      3. Foodcare Sp. z o.o. Zabierzów, KRS 0000146008
      4. Mar-Ol Development Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000313864 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
      5. Granvita Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000258615 napoje; Spis firm wg. branży: Napoje
      6. Aliplast Sp. z o.o. Lublin, KRS 0000119312 okna i drzwi; Spis firm wg. branży: Okna i drzwi
      7. Marol Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000268101 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
      8. Aliplast Extrusion Sp. z o.o. Lublin, KRS 0000389269 hutnictwo; Spis firm wg. branży: Hutnictwo
      9. Unilever Polska S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000026055 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
      10. "Vision One" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000281740 sklepy sportowe; Spis firm wg. branży: Sklepy sportowe
      11. Morpol S.A. Szczecin - komunikacja Szczecin, KRS 0000232673
      12. Bydgoski Klub Sportowy "Chemik" w Bydgoszczy Bydgoszcz - komunikacja Bydgoszcz, KRS 0000027293 ośrodki sportowe; Spis firm wg. branży: Ośrodki sportowe
      13. Profesjonalna Liga Piłki Siatkowej S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000151248 organizacja imprez; Spis firm wg. branży: Organizacja imprez
      14. Łuczniczka Bydgoszcz S.A. Bydgoszcz - komunikacja Bydgoszcz, KRS 0000291002
      15. Cracow Royal Center Sp. z o.o. Zabierzów, KRS 0000205586 hotele; Spis firm wg. branży: Hotele
      16. "Galeria Brama" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000087068 galerie sztuki; Spis firm wg. branży: Galerie sztuki
      17. Po Prostej Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000222506 bary szybkiej obsługi; Spis firm wg. branży: Bary szybkiej obsługi
      18. Madera Polska Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000220057 doradztwo biznesowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo biznesowe
      19. Pozytyw - Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000143726
      20. "Tabal" Jan Kidaj, Mieczysław Daniel Sp.J. Lublin, KRS 0000004491 grawerowanie, hutnictwo; Spis firm wg. branży: Hutnictwo
      21. Społeczne Towarzystwo Oświatowe Samodzielne Koło Terenowe Nr 68 Słupsk, KRS 0000044025 organizacje pozarządowe; Spis firm wg. branży: Organizacje pozarządowe
      22. Octagon Consulting Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000380091 doradztwo biznesowe; Spis firm wg. branży: Doradztwo biznesowe
      23. "Kontra" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Paweł Kaczmarek Piotr Kaczmarek Sp.J. Skórzewo, KRS 0000007772 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
      24. "Bct-Bałtycki Terminal Kontenerowy" Sp. z o.o. Gdynia, KRS 0000024234 stocznie; Spis firm wg. branży: Stocznie
      25. "Fsb Piekarnie" Sp. z o.o. Michałów-Reginów, KRS 0000114982 piekarnie; Spis firm wg. branży: Piekarnie
      26. "Hewea 1" Sp. z o.o. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000152971 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
      27. Vert-Ad Sp. z o.o. Nowa Iwiczna, KRS 0000261840 reklama; Spis firm wg. branży: Reklama
      28. Gniewińskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Kostkowo, KRS 0000250436 wodociągi, kanalizacja; Spis firm wg. branży: Wodociągi, kanalizacja
      29. Vts Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000239557
      30. Pphu Kaja R. Pawlikowski, P. Klim Sp.J. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000199204 usługi drobne; Spis firm wg. branży: Usługi drobne
      31. "Hewea 2 Sp. z o.o." Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000224290 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
      32. Laurin Seafood Sp. z o.o. Lębork, KRS 0000207737 biura nieruchomości; Spis firm wg. branży: Biura nieruchomości
      33. "Morpol Vap" Sp. z o.o. Szczecin - komunikacja Szczecin, KRS 0000276895 rybołówstwo; Spis firm wg. branży: Rybołówstwo
      34. "Smart" Sp. z o.o. Gdynia, KRS 0000183028 sklepy sportowe; Spis firm wg. branży: Sklepy sportowe
      35. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Spomasz" Toruń - komunikacja Toruń, KRS 0000143634 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
      36. Gellwe+ Sp. z o.o. Zabierzów, KRS 0000217655 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze

      Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

      1. Mmt Invest Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000256620
      2. Mmt Sp. z o.o. (Poznań - komunikacja Poznań, wykreślona z rejestru 2009-02-25), KRS 0000178202 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
      3. "Colian" S.A. Opatówek, KRS 0000009994 sklepy spożywcze; Spis firm wg. branży: Sklepy spożywcze
      4. "Hero Polska" Sp. z o.o. w Likwidacji Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000120186 art. papiernicze i biurowe; Spis firm wg. branży: Art. Papiernicze i biurowe
      5. Wódka Polska Sp. z o.o. Lublin, KRS 0000226843
      6. Grupa z Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000063033 hurtownie spożywcze; Spis firm wg. branży: Hurtownie spożywcze
      7. Jutrzenka Colian Sp. z o.o. Opatówek, KRS 0000269526 piekarnie; Spis firm wg. branży: Piekarnie
      8. Lekkerland Polska S.A. w Likwidacji Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000029371 hurtownie spożywcze; Spis firm wg. branży: Hurtownie spożywcze
      9. Mar-Ol Nieruchomości Sp. z o.o. (Poznań - komunikacja Poznań, wykreślona z rejestru 2013-07-10), KRS 0000313884 nieruchomości; Spis firm wg. branży: Nieruchomości
      10. Pia Sp. z o.o. w Likwidacji Sosnowiec, KRS 0000201665 hurtownie spożywcze; Spis firm wg. branży: Hurtownie spożywcze
      11. "Epigon" S.A. Gdynia, KRS 0000293627 transport samochodowy; Spis firm wg. branży: Transport samochodowy
      12. Dc Sp. z o.o. w Likwidacji Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000284807
      13. "Aronia" S.A. w Likwidacji (Łęczyca, wykreślona z rejestru 2013-05-28), KRS 0000087858
      14. Tabla Sp. z o.o. Lublin, KRS 0000070343 artykuły metalowe; Spis firm wg. branży: Artykuły metalowe
      15. "Makrum" S.A. Bydgoszcz - komunikacja Bydgoszcz, KRS 0000033561 materiały budowlane; Spis firm wg. branży: Materiały budowlane
      16. Wilbo S.A. w Upadłości Układowej Gdynia, KRS 0000064401 rybołówstwo; Spis firm wg. branży: Rybołówstwo
      17. "Sliżewski - Popławski. Sp.J." (Białystok, wykreślona z rejestru 2012-07-17), KRS 0000281549
      18. Iglotex S.A. Skórcz, KRS 0000287105 przetwórstwo mięsa, przetwórstwo owocowo-warzywne; Spis firm wg. branży: Przetwórstwo owocowo-warzywne
      19. Inittec Sp. z o.o. Kraków - komunikacja Kraków, KRS 0000288698 projektowanie i administracja siecią; Spis firm wg. branży: Projektowanie i administracja siecią
      20. Centrum Obsługi Szkód Sp. z o.o. Białystok, KRS 0000193193 adwokaci; Spis firm wg. branży: Adwokaci
      21. Letus Capital S.A. Katowice, KRS 0000310902 dotacje unijne; Spis firm wg. branży: Dotacje unijne
      22. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000027173 komunikacja miejska; Spis firm wg. branży: Komunikacja miejska
      23. Lisner Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000019103 rybołówstwo; Spis firm wg. branży: Rybołówstwo
      24. "Hewea" Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej (Wrocław - komunikacja Wrocław, wykreślona z rejestru 2013-10-29), KRS 0000013457
      25. Vts Hq Sp. z o.o. w Likwidacji (Suchy Dwór, wykreślona z rejestru 2011-11-10), KRS 0000239559
      26. "Albi" Sp. z o.o. Słupsk, KRS 0000152799
      27. "Dobre Bary" Paradowska i Wspólnicy Sp.J. (Słupsk, wykreślona z rejestru 2013-07-30), KRS 0000156085 bary szybkiej obsługi; Spis firm wg. branży: Bary szybkiej obsługi
      28. Proryb Sp. z o.o. Rumia, KRS 0000122963 rybołówstwo; Spis firm wg. branży: Rybołówstwo
      29. "Higo" Sp. z o.o. Gdynia, KRS 0000183113
      30. Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000095572 supermarkety, hipermarkety; Spis firm wg. branży: Supermarkety, hipermarkety
      31. Daga - Rpodukcja Sp. z o.o. Zabierzów, KRS 0000202705
      32. Kompania Piwowarska S.A. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000086269 biura podróży; Spis firm wg. branży: Biura podróży
      33. Fasc Sp. z o.o. Suchy Dwór, KRS 0000228510 biura rachunkowe, doradztwo podatkowe; Spis firm wg. branży: Biura rachunkowe, doradztwo podatkowe
      34. Vts Polska Sp. z o.o. Gdańsk, KRS 0000228531 klimatyzacji, wentylacja; Spis firm wg. branży: Klimatyzacji, wentylacja
    7. początek strony ↑

    8. Teresa Sienkiewicz (’64)*

      1. początek strony ↑

      © 2009-2011 Grupa Onet.pl S.A. - Regulamin serwisu - Kontakt - Zobacz firmy wg. GUS