Partner Przy współpracy
Znaleziono następujące osoby nazywające się

Zygmunt Kopczyński w KRS

:

Zygmunt Kopczyński (’36)*

Siedziby powiązanych firm:

  1. Firma:
    1. Stanowisko:

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Bolesław Bąk, Józef Bobek, Hanna Brodowska, Marek Chłopik, Witold Felczyk, Franciszek Jackiewicz, Marek Jurek, Helena Konowrocka, Stanisław Książek, Ewa Nalewka, Kazimierz Nalewka, Kazimierz Nowicki i Henryk Rozbicki.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    Zygmunt Podstawka.

  2. Firma:
    1. Stanowisko:

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Teresa Adamska, Bolesław Bąk, Tadeusz Chabera, Wiesława Gawryś, Franciszek Jackiewicz, Wojciech Jackowicz, Danuta Kryska, Zenon Przybysz, Henryk Rozbicki, Piotr Stosio, Elżbieta Szczęsna i Marianna Wtulich.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    (brak osób)

  3. Firma:
    1. Stanowisko:

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Grażyna Borowiec, Marianna Dąbrowska, Stanisława Gniadek, Tadeusz Gujski, Bogumił Jurek, Ewa Kaliszewska, Stanisława Kania, Dariusz Krzewski, Marian Makowski, Jerzy Popławski, Halina Przedlacka, Halina Strzębska, Bogdan Świątek, Ryszard Szopa, Elżbieta Tacikowska i Stanisław Żebrowski.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    Bożena Adamiec, Danuta Bartnicka, Emilia Bereda, Krystyna Bilska, Jan Broda, Anna Brodzik, Agnieszka Budek, Wanda Ceregra, Włodzimierz Chróścik, Elżbieta Cichoń, Barbara Czyż, Renata Damętka, Anna Drzazga, Danuta Drzazga, Urszula Dudkiewicz, Stanisław Duszczyk, Stanisława Flis, Monika Gadaj Świerżewska, Milena Galbarska, Marta Garwoła, Elżbieta Gąsior, Emilia Gałązka, Hanna Gałązka, Maria Główka, Beata Jarzębska, Sylwia Jaworska, Alicja Jałocha, Marta Kalata, Anna Kania, Małgorzata Kesler, Ireneusz Kielczyk, Luiza Koseska, Barbara Kowalczyk, Agata Kubicka, Marta Laskowska, Halina Laskus, Aneta Lipiak, Jacek Lipiec, Marzanna Ludwiniak, Stanisława Makowska, Wanda Mazek, Magdalena Mazek Ostrowska, Marianna Murzynowska, Gustaw Muszkiet, Monika Niedziałkowska, Jolanta Orkisz, Halina Osińska, Małgorzata Ołdak, Edyta Paduch, Bożena Parol, Wioletta Piętka, Stefania Piwek, Joanna Proczka, Maria Przedlacka, Ewa Przyczka, Teresa Przysowa, Kazimiera Rechnio, Agnieszka Reszczyk, Anna Rombel, Krystyna Samulik, Sławomir Sobiepanek, Alina Sobotka, Jolanta Strzelec, Marianna Suda, Katarzyna Szulawska, Joanna Słowik, Edmund Trypucki, Tomasz Witowski, Hanna Wróblewska, Maryla Wronowska, Halina Zajda, Małgorzata Zboracka i Roman Łuszkiewicz.

Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

  1. Bank Spółdzielczy w Mińsku Mazowieckim Mińsk Mazowiecki, KRS 0000100007 banki; Spis firm wg. branży: Banki
  2. Spółdzielnia Kółek Rolniczych Królewiec, KRS 0000165914 uprawy rolne; Spis firm wg. branży: Uprawy rolne
  3. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Mińsku Mazowieckim Mińsk Mazowiecki, KRS 0000152045 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe
  4. "Messa" Ośrodek Hodowli Zarodowej Sp. z o.o. Mienia, KRS 0000018964 hodowla zwierząt; Spis firm wg. branży: Hodowla zwierząt
  5. Izba Rzemieślnicza Mazowsza, Kurpi i Podlasia w Warszawie Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000108264 szkolenia zawodowe; Spis firm wg. branży: Szkolenia zawodowe
  6. "Dębska Spółka Komunalna" Sp. z o.o. Dębe Wielkie, KRS 0000029555

Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

  1. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki, KRS 0000088667 elektrociepłownie; Spis firm wg. branży: Elektrociepłownie
  2. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska "Milkar" Karczew, KRS 0000116518 hurtownie spożywcze; Spis firm wg. branży: Hurtownie spożywcze
  3. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Kołbieli Kołbiel, KRS 0000131608 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe

Zygmunt Kopczyński (’44)*

Siedziby powiązanych firm:

  1. Firma:
    1. Stanowisko:

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Krzysztof Choczaj, Małgorzata Czarnecka, Czesław Formankiewicz, Agnieszka Formankiewicz Stojczyk, Ewelina Jackowska, Wanda Koralewska, Mariusz Marszał, Alina Neumann, Magdalena Nowak, Elżbieta Piechota, Stanisław Stachowiak, Jadwiga Szczepaniak Łabęcka, Małgorzata Tomaszewska i Monika Zientarska Przybylska.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    (brak osób)

Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

  1. Przedsiębiorstwo Obrotu i Fabrykacji Artykułów Medycznych "Pofam-Poznań" Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000053286 psychiatrzy, sprzęt i materiały medyczne, wyposażenie szpitali i gabinetów lekarskich; Spis firm wg. branży: Wyposażenie szpitali i gabinetów lekarskich
  2. "Fabryka Urządzeń Laboratoryjnych i Medycznych Polon-Poznań" Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000279201 wyposażenie szpitali i gabinetów lekarskich; Spis firm wg. branży: Wyposażenie szpitali i gabinetów lekarskich
  3. Alab Laboratoria Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000040890 badania specjalistyczne, diagnostyka medyczna; Spis firm wg. branży: Diagnostyka medyczna
  4. "Alab" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000179493
  5. "Toshiba Tec Poland" S.A. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000058339 sprzęt i akcesoria komputerowe, urządzenia biurowe; Spis firm wg. branży: Urządzenia biurowe
  6. "Pofam - Jedność" Sp. z o.o. Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000021148 obuwie; Spis firm wg. branży: Obuwie
  7. Tbm Software Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000237303 bazy danych, przetwarzanie danych; Spis firm wg. branży: Bazy danych, przetwarzanie danych
  8. Ferdynand Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000318241 nieruchomości; Spis firm wg. branży: Nieruchomości
  9. Av Solution Integracje Systemów Multimedialnych M. Sołtys Spółka Komandytowa Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000299244 komputery; Spis firm wg. branży: Komputery
  10. Polskie Linie Oceaniczne S.A. Gdynia, KRS 0000037312 transport wodny; Spis firm wg. branży: Transport wodny
  11. "Drukarnia Prasowa-S.A." Łódź - komunikacja Łódź, KRS 0000045188 introligatorstwo, ratownictwo medyczne; Spis firm wg. branży: Ratownictwo medyczne
  12. Wrocławskie Przedsiębiorstwo Hala Ludowa Sp. z o.o. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000051000 obsługa techniczna imprez; Spis firm wg. branży: Obsługa techniczna imprez
  13. "Atvantage" Sp. z o.o. w Likwidacji Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000093599 ośrodki jeździeckie; Spis firm wg. branży: Ośrodki jeździeckie
  14. Spółdzielnia Mieszkaniowa "3 Maja" Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000096755 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
  15. "Bio-Ksel" Sp. z o.o. Grudziądz, KRS 0000105302 sprzęt i materiały medyczne; Spis firm wg. branży: Sprzęt i materiały medyczne
  16. Komitet Odbudowy Zamku Królewskiego w Poznaniu Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000144819 organizacje pozarządowe; Spis firm wg. branży: Organizacje pozarządowe
  17. Tbm Telekom Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000170123 operatorzy telefonii stacjonarnej; Spis firm wg. branży: Operatorzy telefonii stacjonarnej
  18. Spółdzielnia Mieszkaniowa Służby Zdrowia Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000199324 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
  19. Polskie Towarzystwo Kardiologiczne Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000204939 ośrodki naukowo-badawcze; Spis firm wg. branży: Ośrodki naukowo-badawcze
  20. "Innovation Technika Budowlana" Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000223596 budownictwo przemysłowe; Spis firm wg. branży: Budownictwo przemysłowe
  21. Stena Recycling Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000027111 surowce wtórne; Spis firm wg. branży: Surowce wtórne

Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

  1. Dolnośląskie Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej Sp. z o.o. Wrocław - komunikacja Wrocław, KRS 0000054943 diagnostyka medyczna; Spis firm wg. branży: Diagnostyka medyczna
  2. "Bioarcus" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000071366 sklepy przemysłowe; Spis firm wg. branży: Sklepy przemysłowe
  3. "Laboratoria Medyczne Bruss" Grupa Alab Sp. z o.o. Gdynia, KRS 0000078816 laboratoria medyczne; Spis firm wg. branży: Laboratoria medyczne
  4. "Kolportaż Prasy Rolkon" Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnoscią Poznań - komunikacja Poznań, KRS 0000017353 księgarnie; Spis firm wg. branży: Księgarnie
  5. Białostockie Centrum Analiz Medycznych Sp. z o.o. Białystok, KRS 0000274037 przychodnie; Spis firm wg. branży: Przychodnie
  6. "Polskie Usługi Laboratoryjne i Medyczne Pulimed" Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000188598 serwisy internetowe; Spis firm wg. branży: Serwisy Internetowe
  7. Fundacja "Primus" Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000127973 fundacje, stowarzyszenia; Spis firm wg. branży: Fundacje, stowarzyszenia
  8. "S.A. Handlu Towarami Żelaznymi Krzysztof Brun i Syn" S.A. (Warszawa - komunikacja Warszawa, wykreślona z rejestru 2010-04-13), KRS 0000109821 sklepy wielobranżowe; Spis firm wg. branży: Sklepy wielobranżowe
  9. Grupa Azoty S.A. Tarnów, KRS 0000075450 nawozy, środki ochrony roślin; Spis firm wg. branży: Nawozy, środki ochrony roślin
  10. "Textilimpex" Sp. z o.o. Łódź - komunikacja Łódź, KRS 0000056440 magazyny; Spis firm wg. branży: Magazyny

Zygmunt Kopczyński (’47)*

Siedziby powiązanych firm:

  1. Firma:
    1. Stanowisko:

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Henryk Bartczak i Stanisław Grzywacz.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    Roman Adamczyk, Małgorzata Gauden, Stefan Kosiński i Jan Magdziarz.

Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

  1. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im.Stanisława Walendowskiego w Sławoszewku Sławoszewek, KRS 0000042376 uprawy rolne; Spis firm wg. branży: Uprawy rolne

Zygmunt Kopczyński (’52)*

Siedziby powiązanych firm:

  1. Firma: Czeladzka Spółdzielnia Mieszkaniowa Czeladź () od 2013-02-01 do teraz spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
    1. Stanowisko:
    2. Stanowisko: Prezes Zarządu od 2013-10-11 do teraz

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie:
    Krzysztof Abram, Jolanta Bulska, Anna Chyla, Marianna Ciapała, Barbara Gabor, Iwona Gościcka, Dariusz Hetmańczyk, Fryderyk Huńka, Zofia Kwapień, Renata Malinowska, Krzysztof Markiewicz, Stanisław Michalski, Waldemar Nowak, Arkadiusz Olechwieruk, Jerzy Olszewski, Sławomir Owczarek, Krystyna Piwowarczyk, Małgorzata Purchała, Andrzej Rogalski, Anna Socha, Stefan Stroiński, Arkadiusz Szram, Anna Szydło, Krzysztof Tarkota, Elżbieta Tarnowska, Ewelina Walczak, Joanna Wewióra i Józef Łazarz.

    Osoby współwystępujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie):
    Zofia Bazańska, Andrzej Ciosek, Aleksander Cisz, Wiesław Dobrowolski, Danuta Godzic, Elżbieta Gomułka, Tadeusz Horyń, Czesława Kotarska, Wojciech Maćkowski, Agnieszka Nowak, Danuta Pawłowska, Danuta Skrzypek, Andrzej Smolnicki, Sławomir Święch, Zbigniew Szaleniec i Krystyna Szyja.

Osoby współwystępujące w KRS ** działają obecnie w:

  1. Czeladzka Spółdzielnia Mieszkaniowa Czeladź, KRS 0000119971 spółdzielnie mieszkaniowe; Spis firm wg. branży: Spółdzielnie mieszkaniowe
  2. Ofenz Towarzystwo Finansowe Grabowski Malinowska Sp.J. Gorzów Wielkopolski, KRS 0000253242 operatorzy telefonii komórkowej; Spis firm wg. branży: Operatorzy telefonii komórkowej

Osoby współwystępujące w KRS ** w przeszłości działały w:

  1. Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa "Wspólna Praca" Katowice, KRS 0000088784 nieruchomości; Spis firm wg. branży: Nieruchomości
Legenda: