Onet.pl
KtoKogo.pl
Kto kogo reprezentuje wg KRS
Imię Nazwisko 
  
przy współpracy: Infoveriti
Legenda:
*) Liczba w nawiasie po nazwisku to dwie pierwsze cyfry numeru PESEL
**) Osoby współwystępujące w KRS to osoby, które w tym samym czasie występują się w zapisie KRS dotyczącym tego samego podmiotu, zgodnie z definicjami w Regulaminie Serwisu KtoKogo.pl. Jedna z nich może być członkiem Zarządu, inna członkiem Rady Nadzorczej lub prokurentem, syndykiem, kuratorem itd.

Znaleziono kilka osób nazywających się „Zygmunt Kopczyński”

  1. Zygmunt Kopczyński (’36)
  2. Zygmunt Kopczyński (’44)
  3. Zygmunt Kopczyński (’47)
  4. Zygmunt Kopczyński (’52) Prezes Zarządu Czeladzka Spółdzielnia Mieszkaniowa (Czeladź)
  1. Zygmunt Kopczyński (’36)*

    Siedziby powiązanych firm
    wg województw
    skala odpowiada liczbie

    1. Firma:
      1. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Bolesław Bąk, Józef Bobek, Hanna Brodowska, Marek Chłopik, Witold Felczyk, Franciszek Jackiewicz, Marek Jurek, Helena Konowrocka, Stanisław Książek, Ewa Nalewka, Kazimierz Nalewka, Kazimierz Nowicki i Henryk Rozbicki.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      Zygmunt Podstawka.

    2. Firma:
      1. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Teresa Adamska, Bolesław Bąk, Tadeusz Chabera, Wiesława Gawryś, Franciszek Jackiewicz, Wojciech Jackowicz, Danuta Kryska, Zenon Przybysz, Henryk Rozbicki, Piotr Stosio, Elżbieta Szczęsna i Marianna Wtulich.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      (brak osób)

    3. Firma:
      1. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Grażyna Borowiec, Marianna Dąbrowska, Stanisława Gniadek, Tadeusz Gujski, Bogumił Jurek, Ewa Kaliszewska, Stanisława Kania, Dariusz Krzewski, Marian Makowski, Jerzy Popławski, Halina Przedlacka, Halina Strzębska, Bogdan Świątek, Ryszard Szopa, Elżbieta Tacikowska i Stanisław Żebrowski.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      Bożena Adamiec, Danuta Bartnicka, Emilia Bereda, Krystyna Bilska, Jan Broda, Anna Brodzik, Agnieszka Budek, Wanda Ceregra, Włodzimierz Chróścik, Elżbieta Cichoń, Barbara Czyż, Renata Damętka, Anna Drzazga, Danuta Drzazga, Urszula Dudkiewicz, Stanisław Duszczyk, Stanisława Flis, Monika Gadaj Świerżewska, Milena Galbarska, Marta Garwoła, Elżbieta Gąsior, Emilia Gałązka, Hanna Gałązka, Maria Główka, Beata Jarzębska, Sylwia Jaworska, Alicja Jałocha, Marta Kalata, Anna Kania, Małgorzata Kesler, Ireneusz Kielczyk, Luiza Koseska, Barbara Kowalczyk, Agata Kubicka, Marta Laskowska, Halina Laskus, Aneta Lipiak, Jacek Lipiec, Marzanna Ludwiniak, Stanisława Makowska, Wanda Mazek, Magdalena Mazek Ostrowska, Marianna Murzynowska, Gustaw Muszkiet, Monika Niedziałkowska, Jolanta Orkisz, Halina Osińska, Małgorzata Ołdak, Edyta Paduch, Bożena Parol, Wioletta Piętka, Stefania Piwek, Joanna Proczka, Maria Przedlacka, Ewa Przyczka, Teresa Przysowa, Kazimiera Rechnio, Agnieszka Reszczyk, Anna Rombel, Krystyna Samulik, Sławomir Sobiepanek, Alina Sobótka, Jolanta Strzelec, Marianna Suda, Katarzyna Szulawska, Joanna Słowik, Edmund Trypucki, Tomasz Witowski, Hanna Wróblewska, Maryla Wronowska, Halina Zajda, Małgorzata Zboracka i Roman Łuszkiewicz.

    Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

    1. Spółdzielnia Kółek Rolniczych Królewiec, KRS 0000165914 uprawy rolne; Spis firm wg. branży: Uprawy rolne
    2. Bank Spółdzielczy w Mińsku Mazowieckim Mińsk Mazowiecki, KRS 0000100007 banki; Spis firm wg. branży: Banki
    3. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Mińsku Mazowieckim Mińsk Mazowiecki, KRS 0000152045 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe
    4. "Messa" Ośrodek Hodowli Zarodowej Sp. z o.o. Mienia, KRS 0000018964 hodowla zwierząt; Spis firm wg. branży: Hodowla zwierząt
    5. "Dębska Spółka Komunalna" Sp. z o.o. Dębe Wielkie, KRS 0000029555

    Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

    1. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki, KRS 0000088667 elektrociepłownie; Spis firm wg. branży: Elektrociepłownie
    2. Izba Rzemieślnicza Mazowsza, Kurpi i Podlasia w Warszawie Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000108264 szkolenia zawodowe; Spis firm wg. branży: Szkolenia zawodowe
    3. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska "Milkar" Karczew, KRS 0000116518 hurtownie spożywcze; Spis firm wg. branży: Hurtownie spożywcze
    4. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Kołbieli Kołbiel, KRS 0000131608 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe
  2. początek strony ↑

  3. Zygmunt Kopczyński (’44)*

    Siedziby powiązanych firm
    wg województw
    skala odpowiada liczbie

    1. Firma:
      1. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Krzysztof Choczaj, Małgorzata Czarnecka, Czesław Formankiewicz, Agnieszka Formankiewicz Stojczyk, Wanda Koralewska, Mariusz Marszał, Alina Neumann, Magdalena Nowak, Elżbieta Piechota, Stanisław Stachowiak, Jadwiga Szczepaniak Łabęcka, Małgorzata Tomaszewska i Monika Zientarska Przybylska.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      (brak osób)

    Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

    1. Przedsiębiorstwo Obrotu i Fabrykacji Artykułów Medycznych "Pofam-Poznań" Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000053286 psychiatrzy, sprzęt i materiały medyczne, wyposażenie szpitali i gabinetów lekarskich; Spis firm wg. branży: Wyposażenie szpitali i gabinetów lekarskich
    2. "Fabryka Urządzeń Laboratoryjnych i Medycznych Polon-Poznań" Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000279201 wyposażenie szpitali i gabinetów lekarskich; Spis firm wg. branży: Wyposażenie szpitali i gabinetów lekarskich
    3. Alab Laboratoria Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000040890 badania specjalistyczne, diagnostyka medyczna; Spis firm wg. branży: Diagnostyka medyczna
    4. "Alab" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000179493
    5. "Toshiba Tec Poland" S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000058339 sprzęt i akcesoria komputerowe, urządzenia biurowe; Spis firm wg. branży: Urządzenia biurowe
    6. "Pofam - Jedność" Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000021148 obuwie; Spis firm wg. branży: Obuwie
    7. Ferdynand Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000318241 nieruchomości; Spis firm wg. branży: Nieruchomości
    8. Polskie Linie Oceaniczne S.A. Gdynia, KRS 0000037312 transport wodny; Spis firm wg. branży: Transport wodny
    9. Wrocławskie Przedsiębiorstwo Hala Ludowa Sp. z o.o. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000051000 obsługa techniczna imprez; Spis firm wg. branży: Obsługa techniczna imprez
    10. "Atvantage" Sp. z o.o. w Likwidacji Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000093599 ośrodki jeździeckie; Spis firm wg. branży: Ośrodki jeździeckie
    11. Spółdzielnia Mieszkaniowa "3 Maja" Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000096755 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    12. "Bio-Ksel" Sp. z o.o. Grudziądz, KRS 0000105302 sprzęt i materiały medyczne; Spis firm wg. branży: Sprzęt i materiały medyczne
    13. Komitet Odbudowy Zamku Królewskiego w Poznaniu Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000144819 organizacje pozarządowe; Spis firm wg. branży: Organizacje pozarządowe
    14. Tbm Telekom Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000170123 operatorzy telefonii stacjonarnej; Spis firm wg. branży: Operatorzy telefonii stacjonarnej
    15. Polskie Towarzystwo Kardiologiczne Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000204939 ośrodki naukowo-badawcze; Spis firm wg. branży: Ośrodki naukowo-badawcze
    16. "Innovation Technika Budowlana" Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000223596 budownictwo przemysłowe; Spis firm wg. branży: Budownictwo przemysłowe
    17. Stena Recycling Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000027111 surowce wtórne; Spis firm wg. branży: Surowce wtórne

    Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

    1. "Laboratoria Medyczne Bruss" Grupa Alab Sp. z o.o. Gdynia, KRS 0000078816 laboratoria medyczne; Spis firm wg. branży: Laboratoria medyczne
    2. Dolnośląskie Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej Sp. z o.o. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000054943 diagnostyka medyczna; Spis firm wg. branży: Diagnostyka medyczna
    3. Tbm Software Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000237303 bazy danych, przetwarzanie danych; Spis firm wg. branży: Bazy danych, przetwarzanie danych
    4. "Bioarcus" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000071366 sklepy przemysłowe; Spis firm wg. branży: Sklepy przemysłowe
    5. "Kolportaż Prasy Rolkon" Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnoscią Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000017353 księgarnie; Spis firm wg. branży: Księgarnie
    6. Białostockie Centrum Analiz Medycznych Sp. z o.o. Białystok, KRS 0000274037 przychodnie; Spis firm wg. branży: Przychodnie
    7. Av Solution Integracje Systemów Multimedialnych M. Sołtys Spółka Komandytowa Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000299244 komputery; Spis firm wg. branży: Komputery
    8. Spółdzielnia Mieszkaniowa Służby Zdrowia Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000199324 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    9. "Polskie Usługi Laboratoryjne i Medyczne Pulimed" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000188598 serwisy internetowe; Spis firm wg. branży: Serwisy Internetowe
    10. Fundacja "Primus" Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000127973 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
    11. "S.A. Handlu Towarami Żelaznymi Krzysztof Brun i Syn" S.A. (Warszawa - komunikacja Warszawa, wykreślona z rejestru 2010-04-13), KRS 0000109821 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe
    12. Grupa Azoty S.A. Tarnów, KRS 0000075450 nawozy, środki ochrony roślin; Spis firm wg. branży: Nawozy, środki ochrony roślin
    13. "Textilimpex" Sp. z o.o. Łódź - komunikacja Łódź, KRS 0000056440 magazyny; Spis firm wg. branży: Magazyny
    14. "Drukarnia Prasowa-S.A." Łódź - komunikacja Łódź, KRS 0000045188 introligatorstwo, ratownictwo medyczne; Spis firm wg. branży: Ratownictwo medyczne
  4. początek strony ↑

  5. Zygmunt Kopczyński (’47)*

    Siedziby powiązanych firm
    wg województw
    skala odpowiada liczbie

    1. Firma:
      1. Stanowisko:

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Henryk Bartczak i Stanisław Grzywacz.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      Roman Adamczyk, Małgorzata Gauden, Stefan Kosiński i Jan Magdziarz.

    Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

    1. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im.Stanisława Walendowskiego w Sławoszewku Sławoszewek, KRS 0000042376 uprawy rolne; Spis firm wg. branży: Uprawy rolne
  6. początek strony ↑

  7. Zygmunt Kopczyński (’52)*

    Siedziby powiązanych firm
    wg województw
    skala odpowiada liczbie

    1. Firma: Czeladzka Spółdzielnia Mieszkaniowa Czeladź () od 2013-02-01 do teraz spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
      1. Stanowisko:
      2. Stanowisko: Prezes Zarządu od 2013-10-11 do teraz

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
      Krzysztof Abram, Jolanta Bulska, Anna Chyla, Marianna Ciapała, Barbara Gabor, Iwona Gościcka, Fryderyk Huńka, Renata Malinowska, Krzysztof Markiewicz, Stanisław Michalski, Waldemar Nowak, Sławomir Owczarek, Krystyna Piwowarczyk, Małgorzata Purchała, Andrzej Rogalski, Anna Socha, Stefan Stroiński, Arkadiusz Szram, Anna Szydło, Ewelina Walczak i Joanna Wewióra.

      Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
      Zofia Bazańska, Andrzej Ciosek, Aleksander Cisz, Wiesław Dobrowolski, Danuta Godzic, Elżbieta Gomułka, Dariusz Hetmańczyk, Tadeusz Horyń, Czesława Kotarska, Zofia Kwapień, Wojciech Maćkowski, Agnieszka Nowak, Arkadiusz Olechwieruk, Jerzy Olszewski, Danuta Pawłowska, Danuta Skrzypek, Andrzej Smolnicki, Sławomir Święch, Zbigniew Szaleniec, Krystyna Szyja, Krzysztof Tarkota i Józef Łazarz.

    Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

    1. Czeladzka Spółdzielnia Mieszkaniowa Czeladź, KRS 0000119971 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    2. Ofenz Towarzystwo Finansowe Grabowski Malinowska Sp.J. Gorzów Wielkopolski, KRS 0000253242 operatorzy telefonii komórkowej; Spis firm wg. branży: Operatorzy telefonii komórkowej
  8. początek strony ↑

© 2009-2011 Grupa Onet.pl S.A. - Regulamin serwisu - Kontakt - Zobacz firmy wg. GUS